Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDIAL 150 HS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONDİAL 150cc HS RACİNG MOTORS (kırmızı)
    aga ben sürekli bakıyorumda kımseden ses çıkmıyor ne oluyoruz anlamadım gitti millet bir birbirinemı küstü ne oldu
    [B] Kaderinde Varsa Tecavüze Uğramak,Çırpınmayı Bırak Keyfine Bak [/B]OTURARAK ZAFERE ERİŞEN TEK CANLI TAVUKTUR
    [B]31 L 6351[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sofo32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 HS MONDİAL(RACİNG)-2007 Mavi
    Ustalar yolunuz ıspartaya düşerse beklerim
    mademki ortak bir sevgimiz var buyurun gelin.Haa bunu buraya bişey yazmış olmak için yazmıyorum.İçimden geleni yazıyorum.Bu arada hepimizin başı sağolsun,şehitlerimizin yakınlarına sabır diliyorum,Sanki o şehitlerin biride benim evimden çıktı.Lanet olsun.Saygılar.....

Motosikleti
    eywallh saol hocam ayni memlekette olsak o dedigin olurdu senınde yolun hatay/iskenderuna düşerse bende beklerim seni.Aynen şehitlerimizin yakınlarına sabir diliyoruz allah yardımcıları olsun.
    [B] Kaderinde Varsa Tecavüze Uğramak,Çırpınmayı Bırak Keyfine Bak [/B]OTURARAK ZAFERE ERİŞEN TEK CANLI TAVUKTUR
    [B]31 L 6351[/B]

Motosikleti
    mondial 150 hs
    Alıntı NNOOSS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eywallh saol hocam ayni memlekette olsak o dedigin olurdu senınde yolun hatay/iskenderuna düşerse bende beklerim seni.Aynen şehitlerimizin yakınlarına sabir diliyoruz allah yardımcıları olsun.
    arkadaşlar bende yeni üye oldum yeni duydum bu siteyi bende hatay iskenderun dan katılıyorum benim 150 hs 2006 model çok parçasını inceledim ve değiştirdim 14000 km de ve hala 120 den aşşağı inmiyor varsa kafanıza takılan bende yardımcı olabilirim herkese sevgiler saygılar

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    kullanmıştım zamanında bunu banamısın demiyordu
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

Motosikleti
    Alıntı cezailker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende yeni üye oldum yeni duydum bu siteyi bende hatay iskenderun dan katılıyorum benim 150 hs 2006 model çok parçasını inceledim ve değiştirdim 14000 km de ve hala 120 den aşşağı inmiyor varsa kafanıza takılan bende yardımcı olabilirim herkese sevgiler saygılar
    aga isk neresindensin?
    [B]31 L 6351[/B]

Motosikleti
    mondial 150 hs
    aga isk neresindensin?
    modern evler mah.
    нιç вιя ιуιℓιк ¢єzαѕız кαℓмαz

Motosikleti
    bende esentepe fazla uzak deilmişiz bea
    [B]31 L 6351[/B]

Motosikleti
    mondial 150 hs
    bende esentepe fazla uzak deilmişiz bea
    zevkimizin aynı olmasına sevindim sen ne zaman almıştın ve forumdaki herkes hemen hemen aynı sorunları yaşıyor gibi.

Motosikleti
    oldu biraz düz hesap 1 yıl diyelim.Bizde tam kimse kalmadı forumda diyorduk aynı yerdeyiz ve aynı motor var ikimizdede tesadüfe bak senin motor satılıkmıydı öyle bi ilan vermişmiydin?
    [B]31 L 6351[/B]

Motosikleti
    mondial 150 hs
    zevkimizin aynı olmasına sevindim sen ne zaman almıştın ve forumdaki herkes hemen hemen aynı sorunları yaşıyor gibi.
    işte buda 151 rs modifiyeli esimler paylaştıkça güzeldir

oldu biraz düz hesap 1 yıl diyelim.Bizde tam kimse kalmadı forumda diyorduk aynı yerdeyiz ve aynı motor var ikimizdede tesadüfe bak senin motor satılıkmıydı öyle bi ilan vermişmiydin?
    kimse gülmesin ama ben motorumdan memnunum satmayıda düşünmüyorum ama şunu söylim satarsam bunun için satarım.

Motosikleti
    ben olsam gene satmam bir köşede kalsın hs bunuda alırım buna benzin nasıl dayanacak ama bu motorun görüntüsünü görenler korkar yaww
    [B]31 L 6351[/B]

Motosikleti
    mondial 150 hs
    şu anda dünya üzerinde en hızlı giden motor diyorlar ama şuda var eldeki kuş daldaki kuştan daha iyidir

Motosikleti
    ''ELDEKİ KUŞ DALDAKİ KUŞTAN DAHA İYİDİR. Doğru söze ne denir...
    [B]31 L 6351[/B]

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    bu ne beaw bir anda coşmuşunuz genee
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Motosikleti
    Mondial 150 HS Hemide Kırmızı!i!

Kask yardım!!!

Herkese selamlar arkadaşlar bende bayağadır foruma bakamıyordum ama bundan sonra fırsat buldukça gelirim.Sizden kask konusunda görüşlerinizi almak istiyorum.Ben yarım kask almayı düşünüyorum acaba hangi marka alıyım tavsiyeleriniz nelerHa bu arada fazla tuzlu olmasın

Motosikleti
    mondial 150 hs
    Alıntı TeA_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar arkadaşlar bende bayağadır foruma bakamıyordum ama bundan sonra fırsat buldukça gelirim.Sizden kask konusunda görüşlerinizi almak istiyorum.Ben yarım kask almayı düşünüyorum acaba hangi marka alıyım tavsiyeleriniz nelerHa bu arada fazla tuzlu olmasın
    arkadaşım kask olarak sana navikross var ama bu biraz pahalı 175 dolar civarı ama sana tavsiyem yarım değilde tam kapalı ben denedim bu motora yakışmadı ve kışın bir işe yaramıyor yarım kasklar gözlerim donuyordu piyasada 25 30 tl civarında olanlarda var ama bunlar dandik az daha fazla verip iyi birşey alayım dersen türkiyenin her yerinde bayisi olan beldeyama yada honda bayilerinde zevkine uygun bir şeyler bulabilirsin.

sofo32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 HS MONDİAL(RACİNG)-2007 Mavi
    Arkadaşlar özgürlük hız değildir.Özgürlük kask ını kafana takıp 70 km hızla giderken sağa sola bakarak içinden gelen şarkıyı türküyü istediğin tonda söylemektir.Kimse bu delimi demez çünkü duymaz.Hız yapanların sonlarını görüyoruz.Kimsenin yakınlarını üzmeye hakkı yok,Düşünsene çok sevdiğin bir dostun hız yüzünden öldü.Ne dersin hızlı yaşadı güzel öldümü yoksa niçin yaptın kardeşimmi.Hız yapmayalım yaşamın tadını çıkaralım..........

Motosikleti
    Alıntı sofo32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar özgürlük hız değildir.Özgürlük kask ını kafana takıp 70 km hızla giderken sağa sola bakarak içinden gelen şarkıyı türküyü istediğin tonda söylemektir.Kimse bu delimi demez çünkü duymaz.Hız yapanların sonlarını görüyoruz.Kimsenin yakınlarını üzmeye hakkı yok,Düşünsene çok sevdiğin bir dostun hız yüzünden öldü.Ne dersin hızlı yaşadı güzel öldümü yoksa niçin yaptın kardeşimmi.Hız yapmayalım yaşamın tadını çıkaralım..........

hocam çok dogru söylemişsin

Alıntı TeA_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende LS2 kask var görüntüsüde güzel kaliteli bir kask ben 90 tl almıstım baya oldu ama ben alalı ucuz kasklardan almada maddi durumun olmaya bilir ama biraz daha bekleyip daha iyisini alman en iyisidir
    [B]31 L 6351[/B]

Motosikleti
    Mondial 150 HS Hemide Kırmızı!i!
    Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.

arkadaşım kask olarak sana navikross var ama bu biraz pahalı 175 dolar civarı ama sana tavsiyem yarım değilde tam kapalı ben denedim bu motora yakışmadı ve kışın bir işe yaramıyor yarım kasklar gözlerim donuyordu piyasada 25 30 tl civarında olanlarda var ama bunlar dandik az daha fazla verip iyi birşey alayım dersen türkiyenin her yerinde bayisi olan beldeyama yada honda bayilerinde zevkine uygun bir şeyler bulabilirsin.
    Kardeş benim zaten tam kapalı kaskım var kışın onu kullanıyorum ama önümüz yaz onun için yarım kask almayı düşünüyorum.Birisinde maxem marka yarım kask görmüştüm birinci kalite bi kask değil ama idare eder burada bulabilirmiyim bilmiyorum bulursam ondan alcam.Zaten scooterimi hızlı süren birisi değilim,şehirler arası bile gitsem en fazla 70-80 km hız yaparım zaten daha fazlasınada gelmez bu motorlar onun için shoei gibi bi kaska gerek olduğunu düşünmüyorum ama profesyonel motorlar için kaliteli bir kask şart...

Favorim bu;

Saygılar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler