Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
90. sayfa BirinciBirinci ... 40808889909192 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar 150 NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Diyafram contasi degistir gecer. Bende de ayni sorun vardi. 70 tl fiyati var @dogan70

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    darkloops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    arkadaşlar merhabalar

25 bin kilometreye gelen motorumda halen orjinal lastikler takılı ancak ön lastik patladı, arka lastikte de fitil vardı zaten lastikleri set olarak değiştireceğim ancak uygun lastik bulamıyorum, istanbulda lastiğini değiştiren varsa özelden ya da mesaja cevapla bana ulaşabilir mi

mtgemlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar-Rks 150s- Tvs apache rtr 200
    Selamun aleyküm arkadaşlar. Bende 18000kmye gelmiş bulunmaktayım. Yalnız bu diyafram meselesi can sıkmaya başladı,daha yeni değişti ama yine aynı sorunu yapmaya başlıyacak gibi. Azda olsa belli ediyor kendini, 6-7 bin devir arası motorda çekiş kaybına neden oluyor, hatta en son değişene kadar o devirlerde hiç bir gaz tepkimesi yoktu. Değiştikten sonra çok değişmişti motor ama şimdi yine aynı şeyi yapmaya başladı. Diyaframın lastiği kalitesiz demek ki hemen bollaşma yapıyor, buna bir çözüm bulmak lazım.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Vallahi lastik kalitesinden de degisebilir ustaya gore de degisebilir. Benim motor vasatti 100 luk motor beni yiyordu. Ama simdi conta degistikten sonra motorda gozle gorulur tork yukselmesi oldu. Yan verip on kaldirabiliyorum artik o derece. Taktirali 2 ay oldu ama hala takir takir gidiyorum sikinti yok

Motosikleti
    Pulsar NS150
    Selamlar olsun, izmirde servis önerisi olan var mı 15000 bakımı için? Birde izmirde gaz yağı satan yer varmı bildiğiniz, teşekkürler.

Motosikleti
    Cb 250 R
    Motorumu satıyorum r25 alacağım ilgilenenler için ilan
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...06872157/detay

merhabalar pulsar ailem. yarın ikinci el 850 km de bir pulsar 150 ns alarak yanınıza katılacağım hayırısıyla evet evet baya heyecanlıyım çkalede pulsar kullanan arkadaşlar varsa onlara bir sorum olacak. servis için hangi servis bayiisini kullanıyorsunuz ve memnuniyet dereceniz nedir

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Pazar gunu 200 km lik bir yola ciktim molasiz bir sekilde. Diyafram contam sapasaglam diye post atmistim bir sayfa once. Fakat suan tekrar ayni sorundan muzdaripim. 7 bin devire kadar motorda tik yok 7 den sonra atiklesiyor. Bilen var mi bilmem ama çük kadar şey 70 lira serviste. Acep modifiye edilir mi o conta zimbirtisi. Bilmeyenler icin dipnot. Diyafram contasi karbüratör uzerinde hava yakit oranini ayarlayan bir lastik parcasi. Yani gazi actiginizda lastik gerilip basincla benzin/hava çekiyor. Acep bu sorun sadece benim motorumda mi

dogan70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 150 Ns
    Sorunda burada zaten 3 ay kadar önce değişti parça lakin şimdi gene başladı.Sabahları çalıştırırken kendi kendine stop ediyor ısıtmayı açıyorum az gaz veriyorum salıyorum gene stop ediyor.hava burcu taktık bu seferde 8 bin ve 9 bin devirde biranda gazı kesiyor.Burcu çıkarıncada diğer sorum baş gösteriyor.

Motosikleti
    Cb 250 R
    Lastik tavsiyesi istiyorum öne hangi ebat takabilirim acaba bide marka olarak ne önerirsiniz link atarsanız daha iyi olur.

8000 km 2015 bir ns 150mi yoksa 2016 6000km cbf 150 mi ikisinde aynı fiyat

Motosikleti
    Pulsar NS 150 - Dominar - Tracer 700
    herkese selamlar, forumu bikaç aydır okuyucu olarak takip ediyorum, artık sorularıma cevap bulamayınca üye de olayım dedim. acemi bir 2016 model pulsar 150 ns sahibiyim, o kadar acemiyim ki daha motoru alırken ufak bi kazık bile yedim ama neyse yapacak bir şey yok böyle böyle gelişeceğim
    sorularımla başlayayım umarım cevapları verebilirsiniz.
    1)makine 10bin km yi geçtiği için zinciri değişmek istiyorum, tam bilgi olmamasına rağmen 108 bakla zincire sahip olduğunu okudum, ingilizce el kitabında da "o-ring" yazıyor. bir de x ring var. şimdi ben bu makine için hangi zinciri almayalıyım, did marka pahalı geldi ama gerekirse onu da alabilirim. sfr markayı yazanlar olmuş özellikle 200ns gruplarında, 120 bakla alıp bakla mı eksilteceğim nasıl olacak? bir de sfr alanlar küçük dişliyi değişmeyi öneriyorlar, bu durum nedir ne değildir?
    2)sıfır mitas lastik, iki buji, hava ve yağ filtresi aldım, bunları değiştireceğim he bi de ilerleyen zamanda baskı balatalarını değiştireceğim, başka dikkat etmem gereken bir şeyi var mı sizce?
    3)kask olarak ls2 ff352 kaskım var, yazlık prohel alaska ve bir tanıdığımın verdiği deri mont var, sırt koruma konusunda bunların içindeki korumayı mı değiştireyim yoksa giyilebilir sırt korumalar var (örneğin armode ki bunun ce standartını bilmiyorum, bi de decathlonda ce 1612-2 koruma seviyesinde bir sırt koruması var) ayrıca sırt koruma mı giymeliyim. hareket konusunda tecrübesi olanlardan öğrenmek isterim. tech90 kot pantolon ve yds bot alacağım. tech 90ı aldıktan sonra ayrıca diz korumaya ihtiyaç olur mu?
    4)akü olarak ne almalıyım?orjinali pek önerilmiyor diye biliyorum.
    Teşekkür ederim, herkese kazasız belasız sürüşler.

peyloride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1100 L1
    Arkadaşlar merhaba,

Pulsar 150 NS ikinci el alacağım. Sizce nelere dikkat etmeliyim? İlk motorum olacak o yüzden pek bilgim yok, genel manada bahsedebilirseniz sevinirim.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Arkadaşlar bajaj marka motosikletlerde bu saçma sapan hataları olmasa yada türkiyedeki dağıtımcısı kuralkan biraz mantıklı olsa şuan 90 sayfanın 80 i hata-şikayet-kronik sorunları ile dolu olmazdı.

Ben 2017 ocakta 2016 model ns150 aldım büyük bir problem yaşamadım ama şunu diyebilirim ki 1 yılı geçen bu sürede motosikletimde hiç bir sorun yok dediğim 1 haftam olmamıştır.

Gel de git bajaj motor al - insanın alası gelmiyor. Motorumu bir sonraki yıla değiştirmeyi planlıyorum yeni alacağım motorda sorunsuzluk ve stabile olması en önemli şey.

Unutmayın motosiklet ne kadar güzel görünse de fiyatı rakiplerine göre ucuz yada başka avantajlara sahip olsa da önemli olan motoru aldıktan sonra yaşayacaklarınızdır.

peyloride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1100 L1
    Bu konu neden bu kadar ölü arkadaşlar? Herkes sattı mı pulsar'ını? Yoska başka bir yere mi geçildi. Yeni başlamış ve bilgiye muhtaç birisi olarak böyle bir konuya ihtiyacım var açıkcası.

AfilliEgzoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns160
    2017 model pulsar ns160 kullanıyorum. Yaklaşık 7000km ye geldi motosiklet çok şükür hiçbir can sıkıcı durumla karşılaşmadık hâla keyifle binmekteyim.Bu arada soğuk havalarda gösterge problemini ns160larda düzeltmişler en azından benim başıma gelmedi böyle bir olay..

Oo dostum sen buralardan çok uzak kalmışsın. Artık Pulsar ns 160 başlığı da var
    Oraya yazmalısın.

Herkese Merhaba.
    Yeniden satışa koydum. Henüz sahibinden'de yok.

Genel olarak bilgiler şöyle:
    Siyah renk. 2016 Nisan trafiğe çıkışlı.
    İlk sahibiyim ve ilk motorum değildir. Forumu takip edenler zaten hakkımda az çok bilgi sahibidir.
    Rodajı v.s. gayet uygun yapılmış, zorlamadan limitlerinde kullanılmaktadır.
    17.500km'de ve aktif kullanıyorum.
    Kurye motoru değil. sadece işe git gel için ikin günde bir kullanıldı, kışın çok sert günlerinde kullanmadım hiç.
    En ufak kazası ve sorunu yok.
    Bakımları yetkili servisinde yapıldı. Kendim her 2500'de ara yağ değişmleri de yaptım, yapıyorum.
    Üzerinde en az 1 yıl daha kullanılabilecek durumda Michelin Pilot street lastikler vardır.Ayrıca dörtlü flaşör ekletmiştim servisinde. Aküsü de garanti kapsamında jelli akü ile değişmişti.
    15 Nisan'da garantisi bitiyor ne yazık ki.
    Üst cc'ye geçme amaçlı satıyorum.
    Oldukça memnun olarak kullanmaktayım.

(Motordaki ön cam ve arka çanta verilmeyecektir, zira yeniden Bajaj almayı düşündüğüm için orada kullanacağım.)

Fiyat 5750tl.dir. Abartmamak kaidesiyle küçük bir pazarlık olabilir.

Düşünenler olursa:
    Çağrı Öztürk
    GSM: 0535 419 67 32

Merhaba Cloud (veya Çağrı Bey diyelim)
    Blogunu da okuyordum ve Sen bu motor hakkında çok faydalı bilgiler aktarıyordun. motordan memnundun üstelik bize de tavsiye ediyordun.
    Hangi motora geçmeyi düşünüyorsun merak ettim açıkçası.
    Şu aralar motor değiştirmek için Son fırsat olduğunu düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

tayfungun45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BS6 Dominar 400 UG
    Merhaba
    Sezonu açtık..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:28 ----------

Pulsar 150 başlığı çok gerilerde kalmış heralde.
    Uğrayıp bakanlar için bende birşeyler yazmak istedim.
    Kış aylarında hemen hemen hiç motosiklet kullanmıyan biri olarak havaların ısınmasıyla motorumu garajdan çıkardım ve kullanmaya başladım ve kullanmaya başlamamla birlikte geçen yıldan beri bir yıldır çòzemediğim gaz kesme sorunu yeniden hayatıma girdi malesef.
    Motordaki 6-7 bin devirlerdeki gaz kesme sorununu bir yıldır ilgisiz ve bilgisiz yetkili servisler yüzünden çòzemedim .
    Çok guzel bir motor kendi sınıfında süper bence ama şu sorun yüzünden tatı yok . Bulunduğunuz yerdeki servis çok önemli bu işte eğer düzgün bir servis yok sa o bölgede sorunlarınız büyüyor çòzülmüyor.
    Onu demek istedim.herkese iyi forumla L;)

REKLAM ALANI
90. sayfa BirinciBirinci ... 40808889909192 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)