Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDIAL 150 HS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    AS150T 19A yakında alıyorum
    arkadaslar mondıallerın 150 lık modellerınde zat la deıl ama en fazla kac km gıttınız yada gıden arkadaslar
    En kısa zamanda motoru alacağım alınca sayenizde baya bi bilgim olacak AS150T19A hakkında
    B+A2(yolda) A(rh)+ ::tutkuy::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E_M_R_E_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 ybr 125 :D
    Alıntı murattt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eywallah aga sagol.da bu plastik şeylerden sadece kırmızıda(+) ucta var.siyaha konulmuyo benim bildiğim kadarıyla.sizinkilerde varmı
    dostum evt her ikisinde de var. kırmızıda da siyahda da var. seninkinde siyahta yoksa kendin bantla filan kapat.

Alıntı motopirate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slmlar.ankaradaki 150hs cilere sesleniyorum.bu haftasonu 150hs lerimize atlayıp şöyle bi gölbaşı falan yapalımmı.?ne dersiniz?
    aramıza hoşgeldin dostum.motorum şu anda bozuk vaziyette duruyor.cumartesi yada pazar günü buluşup şöyle egmir gölbaşı bişiler yaparız.
    ANKARA MT

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    Güzel Motosiklet Bende Almayi Düşünmüştüm çok Dandik Mal Her Tarafi Plastik Bi Kaza Yapsan Sag çikamazsin Kaoprtayi Sökte şasesine Bak , Bide Zam Geldi Plaka Ruhsat Ile 2,400 Ytl Yi Buluyo Diş Görünüş Iyi Ama şase çok Dandik Tavsiye Etmem Sakin Almayin!!!!!!

murattt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    tamam almayız
    [B][U]The Bodyguard & The Punisher[/U][/B]

[I][U]Galatasaray Sk. 1905 Uefa & Süper Cup Champion[/U][/I]

Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    arkadaslar motora dun aksam ferrari kornası taktırdım.cok guzel ses veriyo.insanlar donup bakıyo.ama farlar acık olunca kornayı calınca farlar kısılıyo.aku yetmio herhalde.ama bu ses icin deger die dusunuyorum.bide bizim motorlar için spor hava filtresi falan varmı?bizim aku boyutunda daha fazla amperli bi aku arıyorum öle bişiy varmı 9-10 amperlik bişiy.ben buldum ama boyut yuksek geldi.yada normal akuyu yukseltmenin bi yolu??

ya bu hs 150 ye naylonm falan diyor ama sanırım hayatında motor görmemis tekerlekler kaymasa motor süper bence rs li bi arkla karsılastım beşiktaşta 1 ay da 4 kere servise gitmis ya istop etmis ya kablolarda sorun falan bende hic bise yok nedense

bence hs mükkemllel bir motor çekişi süper hiç pişman olmadım iyi kullanırsan ömürlük motor bunu kaç servisle konustum ona kız gibi bakın arkadaslar aç bırakmayın motoru

Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    arkadaslar cuma gunu biraz dolasim dedim 20km kadar gezdikten sora biraz hızlanim dedim 60-70 ile giderken on diskten takır takır die bi ses gelmeye basladı.yavaslayınca kesilyo.servise sordum gormem lazım dedi motoru.bi ara goturcem acaba diski falan kitleme ihtimali varmı??daha once basına boyle bi olay gelmiş arkadas varmı

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    @murattt alt fren merkezini elinle biraz yokla boşluğu nasıl. yaklaşık 2 mm ye kadar oynama normal sayılailir. fren merkezinin vidalarının sıkılıklarını kontrol et. en kısa zamanda 50 km yi geçmeyecek şekilde kullanarak servisine gitmen daha iyi olur.
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

150 hs m 800 km ye gfeliyor servisler berbat şansa kalmıs motorum şu an süper gidyor keske bakıma sokmasaydım diyoprum bundan sonra ben yapıcam bakımı yağını ben değiştircem bi servise gittim hersey ellerinde kalıyor adamların yazık ya devamlı yerde vida arıyorlar falan hayat zor ya

istanbulda 3 servise gittim şirinevler zeytinburnu mecidiyeköy bana en iyi servisin adr4esini kim verir 500 bakımını yaptırıpda servis önermeyin ama onu dedemde yapar

Motosikleti
    hille arkadaşım sana şöyle söyleyim eger elinden geliyorsa yag buji hava filitesini kendin degiştir.. burdan arkadaşlardan istanbuldaki en iyi mondial servis numarasını yada adresini al git.tanış sonra yapılması gereken ama senin yapamadıgın teknik bakımları oraya yaptır.örnek kayış balata v.s. filan işte.birde bujiyi sökeerken dikkat et.!

Alıntı murattt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar cuma gunu biraz dolasim dedim 20km kadar gezdikten sora biraz hızlanim dedim 60-70 ile giderken on diskten takır takır die bi ses gelmeye basladı.yavaslayınca kesilyo.servise sordum gormem lazım dedi motoru.bi ara goturcem acaba diski falan kitleme ihtimali varmı??daha once basına boyle bi olay gelmiş arkadas varmı
    murat dostum senin motorun sanırım ön diski tutan alyanlardan üsteki ya gevşemiş yada düşmüştür onu konturol et.
    ANKARA MT

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    MERHABA 150 HS Cİ ARKADAŞLARIM BENİM EGSOZ SORUNUM VAR 3 KERE EGSOZ DEĞİŞTİRDİM HALA ÇINGIRTI GELİYOR BIKTIM YAWWW.. BU SEFER MANİFOTU YANİ EGSOZUN BİRLEŞTİĞİ O SİYAH BORUYU DEĞİŞTİRECEZ BİRDE ÖYLE DENEYECEZ EGSOZ LA ALAKASI YOKMUS O SİYAH BORUNUN İÇİNE BİRSEY DÜŞERMİ ACABA AMA KESİNLİKLE EMİNİM O SİYAH BORUNUN İÇİNDEN GELİYOR SANIRIM SES LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ ?

birde benim 150 hs geçen hafta 16 km yola gittik arkadasla onunkide 151 rs ile hiç durmadan tam gaz gittik gazı hiç kesmedik ne varsa şişirdim 100 -110 km/h la gittim ben arkadasın 90- 100 gösteriyor ama onun rolantesi düşüktü benimde yüksek ti heralde ondan arkadas 2 kişi beni geçti ama bi kerette şişiriyor kalkar kalkmaz herhalde ondan neyse gittik geldik istop ettik bi baktım egsoza tutuşuyor yani kelepçelerdeki lastikler durdum bekledim sonra duman mumam kalmadı acaba çok hızlı gittiğim içinmi

arkadaslar 150 hsleriniz kaç km oldu benim suan 5550 oldu sizinkiler ne kadar oldu birde bir depo benzinli kaç km gidiyorsunuz ben 120 - 150 arası gidiyorum sanırım 6 lt benzin alıyor bizimkiler arkadasın 151 rs 6.3lt alıyormus öle dedi 240 km gidiyom dedi at yalanı hikayesi doğrumudur sizce ......

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    arkadaşlar İstanbul'dan Mondıal 151 RS veya 150 HS satacak arkadaşlar korhanozcan333@hotmail.com dan bana ulaşmaları rica olunur.
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    ankardaki hsci ve rsci arkadaşlar,bu haftasonu bahçelievlerde buluşmamız var.
    muhtemelen bi cafede buluşuruz ve pazar günü için gezi planı yaparız.
    nerede buluşacağımız tam belli değil o yüzden tel bırakıyorum
    0543 245 94 34 uğur
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

Motosikleti
    Alıntı motopirate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankardaki hsci ve rsci arkadaşlar,bu haftasonu bahçelievlerde buluşmamız var.
    muhtemelen bi cafede buluşuruz ve pazar günü için gezi planı yaparız.
    nerede buluşacağımız tam belli değil o yüzden tel bırakıyorum
    0543 245 94 34 uğur
    abi gecen cumartesi aradım.gezelim diye işin vardı.bu hafta sonu ben egmir ve gölbaşı taraflarında gezecegim.eger sizede müsait olursa telden görüşşelim.8benim ehliyet olmadıgı icin bahceliye gelemem.)
    ANKARA MT

Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    Alıntı banarlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MERHABA 150 HS Cİ ARKADAŞLARIM BENİM EGSOZ SORUNUM VAR 3 KERE EGSOZ DEĞİŞTİRDİM HALA ÇINGIRTI GELİYOR BIKTIM YAWWW.. BU SEFER MANİFOTU YANİ EGSOZUN BİRLEŞTİĞİ O SİYAH BORUYU DEĞİŞTİRECEZ BİRDE ÖYLE DENEYECEZ EGSOZ LA ALAKASI YOKMUS O SİYAH BORUNUN İÇİNE BİRSEY DÜŞERMİ ACABA AMA KESİNLİKLE EMİNİM O SİYAH BORUNUN İÇİNDEN GELİYOR SANIRIM SES LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ ?

birde benim 150 hs geçen hafta 16 km yola gittik arkadasla onunkide 151 rs ile hiç durmadan tam gaz gittik gazı hiç kesmedik ne varsa şişirdim 100 -110 km/h la gittim ben arkadasın 90- 100 gösteriyor ama onun rolantesi düşüktü benimde yüksek ti heralde ondan arkadas 2 kişi beni geçti ama bi kerette şişiriyor kalkar kalkmaz herhalde ondan neyse gittik geldik istop ettik bi baktım egsoza tutuşuyor yani kelepçelerdeki lastikler durdum bekledim sonra duman mumam kalmadı acaba çok hızlı gittiğim içinmi

arkadaslar 150 hsleriniz kaç km oldu benim suan 5550 oldu sizinkiler ne kadar oldu birde bir depo benzinli kaç km gidiyorsunuz ben 120 - 150 arası gidiyorum sanırım 6 lt benzin alıyor bizimkiler arkadasın 151 rs 6.3lt alıyormus öle dedi 240 km gidiyom dedi at yalanı hikayesi doğrumudur sizce ......
    benim motor hala 1750 km de gecen yaz aldım.bu yaz km yi arttırcam ustunden inmicem gece motorla yatıcam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaşlar motorumu aldılar arkadaşımın babası kızmış al geri yaptım masrafların parsını aldım birde babası anlayış gösterdim diye 100 ytl daha vardı ben yamaha bws alcamda çok minik sığamıyoruz 2 kişi onun için size bişi sormak istedim 700 ytl ye bir motor alcam 7500 kmde rodaj güzel yapılmış kaporasını verdim size soruncada alcam veya burda birtane 700 ytl ye dükyanda kırmızı rs var ama benim içime hs sindi hem daha güzel geliyor bu motoruda sürmüştüm vardı bende birde hs alalım ... bakalım diye düşünüyorum

korhan kardeşim istersen sana 151 rs alalım 700 ytl de kmsini bilmiyorum .. ben seni msn nime ekledim bozo lu olan...

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    Alıntı E_M_R_E_sen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi gecen cumartesi aradım.gezelim diye işin vardı.bu hafta sonu ben egmir ve gölbaşı taraflarında gezecegim.eger sizede müsait olursa telden görüşşelim.8benim ehliyet olmadıgı icin bahceliye gelemem.)

ben geçen gürültüden seni tam anlayamadım kardeş.oyüzden bi karışıklık oldu.
    ama bu hafta mutlaka gidelim ya.benim telefonu biliyosun.bahçeliye gelemezsen bi yerden alarız seni.hatta yanında bikaç kişi daha bulursan iyi olur.
    bu hafta sonu scooterların yanında honda yamaha falan kullana arkadaşlarda olacak muhtemelen.biz kendi scooter grubumuzu oluştururuz hoca.ara kardeş planlayalım ok.

Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    arkadaslar motorun 2000 bakımına az kaldı.ben yağ,hava filtresi,yag filtresi,benzin filtresi,buji yi degistirmeyi dusunuyorum.baska degistirmem gereken bişiler varmı acaba

5,5 litreyle 200 km yaptım 2000 bakımı icin bi liste vardı ya sırayla her bakımda neyelerin gerektiğini gösteren onu bul bence ona göre yap bakımı birde gercekten servise götürceğine motoru denize at daha iyi çok sakat ya

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    Alıntı E_M_R_E_sen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emre kardeş bugün seni aradım ama cevap vermedin telefona.yarın dediğim gibi bahçeli 3.caddede buluşup konuşcaz bi.pazar günüde gezi olur muhtemelen
    bugün tekrar ararım ama telefona cevap ver ok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler