Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar 150 NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj pulsar 150 NS
    Merhaba,
    Tam iki senedir bu forumu okuyorum ve sonunda ilk motorumu aldim. Bajaj pulsar 150 Ns. Galiba tek satinalan benim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Alıntı Juandirk41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Tam iki senedir bu forumu okuyorum ve sonunda ilk motorumu aldim. Bajaj pulsar 150 Ns. Galiba tek satinalan benim

Hocam bol bol km yap, bol bol yaz buraya. burda herkes senden yorum bekleyecek

Motosikleti
    Bajaj pulsar 150 NS
    Aslinda tecrubeli deilim ilk motor deneyimim ama ilginctir ilk gun motorun kornasinin civatasi dustu kabloda asili kaldi. Ikincisi ise bugun gezerken koltuk altinda olan ana saseyi arka karenaza baglayan civata dustu.hemen takim cantasi hazirlayip hepsini skilamayi dusunuyorum

Çok Asi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba RX9 almaya niyetli. Beyaz yada sarı düşünüyor
    Aslinda tecrubeli deilim ilk motor deneyimim ama ilginctir ilk gun motorun kornasinin civatasi dustu kabloda asili kaldi. Ikincisi ise bugun gezerken koltuk altinda olan ana saseyi arka karenaza baglayan civata dustu.hemen takim cantasi hazirlayip hepsini skilamayi dusunuyorum
    Hayırlı günlerde senelerce bin dostum.

Şimdi şöyle bir durum var, kanuni motosikletlerin bir kısmı sökük vaziyette geliyor, paleti açıp yerinde oradaki bayi montajlıyor, fabrika bile montajını yapmıyor. Acaba senin motorda böyleydide bayi mi iyi sıkmamış o vidaları acaba?

Birde NS200 ile motor kısmı dışında herşeyi aynımı görünüyor acaba?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bende de Pulsar 200NS var ön çamurluk uzatıcı parçasının vidaları gevşemişti, düşmeden yakaladım cıvataları sıktım neyseki.

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Hayirli olsun kardesim Allah kaza bela vermesin.
    Sanirim bu motoru ilk alan sensin bu zamana kadar hic ses cikmamisti. Herkese fiyat biraz pahali geldi. Senin yorumlarini bekliyoruz artik...

Merhaba,
    iyi akşamlar kardeş bende pulsar 150 ns almayı düşünüyorum. sende yeni almışsın galiba hayırlı olsun. motor hakkındaki görüşlerini konuya yazarsan sevinirim senden başka kullanana rastlamadım

Motosikleti
    Bajaj pulsar 150 NS
    Merhaba, motoru aldigimda gidon ve benzeri onemli yerleri gozumun onunde sıkılamıstı ama anladigim her yerini bi elden gecirmek gerekiyor.

Bajaj pulsar 200 ns'e de fazlasi ile benziyor sadece uc onemli detayi motordan anlayanlar gorur onlarda arka fren kampana, radyator yok , ve kick start var.

Fiyat pahali oldugunu dusunmuyorum cunku cbf , ybr segmentinde motor ve hepsi bu aralikta satilirken daha ucuz olmasini beklemezdim. Ayrica cbf torku dusuk diyorlar bu motorda boyle bir sorun yok yokuslar ne kadar dik olursa ve kacla cikarsan cik bayilmiyo motor.

150 cc genelde commuter sinifidir. Ama bu motor naked tasarimli ve goruntu olarak kesinlikle cbf ve ybr den daha gosterisli.

darkloops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    motosikletin NS 200'den lastik boyutları da farklı sanırım, tam olarak nasıl geçiyor 150 NS'in lastik boyut bilgileri ?

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Bunu görmüş müydünüz?
    "1750 PEŞİN 150 TL 36 AY KREDİ İLE KAYALARMOTORDA"
    Bence baya uygun.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...51882647/detay
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    5.900e alıcaksanız bence kaçırmayın.2015 çok az sayıda geldiği için 2016 modelleri yakında gelir.onların fiyatı yanlış görmediysem 6.300 tl olucakmış.düşünenler acele etsinler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    şuan 6.160 TL olmuş zaten Bajaj'ın kendi sitesinde yazan fiyatı bu.

Eveettt YBR'yi satıp bunu almayı planlıyoruz pek kullanan yoktur ama sanırım 1 kişi haricinde?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    [QUOTE=Mr.Yldrmdmr;3807760]Eveettt YBR'yi satıp bunu almayı planlıyoruz pek kullanan yoktur ama sanırım 1 kişi haricinde. Motorun sesi güzel fakat 17 bg olsa bile daha önce ybr kullandığın için yetmeyebilir alıp almamak sana kalmış.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    ben de bajaj pulsar 150 NS aldım arkadaşlar, daha plakayı çıkarttırmadım tabi ama aranıza katıldım

Hayırlı olsun değerli darkloops; çok yakında eminim çok fazla göreceksiniz. Ocak ayı olmasına rağmen ciddi talep görüyoruz. Güle güle kullanın inşallah...

Alıntı darkloops adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de bajaj pulsar 150 NS aldım arkadaşlar, daha plakayı çıkarttırmadım tabi ama aranıza katıldım

xsinanx28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cb 125
    hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan tekerin her daim düz bassın

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    teşekkürler iyi dilekleriniz için,

daha 100 kilometreyi yeni geçtim, acemiyim henüz ama,

2 kere oldu şimdiye kadar arka arkaya değil ama motosiklet durmaya yakın ya da kalkarken stop ediyor ve göstergeler resetleniyor başka böyle bi sorun yaşayan var mı acaba gerçi bakım zamanı soracağım servise ama.

Alıntı darkloops adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler iyi dilekleriniz için,

daha 100 kilometreyi yeni geçtim, acemiyim henüz ama,

2 kere oldu şimdiye kadar arka arkaya değil ama motosiklet durmaya yakın ya da kalkarken stop ediyor ve göstergeler resetleniyor başka böyle bi sorun yaşayan var mı acaba gerçi bakım zamanı soracağım servise ama.
    Demekki bu stop etme / gosterge resetleme sorunu 150 lerde de varmis.

Arkadaslar Pulsar satin alirken "garanti suresi boyunca kullanicinin kontolu disinda meydana gelebilecek stop etme/ resetleme arizasindan dolayi ayipli urun oldugunu kabul eder ve yenisi ile degistirmeyi kabul ederiz"

Yazisi alin bence..CunkunKuralkanin bu sorunu cizecegi falan yok.

Bukadar stop etme sorunu basbayagi kronik ve bundan otesi giderilemeyen bir problemdir.Dk1 gol bir..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu sorun bajajlarda hep var sorununuza Ekrem Bey yardımcı olacaktır ona bir danışın isterseniz.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)