Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDIAL 150 HS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 150 hs kırmızı
    Alıntı banarlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorunlu olanlarıda var tabi bende motoru büyütmek istiyorum ama bakalım durumlar ne gösterecek
    Banarlı hs den sonra gönlünde hangi motor var merak ettim?

bu arada dün üsküdar riva arası gidiş dönüş 2 saat yol gittim yaklaşık 80 km tık demedi motor maşallahı var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    200 lük cross tipi olabilir , HONDA CBF 150 ve 250 lik race tarzı bişi olabilir KARASIZIM tabi param olsa alacğım motor su an uygun olan hoşuma giden hysong gt 250 r AMA MADDDİ DURUMLAR ELVERMEYECEĞİ İÇİN BU KADAR YÜKSELEMEYİZ BİRDE ŞU MONDİALİN YENİ ÇIKARDIĞI MODELLERİ ÇOK MERAK EDİYORUM 150 MR VE 150 MC DUYDUĞUMA GÖRE 150CC LİLİK YAZIYOR AMA MOTORLARI 162CC LİK MİŞ PARA SIDA UYGUN 3000 LİRA
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Motosikleti
    mondial 150 hs kırmızı
    mondialin yeni bir maxi scooterı var ama henüz gelmemiş ülkeye suziki burgman tipinde modeli ben bunu çok merak ediyorum internette resimlerini gördüm çok güzel gözüküyordu...

Günaydın arkadaşlar bende bu motosiklet sevdası yüzünden aranıza katılmış bulunmaktayım az çok bilgi sahibi oldum sayenizde ama hepsini okumaya fırsatım olmadı bana net bi şekilde cewap werirseniz çok mutlu olurum 150 hs almayı düşünüyorum awantajları dez avantajları kesin olarak nedir fiyatları nedir veya tavsiye edeceğiniz başka motor warmıdır şimdiden teşekkürler
    [B][COLOR="Red"] T [/COLOR][COLOR="Blue"] R [/COLOR][COLOR="Red"] A [/COLOR][COLOR="Blue"] B [/COLOR][COLOR="Red"] Z [/COLOR][COLOR="Blue"] O [/COLOR][COLOR="Red"] N [/COLOR][COLOR="Blue"] S [/COLOR][COLOR="Red"] P [/COLOR][COLOR="Blue"] O [/COLOR][COLOR="Red"] R [/COLOR][/B] :bestmt: 61

Motosikleti
    Alıntı sniper777 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondialin yeni bir maxi scooterı var ama henüz gelmemiş ülkeye suziki burgman tipinde modeli ben bunu çok merak ediyorum internette resimlerini gördüm çok güzel gözüküyordu...
    pahalıdır o dediğin scooter ı bende gördüm 250 lik ne bileyim en azında 4.500 ila 5000 liraya satılır geldiği zaman
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ

Motosikleti
    mondial 150 hs kırmızı
    pahalıdır o dediğin scooter ı bende gördüm 250 lik ne bileyim en azında 4.500 ila 5000 liraya satılır geldiği zaman
    gelsinde çok merak ediyorum dediğin gibiyse 2. ele çıkmasını beklerim...
    gerçi ona 4-5bin verene kadar ne motorlar var diyceksin ama bir çıksında görelim bakalım...

Motosikleti
    MONDİAL 150 KN
    Alıntı emre.61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın arkadaşlar bende bu motosiklet sevdası yüzünden aranıza katılmış bulunmaktayım az çok bilgi sahibi oldum sayenizde ama hepsini okumaya fırsatım olmadı bana net bi şekilde cewap werirseniz çok mutlu olurum 150 hs almayı düşünüyorum awantajları dez avantajları kesin olarak nedir fiyatları nedir veya tavsiye edeceğiniz başka motor warmıdır şimdiden teşekkürler

arkadaşım öncelikle aramıza hoş geldin gerçi bende uzun süredir girmiyorum siteye ama deneyimli bir hs kullanıcısı olarak söyleye bilirimki parasının son kuruşuna göre hakkını veriyor şöyle özetliyeyim tam 80000 km devirmiş bir mondial hs mavi bocuğum varsadece bir kere silindir kople dğişti eee okadarda olacak ama simdi bile kullanıyorum hala taş gibi...kardeşim kime sorarsan sor bu motora bakımını düzenli yap özellilede yağını düzenli ve kaliteli yağ koy az birazda temizliğine dikkat et gerisini mondial 150 hs ye bırak 1 litreye güzel açılmış devamlı bakım yaparsan 35 km garanti sürüş mesafesi - diğer modeller arasında yaptığın yarışlarda herzaman önde gidebilme - özelliklede ağırlık yükledikce gidişi dahada güzelleşmesi uzun lafın kısacası al kardeşim bu motoru...............hıııı unuttum bir eksiği var oda çok çukarlara düşersen grenajları çabuk kırılıyor.......

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:54 ----------

200 lük cross tipi olabilir , HONDA CBF 150 ve 250 lik race tarzı bişi olabilir KARASIZIM tabi param olsa alacğım motor su an uygun olan hoşuma giden hysong gt 250 r AMA MADDDİ DURUMLAR ELVERMEYECEĞİ İÇİN BU KADAR YÜKSELEMEYİZ BİRDE ŞU MONDİALİN YENİ ÇIKARDIĞI MODELLERİ ÇOK MERAK EDİYORUM 150 MR VE 150 MC DUYDUĞUMA GÖRE 150CC LİLİK YAZIYOR AMA MOTORLARI 162CC LİK MİŞ PARA SIDA UYGUN 3000 LİRA

banarlı slm kardeşim nasılsın iyisindir inşallah bu yeni modeller geldi gördünmü bilmiyorum ama benim kullanma fırsatım oldu bileözelliklede mc güze kardeşim gerçektende iyi ve süratli motor tamam bir honda yamaha kadar iyi değil ama o parayada alına bilecek güzel bir motor .... cc olarak 160 cc ve vibrasyon yok denilecek kadar az sürerken hiç rahatsız etmiyor mondial bu sefer gerçekten devlerle yarışacak bir model çıkardı tabi eksileri var yok değil ama biz dar gelirli insanlar için iyi bir tercih diye düşünüyorum saygılar sevgiler
    mondial 150 kn oldu 250 kn ....... :queen: :queen:

Motosikleti
    yani olay açık ve net ali abi açıklamıss

iyi vallah ali abi sen nasılsın mc demek iyi ne bileyim birde o diğer modeli mr nasıl o daaha kalıp lı gibi duruyor o nasıl acaba

Motosikleti
    MONDİAL 150 KN
    yani olay açık ve net ali abi açıklamıss

iyi vallah ali abi sen nasılsın mc demek iyi ne bileyim birde o diğer modeli mr nasıl o daaha kalıp lı gibi duruyor o nasıl acaba
    valla kardeş onu denmedim ama gördüm selesi bir kn modeline göre kısa iyice inceledim motor dersen oda bildiğin gidi diğer modeller aynı tipti ya bu da mc nin motorunun aynısı mr nin tek farkı birazdaha croos modeli gibi ama bana sorarsan mc daha güzel hem kafa grenajı yeter be kardeşim çoktatlı gidiyor bir dene anlıyacaksın beni......
    mondial 150 kn oldu 250 kn ....... :queen: :queen:

Motosikleti
    evet honda motorlarda var öyle kafa grenajıı banada 150 mc gider zaten mr nin depo kısmını berbat yapmışlar küçücük byük yapsalar çok iyi olacakmıs

2. el alsam bi problem yaşarmıyım motordan anlamam öğrenmek için alıcam 2 . el alsam nasıl anlarım motorun sağlm olup olmadığını ada aranızda satan warsa konuşa biliriz
    [B][COLOR="Red"] T [/COLOR][COLOR="Blue"] R [/COLOR][COLOR="Red"] A [/COLOR][COLOR="Blue"] B [/COLOR][COLOR="Red"] Z [/COLOR][COLOR="Blue"] O [/COLOR][COLOR="Red"] N [/COLOR][COLOR="Blue"] S [/COLOR][COLOR="Red"] P [/COLOR][COLOR="Blue"] O [/COLOR][COLOR="Red"] R [/COLOR][/B] :bestmt: 61

Motosikleti
    ben satarım kardeş 1000 lira

Motosikleti
    evet bugün motoruma yeni lastik aldım orjinal olan en sonunda her taraftan delikleri oluştu ve delikler büyük yarıklar halini aldı ve dahıldı lastik almak şart oldu adam 65 dedi 50 ye aldım ne tam dişli nede su yollu tipinde dişli tarzı ama dişleri normal büyüklükle bir lastik iyi bir şeye benziyor kullanıp görecez bakalım sonuç ne olacak

Motosikleti
    mondial 150 hs kırmızı
    evet bugün motoruma yeni lastik aldım orjinal olan en sonunda her taraftan delikleri oluştu ve delikler büyük yarıklar halini aldı ve dahıldı lastik almak şart oldu adam 65 dedi 50 ye aldım ne tam dişli nede su yollu tipinde dişli tarzı ama dişleri normal büyüklükle bir lastik iyi bir şeye benziyor kullanıp görecez bakalım sonuç ne olacak
    Hayırlı olur inşallah...
    tekerin düz bassın kardeşim.

Motosikleti
    eywallah sağoll

Motosikleti
    bugün motorun yağını değiştirdim ve ALLAHA ŞÜKÜR DOLU DOLU 32000 KM OLDU

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    bugün motorun yağını değiştirdim ve ALLAHA ŞÜKÜR DOLU DOLU 32000 KM OLDU
    maşallah allah kazasız belasız nice 32000 ler olsun. ben hala 400 deyim bir fırsatını bulup binemiyorum...

Motosikleti
    amin cümlemize inşallah seninkide olur merak etme

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:16 ----------

bu arada hepinizin bayramı mübarek olsun

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    evet arkadaşlar herkesin bayramı mübarek olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:24 ----------

arkadaşlar benim b sorunum var motosikletin arka frenleri çok iyi tutmuyor. kendim ayar yapayım dedim arka kampana ayar vidasını biraz sıktım bu seferde kampana sürtüyor. sanırım kullanılan balatalar çok kaliteli değil. sizler bu balatalrı değiştirdiniz mi? bir kaç yerde hondanın balatalrının uyduğunu onun ki ile değiştiriniz diye okudum. sizler hangi marka kullanıyorsunuz

Motosikleti
    kampananın gergi yerini çok sıktıysan yani balatalar bittiğ zaman geriye alınıyor tekrardan kullanılsın diye büyük ihtimal senin kide geridedir onu ileri alarak sorunu halledebilirsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler