Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDIAL 150 HS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda cbr 125
    yapmayın böle arkadaşlar neresi güzel bu otorun en fazla 5 ay ömrü war sora parçaları dökülmeye başlıyor
    Korkarak yaşıyorsan sadece hayatı seyredersin:queen:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

yha beyler bn bu motoru 2-3 yıl kullancam motor 7000 8000 km den snra performansı düşüomuş fln diolar dogru mu ?

murattt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    ne performansı bekliyosunki max.120-130 o düşse nolcak yarişmican ya bu motorla.bakımlarını zamanında yaparsan hiç bişi olmaz
    [B][U]The Bodyguard & The Punisher[/U][/B]

[I][U]Galatasaray Sk. 1905 Uefa & Süper Cup Champion[/U][/I]

Motosikleti
    asya 150t1
    Alıntı sharkengine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapmayın böle arkadaşlar neresi güzel bu otorun en fazla 5 ay ömrü war sora parçaları dökülmeye başlıyor
    o paraya daha iyisi varsa bılgı verırısen sevınırz benım motosıkletım 151 rs 2 sene yaklaştı hala sıfır gıbı

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar şu motora binmeden lütfen yorum yapmayın bilip bilmeden konuşuyorsunuz biz biniyoruz bu motorlara hiç problem falan çıkarmıyor ha sen altındaki motora büyük motor muamelesi yaparsan seni yolda'da bırakır hertürlü arızayıda yapar ben yazın 400 km yol yaptım gidiş ve dönüş olarak sadece gidişte ve dönüşte 15-20 dakika bir kereye mahsus mola verdim
    90 km hızla gittim motor tık demedi üstelik 2 kişi

ha bu arada arkadaşlar CBF 150'ye kara verdim ama genede aklımdan CBR 125r'yi çıkaramıyorum ya şu CBR biraz daha büyük yapsalardı ne güzel olacaktı o zaman kesin CBR derdim neyse bakıcaz artık
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

tşkrler bylr yorumlarınız için bn bu motoru 3-4 ay snra alacam ama şimdidn araştırmaya başlıyım dedim annm ve bbm istemior motor ama bn yinede alacam kndi paramla alacagım için sorun yaratmaz bide para yha sıkışcam motor almak için ama motor için her şeyi yaparım

Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ha bu arada arkadaşlar CBF 150'ye kara verdim ama genede aklımdan CBR 125r'yi çıkaramıyorum ya şu CBR biraz daha büyük yapsalardı ne güzel olacaktı o zaman kesin CBR derdim neyse bakıcaz artık
    nedense cbr125 likler benim hiç hoşuma gitmiyor.cok cılız motor.altında kayboluyo helede biraz kalıplıysan.cbf150 ler çok güzel.tek eksi yanı devir göstergesi yok.2 kişi çok rahat 110 görüyo.dün 2 litre benzin aldım 50km yol gittim hala yerinde duruyo benzin göstergesi yakıt konusundada çok cimri xD

Alıntı murattt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nedense cbr125 likler benim hiç hoşuma gitmiyor.cok cılız motor.altında kayboluyo helede biraz kalıplıysan.cbf150 ler çok güzel.tek eksi yanı devir göstergesi yok.2 kişi çok rahat 110 görüyo.dün 2 litre benzin aldım 50km yol gittim hala yerinde duruyo benzin göstergesi yakıt konusundada çok cimri xD
    haklısın kardeş cbr biraz daha kalıplı bir motor olsaydı cbf gibi ozaman kesin cbr alırdım ama dediğin gibi cılız bir motor.
    bu arada sende CBF'mi var

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    para olarak cbr pahalı cbf ucuz ama cbr de 200 veya 220 ibre var
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Motosikleti
    movie 125 xl
    arkadaslar bu motorların hava filtrelerinin yeri cok toz toplayan bir yerde bulunmakta (sele altı)burası gercekten hava filtresinin cok ozlandığı bir yer ve burada tozdan motorlar cabuk bitmekte .hava filtresi arka tekerlek yanı olan modeller daha basarılı ve uzun omurlu modeller.

Alıntı banarlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    para olarak cbr pahalı cbf ucuz ama cbr de 200 veya 220 ibre var
    kardeş bakma sen o ibrenin 200 olduğuna cbr 125 bu hızı yapması mantık olarak imkansız sonuçta 125cc 13 beygir bir motor
    130 km bilemedin 135 km hız yapar ama şöyle bişey var orjinal dişlileri değiştirerek
    150 km hız yaptığını söyleyenler var tabi ne kadar sağlıklı olur motor için oda meçul

Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    kuzenimde var cbf.ama benim gibi bişeyama yakın bi zamanda cbf250 almayı planlıyorum.yakıt konusunda çok memnunnum.bu akşam 120 yi gördüm 2 kişi yokuş aşşa.

Motosikleti
    doğru Tabi Ama Cbf 150 Onun Yanında Bir Hiç Bence
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ

ama CBF'te çok rahat bir motor sıfır titreşim ayrıca artçılı gezi içinde çok rahat

Motosikleti
    ya bu muhabbet çok uzadı tamam artık kim ne alırsa alsın havaya göre oyun oynayacan hesabı bu olay burda biter

Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    benim motor akü sigortasını patlatmaya başladı.bugun 5-6 tane sigorta taktım.neden olduğunu hala çözemedim.acaba bugun 2 tane led ampul bağladım onlarmı bişey yapıyo.ters bağlamış faln olabilirmiyim.ama ledlerde yanıyo.servise gösterdim.ölçtü falan ama komple tesisatı söküp bakıcam falan dedi adam acaba ledleri söksem düzelirmi?yada bağlatıları kontrol etsem?

Motosikleti
    asya 150t1
    Alıntı murattt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motor akü sigortasını patlatmaya başladı.bugun 5-6 tane sigorta taktım.neden olduğunu hala çözemedim.acaba bugun 2 tane led ampul bağladım onlarmı bişey yapıyo.ters bağlamış faln olabilirmiyim.ama ledlerde yanıyo.servise gösterdim.ölçtü falan ama komple tesisatı söküp bakıcam falan dedi adam acaba ledleri söksem düzelirmi?yada bağlatıları kontrol etsem?
    motosıkletınde şase var çok durutma böyle tesısatın yana bılır 20 ytl tutar yapması hiç kafa yorma bence

Arkadaşlar 150 hs alacam. bayi ile görüştüm 1850 ytl dedi satış ve ruhsat hariç dedi.200 ytl istiyor satış ve ruhsat + plaka Forumlarda görmüştüm. satışı kendisi yapanlar daha ucuza maal oluyor diye. bendemi öyle yapsam acaba. bana ne kadar maliyeti olur. plaka ruhsat. dahamı karlı kendim yaptığımda
    Şimdiden herkezin kurban bayramını kutlarım arkadaşlar. iyi bayramlar

Motosikleti
    kesinlikle bir yerden şaşe alıyor ona dikkat et soyuk kablo olabilir

DODO 4132 kardes ne yaparsan yap hep aynı kapıya çıkıyor kendin yap veya baskası yapsın takma kafana sen motor + plaka 2000 ytl veya üzeri fiyat çıkcak ne yaparsan yap

teşekkürler banarlı arkadaşım. şubat ayında alacağım motoru. birde kafam karıştı şimdi 151 rsi modeli varmış. kullanan varmıki bunu. bayilerde hiç görmedim. nette sadece mor renkli tanıtım resimlerini gördüm fakat satılanına rastlamadım henüz. çıktımı piyasaya bu motorlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler