Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı gökay77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu 2.el motosiklet fiyatları ne olmuş satıcılar şaşırmış farkında değil adam 2014 r25 e 18.750 19.500 23.000 TL yazan var bu neyin kafası adam az daha zorlasa motoru satıp 500 TL ekleyip 2019 sıfır r25 alacak şaka gibi ������ şaşırmışlar o fiyatlara satacaklarına gerçekten inanıyolar ������ 2016 r25 18.500 19.500 23.000 ulan �� 2017 2018 abs li modeli 23.500 TL zaten 2016 r25 napsın adam ������ şaka gibi gördükçe gülüyorum bu fiyatlara alan çıkarmı acaba 2017 2018 abs li belki alırda 2014 2016 o paralara mümkün değil ��
    işte o yüzden 1500 daha ekleyip 0 2018 abs li almıştık ağustosta :D biraz saçma bir 2 el piyasası var
    goko54 ve ErdalBakkal bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    İkinci el piyasası çok sıkıntılı. Eski model R25 lerin %99 unun suyu çıkmış durumda. Saçı jöleleyip kaskı koluna takıp tiger egzozla ara gaz vererek giden tiplerin istilasına uğradı. O yüzden R25 alırken çok dikkat etmek lazım zaten satılık ilanı en çok olan motor. Kullanıcı kitlesi yüzünden imkan varsa sıfır alınması gereken bir motor
    Oğuzhan10 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Radyatör hortumu değiştikten sonra motorum bu soğuk havalarda 5 seviyelerini gördü fan açtı ama sıcak havalarda bile bu kadar yükselmemişti hararet bu sizce normal mi ?

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Oğuzhan10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Radyatör hortumu değiştikten sonra motorum bu soğuk havalarda 5 seviyelerini gördü fan açtı ama sıcak havalarda bile bu kadar yükselmemişti hararet bu sizce normal mi ?
    Tabiki değil. Zaman kaybetmeden servise götür.
    Oğuzhan10 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabiki değil. Zaman kaybetmeden servise götür.
    R25 kaç derecede fan açar kullanım klavuzuna baktım ama yazmıyor ? Bir bilgin var mı ?
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25

Merhabalar uzun süredir motor kullanıyorum fakat foruma yeni katıldım.
    Kazasız belasız Sürüşler diliyorum herkese tekerinize taş değmesin.
    Buda benim canavar

Motosikleti
    MT-07
    R25 kaç derecede fan açar kullanım klavuzuna baktım ama yazmıyor ? Bir bilgin var mı ?
    Ahahaha. Ben sorunu görmedim bile. Kusura bakma. Şimdi şans eseri gördüm. R25'te hararet göstergesi sayısal olmadığı için 4 çubuktan sonra fan açması normal gibi görünür. Mt-07 için söylemek gerekirse 100 derecede fan açıyor benim motorum. Umarım cevabı görürsün
    ErdalBakkal ve Oğuzhan10 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahahaha. Ben sorunu görmedim bile. Kusura bakma. Şimdi şans eseri gördüm. R25'te hararet göstergesi sayısal olmadığı için 4 çubuktan sonra fan açması normal gibi görünür. Mt-07 için söylemek gerekirse 100 derecede fan açıyor benim motorum. Umarım cevabı görürsün
    Yok kardeşim önemli değil, havasını aldırdım şimdi normal gibi. Yorumların için sağol

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    ingilizce kullanma kılavuzunda böyle bir değer var.

Termostat
    Valf açılma sıcaklığı 80,5–83,5 ° C (176,90-182,30 ° F)
    Valf tam açık sıcaklığı 95,0 ° C (203,00 ° F)
    Valf kaldırma (tam açık) 3,0 mm (0,12 inç)
    Su sıcaklığı 85.0–105.0 ° C (185.00–221.00 ° F)
    Yağ sıcaklığı 60.0–80.0 ° C (140.00–176.00 ° F)
    MeehMT bunu beğendi.

Motosikleti
    R25 2018
    arkadaşlar soğuklar sebebiyle kullanmıyordum motoru 1-1.5 ay kadar, 2 hafta önce motul spreyleriyle temizlerken çalıştırdım sorunsuz tekde çalıştı motor, şimdi çalışmıyor. marşa bastıgımda gıygıygıy ses geliyor yani marş dinamosu dönüyor ama motor ateşlenmiyor. bunun sebebi ne olabilir? yakıt aktarımında bi sorun var gibi geliyor bana, motoru salladığımda ses geliyor yani yakıt var içinde, gösterge de de 2 diş gösteriyor. çok uzun süre basmak istemiyorum marşa en fazla 8-9 saniye bastım bi türlü çalıştıramadım.

2018 model r25-abs

Motosikleti
    Alıntı Gokay624 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar soğuklar sebebiyle kullanmıyordum motoru 1-1.5 ay kadar, 2 hafta önce motul spreyleriyle temizlerken çalıştırdım sorunsuz tekde çalıştı motor, şimdi çalışmıyor. marşa bastıgımda gıygıygıy ses geliyor yani marş dinamosu dönüyor ama motor ateşlenmiyor. bunun sebebi ne olabilir? yakıt aktarımında bi sorun var gibi geliyor bana, motoru salladığımda ses geliyor yani yakıt var içinde, gösterge de de 2 diş gösteriyor. çok uzun süre basmak istemiyorum marşa en fazla 8-9 saniye bastım bi türlü çalıştıramadım.

2018 model r25-abs
    akü bitmiştir motor çalışsada olduğu yerde dururken akü şarj olmaz biraz devir yapması lazım o yüzden olabilir söküp şarj ettir sorunsuz çalışır

Motosikleti
    R25 2018
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akü bitmiştir motor çalışsada olduğu yerde dururken akü şarj olmaz biraz devir yapması lazım o yüzden olabilir söküp şarj ettir sorunsuz çalışır
    göstergeler yanıyor, far falanda açılıyor cok uzun sure marşa basınca ve sönükde yanmıyor. arabada bi çok kez geldi başıma akü sorunu göstergeler bile yanmazdı bence akü bitse. vurdurmayı denicem yarın sonra da servise götürürüm belki.

Motosikleti
    sigortlara vs baktınmı onlarda sorun olmasın o zaman

Motosikleti
    R25 2018
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sigortlara vs baktınmı onlarda sorun olmasın o zaman
    dümdüz vurdurduk bugun ilkinde çalışır gibi oldu çalışmadı, ikincide çalıştı hocam. ilk 1-2 dk baya yogun çiğ benzın kokusu ve duman attı gaz verince, boğmuşum motoru heralde çalıştırmaya calısırken onu yaktı galiba.

hukukihayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 monster
    keşke iterek çalıştırma denemesi yapmasaymışsınız, sübaplar zarar görebilir.

kuvvetle muhtemel akü problemidir, soğuk havada durduk yere kendini bırakabiliyor.

Azalan akü voltajı marş motorunu döndürüyormuş gibi olsa da kalan elektronik aksama yeterli gelmiyordur.

Aküyü şarj ya da takviye yapabilirseniz çalışacaktır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    1 depo benzinle kaç km yol yapıyorsunuz? özellikle 2019 model arkadaşlardan cevap bekliyorum

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı kivanc34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 depo benzinle kaç km yol yapıyorsunuz? özellikle 2019 model arkadaşlardan cevap bekliyorum
    İyi denk geldin ha :D 2 saat önce eve geldim. Trip metre 1 i resetlemiştim depoyu doldurduğumda.
    Fişteki bilgimi paylaşayım.
    benzinliğe girince 273.0 km yol yaptım öyle diyor trip 1
    depo 14 litre ve ben 8.71 litre benzin aldım.
    Buda 8.7 lt benzinle 273 km yol yaptım demek oluyor.
    Daha gidermiş haha :D
    acemi olduğumdan 8 bin deviri geçirmiyorum otobanda.
    Zira geçerse durmamasından tırsıyorum da diyebilirim.

Ek: İstanbulda olan varsa bi haberleşelim çay içelim kullanış şekillerini motosikletten gelen sesleri atlatılan kazaları bi konuşalım ne dersiniz?

Spy* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı goko54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/r0r6QB.jpg

https://i.hizliresim.com/7Bz7km.jpg

https://i.hizliresim.com/P79nqv.jpg

Merhabalar uzun süredir motor kullanıyorum fakat foruma yeni katıldım.
    Kazasız belasız Sürüşler diliyorum herkese tekerinize taş değmesin.
    Buda benim canavar
    Zincir nasıl oluyorda bu kadar temiz olabiliyor.

Alıntı Nefeskar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ek: İstanbulda olan varsa bi haberleşelim çay içelim kullanış şekillerini motosikletten gelen sesleri atlatılan kazaları bi konuşalım ne dersiniz?

Ne zaman nerede?
    Paylaşmak Güzeldir.

Motosikleti
    R25 2018
    dün yola mazot dökmüş birisi benimde dikatsizliğime 40 küsürle giderken virajda yatırdım motoru. bende bi sıkıntı yok, motorda da takozlar işini layığıyla yaptı bi zarar görmedi motor, sadece egzoz çizilmiş. bu vesileyle şu irc lastikleri bi değiştireyim dedim, rosso 2 önerdi arkadaşlar şimdi 1-2 siteden baktım seti 1000-1100 arası birde rosso 3 ler çıkmış sanırım onlarda 1800tl. rosso 3 alacak param yok, rosso 2 lerde iş görür heralde. bir de tavsiye ettiğiniz lastikçi varmı istanbul avcılar esenyurt çevresinde? bir de rosso 2 lerin üretim tarihi 2018 genelde. bi sıkıntı olmaz heralde?

Torque8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı Spy* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zincir nasıl oluyorda bu kadar temiz olabiliyor.

Ne zaman nerede?
    r25 ciler olarak bir buluşma ayarlasak keşke yaa . Çok iyi olur .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)