Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDIAL 150 HS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Alıntı banarlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kampananın gergi yerini çok sıktıysan yani balatalar bittiğ zaman geriye alınıyor tekrardan kullanılsın diye büyük ihtimal senin kide geridedir onu ileri alarak sorunu halledebilirsin
    hocam burası neresi nereden geri alacağım? normal ayar yerinden mi yoksa başka bir yer mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    normal ayar yerinin hemen bitişiğinde kol gibi bişi var ona bağlı o fazla geride ise sıkar fazla ileride ise hiç tutmaz
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

saintofdream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660Z
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu motorun hiç kimsenin kullandıgı gibi kullanmadım ama çok ta iyi baktım,hiç kimsenin bakmadıgı kadar baktım gecenin yarısı inip motoruma baktım
    Abi sen ne yaptın motora ya gece yarısı kimsenin bakmadıgı şekilde
    Stay Rude, Stay Rebel , Stay Sharp ON TWO WHEELS

ilginize...

Arkadaşlar bende uzun zmandır siteyi takib ediyorum misafir olarak ancak bugün tam anlamıyla mondial 150 hs sayfasını 125 kymco agility i okudum.Birde biliyormusnuz bilmem şuan mondialin 150 zc si yaklaşık 300 lira indirimde.Bende bi motor ihtiyacım olduğundan ve bu üç markadan fiyat olarak daha yukarı çıkamayacağımdan (kymco hala zor görünüyor) bu üçü arasından tercih etmem gerekirse veya bu fiyatlara yakın daha sağlamları varsa sizlerden çok ama çok rica ediyorum burdan paylaşırmısınız?

Motosikleti
    150 hs racing motor
    kardeş al hs yi bin git on numara motor valla kullanışlı ve seri tipine kanıp zc alma derim ben kullananların başını az ağrıtmıyomuş o motor

Alıntı ninjaero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş al hs yi bin git on numara motor valla kullanışlı ve seri tipine kanıp zc alma derim ben kullananların başını az ağrıtmıyomuş o motor
    ) benimde aklımda o motor vardı uzun zamandır yaz basından beri,ancak işte bir bilene sormak herzamn en iyisi oluyor.Bir de ben hafif şans yoksunu biriyim bu çok korkutuyor beni.yarın veya pazartesi eskişehirde ki motorculara bakıcam,kredi kartsız perşinatsız kefil ve senetsiz kampanyalar var.Birde ben bugün gittim almaya direk motora biner gelirmiyim acaba yoksa daha sonra mı veriyorlar motoru onu bilmiyorum ve cok merak ediyorum.

Motosikleti
    mondial 150 hs kırmızı
    Alıntı exorcist33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ) benimde aklımda o motor vardı uzun zamandır yaz basından beri,ancak işte bir bilene sormak herzamn en iyisi oluyor.Bir de ben hafif şans yoksunu biriyim bu çok korkutuyor beni.yarın veya pazartesi eskişehirde ki motorculara bakıcam,kredi kartsız perşinatsız kefil ve senetsiz kampanyalar var.Birde ben bugün gittim almaya direk motora biner gelirmiyim acaba yoksa daha sonra mı veriyorlar motoru onu bilmiyorum ve cok merak ediyorum.
    sabah erken gidersen öğleden sonraya ruhsat plakayı çıkarıyorlar genelde ama ben kendim çıkarıcağım dersen o ayrı bir olay...
    Şimdiden hayırlı olsun

Motosikleti
    evet zc ne yalan söyleyim çok kullandım çok rahat ama çabuk dağılıyor
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ

SeLam arkadaşlar ben yaza modial 150 hs almayı planlıyorum üşenmeden yazdıklarınızı tek tek okudum anlamaya çalıştım fazla anladıgımı söyleyemem ama genellkikle herkesin memnun olduğunu gördüm benim sıkıntım ilk kez motor alıcam ancak nerden almalıyım 0 ın fiyatları ne durumda oldğunu bilmiyorum Ankarada önerebileceğiniz bir yer var mıdır ? Yardımlarınızı bekliyorum

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Furkan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SeLam arkadaşlar ben yaza modial 150 hs almayı planlıyorum üşenmeden yazdıklarınızı tek tek okudum anlamaya çalıştım fazla anladıgımı söyleyemem ama genellkikle herkesin memnun olduğunu gördüm benim sıkıntım ilk kez motor alıcam ancak nerden almalıyım 0 ın fiyatları ne durumda oldğunu bilmiyorum Ankarada önerebileceğiniz bir yer var mıdır ? Yardımlarınızı bekliyorum
    Ulus/Diskapi da Cayiroglu motor guzeldir.

Motosikleti
    tercihin güzel kardeşim inşşallah hayaline kavusursun

FlexMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    ben 2.hs yi bile alabilirim her an

arkdaşlar aranıza yeni katılıyorum bende mayısta 150 hs alacağım.birde sorum olacak ehliyetsiz yakalanırsak ne olur...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:10 ----------

s.a kardeş bende 150 hs alcam mayısta ins.ehliyetsiz motorsikletle yakalanırsak ne olur ben daha cok acemıyım de

Banarlı kardeş foruma sırf senın ıçın uye oldum özelden msn adresnı ve ya cep telefon numaranı yazarsan çok sevnrm ben 17 yaşndaym 150 hs almaya karar verdm bazı sorularım olacaktı sana

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    arkadaşlar merhaba. siz ustalara bir sorum var. benim canavar ilk çalıştırdığımda 3000-3100 devirde felan çalışıyor ısındığında da 2000-2100 devirde çalışıyor. bir depoyla 130 km gibi komik bir rakamla gidiyor. herkes 190-210 km yaparkan benim 130 km gitmem cebime ağır geliyor rolantinin yüksek olması bu kadar etkiler mi yoksa başka bir etken daha mı var şimdiden teşekkürler....

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    devrin sürekli yükselip alçalması ve motorun çok yakmasının tek sebebi karbüratör
    zaten bildiğim kadarıyla bizim motorlarda kronik sorun gibi artık
    para geçer geçmez bende değştircem karbüratörümü
    sürekli inip cıkan bir rölanti seviyem ve km de 12krs yakan bi motorum var
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Alıntı diabloII adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba. siz ustalara bir sorum var. benim canavar ilk çalıştırdığımda 3000-3100 devirde felan çalışıyor ısındığında da 2000-2100 devirde çalışıyor. bir depoyla 130 km gibi komik bir rakamla gidiyor. herkes 190-210 km yaparkan benim 130 km gitmem cebime ağır geliyor rolantinin yüksek olması bu kadar etkiler mi yoksa başka bir etken daha mı var şimdiden teşekkürler....
    birsürü sebebi olabilir.sağlıksız hava ayarı,bakımsız hava filtresi,karbüratör elemanları,yıpranmış motor vs,vs gibi. normal devride 1000 ila 2000 arasında kalmasıdır 200devirden fazla ceviriyorsa mutlaka ayar yaptırmalısın.sağlıklı çalışan bir rs veya hs ortalama 200-250km benzin ikmali yapmadan kullanılabilir

Motosikleti
    mondial 150 hs kırmızı
    Herkese selam;
    istanbulda 2 gündür acayip sis var kask buğu yaptığından ön cam açık gitmek zorunda kalıyorum yok mu bunun çaresini bilen?

Motosikleti
    Mondial 150 Hs
    Selamun Aleykum 150 Hs Severler Aranıza yeni katıldım ne zamandır yorumlarınızı takip ediyordum yeni üye oldum bilgilerinize ihtiyacım var .. bende bir 150 hs almayı düşünüyorum bulundugum yerde bütceye uygun bişeyler buldum görüşlerinizi alabilirmiyim ?
    2006 Model
    2007 trafiğe çıkışlı
    turuncu
    5730 Km' de
    2. eL koltuk biraz eskimiş o kadar sürmedım ama temiz yani bu arada ilk defa alıcam tecrubem yok yardım edersenız
    900 lıra ıstıyo ne dersiniz ?

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    a,selam

benim motorum da tertemiz şuan 2007 model 9-9-09 trafiğe çıkışlı.
    ben bin lira verirlerse şükrediyorum çünki üretimi yok artık motorun ve sonuçta çin.yarı yarıya değer kaybediyor.fiyatı belli olan bi motor.
    indirtmeye çalış fiyatı sen biraz fazla geldi bana.
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler