Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Alıntı kuroscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullanın rosso2 güzel secim be mişlen taktığıma pişmanım o kadar kötü kaydıran bir lastik görmedim bidahaki lastik secimim metzeller olucak
    saolasın metzeler m7rr 150 - 110 taban taktırmaya gittim adam zorla rosso aldırdı caydırdı beni
    kuroscu ve berhan-06 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    byOzturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok :)
    Merhabalar Arkadaşlar,

Uzun süredir R25 ile güzel güzel vakitler geçirdiğim için başka şeyler (7 yıldır çaldığım bağlamam bile) pek ilgilendirmiyordu Motosikleti bildiğiniz üzere 0 KM almıştım. Aldığım zamanki aksesuarlar;

Prohel Colombia Mont - Kırmızı Beyaz (Sonuna kadar memnunum)
    MT Revenge GP Replica Mavi Kask - İlk zamanlar sıkıydı, şuan kafaya cuk oturuyor ve hiç şikayetim yok.
    Probiker eldiven - Bilek kısımları çekmeden dolayı (benim suçum) yırtıldı ama performansından memnunum.

Yamalube yağlama ve temizleme spreyi = Pek memnun kalmadım. Yağlama spreyi iyi olsa da bir türlü yapışamaması, giderken jant kenarlarına sıçratması ve ayaklık dibinden yoğun kirli şekilde yağ akıtması pek hoşuma gitmedi

Şuan Motul'ün ürünlerini kullanıyorum 1 kuruşunu bile hak ediyor, çok memnunum.

1000 bakımını Yamaha Kardeşler'e yaptırdım, ilgisinden tutunda motosikleti teslim aşamasına kadar yaptıkları her şeyden memnunum.
    5000 bakımını da cumartesi günü yaptırdım, aynı şekilde

Bu arada 2000 KM civarındayken R25 ile bir İstanbul - Sinop / Sinop - İstanbul yolculuğum oldu. O anılar ise;

Evden çıkış. Giderken yanıma yağlama ve temizleme spreyi ile olur da lastik patlarsa diye lastik köpüğü almıştım. Haricen bir takım taklavat götürmedim

Kocaeli'deki Burger King köprüsü herkes bilir

Bu ara geçişlerde eklediğim fotoğraflar vardı lakin çok keyifli gittiğim için fotoğrafları atmadım PC'ye.

Yandex burada bana çok yardımcı olmuştu, hakkını yememek lazım

Araç'ta dinlemek ve benzin almak için durduğumda kaskım ikinci defa bu haldeydi. İntihar komandoları kaskımı hedef almıştı

Sinop / Samsun ve Kastamonu gibi yerlere gidenlerin uğradığı yegane petrol istasyonu

Ayancığa giden Çangal Dağı yolunu herkes bilir. R25 ve IRC'ler ile mükemmel virajlar aldığım doğrudur ve hiç salmadı, kaymadı, bırakmadı hakkını yememek lazım.

ve Ayancıktayım Köyüme gelmenin keyfi ve meşhur öküz arabası

Ayancığa gelipte karşıya Rusya'yı almamak olmaz şimdi Memleketimin denizi "CAM" gibidir. Toz, kir, pislik, yosun vb. asla bulunmaz. Yüzen balıkları görebilir, onlara dokunabilir ve yüzerken gözlerinizi açtığınızda görebilirsiniz

İlk okula ve orta okula giderken her yıl gidip 2 ay kaldığım annemin köyüne de gitmemek olmaz şimdi Manzarası efsanedir, fotoğrafta mesafe kısa gibi görünebilir

ve ve ve çocukluğumun geçtiği köy evi

Sinop'a gidipte merkeze uğramamak asla olmaz. 2 gün sonra yola çıktım tabi

Sinop yolundan bir kare

Bu da ikinci kare

Sinoplu olanlar ve Sinop'u bilenler bilir. Meşhur Aşıklar Parkı

Bir çaya bir sigaraya bir de sana yanarım (Resimli Anlatım)

Geleceğimi önceden bilip Kastamonu'da yaşayan Harun abim vardı. Geri dönüş yolunda beni karşıladı ve samimi sohbeti, keyifli motosiklet üzerine sohbetler geçirdik ve İstanbul'a geri dönüş başladı

Aslında bir çok fotoğraf daha var da yer ayıramadım

Ne kadar yaktı?

İstanbul - Sinop (Gidiş) 130 TL (Full depo iken yola çıktım, tekrar fullediğimde çıkan rakam) aslında bu rakam düşebilirdi lâkin İstanbul'dan Bolu Gerede'ye sallana sallana gittiğim, gerede'de saat 7'ye geldiği için çok geç kalacağımı anlayıp gazı fazla çektiğim için bu kadar yaktı :D

Sinop - İstanbul (Geri Dönüş) 105 TL (Full depo iken yola çıktım, tekrar fullediğimde çıkan rakam) erken saatte yola çıktığım ve ortalama 100 KM gittiğim için bu kadar az yaktı. 3.3 lt'ye kadar düşmüştü ibre

Velhasıl kelam aşkımız büyük, vesselam
    kuroscu, tolga706 ve CamelBiker bunu beğendiler.

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    bende Kastamonu taşköprüdenim bayramda oradaydım ve sonrasında çangaldan ayancı çamurca sahilinden denize girdim aynı sahil zaten en güzel sahili orası her sene giderim belki seneye birlikte gideriz

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    güle güle kullanın rosso2 güzel secim be mişlen taktığıma pişmanım o kadar kötü kaydıran bir lastik görmedim bidahaki lastik secimim metzeller olucak
    michelin pilot street mi kaydıran lastik?

1 2 haftaya kadar aranıza katılacağım. Ekipman olarak ne önerirsiniz? sizce gri rengini bulablir miyim?

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aya minibüs bulma olasılığın daha yüksek

Alıntı SuntafaCan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 2 haftaya kadar aranıza katılacağım. Ekipman olarak ne önerirsiniz? sizce gri rengini bulablir miyim?
    4 aydır bekliyorum gri rengini inat ettim yaz bitti şu saatten sonra da hevesim iyice kaçtı. bence gride ısrarcı olma yok çünkü Manisa'ya şuana kadar 1 tane geldi. 2017 Honda CBR 250RR'da olursa onda şansımızı deneyeceğiz artık :D

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    yahu beyler 2.eli öldü mü R25'lerin? bi sürü ekstralı ciziksiz motor satıyorum bi satamadım yahu fahiş de değil fiyat noldu bu piyasaya böyle

byOzturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok :)
    bende Kastamonu taşköprüdenim bayramda oradaydım ve sonrasında çangaldan ayancı çamurca sahilinden denize girdim aynı sahil zaten en güzel sahili orası her sene giderim belki seneye birlikte gideriz
    Bunu kesinlikle isterim Kurban bayramında da kaçma planım var aslında Hemşerimle o yolları tepmek bana ayrı bir keyif verir tabikide...
    Motosiklet kara sevda gibidir, kör bırakır!

EsHero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR 600 K6
    Hernekadar severek binsem de artık gücü beni tatmin etmediği için 2016 model r25 imi satıyorum sırf cc yükseltmek için.
    Şu güne kadar cbr 250, mondial 150hs, mondial vulture, kuba sl200 vs gibi bir çok motorum olmuş olsada satarken en çok zorlandığım motorum bu oluyor.
    Gerçekten şu motoru 36 beygir değilde bi 50 beygir felan yapsalarmış ömür billah satmazdım herhalde.
    Neyse düşünenler buyrun ilanı burada.
    Hayırlısı ne ise o olsun.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2016-model-temiz-sifir-ayarinda-yzf-r25-son-1-hafta-327029065/detay/

Motosikleti
    Yamaha cygnus l 2016
    Selamum aleykum dostlar
    Sizce bu honda 250rr ciktiktan sonra r25 in durumu ne olur fiyati yukselir mi azalirmi ve ya yamaha bi degisiklige gidip makyaj veya kasa degistirme olaylarina girer mi onumuzdeki fuara kadar alacagim motoru secmek istiyorum normalde yamaha taraftariyim ama bu honda harbiden piyasanin kafasini fena halde karistirdi sizce ne yapmali ne etmeli nasil karar vermeli dusuncelerinizi bekliyorum saygilar.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yamaduc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamum aleykum dostlar
    Sizce bu honda 250rr ciktiktan sonra r25 in durumu ne olur fiyati yukselir mi azalirmi ve ya yamaha bi degisiklige gidip makyaj veya kasa degistirme olaylarina girer mi onumuzdeki fuara kadar alacagim motoru secmek istiyorum normalde yamaha taraftariyim ama bu honda harbiden piyasanin kafasini fena halde karistirdi sizce ne yapmali ne etmeli nasil karar vermeli dusuncelerinizi bekliyorum saygilar.
    Yakında gelecek tüm sıfır motorlarda ABS zorunluluğu olacağını okumuştum tıpkı arabalarda olduğu gibi. Eğer seneye öyle olursa zaten R25 de ABS li geleceği için 18 bin civarına çıkacaktır fiyatı. 250RR da fiyatı o civarlarda tutar rekabet için bence.

Motosikleti
    Yamaha cygnus l 2016
    O zaman fuarda abs li modeli gormek mümkün diyosun
    berhan-06 bunu beğendi.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yamaduc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman fuarda abs li modeli gormek mümkün diyosun
    Eğer uygulamaya geçerse bu olay evet mümkün

Motosikleti
    r25
    benim arka koltuk sağa sola oynuyor.bir arkadaş onun düzeltildiğini söylüyordu ama bulamadım bilen var mı?

2016 mavi rengi var biraz görüntüsüyle oynamak istiyorum bundan kastım ufak tefek abartısız sticker'lar tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar

Merhaba, birkaç ilanda Beyaz R25 gördüm. Acaba yan grenaja beyaz sticker yapıştırarak mı bu görüntüyü elde ediyorlar? Normal kırmızı-beyaz R25'ten daha güzel gözüktü gözüme.

Özgürr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS RTR 150 + Yamaha R25
    arkadaşlar r25 motosıkletı 10 bin km de km saattinin oradaki civardan bir tireşim hırrr sesi geliyor onu nasıl yok edebılırız km saatı vıdalarımı gevşedi acaba

Motosikleti
    yamaha yzf r25
    merhaba arkadaşlar bende bugün race blue r25 aldım 2.el 7400 km de bridgestone battlax çift hamurlu lastik var üzerinde koruma takozu var motosiklet gayet temiz 14 400 tl ye aldım. geçen sezon ninja 250 sl vardı sattım 600 lük racing motosiklet almaktı hedefim olmadı kredi falan neyse bu sezonuda motosikletsiz geçirmemek için r25 aldık hayırlısı yalnız çift silindir gidio alet hakikaten bugün 500 km kadar bir gezi yaptım çok keyifli ivmelenmesi falan lastikler de müthiş gerçekten öğlen sıcağında asfaltın erimesine rağmen salmadı hiç yolu daha detaylı gezilerden motosikletten fotoğraflar paylaşacağım bugünlük sadece r25 almak isteyen arkadaşlar için yazıyorum kesinlikle 250 cc klasmanında performans ve aerodinamik ve viraj olarak müthiş motosiklet.bu arada yakıt konusundada motosikleti çok ve çok agrasif kullanmama rağmen 4.8 lt yaktı 100 km de.yakıtı bence gayet normal bu performansa göre.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Kaporamızı verdik, sıraya girdik. Yerimizi alalım buradada
    Motorumuz gelene kadar okumaya, öğrenmeye devam

Ulaş Öztaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Arkadaşlar bir sorum olacak; göstergede uzun zamandır yaptığım km bilgisi duruyordu birkaç gün önce anlık yakıt tüketim ekranına aldım ancak motor freninde bile 2,5lt altına inmiyor sanki en düşük değeri 2,5lt gibi. Eskiden 0,0lt gördüğümü iyi hatırlıyorum sorun ne olablir ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)