Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı MotorFİYAKA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu dediklerin NS deki olan sorun lar
    Rs grenaj sorunu var sürekli vızılıyor 10 binliralık motorda abs var
    Bilmediğin motorla ilgili yorum yapma
    xmax 250 nin yanına vitesli motor ararken herkes bana bajaj aldırmya çalıştı hitlilerin hondası dediler neredeyse beni tartaklayacaklardı
    neyseki doğru yolu buldum japon r25 aldım sende öyle yap en yakın zamanda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorFİYAKA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Alıntı brk194 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 kötü sorunları var diyen adam hondaya baksın 2008-2012 arası 1000rrlar deli gibi yag yakma. Problemi vardı geri çagırma olmadı cbr 250rde bozuk para sesi var hondadan ses yok cbr 250r ile blok patlatanlar kitleyenler bir sürü hatta bi ara imza kampanyası vardı honda blok patlatan cbr 250r yi garantiye sokmamıştı geri çagırma firmanın kötülügünü degil malinın arkasında durdugunu gösterir
    bak ne güzel yazmışın honda için yamaha içinde böyle yazda millet alırken en azından millet aldığı motorun ne olduğunu bilsin
    Honda yağ yakması dışında dediklerin yanlış... 2016 sı ble hala yağ yakıyor araştırarak yorum yap bilmiyosan olaya dahil olma( insanlar burdaki okuduklarına bakarak motor alıyorlar bilmeden yaptığınız yorumlar insanları yanlış yönlendiriyor (ondan sonra elinden çıkarmak için adam motoru BMW s1000 rr gibi gösteriyor bajaj RS cilerin bizim motor s1000rr benziyor demelerine dönüyor )

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:57 ----------

Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xmax 250 nin yanına vitesli motor ararken herkes bana bajaj aldırmya çalıştı hitlilerin hondası dediler neredeyse beni tartaklayacaklardı
    neyseki doğru yolu buldum japon r25 aldım sende öyle yap en yakın zamanda
    jopon r25 değil o bikerem Malezya hiç bir çalışanıda japon değil mühendisleri dahil ( sadace fabrika müdürü japon Araştır)
    italyada yapılanlar tamamen japon kadro ile yapılır sadece tasarımı italyandır Malezyalılar İtalyan tasarımının aynısını yapmışlardır
    Rs 200 alma sebebim Şehir içinde çok iyi olduğu için aldım
    r25 daha önce almıştım zaten bunu yazdımda
    Alacak olursam Honda alırım Abs olsa honda almıştım zaten

Motosikleti
    Xmax
    bak ne güzel yazmışın honda için yamaha içinde böyle yazda millet alırken en azından millet aldığı motorun ne olduğunu bilsin
    Honda yağ yakması dışında dediklerin yanlış... 2016 sı ble hala yağ yakıyor araştırarak yorum yap bilmiyosan olaya dahil olma( insanlar burdaki okuduklarına bakarak motor alıyorlar bilmeden yaptığınız yorumlar insanları yanlış yönlendiriyor (ondan sonra elinden çıkarmak için adam motoru BMW s1000 rr gibi gösteriyor bajaj RS cilerin bizim motor s1000rr benziyor demelerine dönüyor )

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:57 ----------

jopon r25 değil o bikerem Malezya hiç bir çalışanıda japon değil mühendisleri dahil ( sadace fabrika müdürü japon Araştır)
    italyada yapılanlar tamamen japon kadro ile yapılır sadece tasarımı italyandır Malezyalılar İtalyan tasarımının aynısını yapmışlardır
    Rs 200 alma sebebim Şehir içinde çok iyi olduğu için aldım
    r25 daha önce almıştım zaten bunu yazdımda
    Alacak olursam Honda alırım Abs olsa honda almıştım zaten
    kuralkan motor un sahibi misin?
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

BBTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    An itibariyle 10 bin bakımını şirinevler yamaha aydın motorda yaptırdım 210 tl tuttu.Malum sorunu içinde parçanın şuanda olmadığını söyleyip geldiği zaman ulaşıcaklarını söylediler.

Bu arada motoru alalı bir ay oldu.Yaşım 20 olduğu icin annemin üzerine yaptırdım ve sigorta 520 tl tuttu araştıran arkadaşlar için lazım olur belki

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    kuralkan motor un sahibi misin?
    hahaha

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

yarın lastikleri degiştirmeye gidiyorum nasip se bi izmir yapıp gelelim Bu arada r25 in virajı cbr dan daha iyi bida söylüyorum :D

Motosikleti
    Xmax
    Alıntı Ahmetcan45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahaha

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

yarın lastikleri degiştirmeye gidiyorum nasip se bi izmir yapıp gelelim Bu arada r25 in virajı cbr dan daha iyi bida söylüyorum :D
    o arkadaş yamaha ya darbe yapmaya çalıştı ama yemedi :D

neyse

pirellide indirim var sanırım lastikal.com da 600 lira görmüştüm rosso 2 için
    benimde değiştirmem lazım aslında ama bu ara yapamicam

sozerten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki INAZUMA '14
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-lastik-michelin-pilot-street-sifir-ayarinda-cbr250,r25,ninja250-icin-323529907/detay/

Elimde temiz yeni tarihli Michelin Pilot Street seti var. Sıfırı 800 lira ben yarı fiyatına bırakıyorum.

MotorFİYAKA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    o arkadaş yamaha ya darbe yapmaya çalıştı ama yemedi :D

neyse
    bensen sanki can çekişen bir motoru kurtarmaya çalışıyorsun gibi... ( barkın sanırsam honda ile anlaşacak gibi bilgin olsun ) o da kurtaramayacak sizi )

Motosikleti
    Xmax
    bensen sanki can çekişen bir motoru kurtarmaya çalışıyorsun gibi... ( barkın sanırsam honda ile anlaşacak gibi bilgin olsun ) o da kurtaramayacak sizi )
    evet biran önce satılsada bajaj alsam diye bekliyorum

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    evet biran önce satılsada bajaj alsam diye bekliyorum
    valla harika cevap

Hocam böyle 1-2 kişi gelip kasıtlı olarak bir iki şey geveleyip gidiyor. Yazdıklarına bakın yarısı saçmalık. Özellikle; "R25 in virajı kötü" cümlesinden sonra ben cevap yazma gereği dahi duymadım.
    Bunu bilmek için bırakın yılların engin tecrübesini azıcık dahi motosiklet kullanmasını bilen bir kişi bu motosikleti sürüp 2 viraja girse motorun viraj kabiliyetinin çok iyi olduğunu anlar zaten.

Parça kalitesi tartışılır eyvallah, tasarımı tartışılır eyvallah. Ama öyle viraj kabiliyeti kötü diye sallayınca baltayı taşa vurmuş

Sizlere de önerim böyle kişileri muhatap dahi almayın. Yav he he deyip geçin

R25i beğenmemiş, sürdüğü motor pulsar rs 200 !!! motoru çok fiyakkaaaa
    slyman_b bunu beğendi.

Motosikleti
    Xmax
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla harika cevap

Hocam böyle 1-2 kişi gelip kasıtlı olarak bir iki şey geveleyip gidiyor. Yazdıklarına bakın yarısı saçmalık. Özellikle; "R25 in virajı kötü" cümlesinden sonra ben cevap yazma gereği dahi duymadım.
    Bunu bilmek için bırakın yılların engin tecrübesini azıcık dahi motosiklet kullanmasını bilen bir kişi bu motosikleti sürüp 2 viraja girse motorun viraj kabiliyetinin çok iyi olduğunu anlar zaten.

Parça kalitesi tartışılır eyvallah, tasarımı tartışılır eyvallah. Ama öyle viraj kabiliyeti kötü diye sallayınca baltayı taşa vurmuş

Sizlere de önerim böyle kişileri muhatap dahi almayın. Yav he he deyip geçin

R25i beğenmemiş, sürdüğü motor pulsar rs 200 !!! motoru çok fiyakkaaaa
    o arkadaş cuntacı artık cevap vermicem :D

rks kanuni ve bajaj arasında kaldım şuanda

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    ben rs den bahsetmiştim hatta dün baktımda gene stop etmeden dolayı motoru geri iade etmek isteyen var parasının motoru deyil kullandımda beyenmemiştim onun yerine sym wolf250 daha iyi

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:07 ----------

Bu dediklerin NS deki olan sorun lar
    Rs grenaj sorunu var sürekli vızılıyor 10 binliralık motorda abs var
    Bilmediğin motorla ilgili yorum yapma
    bende ilk çıktığında azdaha rs alıyordum Allahtan tur atma şansım oldu ve hiç beyenmedim bi sürü sorunu çktı araştırınca. sym wolf almış ve 2 sene keyifle kullanmıştım. pulsar almak istemem r25 satsam gene alırım .dün servise gittim yağ pompası siparişim verilmiş gelsn takalım dendi .he sorun varmı yok 2500 km uzun yol yaptım geldim gayet güzel giyor

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı kuroscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben rs den bahsetmiştim hatta dün baktımda gene stop etmeden dolayı motoru geri iade etmek isteyen var parasının motoru deyil kullandımda beyenmemiştim onun yerine sym wolf250 daha iyi

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:07 ----------

bende ilk çıktığında azdaha rs alıyordum Allahtan tur atma şansım oldu ve hiç beyenmedim bi sürü sorunu çktı araştırınca. sym wolf almış ve 2 sene keyifle kullanmıştım. pulsar almak istemem r25 satsam gene alırım .dün servise gittim yağ pompası siparişim verilmiş gelsn takalım dendi .he sorun varmı yok 2500 km uzun yol yaptım geldim gayet güzel giyor
    rs 200 alcağınıza 2. el 10.000 de cbr250 alın gözünüz kapalı diyorum o kadar. Bajaj japon kullanıcıları için değil. Çin çan çon dan geçenlerin memnun kalacağı bir marka.

CamelBiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Beyler dün(28.07.2016) 2016 model 2bin km.de R25 aldım. İlk sahibi İstanbul/ümraniyede bulunan yıldız ticaretten almış ama o bayiden hizmet ve yaklaşım olarak memnun olmadığım için 1.000 bakımını Anadolu yamahada yaptırdım dedi. Garanti kapsamında aramışlar. Ancak satacağı için götürmemiş. Anadolu yamahayı aradım servisi kapatıyoruz sizi tuna otomotiv yamahaya yönlendiririm dedi. Arıyorum açan yok. İstanbul anadolu yakasındayım. Yıldız Ticaret Yamaha nasıldır. Onlara mı bıraksam garantiden değişecek parçalar için?

Ulaş Öztaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Alıntı CamelBiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler dün(28.07.2016) 2016 model 2bin km.de R25 aldım. İlk sahibi İstanbul/ümraniyede bulunan yıldız ticaretten almış ama o bayiden hizmet ve yaklaşım olarak memnun olmadığım için 1.000 bakımını Anadolu yamahada yaptırdım dedi. Garanti kapsamında aramışlar. Ancak satacağı için götürmemiş. Anadolu yamahayı aradım servisi kapatıyoruz sizi tuna otomotiv yamahaya yönlendiririm dedi. Arıyorum açan yok. İstanbul anadolu yakasındayım. Yıldız Ticaret Yamaha nasıldır. Onlara mı bıraksam garantiden değişecek parçalar için?
    Anadolu Yamaha Servis kısmını kapatıyor mu? bu gün sürekli aramama rağmen ondan mı açmadılar acaba ?

Merhaba arkadaşlar Adana'da yaşıyorum sirf r25 almak icin asgari ucretle ise girdim, tum aldigim parayi bir kenara atacagim 5-6 ay sonra 10 bin lira kredi cekecegim.

Evet biraz erken ama yinede icimde kalmasin sorayim istiyorum. R25 Mat gri rengini bulamama şansim var mi adana'da? Yani bayiiye gittigimde bu renk yok ve gelmez birdaha deme ihtimalleri var mi sanirim sira bekleme olayi varmis 1-2 ay beklerim ama hic gelmezse cok uzulurum tek hayalim mat gri r25

CamelBiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı Ulaş Öztaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anadolu Yamaha Servis kısmını kapatıyor mu? bu gün sürekli aramama rağmen ondan mı açmadılar acaba ?
    Evet servis kısmı telefonu açmayınca operatöre bağlanıp herhangi birinie denk geldim telefonda sordum Kendileri söyledi
    Ulaş Öztaş bunu beğendi.

Merhabalar arkadaşlar bende 28.07.2016 tarihi itibari ile sıfır mavi r25'im le aranıza katılmış bulunmaktayım. Yaklaşık 1 yıldan beri gerek bu forum olsun gerek youtube videoları olsun teorik olarak r25 hakkında takip edebileceğim her şeyi takip ettim ve bilgiler edindim. Bu benim ilk motorum oldu. Sırf r25 için motorsiklete başladım yaşım 21. Üç yıllık B sınıfı ehliyetim mevcut trafik bilgim bu açıdan yeterli. Gel gelelim motora. Motor teoriden oldukça uzak reelde gerçekten harikulade bir makine. Hem performans hem görüntü olarak oldukça tatmin edici. Motorumu manisadan aldım memleketim kocaeli'ye getirirken 500 km kadar sürme fırsatım oldu. Gerçekten çok güzel bir motor. Başlangıç motoru olur mu diyenlere sözüm gaz elinizin altında aklınızda kafanızın üstünde olduğu sürece hiçbir problem yok. İsteyipte sırada bekleyen arkadaşlara allah kolaylık versin umarım en kısa zamanda motorlarına kavuşurlar. Hepinize hayırlı forumlar saygılar.
    likewhat, Ahmetcan45 ve slyman_b bunu beğendiler.

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Alıntı alone0tantik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imageshack.com/a/img924/2097/kQP35L.jpg

Merhabalar arkadaşlar bende 28.07.2016 tarihi itibari ile sıfır mavi r25'im le aranıza katılmış bulunmaktayım. Yaklaşık 1 yıldan beri gerek bu forum olsun gerek youtube videoları olsun teorik olarak r25 hakkında takip edebileceğim her şeyi takip ettim ve bilgiler edindim. Bu benim ilk motorum oldu. Sırf r25 için motorsiklete başladım yaşım 21. Üç yıllık B sınıfı ehliyetim mevcut trafik bilgim bu açıdan yeterli. Gel gelelim motora. Motor teoriden oldukça uzak reelde gerçekten harikulade bir makine. Hem performans hem görüntü olarak oldukça tatmin edici. Motorumu manisadan aldım memleketim kocaeli'ye getirirken 500 km kadar sürme fırsatım oldu. Gerçekten çok güzel bir motor. Başlangıç motoru olur mu diyenlere sözüm gaz elinizin altında aklınızda kafanızın üstünde olduğu sürece hiçbir problem yok. İsteyipte sırada bekleyen arkadaşlara allah kolaylık versin umarım en kısa zamanda motorlarına kavuşurlar. Hepinize hayırlı forumlar saygılar.
    1.5 aydır hep kırmızı beyaz geliyordu 2 mavi 2 kırmızı beyaz geldi mavinin biri geldi gün gitti digerinide siz aldınz galiba hayırlı olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

bugün lastik degişimi yaptım bende hayırlısıyla 1 yıl sonra rosso ile tanıştık :D
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    güle güle kullanın rosso2 güzel secim be mişlen taktığıma pişmanım o kadar kötü kaydıran bir lastik görmedim bidahaki lastik secimim metzeller olucak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)