Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
49. sayfa BirinciBirinci ... 39474849505159 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar 150 NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Bir kaç resim paylaşalım. Kalite kötü kusura bakmayın. Çeşmealtı'ndan selamlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güle güle kullan. Foça olmazsa emekli olunca yerleşeceğim yer Çeşmealtı.

rozenlot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150NS
    Yakin bi zamanda arkadaslarla gelecegiz umarim gorusuruz kardesim ates edio ama hayvan

Motosikleti
    Bajaj 150 NS - Honda 500R - Fiddle II
    Alalı 15 gün oluyor sanırım bilgi vermek istiyorum

-3000 devir sorunu bende de var 320 km yaptım 500de bakımda söyleyeceğim.Nasıl çözüyorlar acaba?
    -Motor bugun arkadaşy üstündeyken ayaklık açıp sanıp yere düşürdü.Koruma demirine geldi koruma demirinin ucu sıyrıdıl kaldırdım 2-3 kere çalışmadı sonra çalıştı.
    -Tek tık varken fullmeye gittim 36 TL tuttu kaç kuruş yakıyor daha hesaplayamadım yedek depoya geçişte motorda sorun oluyor mu örneğin tek tık bitti motor o anda tekliyor veya kapanıyor mu yedek depoyu açana kadar? Yolda başıma bir şey gelmesinden korkuyorum.

Motosikleti
    Haojeu DA135s
    S.a arkadaşlar motoru araştırıyorum aklıma takılan şu oldu 15 sayfa kadar okudum göremedim bu konuyla alakalı bende direk sorayım dedim. boyum 1.65 bu motoru rahat kullanabilirmiyim sorun olur mu ?

mtgemlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar-Rks 150s- Tvs apache rtr 200
    Alıntı emretanerc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alalı 15 gün oluyor sanırım bilgi vermek istiyorum

-3000 devir sorunu bende de var 320 km yaptım 500de bakımda söyleyeceğim.Nasıl çözüyorlar acaba?
    -Motor bugun arkadaşy üstündeyken ayaklık açıp sanıp yere düşürdü.Koruma demirine geldi koruma demirinin ucu sıyrıdıl kaldırdım 2-3 kere çalışmadı sonra çalıştı.
    -Tek tık varken fullmeye gittim 36 TL tuttu kaç kuruş yakıyor daha hesaplayamadım yedek depoya geçişte motorda sorun oluyor mu örneğin tek tık bitti motor o anda tekliyor veya kapanıyor mu yedek depoyu açana kadar? Yolda başıma bir şey gelmesinden korkuyorum.
    Geçmiş olsun. Ben depoyu kurutana kadar gezdim ne kadar gidicek diye. Adamlar benzin göstergesini çok iyi ayarlamışlar. Göstergedeki en son çizgi gitti, 5 km sonrada benzin bitti yedeğe geçtim.

NOT: Yedek depoya pek güvenmeyelim. Benzinin hepsini çekemiyor. Yarım lt. den fazla kaldı. Ama kullanıma göre 70-100 km arası rahat rahat götürür.

Alıntı mtgemlik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Ben depoyu kurutana kadar gezdim ne kadar gidicek diye. Adamlar benzin göstergesini çok iyi ayarlamışlar. Göstergedeki en son çizgi gitti, 5 km sonrada benzin bitti yedeğe geçtim.

NOT: Yedek depoya pek güvenmeyelim. Benzinin hepsini çekemiyor. Yarım lt. den fazla kaldı. Ama kullanıma göre 70-100 km arası rahat rahat götürür.
    yedeğe düşünceye kadar kaç km. yol gitti.

Motosikleti
    Alıntı suat-33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yedeğe düşünceye kadar kaç km. yol gitti.
    290 km de bitti. Biraz fazla yakmış sanki. İlk bakımdan sonra düşer diye umuyorum.

Alıntı mtgemlik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    290 km de bitti. Biraz fazla yakmış sanki. İlk bakımdan sonra düşer diye umuyorum.
    çok fazla bişey farketmez. Ben depoyu fulledim. şu ana kadar 155km. gittim henüz bir çizgieksildi. Bakalım ne kadar gidecek. Yalnız geçenlerde arkadaşın PCX 150 ile karşılaştırdık depoları aynı yerde fulledik toplamda 82km. yol yapmışız. 30 km.si rampa olmak üzere benim motor 8TL.yaktı pcx150 10TL. yaktı

HERKESE SELAMUN ALEYKUM BEN DİGER FORUMLARDA YANİT ALAMADİGİMİ İCİNBURAYA GELDİM 150 AS MODELİNİ ALDİM BU MODEL KM YE KAC KURUS BENZİN YAKİYOR BİLEN VARMİ

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Alıntı balkes1010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HERKESE SELAMUN ALEYKUM BEN DİGER FORUMLARDA YANİT ALAMADİGİMİ İCİNBURAYA GELDİM 150 AS MODELİNİ ALDİM BU MODEL KM YE KAC KURUS BENZİN YAKİYOR BİLEN VARMİ
    Kullanıma bağlı olarak 10 kuruş yakabilirsin.

kullanima bagli olarak derken yani

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Sakin kullanım, 5-6bin devrei geçmedikçe.

daha ustu devirlerde ne kadar yakar peki uzunyolda 5 6 bin devirde kalmaz ki motor

Motosikleti
    Bajaj 150 NS - Honda 500R - Fiddle II
    Merhaba arkadaşlar stop lambam sadece ön fren sıkınca yanıyor sizde de öyle mi? Ayak frenine basınca stop lambası yanmıyor.Acaba kablolarda mı bir şeylik var yoksa normal bir durum mu bu?

El7is - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattım. Yenisini arıyorum.
    Alıntı emretanerc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar stop lambam sadece ön fren sıkınca yanıyor sizde de öyle mi? Ayak frenine basınca stop lambası yanmıyor.Acaba kablolarda mı bir şeylik var yoksa normal bir durum mu bu?
    Normal değil. Fren müşürüne baktırın.
    http://opensproject.blogspot.com.tr

5 6 BIN DEVRI GECINCE 150 AS MODELLERI KAC KURUS YAKAR KM YE BIPEN VARMI BIRDE NORMALDE NE KADAR YAKAR

supersamo48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx 150
    Alıntı balkes1010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 6 BIN DEVRI GECINCE 150 AS MODELLERI KAC KURUS YAKAR KM YE BIPEN VARMI BIRDE NORMALDE NE KADAR YAKAR
    hocam sende de varmış motor binip kendin baksan olmuyor mu

OLMUYOR USTA SUAN KULLANAMIYORUM IS DOLAYISIYLA SADRCE MERAK ETTIM

Motosikleti
    OLMUYOR USTA SUAN KULLANAMIYORUM IS DOLAYISIYLA SADRCE MERAK ETTIM[/QUOTE]

Ortalama 2.5-3 lt arası yakar kullanıma göre.

REKLAM ALANI
49. sayfa BirinciBirinci ... 39474849505159 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)