Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    r25 veya gt250r inşallah
    Hayirli olsun ALLAH kazasiz belasin surmeyi nasip etsin. Bu arada ne kadara aldiniz
    SametSenel bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    manqa82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Tekrar tekrar yazıyoru..
    Cok yakıyor degil arkadaşım 3ltnin altına iniyorum ya ben basma dilinden anla bakalım bi nasıl az yakiyor adam bi kapanıyo üstüne sag şerit iptal sonra durunca diyo ki hass be mahvetti yedi benzinj ayıp valla, bunlar markayı modeli baltalar unutmayin.
    Yakıt tuketimini merak eden var ise, daha az yakanı bu diyen var ise, alın yaniniza tapa gaza 50 km yol yapın veya100km ve sonra durun depolarinizi tekrar fulleyin bakın bakalım R25 mi daha cok yakmış yoksa diger marka model mi...
    Denemeyen insanlar pls ya pls yorum yapmayın lütfen (görünce yazmak istedim kusura bakmayın yok yere gerildim yeni alacak arkadaslarin yanlış yonlendirilmesini istemiyorum zira neredeyse bu yuzden bende az daha icimde ukte olarak birakacaktim r25'i)
    Asıl konum motorum suanda 916km de 1000e kadar fln beklemiycem elime para geçti zaten servise varincaya dek 50km daha yol yapıyorum. 1000 bakımında kardeşim suna dikkat et buna dikkat et sununa baktır bununa baktır diyecek olan varsa degerli yorumlarınızı rica edebilirmiyim teşekkürler ederim..

Motosikleti
    Yamaha
    Şafak atarsa 78. Askerlik biter bitmez yaMaha bayiine koşup bir r25 te ben alıcam
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

Lightning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı SametSenel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim için tertemiz,rosso lastikli,koruma takozlu,2 bin kmde bir R25 aldık bugün şişirilmiş fiyatlardan gına gelmişti,uygun bulduk sonunda. Cbr 125ten sonra gidişi,virajı inanılmaz güzel geldi,ama vites geçişleri çok sert cbra göre,bir tek o kısmını beğenemedim. Birazda içiyor hayvan
    Hayırlı olsun , benim motorda çıkmış. lakin lastikleri bekliyorum. gelsin bayi'ye götürüp taktıracağım yarın kargolasalar 30'unda anca teslim olur. yamaha açıksa 30'unda gider hallederim. yoksa pazartesi'yi bekliyeceğiz.

Bu arada branda kullanan var mı, sitede meraklı küçük arkadaşlarımız var. onlardan bi nebze koruma amaçlı.
    SametSenel bunu beğendi.
    ,

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Alıntı SametSenel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim için tertemiz,rosso lastikli,koruma takozlu,2 bin kmde bir R25 aldık bugün şişirilmiş fiyatlardan gına gelmişti,uygun bulduk sonunda. Cbr 125ten sonra gidişi,virajı inanılmaz güzel geldi,ama vites geçişleri çok sert cbra göre,bir tek o kısmını beğenemedim. Birazda içiyor hayvan
    Yamaha nın bi özelligi var vites geçirleri sert deyil de kemikli hani 1 e takarsın tak eder ya bu motor yamaha dersin :D yamahanın her motoru böyledir sıkıntı yapma alışırsın :D
    SametSenel bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Ahmetcan45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha nın bi özelligi var vites geçirleri sert deyil de kemikli hani 1 e takarsın tak eder ya bu motor yamaha dersin :D yamahanın her motoru böyledir sıkıntı yapma alışırsın :D
    +1, r25 xj6 xj6diversionf r6 ybr hepsinde sertti
    SametSenel ve Ahmetcan45 bunu beğendiler.

stanly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Knalpot Leo Vince egzoz arıyorum, nerde bulabiliriz?

Honda rakibini hazırlıyor

http://www.rushlane.com/honda-cbr250rr-concept-lightweight-super-sort-tokyo-motor-show-12170077.html

Atormentado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 Sfc Snappy x -- Yamaha Yzf r25
    Beyler yoksa r25 2016 da yeni renk ilemi geliyor

https://www.youtube.com/watch?v=pS5AHg3OD5g

semihbalcioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    şehir içi ve uzun yolda 600km yaptım hala rodajdayım. daha çok uzun yolda kullandım ve ortalamam 3.5lt

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı deadline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah gelirde piyasada rekabet olur. Böylece yamaha türkiyede piyasada rakipsizim diye kafasına göre zırt pırt aklına esen herşeye zam yapamaz. Şuanda resmen kafalarına göre takılan bir halde yamaha. Honda sağlam bir motor getirsinde azıcık rekabet olsun piyasada.

Firmalar arası rekabet herzaman tüketiciye yabi bize yarar

Alıntı deadline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bırak Allahını seversen. Adamlar tasarımı herşeyi hazır dünyada satılan kırmızı rengini getirmedi 1 yıldır ülkeye, birde gidip yeni renk mi çıkaracaklar bizim ülkeye özel. Tüm dünyada satar yine bizde satmazlar, hiç ümidim yok bu konuda...

Motosikleti
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah gelirde piyasada rekabet olur. Böylece yamaha türkiyede piyasada rakipsizim diye kafasına göre zırt pırt aklına esen herşeye zam yapamaz. Şuanda resmen kafalarına göre takılan bir halde yamaha. Honda sağlam bir motor getirsinde azıcık rekabet olsun piyasada.

Firmalar arası rekabet herzaman tüketiciye yabi bize yarar

Hocam bırak Allahını seversen. Adamlar tasarımı herşeyi hazır dünyada satılan kırmızı rengini getirmedi 1 yıldır ülkeye, birde gidip yeni renk mi çıkaracaklar bizim ülkeye özel. Tüm dünyada satar yine bizde satmazlar, hiç ümidim yok bu konuda...
    Hakikaten hiç düşünmedim hali hazırda elde olan kırmızısı bile gelmemişken haklısın valla

Motosikleti
    Yamaha WR125R-YAMAHA R25
    90km/h sabit hızla bu moto 3 litrenin altına çok rahat iniyor 150-160km ile gidip motor çok yakıyor diyen varsa zaten bi yerlerde sorun var demektir.hem basıp hem yakıyor demek saçmalıktan başka birşey olmaz.125cc motor bile 120km son süratini bastı mı deli gibi yakıyor.

Lightning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Arkadaşlar, kasko yaptıran var mı? teklifler ne alemde?

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cb1000r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    90km/h sabit hızla bu moto 3 litrenin altına çok rahat iniyor 150-160km ile gidip motor çok yakıyor diyen varsa zaten bi yerlerde sorun var demektir.hem basıp hem yakıyor demek saçmalıktan başka birşey olmaz.125cc motor bile 120km son süratini bastı mı deli gibi yakıyor.
    https://www.dropbox.com/s/287lr5clpx...03316.jpg?dl=0
    Aynen. En son 140 altına düşmeden yol yaptım 5.2lerde geziyordu yol bilgisayarı.
    Geçen hafta tekrar uzun yol yaptık arkadaşlarla. Ybr falan vardı grupta 100ü geçmedik pek.
    17 kuruş yaktı bu defa. Bileğini çok bükmezsen yakıt olarak kullanıcısını üzmeyen bi makina.
    Çok agresif kullanımda dahi aşırı yakmıyor bence.
    cb1000r bunu beğendi.

ahmetcan1994 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    beyler elimde r25 için uyumlu ixil eksoz var düşünen var ise satabilirim. ara borusuylya fiyat 450tl 0543 481 02 30. yer adana

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:51 ----------

Motosikleti
    Gelecegin motogp pilotu 55 kiloluk efsane r25 üzerinde

Sokollu bunu beğendi.

Tech_N9ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 848 Evo SE Ninja 300 SE
    Alıntı ahmetcan1994 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler elimde r25 için uyumlu ixil eksoz var düşünen var ise satabilirim. ara borusuylya fiyat 450tl 0543 481 02 30. yer adana

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:51 ----------

http://i.hizliresim.com/NWLzlX.jpg
    http://i.hizliresim.com/48pEPA.jpg
    Susturucusu varmı acaba susturucusuz çok ses çıkarır polis rahat bırakmaz :(

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı ahmetcan1994 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://i.hizliresim.com/NWLzlX.jpg
    http://i.hizliresim.com/48pEPA.jpg

Hocam bunlardan düşünüyorum ama ses orjinale göre nasıl değişiyor biraz anlatabilir misin??

Motosikleti
    Yamaha r25
    bakımlarını kaç kmde olduğunu söyler misiniz benim bildigim 1000-5000-10000 ama arkadasım bayiyle konustum 1000-4000-7000-10000 dedi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)