Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDIAL 150 HS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 150 HS Hemide Kırmızı!i!
    Selam arkadaşlar.Benim motor marş dinamosundan yağ kaçırıyordu marş dinamosunun başındaki contayı değiştirdim ve sorun halloldu.Eskiden motorun hertarafı yağ oluyordu bide üstüne toz yapıştımı berbat bi görüntü oluyordu Ama bu işi 40 ykr ye hallettim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    Alıntı TeA_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar.Benim motor marş dinamosundan yağ kaçırıyordu marş dinamosunun başındaki contayı değiştirdim ve sorun halloldu.Eskiden motorun hertarafı yağ oluyordu bide üstüne toz yapıştımı berbat bi görüntü oluyordu Ama bu işi 40 ykr ye hallettim

iyi olmuss sorununu çözmüşünnnn

slm arkadaslar bende aldım mondial 150 hs bayıldım bu motora gercektem super kaçıyor yakıtı bıraz fazla ama olsun hak ediyor performansına gore

Motosikleti
    asya 150t1
    yenı aldıgına gore bıraz fazla yakar bu normaldır'motor krum toplaması lazım parçaların yerleşmesi lazım

Motosikleti
    Alıntı krkmzahmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar bende aldım mondial 150 hs bayıldım bu motora gercektem super kaçıyor yakıtı bıraz fazla ama olsun hak ediyor performansına gore

hayırlı olsun kardess yakıcak tabi yeniyken eskimeye başlasın arıza yapmaya başlasın o zaman az yakarr söyle bi uzun yola çık km n çoğalt motor açılsın falann anca öle azalır yakıtt

Alıntı karpatkurdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yenı aldıgına gore bıraz fazla yakar bu normaldır'motor krum toplaması lazım parçaların yerleşmesi lazım

EVET HAKLISIN ARKADAŞIMM AYNEN KATILIYORUMMM

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    abiminde var 150 HS çok güzel makina o okulu nedeniyle sakaryada arada bi geliyo çok güzel motor en önemlisi çok ser ibr motr benim bianchi hiç seri değil ama bayırda 2 kişi kalkıyo ne iştir ben anlamadım ama 150 HS kalakrken patinaj çekiyo çok güzel makina herkese tavsiye edrim ama ben sıfır bi motor almayı düşünsem 150 ZC alırım bide banarlı bişi soracam arka stop lanbasını siyah yapmışsın onu o şekilde yaparken nasıl bir malzeme kullandın yada hazırmı aldın onu soylersen sevinirim
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı anılyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abiminde var 150 HS çok güzel makina o okulu nedeniyle sakaryada arada bi geliyo çok güzel motor en önemlisi çok ser ibr motr benim bianchi hiç seri değil ama bayırda 2 kişi kalkıyo ne iştir ben anlamadım ama 150 HS kalakrken patinaj çekiyo çok güzel makina herkese tavsiye edrim ama ben sıfır bi motor almayı düşünsem 150 ZC alırım bide banarlı bişi soracam arka stop lanbasını siyah yapmışsın onu o şekilde yaparken nasıl bir malzeme kullandın yada hazırmı aldın onu soylersen sevinirim
    paintte yapılmış o yaw değilmi banarlı?
    olmazsa stop boyaları var ama ama siyah varmıdır bilmem genelde kırmızı oluyo zaten tavsiyede etmem lambanın bi amacı var siyaha boyayınca tamam güzel olabilir ama gece görünürlüğü azalıyor dostum sana tavsiyem illa yapçam diyorsan sök stobu bayan siyah çorabı geçir idare eder

Motosikleti
    Alıntı anılyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kardes alıyorsun bi tane kadın çorabı iyi olanlardan yani pahalılardan söküyorsun coraplaa sarıyorsun etrafını sonra takıyorsun yerine tamam

Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paintte yapılmış o yaw değilmi banarlı?
    olmazsa stop boyaları var ama ama siyah varmıdır bilmem genelde kırmızı oluyo zaten tavsiyede etmem lambanın bi amacı var siyaha boyayınca tamam güzel olabilir ama gece görünürlüğü azalıyor dostum sana tavsiyem illa yapçam diyorsan sök stobu bayan siyah çorabı geçir idare eder

saçmalama ne painti yaww orjinal resim o işte ben yaptıktan sonra cektimm kadın çorabı ooo ama su an üzerinde yok çıkardımmm

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı banarlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardes alıyorsun bi tane kadın çorabı iyi olanlardan yani pahalılardan söküyorsun coraplaa sarıyorsun etrafını sonra takıyorsun yerine tamam

saçmalama ne painti yaww orjinal resim o işte ben yaptıktan sonra cektimm kadın çorabı ooo ama su an üzerinde yok çıkardımmm
    hheee tamam dostum en iyisi kadın çorabı

Motosikleti
    slm arkadaslar bugün motor tek ayaklıktayken yere düştü egzoz içeri girdi birde lambaların oldugu yerden sesler geliyor ne olabilir bu

Motosikleti
    asya 150t1
    ne tür bı ses belkı egzosun perçinlerı zırıldı yordur

Motosikleti
    Alıntı tatar_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar bugün motor tek ayaklıktayken yere düştü egzoz içeri girdi birde lambaların oldugu yerden sesler geliyor ne olabilir bu

ASIM İNSAN GELİP BİZE DANIŞIRR SANKİ UZAĞIZZ BAKARIZ ONA EĞER EGSOZ DAN GELİYORSA ÖNEMLİ DEĞİL TAKMA KAFANA Bİ KELEPCE TAKARIZ TAMAM

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Arkadaşlar bu motor 6lt. depo ile kaç km yapıyor?

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    200 km yapıyor
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 km yapıyor
    .

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    izzet ciddiyim bende 151rs var 5,500 devirdeki 80 kmlik hıza baglı kalarak uzul yolda budur yakan
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .

şimdi değil eskiden di oo benzin kaç para oldu neredeyse 4 ytl katiyen yapmaz eskiden gidiyordu haklsın ben 5 ytl lik benzinle 85 km yaptım ona bakarsan ama eskiden di

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izzet ciddiyim bende 151rs var 5,500 devirdeki 80 kmlik hıza baglı kalarak uzul yolda budur yakan

şimdi değil eskiden di oo benzin kaç para oldu neredeyse 4 ytl katiyen yapmaz eskiden gidiyordu haklsın ben 5 ytl lik benzinle 85 km yaptım ona bakarsan ama eskiden di

Motosikleti
    Mondial 150 HS
    güzel motor 150 hs alabilirim

Motosikleti
    Alıntı murat_190 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel motor 150 hs alabilirim

güzel ne kelime süperrrrr

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar daha önce benim motorun fabrikasyon hatalı olan KRANGI'nın değişeceğini yazmıştım 15 gün bekledim ama beklediğime değdi şimdi motor çok iyi oldu ayrıca silindir pistonda komple değişti pompası bozulmuş onuda halletti servis arza sebebiyse benzin deposuna nasıl olduysa talaş parçası kaçmış ben hep BP den alırım benzini anlamadım neyse bu talaş parçası silindiri bi güzel.........çizmiş piston falan kalmamış %40 yağlamada azalınca pompayıda bozmuş yani anlıyacağınız 700km'de motorun motoru komple yenilenmiş sayılır şimdi motor saat gibi çalışıyor maaşallah nazar değmesinmarşa bir basmaya çalışıyor
    genede mondial kötü bir firma değilmiş ama şunuda unutmamak lazım bütün bu sorunlar 700 km'de bir motorun başına geliyor
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler