Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Bizim buradaki bayi tanıdık, siyah gelince ilk bana verirsin diye şaka yollu takıldım sen beni kurşuna mı dizdiricen dedi :D sırada 5 kişi varmış tam paralar yatırılmış bile.. Hayır anlamadığım özel bir special seri olur fiyat farkı olur anlarım. Motorun siyahı alt tarafı, ne bu eziyet saçmalık..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CB650F
    İlk gelen griyi aldığım için şanslıyım galiba. Rabbim bekleyenlere de nasip etsin.
    melich ve Erkan344 bunu beğendiler.

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Bence beyaz renk çok iyi

Alıntı TRooper.06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birkac gun once gittim. Ellerinde suan sadece milky white kalmis. Ana depodada r25 kalmadigini ancak bir bir bucuk ay sonra gelecegini söyledi. Üretimden gelecek anladigim kadariyla. Birkac hafta sonra genel merkeze soracagim. Stok durumuyla ilgili birsey ögrenirsem merak eden arkadaslarida bilgilendirecegim.
    Kaç tane milky white vardı ellerinde biliyor musunuz? Bu hafta içinde gitmeyi düşünüyorum.Umarım gittiğimde bulabilirim.Çok beklemek istemiyorum çünkü

Motosikleti
    tracer700
    Alıntı likewhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç tane milky white vardı ellerinde biliyor musunuz? Bu hafta içinde gitmeyi düşünüyorum.Umarım gittiğimde bulabilirim.Çok beklemek istemiyorum çünkü
    1Adet kalmıştı umarım satılmamıştır. Arayıp bilgi alabilirsiniz.

Soruma cevap vermek isteyen olur mu acaba ?
    Alıntı TRooper.06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    Bende önümüzdeki ay kısmetse Ankara baydardan R25 alacağım. Forumları taradığımda genel olarak buji erime sorunundan bahsediliyor.
    Bu sebeple biraz çekiniyorum aslında.
    Markalar, tasarım ve üretimle ilgili hatalarını her partide versiyon güncelleyerek düzeltiyor. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var mı son durum nedir? Teşekkürler.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Ben de az önce teslim aldım motorumu Baydar'dan.Mat gri renk.

İzmotoya hala gri gelmemis. Bende kirmizi aldim mecburen

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:21 ----------

likewhat bunu beğendi.

Vites pedalı yüksekliğini yukarı alan var mı ? Yarış botlarıyla vites yükseltmek oldukça zor oluyor. Acaba biraz yükseltsem bi sıkıntı olur mu ? Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    [IMG][/IMG]
    likewhat bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765

Ben bunlarla kullaniyorum skinti olmadi , nasil bir race cizmesi ile sürüyorsunuz?

CieM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R - 2015
    Arkadaşlar bildiğiniz gibi kütür kütür motor çalıyorlar ben de motosiklete alarm taktırmak istiyorum. Ufak bir araştırma sonucu SPY 5000m diye bi marka öğrendim. Çoğu kişi memnun. Ufak bir uzaktan kumandası var oradan kitleniyor hatta anahtarsız motoru falan çalıştırıyor. Menzili iyi baya. İlk başlarda alarmlı disk kilidi diye düşünmüştüm sonradan onu boğuyorlar falan dediler buna yöneldim. Var mı motoruna bu tarz bir şey taktıran öneren ?

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/z4Vr6g.png
    Ben bunlarla kullaniyorum skinti olmadi , nasil bir race cizmesi ile sürüyorsunuz?
    Dostum botlardan memnun musun, su geçirmez olan modeli mi¿yazın sıcak yerde kullanılır mı sence.yürümesi zor mu?nerden ve kaça aldın.birde ayağında bir fotoğraf paylaşır mısın?

https://shop.korlas.com.tr/index.php...product_id=535 salurbey bu botu kullanıyorum vites yükseltmek zor oluyor siz ayağını vites pedalına altına sokmakta sıkıntı yaşamıyor musunuz

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Selamlar, dainese tourque d1 out modeli. Cizmelerle 2000 km yol yaptım, sicak ama beni rahatsiz etmedi. Yurunce ses yapıyor ,yurumek ekstra konforsuz degil. Motor kullanırken bir yerde durursam 2 adım saga sola yurumek icin kullaniyorum , uzun mesafe hic yurumedim. Su geçirmezlik ile iglili kendi sitesinde kontrol ettim , ekstra birsey belirtilmemis. Bende alırken açıkçası sormadim , yağmurda çıkmıyorum aklıma gelmedi su gecirmezlik ozelliginin olup olmadigini sormak. Ben çok memnunum , yazin zor olucak ama ne olursa olsun cizmesiz kullanmam motoru. Kisa bot yazlik vs dusunmedim. Koruma daha etkin olsun diye.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:45 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:50 ----------

Çizmeler güzelmiş güle güle kullan. Ben vutesi degistirirken zorlanmiyorum. Ayak pegine parmak uclarimla basıyorum biraz ileri uzatinca altına giriyor pedalin. Ilk zamanlarda biraz farklı geldi, sanki pedalin altina gitmicek diye emin olmaya çalışıyordum. Simdi hic sorun yok.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı Ardatt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön fireni sıkınca tak die gelen ses olayı ne oldu,kimlerde var bu olay.bi problem yaşatır mı acaba¿¿

Alıntı manaburn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servise gittim ve bu şikayetin başka servislere de geldiği, parça değişimi olursa bize haber verileceği söylendi, demekki 2016larda bi problem olma ihtimali yüksek.
    arkadaşlar bu olay benim motorumda da var (2015 model) daha önce çok kafama takılıyordu yamaha servisine sordum ön frendeki yaylardan kaynaklandığını ve herhangi bir sorun yaratmayacağını söylemişti bilginiz olsun

Arkadaşlar ön freni sert sıktığınızda ya da ani frenlerde gelen tık sesi fren balatasından gelen sestir Nvzt arkadaşıma katılıyorum canınızı sıkmayın.

Benim de bir sorum olacak. Zincir temizleme konusunda hangi tür malzeme kullanıyorsunuz? Malum o ringli zincirlerde petrol türevlerini kullanmak kalıcı hasarlara (cinsine göre kısa sürede veya uzun sürede) yol açıyor. Burada çözüm olarak balata temizleme spreyi gibi malzemeler öneriliyor ancak ne derece zarar verir o konuda da net bir bilgi verilmiyor. Kullandığınız ürünle ilgili bilgilendirme yaparsanız sevinirim..

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    bugün kızımın 1. yaş günü . bende onu 1. yaş gününde bakıma sokarak ödüllendirdim yağı ve filtreleri değişti genel bakım yapıldı bütün aksamlar kontrol edildi. senkron ayarıda yapılacaktı egzos gelicek ondan sonra yapmaya karar verdik.

[IMG][/IMG]
    numan bunu beğendi.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    saat akşam 6 civarı eskişehir yolunda kızılay istimaketine giden grili, servisteydim bi an benim motor gidiyo lan diye bi paniğe düştüm anlamsızca
    hayırlı olsun, üzerinde başka birisi varken da bi ayrı duruyomus alet
    Alan tüm arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun, tekeriniz düz bassın.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Grisi efsane olmuş. En tutulan renk olacak kanımca...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)