Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDIAL 150 HS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    Alıntı NNOOSS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorunuzda yaptıgınız deyişiklikler varmı ? Varsa ne gibi deyişiklikler var foto felan varsa iyi birşeyse bizde yapalim

aga benım pc coktu ark gelıp bı ara halletcek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    Alıntı sofo32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün mavikuşuma bindim bahçeye gidip geldim.gidiş geliş 30 km ama yolda yine şeytana uyup 90 ı geçtim bu arada motor birgaz yeyip bir bırakıyordu baya bir böyle zorladı.Dönüşte sorun yoktu neden yaptı bilemedim.Haa dönüşte yine ideal km olan 75 i geçmedim.Kısacası mutluydum havalar yeni ısınmaya başladığı için sezonu biraz geç yani bugün açtım.Haydi hayırlısı.Kazasız belasız özgürce bir sezon geçirmek dileği ile.....Hepinize Saygılar.

motor uzun zamandan beri yatttıysa normaldir sende bir anda yüklenmişin olcak o kadar
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

sofo32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 HS MONDİAL(RACİNG)-2007 Mavi
    Herhalde birden yüklenmeden oldu şimdi normale döndü.Öyle bir sorun kalmadı.Herkese selam.Bu arada kahretsin FB yine kaybetti.Rakip takım taraftarlarını kutluyorum..........
    Aslı yörük,Soyu Oğuz soyu,yediği tarhana çorbası içtiği yayla suyu,eğriye doğru demez asildir huyu,yalancının altına kazılsın kuyu........

Motosikleti
    kardeşim sevindim sorununun çözüldüğüne keşke hiç arıza yapmasa keşke hiç benzini bitmese dimi ama
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, bu makineyle 151RS arasındaki farklar nelerdir?
    Bir arkadaşa düşünüyoruz.. Hangisi daha seridir mesela? Hangisinin top speed'i daha yüksektir?

Biliyorum saçma sorular ama illa sormam konusunda tehdit ediliyorum! (böylede afişe ederim)
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

sofo32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 HS MONDİAL(RACİNG)-2007 Mavi
    Bütün arkadaşların iyi güzel ve gönlünüze göre hafta sonu geçirmeniz dileği ile .....
    Aslı yörük,Soyu Oğuz soyu,yediği tarhana çorbası içtiği yayla suyu,eğriye doğru demez asildir huyu,yalancının altına kazılsın kuyu........

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bu makineyle 151RS arasındaki farklar nelerdir?
    Bir arkadaşa düşünüyoruz.. Hangisi daha seridir mesela? Hangisinin top speed'i daha yüksektir?

Biliyorum saçma sorular ama illa sormam konusunda tehdit ediliyorum! (böylede afişe ederim)
    topic geçmişine bakarsan sorularının cevabını bulacağına eminim
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Selamu Aleykum ve Rahmetullah
    Arkadaşlar-Abiler benim adım Erhan 19 yaşındayım Hatay'ın İskenderun ilçesinden katılıyorum. 1 haftaya yakın bir süreç bu başlığı okuyorum hamd olsun 83. sayfaya vardım. Allah sizlerden razı olsun yorulmadan usanmadan sabırla cevaplamışsınız birçok soruyu ve sorunu.Bende hamd olsun bilgi sahibi oldum ve sitenize kayıt oldum.
    İskenderun'da 2 tekerli araç kullanan çok, gencinden yaşlısına erkeğinden bayanına. Bende heveslendim birtane mondial 150hs türü bir motor almak istiyorum. Allah'ın izni ile bir işe girip taksitle alacağım, malesef peşin alacak paramız yok. Son mesajlarda 2 tane İskenderun'dan katılan insan'da gördüm çok sevindim. Taksitlendirme konusunda herhangibir bilgiye sahip değilim. Eğer bilen varsa lütfen beni bilgilendirsin.
    Şimdilik diyeceklerim bu kadar. Allah'a emanet olun, hayırlı günler.
    Selamu Aleykum ve Rahmetullah.

Motosikleti
    MONDİAL 150cc HS RACİNG MOTORS (kırmızı)
    Alıntı ASIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar-Abiler benim adım Erhan 19 yaşındayım Hatay'ın İskenderun ilçesinden katılıyorum. 1 haftaya yakın bir süreç bu başlığı okuyorum hamd olsun 83. sayfaya vardım. Allah sizlerden razı olsun yorulmadan usanmadan sabırla cevaplamışsınız birçok soruyu ve sorunu.Bende hamd olsun bilgi sahibi oldum ve sitenize kayıt oldum.
    İskenderun'da 2 tekerli araç kullanan çok, gencinden yaşlısına erkeğinden bayanına. Bende heveslendim birtane mondial 150hs türü bir motor almak istiyorum. Allah'ın izni ile bir işe girip taksitle alacağım, malesef peşin alacak paramız yok. Son mesajlarda 2 tane İskenderun'dan katılan insan'da gördüm çok sevindim. Taksitlendirme konusunda herhangibir bilgiye sahip değilim. Eğer bilen varsa lütfen beni bilgilendirsin.
    Şimdilik diyeceklerim bu kadar. Allah'a emanet olun, hayırlı günler.
    Selamu Aleykum ve Rahmetullah.
    VeAleykümSelam erhan dostum hoş geldin inş sende motorlu iki teker sahibi olursun mondialda kanpanya vardı hala bitmediyse sanırım bitmedi peşin fiyatına taksit yapıyorlar ben öyle almıstım yolun motor bayılarıne düşerse bir sor hala devam ediyorsa böyle bir motor almak istersen fırsatı kaçırma derim ben...
    [B] Kaderinde Varsa Tecavüze Uğramak,Çırpınmayı Bırak Keyfine Bak [/B]OTURARAK ZAFERE ERİŞEN TEK CANLI TAVUKTUR
    [B]31 L 6351[/B]

Allah senden razı olsun NNOOSS kardeş. İnşaallah dediğin gibi olur. Ben bir araştırmaya koyulayım inşaallah. Hayırlı akşamlar.

Motosikleti
    honda cbf 150
    yha bizde 150 hsciler olarak bi uzun yol yapalım yha bakalım neler olcak sonunda

Motosikleti
    Alıntı sercann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yha bizde 150 hsciler olarak bi uzun yol yapalım yha bakalım neler olcak sonunda
    makineyi elimize aliriz çok çok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:29 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:28 PM ----------

Allah senden razı olsun NNOOSS kardeş. İnşaallah dediğin gibi olur. Ben bir araştırmaya koyulayım inşaallah. Hayırlı akşamlar.
    eyvallh allh senden de razi olsun o dedigim kampanya tw'de reklamlarda bile gösteriyorlar
    [B] Kaderinde Varsa Tecavüze Uğramak,Çırpınmayı Bırak Keyfine Bak [/B]OTURARAK ZAFERE ERİŞEN TEK CANLI TAVUKTUR
    [B]31 L 6351[/B]

Öylemi hiç dikkat etmedim vallahi. Ehliyet alabilmek için gerekli evrakları hazırlamaya çalışıyorum yarın hastahaneye gideceğim sağlık raporu için bakalım artık

Motosikleti
    herkezin yolu ayrı kardeşimm herkez aynı şehirde otursa dediğin gibi olur

Motosikleti
    Alıntı banarlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkezin yolu ayrı kardeşimm herkez aynı şehirde otursa dediğin gibi olur
    BANARLI
    Yolumuz ayrı ama gönlümüz bir zevkımız bir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:52 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:49 PM ----------

Öylemi hiç dikkat etmedim vallahi. Ehliyet alabilmek için gerekli evrakları hazırlamaya çalışıyorum yarın hastahaneye gideceğim sağlık raporu için bakalım artık
    Bizim isk'de ehliyeti fazla sormuyorlar ama olmasında fayda var hadi hayırlısı bakalım
    [B]31 L 6351[/B]

Evet bende farkettim ama neolur ne olmaz zaten taksitle alacağım birde ceza parası bayağı bir zorlar beni. Sağol kardeş

Motosikleti
    honda cbf 150
    bende ehliyeti kasımda alıcam istanbulda 6 senedir kullanıyorum daha yakalanmadım gezmediğim yeride kalmadı yakalandığında 1.300 tl ceza

Helal olsun vallahi ben sizler kadar usta değilim 1-2 kere binmişliğim var motora Öyle polisi görünce sağa sola kıvrılmayıda beceremem o açıdan garantiye almak lazım işi.

Motosikleti
    zaten saga sola kaçınca daha kötü oluyor polislerin dikkatını çekiyorsun yani hiç panik yapma ben selem bile veriyorum gördügümda yunusları,devriye bekleyen polisleri felan hiç biride birşey demiyorlar allahın selamı ne diyecekler hem öyle öylede tanışıyoruz bir yanlış hareketim oldugunda uyarıyorlar bak şunu yapma gibi
    [B]31 L 6351[/B]

Hmm haklısın ama sen profesyonel davranıyorsun hiçbirşey olmamış gibi. Ben heycan yaparım yakayı ele veririm . Bu arada arkadaşlar Hs150zc modeli'de bayağı bir hoşuma gitti onun başlığına baktım 150 sayfa ama pek verimli bilgi alamadım. Artılarını ve eksilerini biliyorsanız bilgilendirirmisiniz ?
    Ve birde konu bayağı durmuş ya kimse yokmu benmi çok geç katıldım acaba.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler