Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    şuan için yok
    Daha bi farklı havası var sanki grinin :D sahibinden.coma girdim tek tek 4 yada 5 tane bayiyi aradım tabi kredi imkanı sunanları

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW R1250GS ADV
    Alıntı peacemaker_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sırtımda cantayla 450 km yaptım bi günde. Yoruldum. Çantasız dinlenerek gidilir 500km 1 günde.... güzel geniş yollar daha mantikli olur 😊

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:00 ----------

Baharın geldiğini , güneşin parlamasindan, ağaçların çiçek açmasından bi de R25 lerin yollara çıkmasından anlarsın. Ankara yozgat Bulvarı'nda 2 siyah R25 bi de benimki...çete gibi olduk valla o iki siyah R25 sahibi arkadaşlar, buralardamısınız?
    Buradayız

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu konuyu aktif gördümmü duramıyorum illa bakıyorum.
    Banlayın beni burdan
    Gelmişken bi şeyler yazayım dedim.
    Elimde 2 tane kırmızı manet var.
    r25 yazıyor ön tarafında. Düşünen varsa satıyorum.
    Sipariş verdim manetler gelmeden motoru sattım. Sıfır daha kullanılmadı.
    Red Diablo bunu beğendi.

Motosikleti
    şuan için yok
    Merhaba arkadaşlar motoru taksitle almaya karar verdim 19.500 dediğim gibi öğrenmek istediģim ruhsattır sigortadır ne kadar denk gelicek bu arada hiç ekipmanımda yok koruma takozu kask mont ve eldiven almayıda düşünüyorum 4 mevsim olucak en az ne kadar nakitim olması gerekiyor bu işlemler için yani 1500,2000 tl yetermi yoksa daha ucuza kapatabilirmiyiz? 97 doģumluyum

Bugun gri renk bayilere dagitilacak dedikodusu vardi ama yine yalan oldu :/
    Mavi renk guzel ama lastik ve jant cok kotu duruyor. Jant rengi degisimi ucuz mu? Var mi bilgisi olan

Motosikleti
    Yamaha YZF R25

S.a. arkadaşlar herkezin tekeri düz bassın kazasız belasız suruşler inş. Bu da benim yavru Maşallahı eksik etmeyin aksesuar olarak biraz bişeyler var dahasınıda yapıyorum ufak ufak suanlık olanlar Akro,Mono Kapak, Manet, Koruma Takozu,Jant Şeridi ve Alarm...

Bana bi konuda yardımcı olursanız sevinirim.
    içinizde branda alan kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirlermi bende almak istiyorum n11 sitesinde bi model var ama büyük küçük nasıl gelir bilmiyorum varsa kullanan arkadaşlar yollayabilirse resimde paylaşırsa cok sevinirim simdiden çok teşekkürler..

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:49 ----------

Ben böyle bişi aldım idare ediyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:51 ----------

Kullanımı gayet rahat biraz buyuk hatta.

ayktergn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r25
    Fotoğraf atma olayını beceremedim

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Nerden aldiniz

bayiden 0 motor alırken hangi yılın modeli olduğunu nasıl anlıyoruz?

brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    yağ olarak yamalube 4-R 15w 50 koyabilirmiyiz kitapçıkta 15w50 yazmıyor ama servis önerdi

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Maxem markası 60 tl ye aldım. Large size si. Internet üstünden aldım. Rahatlikla bulabilirsin.

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    bi hafta sonunu daha boş geçmedik
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    mrt20, alipasa85, Dr. Fatih ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

53_ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Alıntı Alf@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/819q0V.jpg
    S.a. arkadaşlar herkezin tekeri düz bassın kazasız belasız suruşler inş. Bu da benim yavru Maşallahı eksik etmeyin aksesuar olarak biraz bişeyler var dahasınıda yapıyorum ufak ufak suanlık olanlar Akro,Mono Kapak, Manet, Koruma Takozu,Jant Şeridi ve Alarm...

Bana bi konuda yardımcı olursanız sevinirim.
    içinizde branda alan kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirlermi bende almak istiyorum n11 sitesinde bi model var ama büyük küçük nasıl gelir bilmiyorum varsa kullanan arkadaşlar yollayabilirse resimde paylaşırsa cok sevinirim simdiden çok teşekkürler..
    Aşşağıda linkini attığım ürünü aldım şuan kullanıorum gayet iyi ben memnunum. daha once modacar'ın bi brandasını almıstım çok inceydi 1 haftada yırtılıp gitmişti geri iade verdım onu sonra bunu aldım bu ona nazaran gayet iyi daha kalın kullanışlı ben tavsiye ederim. Tabi daha pahalı daha kalıtelı ürünler vardır.

http://urun.n11.com/branda-ve-sele-ortusu/bylizard-yamaha-yzf-r25-motosiklet-branda-10727-P109371570

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı 53_ekrem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşşağıda linkini attığım ürünü aldım şuan kullanıorum gayet iyi ben memnunum. daha once modacar'ın bi brandasını almıstım çok inceydi 1 haftada yırtılıp gitmişti geri iade verdım onu sonra bunu aldım bu ona nazaran gayet iyi daha kalın kullanışlı ben tavsiye ederim. Tabi daha pahalı daha kalıtelı ürünler vardır.

http://urun.n11.com/branda-ve-sele-o...727-P109371570
    Peki r25 tammi oluyor cogu branda cok buyuk geliyor resim paylasabilirmisiniz yada whatsapp tanda atabilirsiniz

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Ya bi yan yana gelseydik bekledim sizi ışıklarda ama olmadı.acelem vardı yoksa takilacaktim peşinize.belli ki turluyodunuz... otobandan çıkıp sanayi ye giderken gördüm sizi...Çevre yoluna doğru gidiyodunuz.sonra yozgat bulvari...en son Tevfik sağlamda bi yerde oturuyodum ki geçtiniz �� ordada mısınız?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

Alıntı motoankara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buradayız
    Ya bi yan yana gelseydik bekledim sizi ışıklarda ama olmadı.acelem vardı yoksa takilacaktim peşinize.belli ki turluyodunuz... otobandan çıkıp sanayi ye giderken gördüm sizi...Çevre yoluna doğru gidiyodunuz.sonra yozgat bulvari...en son Tevfik sağlamda bi yerde oturuyodum ki geçtiniz �� ordada mısınız?

CieM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R - 2015
    Merhaba arkadaşlar. Ön camı siyah yapmak istiyorum fakat film kaplanmaz diyorlarmış yaptırmak isteyenlere. Plasti dip uygulasam nasıl olur. Veya alternatip çözümü olan bilen var mı ?

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı omer58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle değmez 4000 lira faizi geçtim krediyle motor almak çok büyük bi risk. Motor zaten olabilcek en yüksek fiyata çıktı bi de üstüne boş yere 4000 lira vermek pek mantıklı değil.
    Ama sonuçta peşin parası yok ve kredi çektiğinde motora binebilecek. Maddi getiri ve goturusunun yanında kişinin hayatına kattığına da bakılmalı. 0 alan birisi 3 yıl sonra satmak istediğinde 18.000 e satacak belki ama o motoru almada ve parasini faize yatırsa parası yine 18.000 olacaktı. Ama o süre zarfında motora binemeyecekti. Faizler yüksek bu ara...biraz düşmesini bekleyenilir ki devlet faiz indirimi yaptı bugün. 1 haftaya kredilere yansır.1.15 güzel oran kredi çekmek için.

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Alıntı CieM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Ön camı siyah yapmak istiyorum fakat film kaplanmaz diyorlarmış yaptırmak isteyenlere. Plasti dip uygulasam nasıl olur. Veya alternatip çözümü olan bilen var mı ?
    neden film kaplanmıyormuş ?

Motosikleti
    BMW R1250GS ADV
    Alıntı peacemaker_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

Etliğe kuaför ziyaretine geliyoruz. Gelmişken biraz turladık.
    peacemaker_ bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)