Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
86. sayfa BirinciBirinci ... 36768485868788 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar 150 NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

http://i.hizliresim.com/gqdrkR.png
    150 Ns için bu koruma takozu nerden bulabilirim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cb 250 R
    Alıntı smtpulsar150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar 150 ns de servis ışığı nasıl söndürülür. Trip 2 deyken iki tuşa ne kadar bası tutsam da servis ışığı sönmedi.
    motor çalışırken yapacaksınız buyrun bu da videosu
    https://www.youtube.com/watch?v=Y1WfOEHt7L8

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Alıntı tuğrul t. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar. dört gün önce 0 km ns 150 aldım. ilk iki gün hiç bir sorun yoktu ancak üçüncü gün sabah marş basmadı. ayak marşıyla çalıştırdım tüm gün motoru. aldığım bayi ile iletişime geçtiğimde akünün tam şarj edilmediği söylendi. mümkünse bir yerde şarj ettir dendi. tabi 0 motor alınca insan bunları duymak istemiyor ancak bayi baya uzak her istediğim an götüremiyorum. bende bir oto elektrikçide şarja bıraktım aküyü. ertesi gün alıp taktım ama 2 saat sonra aynı problem yeniden başladı. şimdi düğmeye basınca tıktık sesi geliyor motordan.ayak marşıyla çalışıyor ancak rölantide far ışıkları çok zayıf ve her an stop edecekmiş izlenimi veriyor. biraz gaz verince far normale dönüyor. aküyle ilgili çok sıkıntılı durumlar olduğunu okuyorum yorumlarınızda peki nasıl halletmeliyim sıkıntıyı ? yeni akü alıp kendim mi uğraşayım yoksa 500 bakımına kadar ayak marşıyla idare edip bayiyle mi muhatap olayım ? daha önce servisle akü konusunda muhatap olmuş arkadaşların cevabına ihtiyacım var. teşekkürler.
    Benim akü değiştirdiler. Uzun zamandır sorun yok

Alıntı lefter67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim akü değiştirdiler. Uzun zamandır sorun yok
    motorum 180 km de. bayi 150 km uzaklıkta. akü için git gel yapsam rodajı bitiriyorum zaten. yani bayiye şimdi gitmek işime gelmiyor. 500 bakımına kadar ayak marşıyla idare etmelimiyim yoksa vakit kaybetmeden bayiye mi götürmeliyim ? yada ben akü alıp taksam garantiden düşme ihtimali var mı motorun ?

arkadaşlar herkese merhaba ben yakın tarihte ns150 alacagım nasipse euro3 olan modelinden lastikler çok kötü diyor herkes michelin pilot street almayı planlıyorum baska lastik önerisi olursa sevinirim birde ön 100/80 arka 130/70 alırsam yeni lastikleri hiç bi işlem yapmadan janta uyuyor mu bilen arkadaşlar yardımcı olursa cok sevinirim iyi günler herkese

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Alıntı tuğrul t. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorum 180 km de. bayi 150 km uzaklıkta. akü için git gel yapsam rodajı bitiriyorum zaten. yani bayiye şimdi gitmek işime gelmiyor. 500 bakımına kadar ayak marşıyla idare etmelimiyim yoksa vakit kaybetmeden bayiye mi götürmeliyim ? yada ben akü alıp taksam garantiden düşme ihtimali var mı motorun ?
    Ben okadar bilmiyorum. Bilen varsa yazar

merhaba nerdeyse 10 aydır 150 ns kullanıyorum 4900 km yı devırdım ancak sorunları hiç bitmedi burdan ılk kez faydalanıyorum ama hepsını okumaya vaktım olmadı çaresiz kaldıgım ıcın hemen paylasmak ıstedım motorla ilgili genel şıkayetler aynı ancak cozum yolları bıraz degısık aldıktan sonra 4. ay da basladı ılk arızası ısındıgı vakıt devır rolantı de gezınmeeye basladı kendı kendıne yukselıp azalıyor 2 3 e yaklasıp ınıyordu bayıye gıttı ıkı kez sıbop ayarı yapıldı hafıfletıldı ama kucuk capta hala var sesınde gezınme ıkna edemesemde devam edıyor daha yenı bu sebeple gosterge panelı degıstı genel de olan gaz kesme ıcın hem karburator degıstı hem ıgnesı hem de o ek parca takılı 4. aydan bu yana bayıyle evım arasında mekık dokudum jıkle calısmadıgı ıcın yapılmıstı bayıde gordum calıstı yalan yok ama ordan cıktıgımdan berı calısmıyor en son gıttıgımde caresının karburator de delık genısletılmesı tek care oldugu soylendı ılk karburator oyleydı bı faydasını gormedım sanırım yaptırmıcam 1 sene dolmadan buncasey basıma geldı cok hevesle almıstım su an da vazıyet ortada eger bu sorunlar ıcın bılgısı olan varsa ya da basına gelen yardımcı olursa cok ama cok sevınırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:59 ----------

[QUOTE=gumusoglu;4157433]merhaba nerdeyse 10 aydır 150 ns kullanıyorum 4900 km yı devırdım ancak sorunları hiç bitmedi burdan ılk kez faydalanıyorum ama hepsını okumaya vaktım olmadı çaresiz kaldıgım ıcın hemen paylasmak ıstedım motorla ilgili genel şıkayetler aynı ancak cozum yolları bıraz degısık aldıktan sonra 4. ay da basladı ılk arızası ısındıgı vakıt devır rolantı de gezınmeeye basladı kendı kendıne yukselıp azalıyor 2 3 e yaklasıp ınıyordu bayıye gıttı ıkı kez sıbop ayarı yapıldı hafıfletıldı ama kucuk capta hala var sesınde gezınme ıkna edemesemde devam edıyor daha yenı bu sebeple gosterge panelı degıstı genel de olan gaz kesme ıcın hem karburator degıstı hem ıgnesı hem de o ek parca takılı 4. aydan bu yana bayıyle evım arasında mekık dokudum jıkle calısmadıgı ıcın yapılmıstı bayıde gordum calıstı yalan yok ama ordan cıktıgımdan berı calısmıyor en son gıttıgımde caresının karburator de delık genısletılmesı tek care oldugu soylendı ılk karburator oyleydı bı faydasını gormedım sanırım yaptırmıcam 1 sene dolmadan buncasey basıma geldı cok hevesle almıstım su an da vazıyet ortada eger bu sorunlar ıcın bılgısı olan varsa ya da basına gelen yardımcı olursa cok ama cok sevınırım ayrıca zor calısma da var en az 5 kere mars basıyorum ve gazı tutmam gerekıyor jıkleyle alakalı mı bılemıyorum

Alıntı ahmedyesevii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese merhaba ben yakın tarihte ns150 alacagım nasipse euro3 olan modelinden lastikler çok kötü diyor herkes michelin pilot street almayı planlıyorum baska lastik önerisi olursa sevinirim birde ön 100/80 arka 130/70 alırsam yeni lastikleri hiç bi işlem yapmadan janta uyuyor mu bilen arkadaşlar yardımcı olursa cok sevinirim iyi günler herkese
    Arkadaşlar bunu cevaplayacak yok mu cok yakın tarihte alacagım nasipse bunu ögrenmem gerekiyor

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Arkadaşlar bunu cevaplayacak yok mu cok yakın tarihte alacagım nasipse bunu ögrenmem gerekiyor
    bu guruba üye olursanız daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
    https://www.facebook.com/groups/baja...rkiye/?fref=ts

veya buraya yazın size yardımcı olurlar.
    https://www.facebook.com/lastikyeri?fref=ts
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Arkadaşlar benim ön camurlugumda ve kafa karenajının siyah kısmında boya atması mevcut. Ön camurlugun rengi soldu griye yakın bir hal aldı. Aynı şekilde ön kafa karenajının siyah çerçeveleri de gri ye yakın bir hal aldı. Daha önce böyle bir sorun ile karşılaşan oldu mu acaba ?

motorumun jiklesi çalışmıyor kesin olarak çözümünü bilen var mı ?

nat675 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Arkadaşlar 150 ns modeliyle olan birlikteliğimiz malesef son buldu.

Abisi 200 ns ile yola devam etmeye başladık hayırlısıyla.

Hepinizin tekeri düz bassın inşallah.

200 ns başlığında okumam gereken çok konu var.

Hayırlı geceler diyorum hepinize...

Motosikleti
    SYM JET 14
    Motor kullanırken evden işe gelene kadar 25 km mesafe bel ağrısı başlıyor oturuşuma dikkat etsem de ayak uçları ped de depo dan uzak falan ellerim gidonda iken ister istemez duruş bozuluyor yere paralel yapıyım diorum belim ağrıyo dik olsun yine aynı bellik mi tavsiye edersinz çözümü nedir. ?

Motosikleti
    Honda PCX 150
    Alıntı smtpulsar150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor kullanırken evden işe gelene kadar 25 km mesafe bel ağrısı başlıyor oturuşuma dikkat etsem de ayak uçları ped de depo dan uzak falan ellerim gidonda iken ister istemez duruş bozuluyor yere paralel yapıyım diorum belim ağrıyo dik olsun yine aynı bellik mi tavsiye edersinz çözümü nedir. ?
    Boy ve kilo onemli etkenler rahat surus icin. Motor vucut tipinize uygun olmali. Gidon yukseltme veya sele kaplatma uygulamalari deneyin faydali olabilir.

Motosikleti
    SYM JET 14
    İkisi de var sele için kaplama yaptrdım kışın iyiydi ama yazın o rahatlığı vermedi kaldırdım.

Motosikleti
    pulsar 150 NS
    Alıntı gumusoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumun jiklesi çalışmıyor kesin olarak çözümünü bilen var mı ?
    kardesim jikle gereksiz bir olay. kendın hafıf gaz vererek calıstır sonra rolantıde biraz gaz ver sonra devam et

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

motoruma akropovic egzoz takrırdım sesinden çok memnunum. yakıt/peformans fark edilmeyecek kadar değişti. ilgilenen varsa özelden mesaj atsın konusalım

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Arkadaşlar iyi günler bende as150 modeli var motorun yağını değiştirmek istiyorum fakat yağ kapasitesi nedir bulamadım birde yağ filtresini nerden Temin edebilirim ? Yardımcı olursanız çok sevinirim

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Beyler whatsapp grubuna alir misiniz benide

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    bende merak ediyorum bu sorunun cevabını

Arkadaşlar merhaba. Motora artçı aldığım zaman arka tekerde gözle görülür şekilde baya bi lastik iniyor. Lastik basıncının düşük olduğundan şüpheleniyorum. Acaba lastiklerin basınçları ne olmali?

REKLAM ALANI
86. sayfa BirinciBirinci ... 36768485868788 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)