Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 150 NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bass_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    160 abs modelini beklesem mi karrasız kaldım arkadaşlar fikrinizi alabilir miyim? 7500 e kadar 160 abs modelini düşünebilirim. Yoksa şimdi gidip 150 ns almak mantıklı mı?
    Fiyatı ne olacak önemli olan o ? Bu döviz kurları ile 200ns fiyatına falan gelecek gibi. Bence elinizdeki nakiti altına veya dolara çevirip bekleyin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dublebas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS150
    Alıntı panzerlokman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar daha 600 km de motorum. 750 km ye kadar servise gerekiyor. İlk bakim icin ne kadar para alirlar çok bi fikrim yok. Servise gidip te öpülmek istemiyorum tahmini ne kadar veririm
    90-100 TL olur yağ markasına göre
    MotoVlog > https://goo.gl/8jrwAL

Sadece yag mi degisiyo kardeş

mse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı panzerlokman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece yag mi degisiyo kardeş
    ben yeni yaptırdım rodaj bakımını 100 tl tuttu oktay motorda

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    kursta bu motosikleti kullandım baya.bana direksiyonu çok sert geldi.he birde turu yok gibi.bilmiyorum devamlı kullanıcıları ne düşünür...

dogan70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 150 Ns
    S.a arkadaşlar.Benim motosikletimde şu 5. viteste güç kaybı vardı yorumlardan çözümü okudum en kısa sürede gidip taktıracağım fakat bende daha farklı bi sorun var sorduğum hiç bir tamirci bişey söyleyemedi ki fabrikada bu konuda bişey söylemedi ve soğudum motosikletten.7 Bin devirden sonra sanırım diğer siboplar devreye giriyor ve motosikletin devri çok hızlı yükseliyor çekişi falan artıyor lakin bende o kafasına göre oluyor en başlarda 8 bin devirden sonra açıyordu şimdi 1 ve 2 viteste açıtığından şüpheliyim.2 ay kadar önce uzun yola çıktım ve 10 bin devirden sonra açtı sinir oldum yolun ortasında bırakıp gitmek istedim motosikleti.Hem güç kaybı var hemde yakıt arttı ve bu sibop olayı çok kafama takılıyor.Bu gibi bi sorunu yaşayanınız varmı ? Herkese kolay sürüşler Allah hiçbirimize kaza vermesin İnşallah...

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı dogan70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a arkadaşlar.Benim motosikletimde şu 5. viteste güç kaybı vardı yorumlardan çözümü okudum en kısa sürede gidip taktıracağım fakat bende daha farklı bi sorun var sorduğum hiç bir tamirci bişey söyleyemedi ki fabrikada bu konuda bişey söylemedi ve soğudum motosikletten.7 Bin devirden sonra sanırım diğer siboplar devreye giriyor ve motosikletin devri çok hızlı yükseliyor çekişi falan artıyor lakin bende o kafasına göre oluyor en başlarda 8 bin devirden sonra açıyordu şimdi 1 ve 2 viteste açıtığından şüpheliyim.2 ay kadar önce uzun yola çıktım ve 10 bin devirden sonra açtı sinir oldum yolun ortasında bırakıp gitmek istedim motosikleti.Hem güç kaybı var hemde yakıt arttı ve bu sibop olayı çok kafama takılıyor.Bu gibi bi sorunu yaşayanınız varmı ? Herkese kolay sürüşler Allah hiçbirimize kaza vermesin İnşallah...
    Sübaplar herzaman çalışır senin motorda, bu VFR800 değil ki V-tech sistemi olsun, altı-üstü basit bir 150cc. Sende farklı bir arıza var kardeşim.
    The Power of The Dreams.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hava girişine yüzük koyma olayı olmasın senin problem ?

dogan70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 150 Ns
    Sorun ney bilmiyorum iki farklı servis değiştirdim hee gittiğim yerde karbürator ayarladilar.Süboplara bakın dedim bakmadilar fabrikayı aradılar çekiş balatasindan dediler onuda değiştirdik hala ayni.Motosiklet daha 8 bin kilometrede ve sakin kullanan birisiyim birçok problem açtı başıma bu problemlerin bir çoğunda servis kaynaklı soğudum motosikletimden açıkçası.

mtgemlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar-Rks 150s- Tvs apache rtr 200
    Jikle ve boğulma sorununu çözdüm sonunda. Çok basit. Tekleme yüzünden hava girişine taktıkları burcu geri çıkardım. Halbuki tam tersi motara zararı varmış. Yani bu burcu çıkarttırın, sorun karbüratörlerde, adamlar kolaya kaçtığı için bu parçayı takıyorlar ama bu sefer de başka yerden sorun çıkartıyor. Örnek: jikle ve boğulma sorunu. Benim karbüratörüm 3 bin kmde garantiden değişip tps sensörü ayarlanmıştı. Ama karbüratörü hava filitresine tam takamamışlardı, o yüzden söküp kendim yaptım. Bu aradada o parçayıda geri çıkardım. Şuan ne tekleme nede boğulma hiç bir sorun kalmadı. Yakıt tüketimi azaldı. Şuan jiklemde çalışıyor. Oda bonus oldu.

Motosikleti
    bajaj pulsar 150 ns
    Arkadaşlar an itibatıyla sıfır aldığım 150nsimi 12000 km de satmış bulunmaktayım,sizin yaşadığınız sorunların hemen hemen çoğunu yaşadım ama onlar dert edilcek sorunlar değil motorun soğuk olması havaların soğuk olmsı motorun şirazesini çok etkiliyor sonuçta küçük motor bu, ama hep çok memnun kaldım hiç şikayet etmedim kısmetse rs200 yada cbr250 alıcam,sizlerede kazasız sürüşler dilerim.

Alıntı walter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar an itibatıyla sıfır aldığım 150nsimi 12000 km de satmış bulunmaktayım,sizin yaşadığınız sorunların hemen hemen çoğunu yaşadım ama onlar dert edilcek sorunlar değil motorun soğuk olması havaların soğuk olmsı motorun şirazesini çok etkiliyor sonuçta küçük motor bu, ama hep çok memnun kaldım hiç şikayet etmedim kısmetse rs200 yada cbr250 alıcam,sizlerede kazasız sürüşler dilerim.
    Hayırlı olsun bu sayfayı bırakma arada uğra..

Bu arada ne kadara sattınız?

Merhaba

Arkadaşlar merhaba. Bugün 150 ns alıp ben de araniza katildim. 6500 e 0 aldim. Bi sorum var. motorda amatörüm biraz debriyaj ayarını ve yarım debriyaj yapmada zorlanıyorum. yokusta çok fazla gaz vermeme ragman kalkarken stop ediyor hatta bunu düz yolda da yapıyor. motor çok bagrıyor ama debriyaji bırakınca yavaş yavaş bi anda gaz vermeme ragmen stop ediyor. rolanti ayarı nereden yapılıyor bilen var mı? yoksa başıma iş açacak bu.

mse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı mehmetckr58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Bugün 150 ns alıp ben de araniza katildim. 6500 e 0 aldim. Bi sorum var. motorda amatörüm biraz debriyaj ayarını ve yarım debriyaj yapmada zorlanıyorum. yokusta çok fazla gaz vermeme ragman kalkarken stop ediyor hatta bunu düz yolda da yapıyor. motor çok bagrıyor ama debriyaji bırakınca yavaş yavaş bi anda gaz vermeme ragmen stop ediyor. rolanti ayarı nereden yapılıyor bilen var mı? yoksa başıma iş açacak bu.
    Öncelikle hayırlı olsun motorun ilk 600 km sinde olan şeyler garibine gitmesin rodaj dönemi boyunca garip seslerde çıkaracak devir de tutarsız olacak rodaj bakımından sonra herşey düzeliyor. Debriyaj ile ilgili sorun mu var acaba servisi arayıp söylediniz mi bunu ne diyorlar ? Bu arada fiyatlar baya artmış ya ben eylülde 5800 e aldım motoru

Motosikleti
    Pulsar NS150
    Eylülde Kredi Kartı fiyatı 6150 Nakit 5800 idi şu anda KK fiyatı 6550 ye cıktı işte

Alıntı mse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada fiyatlar baya artmış ya ben eylülde 5800 e aldım motoru

Hayırlı olsun güle güle kullan bahsettiğine benzer sorunlar yaladım bende sonda fark ettimki kalkarken vitesi 1 e almamışsım alışana kadar bi süre böle olur ama kısa zamanda alışıyorsun

Motosikleti
    X-Max 250
    Bir sorum olacak, bu motoru inşallah önümüzdeki hafta alacağım, okula gitmem gerekecek ve bu motorla E5'de zorlanır mıyım bunu merak ediyorum, tecrübesi olan arkadaşların cevaplandırmasını rica ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:39 ----------

Okul Avcılar'da, ev ise Mecidiyeköy'de bu arada

Motosikleti
    Pulsar NS150
    Alıntı Alienberg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir sorum olacak, bu motoru inşallah önümüzdeki hafta alacağım, okula gitmem gerekecek ve bu motorla E5'de zorlanır mıyım bunu merak ediyorum, tecrübesi olan arkadaşların cevaplandırmasını rica ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:39 ----------

Okul Avcılar'da, ev ise Mecidiyeköy'de bu arada
    Rodaj döneminde yavaş gideceğin için evet, sonrasında hayır, 10 sn da 80 e falan geliyor alet zaten 80-100 arası rahat seyir edersin.

Motosikleti
    bajaj pulsar 150 ns
    Arkadaşlar herkese selamlar kazasız sürüşler dilerim,
    dün itibarıyla 150 ns mi sattım çok memnundum fakat uzun yola uygunluğu daha hızlı ve su soğutmalı olmasından dolayı rs200 ve ns200 almayı düşüüyorum,sizlerden fikir almak doğru karar vermeme çok yardımcı olacaktır ne yapmamı önerirsiniz,ns200 deki bazı sorunlar biraz göz korkutuyor,ama rs te o kadar duymadım sıkıntılı bir durum, halbuki 1 bg fark dışında herşeyi aynı diye biliyorum.

Motosikleti
    Pulsar NS150
    Alıntı walter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese selamlar kazasız sürüşler dilerim,
    dün itibarıyla 150 ns mi sattım çok memnundum fakat uzun yola uygunluğu daha hızlı ve su soğutmalı olmasından dolayı rs200 ve ns200 almayı düşüüyorum,sizlerden fikir almak doğru karar vermeme çok yardımcı olacaktır ne yapmamı önerirsiniz,ns200 deki bazı sorunlar biraz göz korkutuyor,ama rs te o kadar duymadım sıkıntılı bir durum, halbuki 1 bg fark dışında herşeyi aynı diye biliyorum.
    RS de hıc bır sorun yok dıyorlar, bir de ABS için değer bence.

Bende satıcam bi ara ama benim derdim bagaj ve artcı sorunu, maxi scooter a geçicem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)