Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDIAL 150 HS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbf 150
    polisler zaten senin hata yapmanı bekliyor sen tedirgin olmıycan polis görünce sende ona ve etrafına bakmaya çalışırsan kötü olur sen kendi yoluna bak bişe olmaz.zc modeli güzel ben kullandım 2,3 kere sessiz motor geri besleme yapıyomuş egzozdan yerden bizimkilerine göre havada

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    boşuna demiyorlar işi bilcen işe gitmeyecen die değil mi ama ?
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Motosikleti
    honda cbf 150
    orası öle zaten bizim arkadaş cbf 150 aldı 1 ay oldu polise kaptırdı 1.300 ödedi hareket yapmaya çalışıyodu ayağı kalmalar ön kaldırmalar şimdi yayan geziyo

Geçmiş olsun arkadaşına gerçekten çok üzüldüm. Bayağı yüklü bir fiyat ödemiş yazık. Geri besleme hakkında birazdaha bilgi verirmisiniz nedir bu geri besleme faydası veya zararı nelerdir ?

Motosikleti
    honda cbf 150
    geri beslemeyi bende tam bilmiyorum ama egzoz yakıtı bi daha kullanıyo galiba onların egzoza bakarsan görürüsün zaten faydası iyi bizimkiler yani hs ve rs lerde egzozlardan ses çıkıyo perçimler atıyo ama onlarda öle bi dert yok

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı ASIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun arkadaşına gerçekten çok üzüldüm. Bayağı yüklü bir fiyat ödemiş yazık. Geri besleme hakkında birazdaha bilgi verirmisiniz nedir bu geri besleme faydası veya zararı nelerdir ?
    dostum gere besleme dedikleri salyangoz egzozlarda oluyor yani zc nin egzozu şeklinde olanlarda ama bu durum daha çok kaliteli italyan-japon modellerinde verimli oluyor bu zc deki tamamen bir takliti kopyası. ben zc topiğinide takip etmiştim özellikle o egzozu sökenler bile vardı...kafanı yorma o konuda

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    arkadaşlar 10 tl benzinle kaç km gidiyorsunuz
    lifan 100

Motosikleti
    honda cbf 150
    hızına göre değişir ne kadar gitmen 100 km gitmelisin normalde 150 scooter var 16 milyona 90 km yol yapıyo ben 5 milyonlukla 50 km yapıyorum ama fazla basmıyorum 100 geçmiyorum en azından

Motosikleti
    vw transporter 2,5 tdı,citreon nemo :D:D
    abicim ne kadar ekmek o kadar köfte bizim burada bi akraba var 10.000 km yi devirdi :D:D:D
    eğer kaderinde varsa tecavüze uğramak bırakta keyfine bakk:queen::queen::queen::queen:

Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı tetikçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 10 tl benzinle kaç km gidiyorsunuz
    en az 130 km karışık kullanım şehir içi-dışı genelde 2 kişi (hız 110-60 )

Motosikleti
    honda cbf 150
    ben 150 hs haziran 10 da adım 9.400 oldu 1 yaşına gircek yakında girmeden her yerinden değişik ses çıkıyo birini yapıyom başka yerden gene çıkıyo

Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı sercann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 150 hs haziran 10 da adım 9.400 oldu 1 yaşına gircek yakında girmeden her yerinden değişik ses çıkıyo birini yapıyom başka yerden gene çıkıyo
    boş zamanında tüm plastik aksamı sök gerekli yerleri yağla dışarda bıramka motoru somunların arasına conta koy sünger sıkıştır topla yine gelirse takma kafana devam et
    bu arada kask takınca pek ses gelmiyo yani duyulmuyo sanırım genelde kasksız geziyosun dikkatli olmalısın..

Motosikleti
    honda cbf 150
    kask takmıyorum doru ses bujini oralardan geliyo sanki egzozdan zaten geliyo perçimli egzoz

Motosikleti
    vw transporter 2,5 tdı,citreon nemo :D:D
    Alıntı banarlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boşuna demiyorlar işi bilcen işe gitmeyecen die değil mi ama ?
    birader banarlı senin motorda bi problem varmı kaç km ye ulaştın bi açıklarmısın
    eğer kaderinde varsa tecavüze uğramak bırakta keyfine bakk:queen::queen::queen::queen:

Motosikleti
    MONDİAL 150cc HS RACİNG MOTORS (kırmızı)
    Alıntı sercann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask takmıyorum doru ses bujini oralardan geliyo sanki egzozdan zaten geliyo perçimli egzoz

Benim motorun egzozun perçimlerinde tık yok daha ne cızırdıyor nede başla birşey var. Bujinin oradan geliyorsa ses egzozdandır egzozun silindire girdigi yerde conta var o conta ömrünü tamamlamış olabilir conta olmazsa sesı degişir motorun fark edersin zaten diger seslerede kafanı fazla takma nerelerden geliyor sen bize söyle biz sana fikir veririz seslerin kesilmesi için ama elbette bir yerden gene ses gelir
    [B] Kaderinde Varsa Tecavüze Uğramak,Çırpınmayı Bırak Keyfine Bak [/B]OTURARAK ZAFERE ERİŞEN TEK CANLI TAVUKTUR
    [B]31 L 6351[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Selamu Aleykum
    Arkadaşlar ben Erhan. ASIR nick'li üyeliğimde forumda cevap yazamıyorum yasaklamışlar galiba üyeliğimi bunun nedenini nerden ve kimden öğrenebilirim?

Motosikleti
    honda cbf 150
    dediğin gibi egzozun ordan gelebilir oraya bakıyım bi sorunda sanki gaz yemiyo pat pat ediyo sonra gitmeye başlıyo bujidendir dedim değiştim olmadı yha benzin otomatiğinden yhada karburatörden düşünüyorum servise götürünce iyi mahvediyolar zaten

Motosikleti
    MONDİAL 150cc HS RACİNG MOTORS (kırmızı)
    karburatöre bak yada baktır birde hiç gaz yemiyorsa karburatör üste kapagı var onu sök bir plastik birşey çıkacako hava yaparsa gene gaz keser motor
    [B] Kaderinde Varsa Tecavüze Uğramak,Çırpınmayı Bırak Keyfine Bak [/B]OTURARAK ZAFERE ERİŞEN TEK CANLI TAVUKTUR
    [B]31 L 6351[/B]

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    Alıntı degisimgsm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birader banarlı senin motorda bi problem varmı kaç km ye ulaştın bi açıklarmısın
    23500 kmde ne oldu hayırdır kardeşş bişi mi soracaktın ? bir problemde yok ALLAHIMA BİN ŞÜKÜR lastik - kayıs - debriyaj arka - ön fren balataları ve aklınıza ne geliyorsa daha hiç birini değiştirmedim hala orjinal üzerinde ki parçalar 2006 nın haziran ayında aldım 150 hs o zaman yeni çıkmıştı piyasada parmakla gösterecek kadar az vardı
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Motosikleti
    honda cbf 150
    o ses olayına baktım dediğin gibi egzozun altında manifolttan geliyo conta yokmuş o kapağada bakarım eyvallah yardımın için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler