Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Alıntı mrt20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hızı +5km artırıyo diyolaaaa
    Ben de diyorum bu artı hız nerden geldi hay yaşa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    bende 5 beygir katsın diye xenon beyin alıcaktım motora

sonra düşündüm o paraya kendime protein tozu aldım 2300 gr. kendime kattım o hp yi
    mrt20 bunu beğendi.

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Dr. Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de diyorum bu artı hız nerden geldi hay yaşa
    Münasıp bi zamanda test edelim o zaman

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    evet bugün motoruma kavuştum galeriden çıktı servise indi parçalar ellerinde varmış direk o demir parçası değişti.sadece rodaj bakımına gidicez artık plaka henüz yok o yüzden mahallede dolanmaca olcak anca.sigorta bakalım ne çıkıcak allah kerim 3. motor ama belli olmaz.ilk izlenim ses fena minyatür r6 boyunda zaten 2 silindir keyfi anlatışmaz yaşanır.çekiş gücünü çok beğendim beklediğimden iyi.5. viteste 50 ile giderken gaz açıyorsun gayet cevap veriyor enteresan.aynaları ayarlayamadım naked motordan sonra zaten grenajlı kafalı motor garip geliyor aynalar daha garip.frenler daha yeni bir şey diyemicem.çok mutlu çokta mesutum kısacası beyaz rengi aldım özellikle hastası oldum ama çok dikkat çekiyormuş o kısmından endişeliyim.işten eve sürdüm 5 tane araba yol verdi biraz garip oldu bende diyorum neden uzunları açıp gidiyor r25 sahipleri şimdi anladım

Salurbey bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    hadi güle güle kullan,kazasız belasız.
    burak burk bunu beğendi.

RiddeX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Merhaba 2.el R25 aldım 1 hafta olmadı bile. Salı günü aldm bir dişteydi fullettim (45tl)bugn ctesi 115 km yol yapmşm tekrr 1 dişdeydi fulledm 47 tl. 100kmde 6.3-6.4 gösteriyor. Satıcı 5 civarı yakıyo genelde demişti. Üzerinde Tiger gmp3 egzoz var. Çok fazla hız yapmıyom genelde sakin kullanım bazen agresif düz yolda Max hız 130 ama yinede düşmüyor bildiğin içiyor. Bana tavsiye verin lütfen. Yoksa aşık oldğm r25imden bundan dolayı soğumaya başlicam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı RiddeX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba 2.el R25 aldım 1 hafta olmadı bile. Salı günü aldm bir dişteydi fullettim (45tl)bugn ctesi 115 km yol yapmşm tekrr 1 dişdeydi fulledm 47 tl. 100kmde 6.3-6.4 gösteriyor. Satıcı 5 civarı yakıyo genelde demişti. Üzerinde Tiger gmp3 egzoz var. Çok fazla hız yapmıyom genelde sakin kullanım bazen agresif düz yolda Max hız 130 ama yinede düşmüyor bildiğin içiyor. Bana tavsiye verin lütfen. Yoksa aşık oldğm r25imden bundan dolayı soğumaya başlicam
    valla egzoz ciddi fark ettiriyor diye biliyorum orjinal egzozlu deneyebilirsiniz.benim bildiğim 1 litreye yakın fark ettirir.hava filtresini temizleyip lastik basınçlarınada göz atın derim.

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Eyvallah baktırcm ama orj egzoz kullanmam sesden deil egzoz hayat kurtaryo daha önce çokca kanıtladm kendmce.arka lastiğim sıfrlanmş ztn kalkışlarda halay çekiyo daha yeni alışyoken ilk yanlamayı öğrendim bu sayede önmzdeki hafta rosso2 takcm inş. Havaya filan da hallederm ozmn. Başka fikri olan varsa oralarada baktrym takip ediyorm

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    inanılmaz bir tükerim değeri, ben edirneye giderken 120-140 arası sürat bandında sürmüştüm yazın ve tüketim 4.3 - 4.4 ltrelerdeydi, egsoz bu kadar fark ettiriyor mu acaba ? r25 gazı acınca yakar 5-6 arası tamam ama 10 bin devir ver üstünde sürekli sürüş yapmak ve 140-160 bandında sürmeniz gerek. sizin yazdığınız tüketimin ilk sorumlusu egsoz gibi duruyor ama tamamen egsoz demek arastırmadan söylemek dogru olmaz.sürüş stilinizide bilmiyoruz tabi,benim sakin sürüş tanımım 7 bin - 8500 devir arasıdır.

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inanılmaz bir tükerim değeri, ben edirneye giderken 120-140 arası sürat bandında sürmüştüm yazın ve tüketim 4.3 - 4.4 ltrelerdeydi, egsoz bu kadar fark ettiriyor mu acaba ? r25 gazı acınca yakar 5-6 arası tamam ama 10 bin devir ver üstünde sürekli sürüş yapmak ve 140-160 bandında sürmeniz gerek. sizin yazdığınız tüketimin ilk sorumlusu egsoz gibi duruyor ama tamamen egsoz demek arastırmadan söylemek dogru olmaz.sürüş stilinizide bilmiyoruz tabi,benim sakin sürüş tanımım 7 bin - 8500 devir arasıdır.
    Hocam vites atma lambası 11bine ayarlı ve genelde yakmadan direk değişirim. Aslında kullanıcsnz ztn bilrsnz o 7 bin civarlarnda gücü hissetmeye başlayıp uçak moduna geçiyo ya ben o kısmda vites atıyorm fazla zorlamamak için. Agresifde öyle devamlı red line diil. Şehir içi boşlk buldm mu açıyom 200 metre filan. Cidden çok fazla mt07 sürsem gam yemicem de 250cc için ağlıcam çözüm olmazsa. 2016 model 12binde motor. 10bin bakımna girdi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    bu sartlarda gerçekten inanılmaz yüksek bir tüketim. hatta şunu söyliyim benım motorum 12.500 km de ve sıfır km de aldım hep ben kullandım motorumu.Uzun süre ortalama tüketimim 3.7-3.8 di. isteyerek devirli kullanıma geçtim bir dönem yani 9k-9.5k larda sürme 11 binlere doğru vites atma veya 10k devirde sürme şekline kullandım sehiriçi 4.2 lere çıktı motor. ( 7-8 binden sonraki o sesi yok mu minyatür R6)

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Başlangç motorm rtr 150 idi ayda 1 70tl atıp full gezyodm km/15krş Max bunda haftayı doldurmadan girince shelle koydu biraz yazıyım dedim. Çözüm öneri ne varsa bekliyorm. Aynn o ses redlinedan daha güzl motorun üstndeki için

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    bende normalde yavaş sürerdim 3.9-3.8 civarında tüketimim olurdu

son zamanlarda çok gaza geldiğimden herhalde abanıyorum gereksiz yere 4.3 şuanda

sakin sürmek lazım sakin...

OnuRR42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Arkadaşlar öncelikle merhaba sahibinden de kadıoğlu motor da mat gri r25 almayı düşünüyorum motorun yağ pompasında bir sıkıntı olmamış ama yine de değiştirmişler motor 5bin km de bugün de depo altındaki parça değişmiş konuştuğum adam çok nazik ve iyi şekilde sohbet ettik hiç bir sorun olmadığını satan kişinin de aile baskısı yüzünden geri getirip 125 lik bir motor aldığını söyledi motorda hiç bir sıkıntı yok dedi nasipse yarın gece çıkmayı düşünüyorum bir yorum da sizden alabilirmiyim servis olduğu için güveniyorum ama fiyat şaşırttı lütfen sizler bilgili kullanıcılar olarak bir yorumlarsanız veya bileniniz varsa beni de bilgilendirin motor bu ; https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...09889494/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:07 ----------

Konya dan Mersine gideceğim ve geri dönüşte otobüsle getireceğim

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Alıntı OnuRR42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle merhaba sahibinden de kadıoğlu motor da mat gri r25 almayı düşünüyorum motorun yağ pompasında bir sıkıntı olmamış ama yine de değiştirmişler motor 5bin km de bugün de depo altındaki parça değişmiş konuştuğum adam çok nazik ve iyi şekilde sohbet ettik hiç bir sorun olmadığını satan kişinin de aile baskısı yüzünden geri getirip 125 lik bir motor aldığını söyledi motorda hiç bir sıkıntı yok dedi nasipse yarın gece çıkmayı düşünüyorum bir yorum da sizden alabilirmiyim servis olduğu için güveniyorum ama fiyat şaşırttı lütfen sizler bilgili kullanıcılar olarak bir yorumlarsanız veya bileniniz varsa beni de bilgilendirin motor bu ; https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...09889494/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:07 ----------

Konya dan Mersine gideceğim ve geri dönüşte otobüsle getireceğim
    Hocam fiyat verilebilecek en üst sınır zaten. Motor şu an 17.750 olsa da pazarlıkla sıfırını 17 ye alan arkadaşlarım oldu, gözlerimle şahit oldum. İlanda da 15.800 demişler zaten. Fiyat değerinde verilmiş.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    valla motor normaldir onu bilemeyizde fiyat pahalı geldi bana.16.400e 2 gün önce 0 aldım ben.500 600 daha ver sen çıkart galeriden derim.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    üzerinde pilot veya rosso2 yoksa veya ekstra aksesuar,fiyat 2016 0 km alabilme alternatifine göre makul gelmedi

OnuRR42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Verdiğiniz cevaplar için teşekkür ediyorum hepinize pazarlık payı da var fiyatta en son 15.5 olur dediler ama bakalım depo üstünde yüzyüze ne olur bilmiyorum eğer o fiyatta anlaşacak olursak hiç yoktan bi koruma takozu falan taktırmayı düşünüyorum heralde yaparlar bir güzellik 😁

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:03 ----------

Sıfır alıp almamayı çok düşündüm bana biraz tuzlu geldi hemde şimdi 16.700 2016 0 km o parayı veresim gelmiyor 2017 daha mantıklı geldi ha gelecek zamla beraber daha pahalı olacak o yüzden şuan bütçeme de uygun bu motor bakalım Hayırlısıyla zaten bu gece çıkıyorum alırsam aranızdayım 👍🏼😉😁

Arkadaşlar iyi akşamlar. Bugun R25 ile başıma gelen bir konuyu paylaşmak isterim. Yolda giderken vites attığım bir anda motosiklet gitmemeye başladı. Debriyaj görevini yapmıyor sanki. Vitesler geçiyor fakat motosiklet hicbir viteste gitmiyor. Velhasıl yolda kaldım. Eve yakındım ve iktirerek götürdüm. Km 8000 civarı. Sanırım debriyaj ömrünü tamamladı. Yarın servise götüreceğim fakat sizin de fikrinizi almak isterim. Şimdiden teşekkürler.

585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    Arkadaşlar bugün mavi r25 ile Raniza katıldım otobüse sığdırmak, Yamaha Baydar dan 8300 peşin geri kalan 8400 u 8 taksit 0 faiz. Bu serilerde geri çağrılması yokmuş doğru mu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)