Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı chevy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba, egzozumdaki çizikleri boyamak istiyorum ama uç kısımdaki gri yerde de çizilme var. o parçaya ayrı olarak bulamadım? nasil bir çözüm bulabilirm?
    https://i.hizliresim.com/0Eb349.jpg
    Siyah kısım için ısıya dayanıklı spreyler var 800'c yazan,mat siyah renk kullan.
    Parlak kısım için metal parlatıcı krem dene olmazsa zımpara yap bence.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chevy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    metal parlatı denedim baya iş gördü sağol. diğer kısmı mat siyaha boyucam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    beyler michelin pilot sport doğru seçimdir heralde ?? bir tanıdıktan takma sökme balans vs dahil 600 tl fiyat aldım.ırc den sonra ciddi bir fark bekliyorum ama daha 3200 de motorum çok bir korkunç durumla da fazla karşılaşmadım tabi lastiğin kapasitesinide göze alarak kullandım.antalyadayım rosso 2ler zaten çok yumuşak antalya sıcağında zaten kısa olan ömrü dahada kısalır diye pek göz atmadım ama arada 200 tl fark var şu an.akıl fikir bakış açısı veren varsa duymak isterim.ayrıca üstünden çıkan lastikler satılırmı atılırmı ne olacak o setin hali

Motosikleti
    xsr 900
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler michelin pilot sport doğru seçimdir heralde ?? bir tanıdıktan takma sökme balans vs dahil 600 tl fiyat aldım.ırc den sonra ciddi bir fark bekliyorum ama daha 3200 de motorum çok bir korkunç durumla da fazla karşılaşmadım tabi lastiğin kapasitesinide göze alarak kullandım.antalyadayım rosso 2ler zaten çok yumuşak antalya sıcağında zaten kısa olan ömrü dahada kısalır diye pek göz atmadım ama arada 200 tl fark var şu an.akıl fikir bakış açısı veren varsa duymak isterim.ayrıca üstünden çıkan lastikler satılırmı atılırmı ne olacak o setin hali
    bildigim kadariyla o olcudeki michelin pilot sport radial degil
    o yuzden radial olarak tek secim rosso 2
    r25 e uyan olculerdeki rosso 2 ler cok yumusak degil, rosso 2 nin commuter versiyonu diyorlar , yumusak kalmaz, ideal olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı khaledome adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bildigim kadariyla o olcudeki michelin pilot sport radial degil
    o yuzden radial olarak tek secim rosso 2
    r25 e uyan olculerdeki rosso 2 ler cok yumusak degil, rosso 2 nin commuter versiyonu diyorlar , yumusak kalmaz, ideal olur.
    Aynen hocam radyal değil.genelde 10 k yol yapıyor dedikleri için ve fiyatı için rossoyu eledim.bridstone var 2 sinin tam ortasında radyal dedi ama oda sert bir lastik o yüzden onada biraz uzağım.pilot sport sürenler memnun üzmez diye tahmin ediyorum.

Motosikleti
    xsr 900
    Aynen hocam radyal değil.genelde 10 k yol yapıyor dedikleri için ve fiyatı için rossoyu eledim.bridstone var 2 sinin tam ortasında radyal dedi ama oda sert bir lastik o yüzden onada biraz uzağım.pilot sport sürenler memnun üzmez diye tahmin ediyorum.
    her turlu irc den cok daha iyi olacak zaten, michelinin uzecegini sanmam
    burak burk bunu beğendi.

Motosikleti
    Café Racer
    Mitas alın Mitas, MC 50 550 TL. Rosso 2 filan hikaye, bu iyiliğimi de unutmayın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı *Heka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mitas alın Mitas, MC 50 550 TL. Rosso 2 filan hikaye, bu iyiliğimi de unutmayın.
    valla ondada şu an kampanya var 550 tl ama 600 verip michelin almayı tercih ederim.bu hafta gidip bide rosso pazarlığı yapıcam ama 150 200 tl fiyat farkı hayatta vermem.birde radyal olması sadece lastiğin dayanıklılığınmı sağlıyor ? pilot sport çift örüm bir şeyler imiş.benim kendi gözlemim ve okudklarım çoğu motor için geçerli olan rosso ve pilot sport tercihi olduğu için michelini kaçırmak istemiyorum.antalya zaten ılıman şehir mutlu mesut kullanırım diye düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:49 ----------

Alıntı khaledome adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her turlu irc den cok daha iyi olacak zaten, michelinin uzecegini sanmam
    valla ırc den ötürü zaten virajda vs pek zorlamadım.zorladığımda da virajlarda çizgiyi tutturamam tapa gaz girdiğimde kıçını bırakma niyetinin olduğunu gördüm.sadece temmuz ağustos sıcağında ciddi randıman alabiliyorum.antalyanın sıcağında anca etki ediyordu ırc ye.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    evet az önce taktırdım pilot streetleri.aea da olsun yorumlarda youtuber larda vs olsun ooo çok fark etti yok öyleydi böyleydi diye abarttıklarını sanıyordum.valla gerçekten fark etti özellikle fren konusunda cidden güven veriyor.kaldıki daha 20 km yol yapmadım.üstündeki koruyucu mum bitince biraz daha düzelicek zaten abanmaya gerek yok.yanlız motorun sürüşü ağırlaştı ve düşük hızda 10 km falan yani sanki tırtık tırtık bir yerde gidiyormuş hissi var.galiba yere daha çok tutunduğu için sanırım öyle.yada banamı öyle geliyor anlamayamadım.şu sıralar lastiklerde indirim var 2018 modeller gelicek diye sanırım.durumunuzda varsa tavsiye ediyorum çünkü artık zor motor alıcaz malum bari elimizdekini ve canımızı koruyalım
    khaledome bunu beğendi.

Motosikleti
    simson
    evet az önce taktırdım pilot streetleri.aea da olsun yorumlarda youtuber larda vs olsun ooo çok fark etti yok öyleydi böyleydi diye abarttıklarını sanıyordum.valla gerçekten fark etti özellikle fren konusunda cidden güven veriyor.kaldıki daha 20 km yol yapmadım.üstündeki koruyucu mum bitince biraz daha düzelicek zaten abanmaya gerek yok.yanlız motorun sürüşü ağırlaştı ve düşük hızda 10 km falan yani sanki tırtık tırtık bir yerde gidiyormuş hissi var.galiba yere daha çok tutunduğu için sanırım öyle.yada banamı öyle geliyor anlamayamadım.şu sıralar lastiklerde indirim var 2018 modeller gelicek diye sanırım.durumunuzda varsa tavsiye ediyorum çünkü artık zor motor alıcaz malum bari elimizdekini ve canımızı koruyalım
    Havalar soğuk zaten mum çıkana kadar düz yolda bile sarabilir.Aniden gaz açma.
    burak burk bunu beğendi.

Motosikleti
    xsr 900
    fuar oncesi satisa koyalim da cc buyutelim diyorum,
    forumdan ilgilenen arkadasim varsa yabanciya gitmesin cok temiz alet
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2017-mart-cikisli-nokta-hatasiz-diablo-rosso-2-li-528875157/detay/

2016 - 2017 model 4-5bin km aralığında temiz çizik çürük kırık olmayan hasar kayıtsız R25 arıyorum bütçe 17.000tl fiyatı şişikler uzak dursun nakit keş paraya alacağım

facebook: www.fb.com/3Dmystic

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Alıntı MysticArt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 - 2017 model 4-5bin km aralığında temiz çizik çürük kırık olmayan hasar kayıtsız R25 arıyorum bütçe 17.000tl fiyatı şişikler uzak dursun nakit keş paraya alacağım

facebook: www.fb.com/3Dmystic
    Nakit paraya alacaksan iyiymiş, millet domates çorbası veriyo genelde, senin ki gerçekten iyiymiş
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Alıntı Birkan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nakit paraya alacaksan iyiymiş, millet domates çorbası veriyo genelde, senin ki gerçekten iyiymiş
    Fuar için cc yükseltmek için elden çıkarmak isteyen vardır belki hocam niye dalgaya alıyorsunuz ki. Benim daha önce koyduğum ilanların %80 takas teklifi veya öldürücü fiyatlarla geliyordu bence nakit olarak iyi fiyat aralığı

Motosikleti
    simson
    Alıntı MysticArt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuar için cc yükseltmek için elden çıkarmak isteyen vardır belki hocam niye dalgaya alıyorsunuz ki. Benim daha önce koyduğum ilanların %80 takas teklifi veya öldürücü fiyatlarla geliyordu bence nakit olarak iyi fiyat aralığı
    Yok arkadaş ilanlara gelen saçma sapan teklifleri eleştirmiş.Motora karşılık dondurma arabası takası teklif eden manyaklar var.
    Sen 17.000 e rahat alırsın gönlündeki motoru.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok arkadaş ilanlara gelen saçma sapan teklifleri eleştirmiş.Motora karşılık dondurma arabası takası teklif eden manyaklar var.
    Sen 17.000 e rahat alırsın gönlündeki motoru.
    2015-2016 model 20-25 bin km de stok r25 hasar kayıtsız bulabilir miyim acaba 15 bin tl bütçeye?

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    2017 modelleri 23.900 TL

2018 model abs li 26.200 TL.

Abs li 400 cc dominar 16 civarındayken, RS200 11.000 lira civarındayken millet isyan ediyordu o aklıma geldi abs farkı iyimiş

2016-2017 model max 9 10 bin km’de kazasız temiz R25 arıyorum..

Motosikleti
    ybr 125-r25
    Herkese merhaba,bugün rüzgardan motor devrilmiş sağ peg kırılmış servis 85 lira istedi,daha ucuza bulma imkanım var mıdır?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı tylerdurden1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,bugün rüzgardan motor devrilmiş sağ peg kırılmış servis 85 lira istedi,daha ucuza bulma imkanım var mıdır?
    valla google dan arat çıkar.n11 den bak derim kupon vs de veriyor daha uyguna alabilirsin.fiyatı hakkında bir fikrim yok 85 normalmi ucuzmu ama servis ücretiyle birlikte döşemişler gibi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)