Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDIAL 150 HS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    murattt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    aga kullanımına falan baglı.rodaj suresiyle falan alakası var.rodaj kurallarına uyduysan seninkide yapar.ama karbüratörde falan belki bişey olabilir.sen bi göster servise istersen.ama bu motorlar hız motoru degil biliosundur zaten bence 110 da bu motorlara gore iyi bi hız
    [B][U]The Bodyguard & The Punisher[/U][/B]

[I][U]Galatasaray Sk. 1905 Uefa & Süper Cup Champion[/U][/I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    Alıntı akifbagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sa benimde 150 hs varr alalı 4 -5 ay oldu motoru zorlardım 110 kmh gecemedim 120 yapmıyor bizim burada osmanlı motorun motorları var 140 yapıyor ama gorunusu biizim motorlar kadar kalıtelı degil
    Neden bU moTor 110 NU gecmıyorr yARDIM????

arkadaşım 110 neyine yetmiyor bu tip motorlarla 140 yapılırmı bilemem ama bildiğim tek şey bu hızı yapan arkadaşı ertesi gün gazetelerin 3.sayfasında göreceğimdir
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS

Tolga 150 Hs Ci

arkadaslar motor ların ilk kullanımı çok önemli 110 muhammeti doğru max o kadar ama karbiratörden biraz aç gör motoru tutamazsın motoru ama ömrü kısa olur o ayrı mesele yani hız istiyosan KAWASAKİ 1400 CC VAR AL DA GÖR MOTORU TABİ HİÇ BİRİMİZ ALAMAYIZ O AYRI KONU sakın karbüratörden açmayın ayarını hızlı gider amaa motor is temiz yani çöpe onun gücü o kadar

o 140 ta ne bilionuzmu o tür ibreleri fazla gösteriyor o yüzden 140 yaptığını düşünün bi ne kasnak kalır ne baska bişey dağılır hayvan gibi yüklenirsen hem kendine yazık olur hem motora tabi sen bi servise götür full bi bakım yaptır eski performasına kavusur motor

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS

Herkes Baksin

ARKADASLAR HERKES ÇEŞİTLİ BULDUĞU , DUYDUĞU GÖRDÜĞÜ ŞEYLERİ YAZSIN NE OLACAKKİ yapmayın ama YAŞATALIM MONDİAL 150 HS Yİ

VARMI ONUN GİBİ BİR TANE MOTOR SÖYLEYİN

HERKESTEN BİŞEYLER BEKLİYORUM

E_M_R_E_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 ybr 125 :D
    arkadaşlar benim motorda şöyle oluyor. motorun rolantını kendim ayarlıyorum 1.5 , 2 civarı.motor aradan biraz zaman geciyor rolant bazen 3 bazen 3.5 bazen ise 1 veya stop ediyor.bunun sebebi nedir?
    bu arada motoru degiştirmeyi düşünüyorum.
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3421056
    ANKARA MT

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    benim mondial 151 rs 14 ayda 16000 km yol yaptım şimdiye kadar yaptıgı aksilikleri saymazsak motor süper diyebilrim,ama bende satıyorum
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3393250

98 Beygir.....

Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    evet arkadaslar havalar guzellesiyo.motorlara binme zamanıda yaklasıo aslında her zaman binilio ama yazın daha cok.
    bu motorlarda beyaz far nası durur yada beyaz far takılırmı.beyaz farlar siste iyi gosteriyomu

ERKARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150hs
    beyaz far guzel duruyor ama omru kısa oluyor cabuk yanıyor alabiliyosan kalıtesını al derim bence

Alıntı banarlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar motor ların ilk kullanımı çok önemli 110 muhammeti doğru max o kadar ama karbiratörden biraz aç gör motoru tutamazsın motoru ama ömrü kısa olur o ayrı mesele yani hız istiyosan KAWASAKİ 1400 CC VAR AL DA GÖR MOTORU TABİ HİÇ BİRİMİZ ALAMAYIZ O AYRI KONU sakın karbüratörden açmayın ayarını hızlı gider amaa motor is temiz yani çöpe onun gücü o kadar

o 140 ta ne bilionuzmu o tür ibreleri fazla gösteriyor o yüzden 140 yaptığını düşünün bi ne kasnak kalır ne baska bişey dağılır hayvan gibi yüklenirsen hem kendine yazık olur hem motora tabi sen bi servise götür full bi bakım yaptır eski performasına kavusur motor
    evet 140 yapıyor ama katkı maddesi ile yapıyor ve ayrıca benzinin kalitesi önemli tabi ben yapıyorum 140 hıc bi sorun olmuyor fakat yinede yapılmasını hıc uygun bulmuyorum cunku guvenli degil tavsıye etmem

Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    arkadaslar bizim motorların aku kac volt ve kac amper benim aku öldü gibi bisey.bi sarj ettircem olursa olur olmazsa yeni aku alcam.hangi markalar iyi motor akulerinde

Motosikleti
    24 vlt olması lazım üzerinde yazıyor. akü olarak mutlu yada inci akü kullan
    ANKARA MT

Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    bizim motorların aküsü 12v 6 ampermis akude ole yazıyodu ama servisi aradıgımda bana 7 amper dedi.aslında 2-3 amper cok fark etmez.
    buda benim motordaki aku.hafta ici yeni bi tane almayı dusunuyorum...

Motosikleti
    arkadaşlar benim motor sabahları calışmıyor ayak marşından calıştırıyorum.sizin motorlar sabahları el marşından calısıyormu?

Alıntı murattt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim motorların aküsü 12v 6 ampermis akude ole yazıyodu ama servisi aradıgımda bana 7 amper dedi.aslında 2-3 amper cok fark etmez.
    buda benim motordaki aku.hafta ici yeni bi tane almayı dusunuyorum...

murat senin motorun akü kutup başları resmimde gördügüme göre paslanmış ve oksitlenmiş. pası ve oksiti temiizle belki şarz olur.
    ANKARA MT

Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    daha onceden oksitlenmisti o yuzden gres yagı surmustum.paslı gibi duruyo

Motosikleti
    Alıntı murattt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha onceden oksitlenmisti o yuzden gres yagı surmustum.paslı gibi duruyo
    oksitlenen yere gres yagı sürmek yerine oksitlenen yüzeyi zımpaaralasan daha iyi olurdu.

arkadaşlar bizim hsler 0 dan 100 e kaç sn de cıkıyor benim ki düz yolda. 15 18 sn arası sizin motorlar?
    ANKARA MT

Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    emre_sen:oksitlenen yere gres yagı sürmek yerine oksitlenen yüzeyi zımpaaralasan daha iyi olurdu.

aga bu hafta sonu öle yaptım valla komple yerinden çıkarttım aküyü. bi sıcak su döktüm üstüne bide bi güzel zımparaladım.iyi oldu şarj etmeye başladı gibi.ama okul olduğu için anca hafta sonları bakabiliyorum.0-100 e kac saniyede cıktıgını bilmiyorum ama 0-60 a 3-5 sn arası cıkıyo.100 km ye çıkıcak doru düzgün bi yol olmadığı için deneyemdim

Motosikleti
    yeni akü almaktan kurtuldun yani... akü kutup başlarındaki kırmızı ve siyah olan plastik şeyleri başlıklara iyi tak. arada kutup başlarınıda kontrol et sorun olmaz. yardımcı olabildiysem ne mutlu bana..
    ANKARA MT

Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    Alıntı E_M_R_E_sen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni akü almaktan kurtuldun yani... akü kutup başlarındaki kırmızı ve siyah olan plastik şeyleri başlıklara iyi tak. arada kutup başlarınıda kontrol et sorun olmaz. yardımcı olabildiysem ne mutlu bana..
    eywallah aga sagol.da bu plastik şeylerden sadece kırmızıda(+) ucta var.siyaha konulmuyo benim bildiğim kadarıyla.sizinkilerde varmı

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    slmlar.ankaradaki 150hs cilere sesleniyorum.bu haftasonu 150hs lerimize atlayıp şöyle bi gölbaşı falan yapalımmı.?ne dersiniz?
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    ankarada olsam gelirdim ama maalesef gelemiorum:((((

arkadaslar istanbul hs ve rs ciler bi gün toplanalım istanbul turu yapalım bilgi alışverişi yapalım sorunları döküp çözüm bulalım en 500 deyim daha ilk bakımını yaptırdım egsozda bişe patlamıs yakıt sarfiyatı arttırımıs o ama ben farkedemedim değiştidiler garantiye yazdılar cevap ve yorumlarını bekliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler