Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDIAL 150 HS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

daha belli değil az kaldı yazarım bu aralar..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:36 ----------

arkadaşlar dediğim gibi günde 40 km yol gitcem 150 hs için 100 km de 4 litre yakıyo diyolar doğruysa çok yakıyo bizim araba 5,6 litre yakıyo nerdeyse motorla aynı doğrumu acaba ???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı fatihriza123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dediğim gibi günde 40 km yol gitcem 150 hs için 100 km de 4 litre yakıyo diyolar doğruysa çok yakıyo bizim araba 5,6 litre yakıyo nerdeyse motorla aynı doğrumu acaba ???
    4 litre falan yok öyle bişey, 100km'de şehiriçi 3lt, çevreyolunda 70km sabit hızla 2.3-2.5lt yakar. bakımlı yada yeni ise.

Motosikleti
    wind hunter
    Beyler hayırlı sabahlar
    İlk kayış değişimini kaç km.de yaptınız ?
    Koparana kadar bindiniz mi yoksa yıprandığını görüp değiştirdiniz mi ?

***Pazar günü 200km kadar yol yapıcam da.Motorum 7binde ve orjinal kayış var üstünde halen..***
    __SoUnD Of GrEeN HiLL__
    eşşek ne biLiR zevk-i sefayı eğeR biLseydi zevk-i sefayı ömRünde 1 kez oLsun çekeRdi kafayı:bounce:

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    30000 km de değiştirdim geçenlerde kayışta çatlamalar olmus daha gidermiydi diyecek olursanız evet baya giderdi ama düzgün kullanırsan ben dedim koparsa falan diye dedim değiştireyim olup olmadık yerde bırakmasın diye
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 litre falan yok öyle bişey, 100km'de şehiriçi 3lt, çevreyolunda 70km sabit hızla 2.3-2.5lt yakar. bakımlı yada yeni ise.
    ben şuan rodajdayım belki bu yüzden ama 100 km de 4 litre yaktı şehir içi

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı banarlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30000 km de değiştirdim geçenlerde kayışta çatlamalar olmus daha gidermiydi diyecek olursanız evet baya giderdi ama düzgün kullanırsan ben dedim koparsa falan diye dedim değiştireyim olup olmadık yerde bırakmasın diye
    30000km'lik kayışın nasıl bir performansı vardı, kalkışlarda ötüyormuydu ciyak ciyak?
    yada hafifce kaçırma sesleri varmıydı? hiç ötmüyorsa mükemmel bir sağlamlık.

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Bu motorun kayış ve arka fren balatası ölçüleri ne?
    Sanırım kayış 835-20-30 değil mi?
    Fren balatası hakkında hiçbir fikrim yok, internetten sipariş vericem de o yüzden ölçüleri öğrenmem gerekiyor.

Motosikleti
    Alıntı mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30000km'lik kayışın nasıl bir performansı vardı, kalkışlarda ötüyormuydu ciyak ciyak?
    Yada hafifce kaçırma sesleri varmıydı? Hiç ötmüyorsa mükemmel bir sağlamlık.
    allah yukarda ne cıyak cıyak ses çıkardı nede öttü sadece son zamanda arka varyatörden şaldırtı ve taktuk ses geliyordu
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    arkadaşlar hızlanırken sol taraftan o kapalı kutunun içinden titreme sesi geliyor bariz bir şekilde duyuyorum. 40'ın üzerine çıkınca kesiliyor ya da ben motorun sesinden duyamıyorum. bu neden olabilir? tecrübelerinizden paylaşır mısınız. servise gitmeme gerek var mı

ersinm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir arkadaşımda 150 hs var arka topcase yani çanta bağlantı aparatı şaseye bağlanan yerlerden koptu kaynakla tutturduk ama olmadı.Yolda giderken çanta takır tukur sallanıyor.Bu konuyla ilgili problem yaşayan oldu mu çözümü nedir?

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı diabloII adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hızlanırken sol taraftan o kapalı kutunun içinden titreme sesi geliyor bariz bir şekilde duyuyorum. 40'ın üzerine çıkınca kesiliyor ya da ben motorun sesinden duyamıyorum. bu neden olabilir? tecrübelerinizden paylaşır mısınız. servise gitmeme gerek var mı
    Ön varyatörün burçlarını kontrol ettir.

Motosikleti
    ayak marsı salladığı için ses gelir bu ses artık çoğu scooter da geleneksel bir hal aldı önemli değil yani ama yinede tam olrak ne olduğunu görmedim ve duymadım belki başka bişi de olabilir içerdende gelebilir ses

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    ayak marsı salladığı için ses gelir bu ses artık çoğu scooter da geleneksel bir hal aldı önemli değil yani ama yinede tam olrak ne olduğunu görmedim ve duymadım belki başka bişi de olabilir içerdende gelebilir ses
    burçlardan olabilir ama ayak marşından geliyor gibi dikkatli dinleyince teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için arkadaşlar

Motosikleti
    rica ederimm

Motosikleti
    Mondial 150 HS
    inşallah ayın 1 inde hs me kavuşuyorum artık hep benimle olacak kendisi yazlıktan alıp evime getireceğim eylül gibi de ehliyet macerasını başlatıyorum.

Motosikleti
    inşallah ALLAH KISMET EDERSE ODA OLUR

Motosikleti
    iiyice öldü burası yaaa herkes 151 rs nin sayfasında toplandı

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    iiyice öldü burası yaaa herkes 151 rs nin sayfasında toplandı
    gerçekten öldü. her gün girip bakıyorum hiç bir şey yok banarlı senden muhabbet bekliyordum sende isyanla başladın

Motosikleti
    ne yapalım devamı gelmiyorkii

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    Alıntı diabloII adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten öldü. her gün girip bakıyorum hiç bir şey yok banarlı senden muhabbet bekliyordum sende isyanla başladın
    sen hergün girip bakıyorsun başkalarıda her gün girip bakıyordur bakmakla olmuyor yane her bakan kimse bişey yazmamış diye bakmakla kalıyor 151 rs ve 150 hs sayfasında en çok yazan banarlı kardeşimizdir bakmakla kalmıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler