Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Ninja 250 SL Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 250R 2014 HRC
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    video çekimleri AEA tarafından yapıldı. hem inceleme hem kıyaslama 2 farklı video olacak. zaten 250cc 2014 cbr ile de alakalı bir video geliyor sanırım. bu hafta bekliyoruz bakalım 250SL incelemesini

bu arada yanlış anlama olmasın ben herkesin kendi zevkine göre motor tercih etmesinden yanayım. yani kawasaki bana para ödemiyor. hatta bir kaç zamandır millete almayın abi slim light o diyorum belediye dağıtmış gibi olmayalım. hiç sevmem herkes ile aynı şeyi kullanmayı
    Ahaha :D bu iyiydi :D Bende pek hoşnut olmuyorum kendi motorumdan ne kadar az görürsem o kadar iyi benim içinde aynı şey geçerli :D katılıyorum sana motora aşık olursun yani bi kere gördükten sonra bu benim dersin ve alırsın ben öyle oldum normalde eski kasa alıcaktım cbr'ı 2014 almamın tek sebebi ne biliyormusun kırmızının ön çamurluktan kuyruğa kadar sivri devam etmesi aşık oldum ve aldım. olay bu kadar sen onu sevmişsin ben bunu tartışmaya gerek yok beni tatmin ediyor benim motorum şuan için yeterince sen benimkini sevmiyorsun ben seninkini ama biz aileyiz markacılığı sevmiyorum ama bu formda çok yapıyorlar. Biz aileyiz ya yolda geçerken birbirimize tanısakta tanımasakta selam veren sıkıştırıldığımızda birlik olan arıza olduğunda hemen yardımımıza kendimiz koşan bir aileyiz. hayırlı olsun dostum tekrardan Allah kaza bela vermesin güle güle kullanırsın inşallah
    Murat.K. bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Öncesi muhtelif motorlar :) Şuan Yamaha YZF R 25
    Gerçeğine canlı canlı dokundum, bindim, inceledim.. Önfar ve kuyruğu hiç beğenmedim. Kas denen birşey yok çok cılız kalmış.. Kawa olması bir nebzze.
    2014 CBR 250 yi pek sevmediğim halde yinede bundan güzel duruyor.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Kawasaki'nin tek sıkıntısı yedek parçasının pahalılığı bence !
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Yav herkes her şeyi biliyor hiç arastirmayin. Üstündeki lastikler ninja250r ilr aynı ebatta.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:56 ----------

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Euro 2.69 şuan , fiyatı 11800 e düştü , alacaklara duyurulur .
    Burda cbr250r yerin dibine sokanlar sanki ninja250sl ile 20.bin km yapmış da ona göre yorum yapıyo soyleymis boyleymis. Ben cbr250r i uzun süre tapa gaz kullandım. Frenler berbat cbr250r in. Ninja250sl ilk bildiğim anda beğendim frenlerini. Lastikleri ince değil. Motor kalıp olarak ince ama çok ince degil. Aslında bu incelik ninja250sl estetik bir görünüm katmış. Göstergeler ufak değil. Kontağı açtığınızda gostergeun sağ ve sol tarafındaki işaretler yanıyor hareret motor lambası gibi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yine konu motorun fiziki yapısıyla iyi motor olup olmamasını bağdaştırmaya doğru gidiyor. Motor iyi bir motordur mutlaka ona kimse bir şey diyemez ama cılız mı cılız... Bu belki performans olarak onu öne çıkartacak olsa da benim CBF'ten inip buna binince çok kötü geldi. Sürersem öyle gelmeyecektir mutlaka ama yine de satın almam için yeterli olmaz diye düşünüyorum. Bu benim SS oturuş pozisyonunu sevmememden de kaynaklanıyor olabilir tabi. Z250SL modeli çok daha iyi olacaktır.

neonxc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL
    Yorumları okuyunca bir gülme geldi

Ben aldım pişmanım arkadaşlar siz almayın ne olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

Daha fazla fotoğraf görmek istiyorsanız buyrun açtığım facebook sayfasına bekliyorum konuşalım

İlerleyen zamanlarda bende zaten güzel bir test videosu hazırlayacağım. Şu rodajı bir atlatayım da.

https://www.facebook.com/ninja250sl
    nemesis-83 bunu beğendi.

Euro 2.69 şuan , fiyatı 11800 e düştü , alacaklara duyurulur .
    Bu motorda ss oturus pozisyonu yok ki

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Alıntı neonxc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumları okuyunca bir gülme geldi

Ben aldım pişmanım arkadaşlar siz almayın ne olur.

Daha fazla fotoğraf görmek istiyorsanız buyrun açtığım facebook sayfasına bekliyorum konuşalım

İlerleyen zamanlarda bende zaten güzel bir test videosu hazırlayacağım. Şu rodajı bir atlatayım da.

https://www.facebook.com/ninja250sl
    hayır bana mı nispet yapıyorsun anlamadım ki!

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır bana mı nispet yapıyorsun anlamadım ki!
    Olurmu hiç öyle şey Murat abi

Yalnız bu kullandığı malın avukatı kesilenlere acayip gülüyorum. Sanırsın ki Honda babasının malı, bizde kawasakinin avukatlarıyız

250cc motosiklet alma konusunda kararsız arkadaşlara şu tavsiyeyi veriyorum.

Son hız sizin için önemli ise Fuarda Yamaha Yzf 25 i bekleyin.
    Anadolu da yaşıyorsanız, servis konusunda sıkıntı yaşıyabilecek bir yerde yaşıyorsanız, İkinci el sizin için önemli ise, konfor öncelik ise CBR 250r alın.

Paranız değerli, tasarıma önem veriyor, kaliteli ama uygun fiyatlı bir motor arıyorsanız, bulabiliyorsanız Ninja 250SL yi alın.

Acelem yok, Ama daha piskopat bir şey istiyorum diyorsanızda Bajajı beklemekte fayda var.

Son olarak ta CBR 250R alacaksanız, lastik masrafı ile birlikte fazladan 2000 tl para vereceksiniz. Malum CBR 250r dandik IRC ile geliyor. Ve siz fazladan 2000 tl veripte aldığınız hondanız ile giderken yanınızdan ben geçerken iç geçireceksiniz, forumlarda saldırganca yazacaksınız. Ama biz tüm bu hasetliğinizden haberimiz olmadan size dostane bir şekilde selam vereceğiz

Hangi motoru alırsanız alın, tekeriniz düz bassın. Kazasız belasız sürüşler
    Murat.K., dyavol-77, TimFx ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 sl naked geldiğindede fuardan önce bir foto şov beklerim senden detaylı böyle...
    Merak etme abi , z 250 ve z 300'üde geldiği gibi ilk fırsatta paylaşırım .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı cuma_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçeğine canlı canlı dokundum, bindim, inceledim.. Önfar ve kuyruğu hiç beğenmedim. Kas denen birşey yok çok cılız kalmış.. Kawa olması bir nebzze.
    2014 CBR 250 yi pek sevmediğim halde yinede bundan güzel duruyor.
    Tabii en şekillisi en fiyakılısı Bajaj Pulsar....
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Duke200
    Merak etme abi , z 250 ve z 300'üde geldiği gibi ilk fırsatta paylaşırım .
    z300 benimde almayi dusundugum bir model.su ana kadar ne bir inceleme video su nede musteri fotograflari nette yok.Sadece fuarda uzaktan cekilen goruntuler.

Motosikleti
    Alıntı PysLre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka lastikler çok ince bence ölüm makinesi bu yada kayıp yuvarlanmak için uygun. 125cc motor lastik ebatları var motorda
    Ölüm makinesi olduğunu kim söyledi ? Benim cbf'in arka lastikte 90/90 ona bakarsanız , sizin yorumunuza göre çoktan ölmem lazımdı . Cbr'ın arka lastik 140 mm , ninja 250 sl'nin 130 mm . Bence çok takılmamak lazım bunlara , sonuçta her ne kadar kalın lastik motoru güzel göstersede Kawasaki'nin mühedisleri böyle tasarmışlar motoru . Ninja 300 ve Z 300'ün arka lastik 140 ama

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine konu motorun fiziki yapısıyla iyi motor olup olmamasını bağdaştırmaya doğru gidiyor. Motor iyi bir motordur mutlaka ona kimse bir şey diyemez ama cılız mı cılız... Bu belki performans olarak onu öne çıkartacak olsa da benim CBF'ten inip buna binince çok kötü geldi. Sürersem öyle gelmeyecektir mutlaka ama yine de satın almam için yeterli olmaz diye düşünüyorum. Bu benim SS oturuş pozisyonunu sevmememden de kaynaklanıyor olabilir tabi. Z250SL modeli çok daha iyi olacaktır.

Aynen Serkan abi , biz millet olarak hep genelde tipe göre karşılaştırma yapıyoruz . Sonuçta bu motoru alanlar olacak ve zevkle kullanacaklar . Herkesin zevki ve rengi farklıdır . Boş yere benimki seninkini döver muhabbeti yapmamak lazım . Bende cbf'ten inip bunun selesine oturduğumda kendi kendime eyvah dedim bununla uzun yol falan yapılmaz .! Selesi gerçekten çok ince hele ki artçı selesi akıllara zarar . Sanırım 250 modellerini değilde 300'lük olan z 300'ü almak daha mantıklı .

Alıntı Ucka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    z300 benimde almayi dusundugum bir model.su ana kadar ne bir inceleme video su nede musteri fotograflari nette yok.Sadece fuarda uzaktan cekilen goruntuler.

Hele bi ülkemize gelsin Z 300'ü bende yakından takip ediyorum . Geldiğinde onuda paylaşırım kısmet olursa .

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Ninja 309e de çok salladılar. Şimdi herkes alıyor. Bu da böyle olacak. Bekleyip görelim.
    nemesis-83 bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Ninja250sl güzel makina yakında sıraya girmeye başlayacak vatandaş almak için ahanda buraya yazıyorum

Motosikleti
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja 309e de çok salladılar. Şimdi herkes alıyor. Bu da böyle olacak. Bekleyip görelim.

Ninja 300 birazda ötv mağduru , ötv mağduru olmasa daha da çok satardı .

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja250sl güzel makina yakında sıraya girmeye başlayacak vatandaş almak için ahanda buraya yazıyorum

Honda 13.500 olan fiyatını arttırıp zam yaparsa geçen seneki gibi , bu sene kawasaki ve yamaha'nın yılı olur . Olan Honda ve 2. el cbr satıcılarına olur. Daha Honda 2015 zamı yapmadı motorlara , sanırım bu yeni gelen motorlardan dolayı. Ya fiyatları sabit tutacaklar yada fuar zamanı zam yapacaklar. Geçen sene Ocak ayından itibaren haziran ve temmuz ayına kadar her ay zam yapıyorlardı çünkü .
    dyavol-77 bunu beğendi.

Yalnız yzf r25 in fiyati öyle ucuz olmayacak bana kalırsa en 15 bin derler

kawa_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25 2015 RB
    https://www.youtube.com/watch?v=mgxn...4359240#t=4695
    AEA Ninja SL inceleme videosu cumaya yetişiyormuş.

Aea nin yüzü baya guluyo sanırım baya canavar bi motor

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL
    Altın Elbiseli Adam Ninja 250SL yi oldukça beğenmiş gibi görünüyor. Ben zaten motoru biliyorum bilmeyen arkadaşlar için AEA' nın düşünceleri oldukça yol gösterici olacaktır.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)