Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDIAL 150 HS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    tmmm murat arkadasım dene ve bana sonra konus gör farları pişman olmayacaksın dediğin gibi onlar 2 çeşit oluyor bi arraba için bi motor için yanlışlıkla araba için olanı alsaydın dinamoyu falan ve daha kötüsü komple tesisatı bile yakardı kaldırmayacak sonra temizzzzzzz

muratt bizden baska foruma bişeyler yazan yok nasıl iştir bu yawww

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    murattt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    he valla ya.hs ciler uyuyo herhalde.4 ay sora aküyü şarj ettirdim.farlarla dörtlüleri aynı anda yakınca farlar kısalıodu)bugn beyaz ampulleri takmak nasip olmadı ama yarın kesin takıcam.evet ya diğer motorlarda görünce içim gidiodu beyaz farları artık bendede olucak:=)hadi hs ciler sorularınız paylaşın çözüm bulmaya çalışalım.banarlı sende başka neler var modifiye olarak??
    [B][U]The Bodyguard & The Punisher[/U][/B]

[I][U]Galatasaray Sk. 1905 Uefa & Süper Cup Champion[/U][/I]

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ooo murattt naber , ben bu konuyu açmıştım 2 sene önce .
    Bende de var 150 HS 2006 Haziran tarihli . Şu anda 1500kmde . İlk aldığımda 1 haftada 1000km yaptım sonra babama verdim. Fabrika deposunda duruyo . şu anda 1550km falan sanırım. Gövdede neredeyse hiç çizik yok . Sağ tarafta 150hs yazan öndeki yerde jilet çiziği gibi çizik var . Park ederken sürttüm.
    Bi de motorun altı biraz çizildi sanırım . Toprağa saplanmıştım bi defa .

Off-Road'da kullandım motoru bazen , Nisan-Mayıs aylarında Dağ yollarında canavar gibi gidiyor.

Biz geçen kış neredeyse hiç çalıştırmadık motoru hala orjinal aküsü var üstünde . Bir kere 300kmdeyken egzoz manifoldu çıktı 10ytl ye yaptırdım.
    Bi de aynalar bisiklet aynası , orjinalleri hem yerinde durmuyo , hem iyi ayarlanmıyo.

Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooo murattt naber , ben bu konuyu açmıştım 2 sene önce .
    Bende de var 150 HS 2006 Haziran tarihli . Şu anda 1500kmde . İlk aldığımda 1 haftada 1000km yaptım sonra babama verdim. Fabrika deposunda duruyo . şu anda 1550km falan sanırım. Gövdede neredeyse hiç çizik yok . Sağ tarafta 150hs yazan öndeki yerde jilet çiziği gibi çizik var . Park ederken sürttüm.
    Bi de motorun altı biraz çizildi sanırım . Toprağa saplanmıştım bi defa .

Off-Road'da kullandım motoru bazen , Nisan-Mayıs aylarında Dağ yollarında canavar gibi gidiyor.

Biz geçen kış neredeyse hiç çalıştırmadık motoru hala orjinal aküsü var üstünde . Bir kere 300kmdeyken egzoz manifoldu çıktı 10ytl ye yaptırdım.
    Bi de aynalar bisiklet aynası , orjinalleri hem yerinde durmuyo , hem iyi ayarlanmıyo.

eyvallah mengu senden naber?valla bende motoru 2006 temmuzda aldım 1950 km de daha.4 ayı geçti çalıştırmıyorum ama bugunlerde çaılştırıcam herhalde

senin motorda gene fazla bişey yokmuş.bende değişmeyen parça kalmadı.düşen düşenedüşenlerin hepside allaha şükür yaptırdı.keşke yaptırmasalardı parasını alsaydım yeni bi motor alırdım vallahi o fiyataşu an bi çiziği yok gözüm gibi bakıyorum yada bakıcam bundan sorakimseye vermiyorum artık servisteki adamlarla kanka oldum o senmi geldin neresi kırıldı falan diyolar artık bana

neyse hepinize iyi ve motorlu günler

Motosikleti

59 Hk 790

wallah murat bende modifiye olarak beyaz ampul ve flash parklar var çeşitli yapıştırmalar ve reklemcıda yazdırdığım yazılar var su an okadar ama yaza farklı seyler düşünüyorum

dj_draqon@msn.com ekle murat konusalım senle

tmm ben ekledim murat gerek kalmadı kabul edrsin

MOTORUMUN KM Sİ SİZ HİÇ GEZMİYONUZ GALİBA BUYRUN BAKIN

Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    arkadaşlar bugun farları falan hallettim ama motoru çalıştıramadım:((bütün gün onunla uğraştım ama olmadı.basıyorum basıyorum ateşleme sesi gelio ama motor çalışmıo.ayak marşı zaten hiç döndürmüyo galiba.takılıyo falan.anlamadım bujiyi söktüm temizledim gittim yeni bosch marka buji aldım taktım aynı.akü bitti arabadan takviye yaptım gene çalışmıyo.neden yapar acaba??cıyk cıyk cıyk ses çıkartıyo çalıştırmıyo.yardım ederseniz sevinirim...

buda benim motor.çalışsa tamsüper olucak

yeni farlarım

Motosikleti
    Mondial 151RS
    bendeki mondial 151 rs ye yaptıklarım (aldığımda tamamen orjinaldi) ;
    *komple neon(kırmızı)(ön çamurluk içindekiler çalışmıyor)
    *öküz korna
    *kırmızı park ampülleri
    *egsoz
    *beyaz farlar
    *ayna lambaları bağlandı
    *plaka kalınlaştırma (plakalık iptal edildi)
    *far kaşı
    *arka sinyaller siyahlaştırıldı
    *çakmak :D
    *ışıklı sibop kapakları (kırmızı)
    *paspas kırmızıya boyandı
    *ön teker çamurluk üstü köpekbalığı sırtı

Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    kardeş far kaşların güzel olmuş neyle yaptın?hoşuma gitti)

Motosikleti
    gayet güzelde çok aksesuarda bozuyor motoru herseyin asırısı zarar

yalnız su öküz kornası kaç para ve büyüklerden mi ? ses olayı nasıl çok ses çıkıyormu bende meraklıyım bunlara bu yaz kısmetse yapıcaz bişeyler

Motosikleti
    ybr 125
    meraba yeni üye oldum 150 hs kullanıcısıyım egzoz ucunu nasıl taktın ve yakıt değişiyomu

Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    Alıntı banarlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gayet güzelde çok aksesuarda bozuyor motoru herseyin asırısı zarar

yalnız su öküz kornası kaç para ve büyüklerden mi ? ses olayı nasıl çok ses çıkıyormu bende meraklıyım bunlara bu yaz kısmetse yapıcaz bişeyler
    banarlı kardeş öküz kornası dediğin ferrari kornası olmasın??yani sanayide öle geçiyo.spor arabalarda olan korna.ben taktırdım.çok güzel ötüyo.yalnız fazla akım çekio farlarla aynı anda açıksa farlar kısılıyo

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    selam herkese bir takım maceralardan sonra motoru toplamaya başladım görsel açıdan iyileştirmeler yapmaya çalışıyorum ilk olarak parklara angel bağlayarak başladım .sabitlemeden önce çok güzel halka şeklinde yanıyordu sabitlenmesi için silikon sürünce o özelliğini yitirdi şimdi sadece mavi ışık veriyor. farı delmek istemedim.

bunlarda resimler

Motosikleti
    Yamaha yzf 1000
    Güzelmiş o parklar aqa bazı sorularım olucak adı tam olarak ne die geçio ve ne kadar ciarında fiyatı?Bu arada güle güle kullan...

Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı jduke15 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzelmiş o parklar aqa bazı sorularım olucak adı tam olarak ne die geçio ve ne kadar ciarında fiyatı?Bu arada güle güle kullan...
    çok teşekkür ederim jduke15 bunlar angel eye diye geçiyor fakat benim taktıklarım ledli birde bunların florasan halka şeklinde olanları var ben bunları yani bir kutudan 2 adet çıkıyor 14 ytlye aldım fakat buralarda satan hiçbiryer olmadıgı için internetten aldım hiçbir problem olmadı kargo 5 ytl tutuyordu kredi kartı ile ödeme için fakat ben ilk alışverişim oldugu için tedirgin oldum ve kapımda nakit ödemeyi seçtim buda 10ytlye çıkardı kargoyu toplam 25 mal oldu buyrun linkide veriyim: http://www.weblebi.com/UrunDetaylari...EW3b6yoU6dRCSA

Alıntı murattt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    banarlı kardeş öküz kornası dediğin ferrari kornası olmasın??yani sanayide öle geçiyo.spor arabalarda olan korna.ben taktırdım.çok güzel ötüyo.yalnız fazla akım çekio farlarla aynı anda açıksa farlar kısılıyo
    evet öküz kornası diye geçiyor bbböhhhhhhh şeklinde bir sesi var ferrari kornaları ise bildigimiz kornanın yüksek sesslisi diye biliyorum

Motosikleti
    teşekkürler bende biliyorurdum ısıklar açıkken kıstığını o yüzden sordum sizdede oluyormu die sağolun

Motosikleti
    BEYLER YOKMU YENİLİKLER KİMSEDE FORUMU COŞTURMAYA DEVAM

Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    plaka kalınlaştırmayla farlara kaş nası yapılıyo.çok güzel duruyo ikisinide yapıcam ama nası yapıcam.bi el atın yaw

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    ya arkadaşlar bu motorda son hız ve km de ne kadar yaktıgını soyleyebilir mısınız?
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar bu motorda son hız ve km de ne kadar yaktıgını soyleyebilir mısınız?

wallah kardes benim motor önceden km ye 100 bin lira yakıyordu karbüratörü temizlettirdim ve sübap ayarı yaptırdım 60 bin liraya düştü acayip az yakıyor 5 milyonluk benzinle 85 km gezdim ister inannın ister inanmayın kara sizin hız olayı har kes söylüyor bişi yeniyken düz yolda 120 yi gördüm bayıır asağıda 135 yaptım ama bu günlerde 110 u geçmiyor hız bu motorlarda önemli değil sonuçta hız motoru değil haksıymıyım ????

Motosikleti
    CBR600F
    evet haklısın. Motor son hız konusunda değişiyor , 80 i geçemeyenlerde var 120 ye çıkanlarda var.
    bu mondial 151 rs ile yapılmış motorlar aşağı yukarı aynı rs hs

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler