Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 150 NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

RS de ön abs var bildiğim kadarıylada ktm ile aynı yazılım, uzun yol içinse grenajlı olmasından dolayı rüzgarı daha az yersin. şekil olarak ns kullanmış birisin zaten rs alfarklı bir motora biniormuş gibi hisset.

Bu arada uzun yolda hava soğutmalı alet daha sorunsuz araç gittikçe soğutur. 2010 ve öncesi ducatilerde hava soğutmalı yanlış hatırlamıyorsam mosnter 1100 L-Twin silindir, silindir desmodromic başına 2 valf, hava soğutmalı.

Kaça sattın?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı walter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese selamlar kazasız sürüşler dilerim,
    dün itibarıyla 150 ns mi sattım çok memnundum fakat uzun yola uygunluğu daha hızlı ve su soğutmalı olmasından dolayı rs200 ve ns200 almayı düşüüyorum,sizlerden fikir almak doğru karar vermeme çok yardımcı olacaktır ne yapmamı önerirsiniz,ns200 deki bazı sorunlar biraz göz korkutuyor,ama rs te o kadar duymadım sıkıntılı bir durum, halbuki 1 bg fark dışında herşeyi aynı diye biliyorum.
    Ayıptır sorması, kaç bindeydi kaç modeldi ve kaça sattın hocam?

Arkadaslar motoru ilk calistirdigimda vites bostayken stop ediyor bilen var mi? kuzenim rolantisini dusurdu sanirim ben daha amatorum diye ondan olabilir mi? rolantiyi mi dusurdu bilmiyorum ama ayakligin ordaki biseyler oynadi.

Motosikleti
    bajaj pulsar 150 ns
    13bindeyi ve 5100 esattım üstad. 10bin kmlik michelin lastikler vardı..150 ns ile geçen yaz hep 350 400 km lik uzun yola çıktım hiç sorun yaşamadım ama tedirgindim sonuçta hava sogutmalı 100 km civarı hızla sürekli gidince motor aşırı ısınıyor tabi, su soğutmalıya göre avantajını anlamadım ama

Rox0ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR NS150

Kazasız belasız sürüşler hepinize
    Lucien bunu beğendi.

Dublebas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS150
    Alıntı mehmetckr58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar motoru ilk calistirdigimda vites bostayken stop ediyor bilen var mi? kuzenim rolantisini dusurdu sanirim ben daha amatorum diye ondan olabilir mi? rolantiyi mi dusurdu bilmiyorum ama ayakligin ordaki biseyler oynadi.

Isınmadığında yapar biraz gaz verip ısındırmak lazım.
    MotoVlog > https://goo.gl/8jrwAL

mse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Valla bende allah kısmet ederse Dominar 400 e geçmek istiyorum bundan sonra. bajaj dan çok memnunum. Sür ve Kazan Yarışmasından da Hindistan Gezisi kazandım daha ne isterim :D

arkadaslar motorum sifir 150 ns ve annemin uzerine. trafik sigortasi icin ne kadar oderim. 1250 normal mi halksigorta teklif verdi. birde internette online teklif alma var onlar guvenilir mi?

Motosikleti
    Cb 250 R
    Alıntı Rox0ne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/g2mzQ2.jpg
    Kazasız belasız sürüşler hepinize
    Kurye motoru mu hocam bu ? 53 bin km baya iyi bi rakam

Rox0ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR NS150
    Alıntı 2wsx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kurye motoru mu hocam bu ? 53 bin km baya iyi bi rakam
    Aynen kardeşim
    10 ayda 53.000 sorunsuz
    Ki normal kullanıcı motoruna bakarsa evladiyelik olur😊
    Lucien bunu beğendi.

Motosikleti
    X-Max 250
    Onguard 8016L Beast kilit aldım, lastik dışında nereden geçirebilirim?

ademsen37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150NS
    Arkadaşlar herkese merhaba , Pulsar ns150 ile aranızdayım . Oktay motordan 14 ocak ta ödememi yaptım faturamı aldım hava şartlarından dolayı inşallah Nisan da teslim alacağım . fatura kesildikten sonra 3 ay içerisinde ruhsatı çıkartmam gerekiyormuş yani son tarih 14 nisan. İşlemleri kendim yapmak istiyorum fakat randevu almak imkansız gibi bir şey . Muameleciler ne kadar ücret alıyor bilgisi olan var mı acaba bu konuda. herkese kazasız günler dilerim .
    Lucien bunu beğendi.

ufo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Rox0ne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen kardeşim
    10 ayda 53.000 sorunsuz
    Ki normal kullanıcı motoruna bakarsa evladiyelik olur��
    Maşallah çok fazla km yapmışsınız ve mesleğiniz gereği dahada çok km yapacaksınızdır. Buda bizim gibi az km yapan 150NS kullanıcılarına cesaret ve güven veriyor. İlerleyen kilometrelerde de resim paylaşımı yaparmısınız?. Kazasız ve Belasız sürüşler dilerim.Saygılarımla.

Merhaba arkadaşlar Allah kısmet ederse bir ay içinde ns150 almayı hedefliyorum. İstanbul Avrupa yakasında oturmaktayım. Bana yakın kredi kartına 12 ay taksit yapabilecek ruhsat işleri için muameleciye de ayarlayabilen. Mantıklı bir satıcı biliyormusunuz. Genelde Başakşehir oktay motoru tavsiye ediyorlar.ilk motoru aldığım yerde model olarak sıkıntı yaşadım 2016 dediğimiz motor 2015 çıktı epeyi kapistik o yüzden karakterli ve mantıklı bir satıcı tavsiyesi istiyecektim sizden. Şimdiden herkese teşekkürler.

Motosikleti
    CBR 125R
    İyi günler arkadaşlar ilk defa motor alacağım vitesli tecrübem yok açıkçası 150ns tavsiye eder misiniz objektif bir şekilde çünkü öğrenciyim ve masraf çıkarmaması benim için çok önemli.Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürler

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı odisabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler arkadaşlar ilk defa motor alacağım vitesli tecrübem yok açıkçası 150ns tavsiye eder misiniz objektif bir şekilde çünkü öğrenciyim ve masraf çıkarmaması benim için çok önemli.Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürler
    Akü dışında masraf çıkaracak bir şey yok orjinal lastikler sala okutabilir.

2. el alıyorsan bakım kağıtlarını iste bakımlar zamanında yapılmış mı kontrol et. Sorun çıkacak bir motor değil. Sıfır alıyorsan da aküyü iyice şarj ettiklerinden emin ol yoksa bir süre sonra akü canını sıkar.

mse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı odisabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam merhaba bende öğrenciyim ilk motorum 1500km yi geçti şuan sıkıntısız kullanmaktayım çokta memnunum 0.14kuruş yakıyor km başı 100km/2.6lt harcıyor masrafsız bir motor pişman olmazsın

Motosikleti
    CBR 125R
    Eyvallah hocam benim yaz ortasını bulacak gibi duruyor motor işi

Hayırlı olsun hoşgeldin

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:35 ----------

[IMG][/IMG]

Hafta sonu bi dolaşalım dedim kapalı garajda branda altında pırıl pırıl sandığım motorum bir kaç kediciğin meskeni olmuş meğer sağlık olsun
    3 Aydın yatıyordu 4. Basışımda marj aldı güzel bi his idi
    Tekerlekler inmiş biraz sadece ama özlemişim. Zaten işten binme fırsatım olmadığından hala sıfır diyebilirim
    ademsen37 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS

Ateş ediyor...

Bu da benim canavar... Malum önümüz yaz olduğu için kış boyu duran motorları bakımdan geçirmek lazım trafiğe çıkmadan önce... Şimdiden herkese yaz boyu keyifli kazasız belasız sürüşler dilerim. Pulsar 150 NS diğer 125cc ve 150 cc motorlara göre kıyaslama yaptığımız da her marka motorun iyi yönlerini toplamış bir motor olarak görüyorum. Yakıt olarak diğerlerine göre bir tık fazla yakıyor ama oda gücünden diyebiliriz...
    Benim görüş açım bu ama asıl önemli olan can güvenliği ne olur kasksız ekipmansız motora binmeyelim.
    Unutmayın ki:
    Motor kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer, kazanan hep siz olursunuz ama şeytan kazanırsa oyun biter...
    Tekrardan güzel bir yaz geçirmeniz dileğiyle...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)