Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDIAL 150 HS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125
    s.a bu alarm olayı bencede gereksiz banarlı kardeşimizin dediği gibi aküyü bitiriyor.kullanan arkadaşlarım şikayetçi ama kumandadan çalışması motora artı prim kazandırıyor görenlerin çok hoşuna gidiyor gerçekten

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı canpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar ben 151 rs ve 150 hs arasında kaldım 150hs de güç dağa fazla ama 151 rs de ise arka disk fren buda çok önemli bir özellik kaçla gidersek gidelim ön arka iç farketmeden beraberce sıkabiliriz
    bu iki motor arasındaki bence en önemli farklar bunlar.
    bunlar bence scooter ların babası sayılabilir ama benim tavsiyem 151 rs dir
    arka disk UNUTMAYALIM KONTROLSÜZ GÜÇ GÜÇ DEYİLDİR..
    Yuh abartma balatalarını iyi ayarlatırsan 150hs de arka fren problem çıkarmıyor.
    Ya bişe dicem ben mi at gözlüklüyüm acaba ama kampanayı daha çok seviyorum arkada.

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    arkada disk olması gerçekten kötü çünkü ani frenlerde zamanla dağılıyor jantta takılı olan yuvaları bozuyor dikkatinize çünkü çoğu kişide bu problem var kampanada kesinlikle böle bir durum olmaz
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Motosikleti
    mondial 150 hs kırmızı
    ya arkadaşlar benim ön frenden cik cik ses gelmeye başladı acaba frenmi bozuldu diyorum ama tutuyor sonra başıma bir bela açmasın bu meret???????????

birde alarm olayına noktayı koyayım dedim en güvenli sistemi buldum param olunca yaptırmayı düşünüyorum
    bu sistemde hırsızda kontak anahtarı bile olsa motor çalışmıyor ayrıca alarmda var bilginize,
    http://www.otocode.com/products_motor.asp?grup=2

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı sniper777 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar benim ön frenden cik cik ses gelmeye başladı acaba frenmi bozuldu diyorum ama tutuyor sonra başıma bir bela açmasın bu meret???????????

birde alarm olayına noktayı koyayım dedim en güvenli sistemi buldum param olunca yaptırmayı düşünüyorum
    bu sistemde hırsızda kontak anahtarı bile olsa motor çalışmıyor ayrıca alarmda var bilginize,
    http://www.otocode.com/products_motor.asp?grup=2
    sanayiden würt marka balata temizleyici al 5 tl ye sık balatalara çevir tekeri hafif bidaha ötmez daha yeni yaptım

Motosikleti
    aynen arkadaşın dediği gibi yap
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşlar bencede bu alarm işinden vazgeçin aküde sorun çıkıyor hem motor için bence gereksiz alarm tabi bu benim düşüncem
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

murattt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    ben kaç yıldır alarm kullanıyorum motorumda hiç sorun çıkartmıyo.çocuklar falan binince çocukları birazda olsa korkutuyo.uzaktan çalıştırmada var.gayet güzel.servisste taktırmıştım 45 yada 50 liraydı.
    [B][U]The Bodyguard & The Punisher[/U][/B]

[I][U]Galatasaray Sk. 1905 Uefa & Süper Cup Champion[/U][/I]

Motosikleti
    150 HS (:
    sLm Arkadaşlar Aranıza Yeni katLdm. katLma Sebebmde motor aLdktan snra Forumları inceLemek zevkli oluyo

Motosikleti
    MONDİAL 150cc HS RACİNG MOTORS (kırmızı)
    Alıntı By.Most adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sLm Arkadaşlar Aranıza Yeni katLdm. katLma Sebebmde motor aLdktan snra Forumları inceLemek zevkli oluyo
    A.s hoş geldın arkadaşın bıde kendını tanıtsan tam olacak
    [B] Kaderinde Varsa Tecavüze Uğramak,Çırpınmayı Bırak Keyfine Bak [/B]OTURARAK ZAFERE ERİŞEN TEK CANLI TAVUKTUR
    [B]31 L 6351[/B]

Motosikleti
    150 HS (:
    Alıntı NNOOSS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A.s hoş geldın arkadaşın bıde kendını tanıtsan tam olacak
    Adım Onur, Giresnluym Yaşım 21 öyle (:

Motosikleti
    150 HS (:
    Kmsenin Motorunda sorun yok sanırım kmse foruma uğramıyor (: hadi hayırlısı kazasız belasız yolculuklar

Motosikleti
    aramıza hoşgeldin kardeşimm

Motosikleti
    Mondial 150 HS Hemide Kırmızı!i!
    HOŞ GELDİN

Motosikleti
    Monero-Angel 150
    Arkadaşlar merhaba
    Ben 3 senedir mondial 125lik mt kullanıyordum ama önden bir araba vurunca öntakımda biraz eğilme oldu ve onu satıp üstünede para verip 150 lik monero angel aldım ama mondial ile bir farkı yoktur sanıyorum.
    Henüz 20 km yol yaptım ama 2 kez yaptığım ölçümlerde20 ile 22 kuruş yaktığını gördüm.Hava ve rolanti ayarı hatta sibop ayarı yaptırdığım halde yakıt değişmedi.Bunun çözümü varmıdır,motor yada karbüratördenmi kaynaklanıyordur.Bilgi verebilirseniz sevinirim.

sofo32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 HS MONDİAL(RACİNG)-2007 Mavi
    Arkadaşlar tam bir aydır niğdedeyim.Ispartadan niğdeye motorumu bir türlü getirdemedim.Kargoya sordum paketlemem gerekmiş nakliyecilerde aynı dedi en son kendim geldim.Yani mavi kuşumun niğdeye transferi bu kadar zor olacağı aklıma gelmezdi.Siz olsaydınız nasıl bir yol izlerdiniz.Haaa mesafe 550 km.Isparta Niğde.İyi pazarlar
    Aslı yörük,Soyu Oğuz soyu,yediği tarhana çorbası içtiği yayla suyu,eğriye doğru demez asildir huyu,yalancının altına kazılsın kuyu........

fejolerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx 150
    Alıntı sofo32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tam bir aydır niğdedeyim.Ispartadan niğdeye motorumu bir türlü getirdemedim.Kargoya sordum paketlemem gerekmiş nakliyecilerde aynı dedi en son kendim geldim.Yani mavi kuşumun niğdeye transferi bu kadar zor olacağı aklıma gelmezdi.Siz olsaydınız nasıl bir yol izlerdiniz.Haaa mesafe 550 km.Isparta Niğde.İyi pazarlar
    ben korkardım arıza filan bravo ciğer mangal gibi motor at gibi gelmiş ayakta alkış cesaretine
    ESKİDEN KARAŞİMŞEK İZLERDİK

Motosikleti
    150 HS (:
    Alıntı banarlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aramıza hoşgeldin kardeşimm
    hb kardeş (:

Motosikleti
    Alıntı grolof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba
    Ben 3 senedir mondial 125lik mt kullanıyordum ama önden bir araba vurunca öntakımda biraz eğilme oldu ve onu satıp üstünede para verip 150 lik monero angel aldım ama mondial ile bir farkı yoktur sanıyorum.
    Henüz 20 km yol yaptım ama 2 kez yaptığım ölçümlerde20 ile 22 kuruş yaktığını gördüm.Hava ve rolanti ayarı hatta sibop ayarı yaptırdığım halde yakıt değişmedi.Bunun çözümü varmıdır,motor yada karbüratördenmi kaynaklanıyordur.Bilgi verebilirseniz sevinirim.

monero lar ın hepsi öle sadeseninki değil angel monero lar tabi diğer modellerini bilemem yani motorun km basına yaktığı fiyat 200 - 250 - 300 bin lira arası herkesin anlayacağı gibi yazalımda yanlış anlaşılmasın benim tanıdıklarımdada var onlarda öle diyor çok yakıyor diye yani bi dizel kamyonete yakın yakıyor

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sofo32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler bende 2 ay önce 1 günde 400 km yol yaptım ve 85-90 km hızın altına düşmedim tık demedi maşallah
    bizim motorlar gerçektende diğer çinlilere göre çok sağlam

bu arada arkadaşlar motorumun resimlerini atacağım nasıl ekliyorduk resim
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler