Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    RidetoLive. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 Raceblue
    Izmotodan bende bugun mavimi aldim arkadaslar 150 km oldu bile aksama foto atarim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar motorum şuan 280 km de. Gazda 1veya1,5 cm boşluk var. Bu normalmi. Yoksa bi ayar gerektirirmi. Şimdiden tşkrler.

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Hayırlı olsun motorunuz güle güle binin. Normaldir ayar gerektirmez.

Motosikleti
    4. motor Honda
    Alıntı hope54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorum şuan 280 km de. Gazda 1veya1,5 cm boşluk var. Bu normalmi. Yoksa bi ayar gerektirirmi. Şimdiden tşkrler.
    Kitapçığında 2 ile 5mm arası boşluk normaldir diyor sizinki birazcık fazla sanki ilk bakıma gidince söylerseniz iyi olur.

Alıntı Safety First adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun motorunuz güle güle binin. Normaldir ayar gerektirmez.
    Tşkr ederim 👍

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:42 ----------

Alıntı c4gin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kitapçığında 2 ile 5mm arası boşluk normaldir diyor sizinki birazcık fazla sanki ilk bakıma gidince söylerseniz iyi olur.
    İlk bakıma kadar bekleyemem😃 en yakın zamanda gidip gösterecem. Cvp için tşkrler.

Sykkuno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Motorum daha 40 km'de. Bu 40 km boyunca 3-4 kere durdum hepsinde fan açtı motor. 6bin deviri geçmeden rodaja uygun kullandım. Normal midir bu kadar fan açması?

Motosikleti
    R25
    https://www.youtube.com/watch?v=QCJLY_fUOto&feature=youtu.be MERAK EDENLER İÇİN GPM3 yamaha r25 arkadaşlar, daha güzellerini çekip atarım inş.
    Dün hız denemesi yaptım kilo 90 kilometre 2300 :D 187km

Mustafa_Uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Biraz uzun bi video fakat kendini seyrettiriyor. Aslında birçok kareden kendimize yapmamamız gereken dersleri cikarabiliriz.
    https://m.youtube.com/watch?v=loaXehfhlhY

Toprak17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF-R25 (MAVİ)
    Alıntı aykmalk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=QCJLY_fUOto&feature=youtu.be MERAK EDENLER İÇİN GPM3 yamaha r25 arkadaşlar, daha güzellerini çekip atarım inş.
    Dün hız denemesi yaptım kilo 90 kilometre 2300 :D 187km
    Rodajını kitapçığa göre mi yaptın bu hızları görmen şaşırtıcı insan benimkide gidermi okadar diye düşünüyo bende yeni aldım bi haftalık rodajını kitapçığa göre yapıyorum motorum bu hızlara çıkarmı rodaj bitince sağır alışmaz dimi vites değiştirmeyi 7000 devir civarlarında yapıyorum

Herkese slmlr spariş verdiğim mavi yerine siyah gelince yapcak bişey 1 daha beklyemem diye siyahı bana 75 km uzaklıktaki bayime otobüsle gidip işlemlerin tamamlanmasının ardından kitapçıktaki rodajın nasıl yapılması gerektiği kısmını okuyarak ilk benzinciden deepoyu doldurdum ve 7000 devri geçmeyerek uygun vitesler de iki defa soğutma molalı 75 km sürüp evimin kapalı kilitli garajına moyoru kapattım zaten oto tamircisi oşduğum ve çıraklıktan beri iki tekerci olmamın ve bundan öncede honda mın olmasından ötürü motor çok tanıdık bildik bit sürüş sunuyor ve çok keyifli hayırlısı ile kaliyeli yağ orjinal parçalarla bakımlarını geçirmeden yaptırıp 2000 km kafar rodaj kurallarının dışına çıkmadan tatlı tatlı sürmeye devam edecem.genelde orjinalci temiz bir kullanıcıyım yaş 30 ebli olduğum için ağır takılmak hoş olacak ağır renkli siyah motorla herkese slmlr saygılar allah hepimize kazasız sürüşler nasip eder inşallah
    ilkadam bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Toprak, 800 km de aldım 3üncü sahibi olarak motoru 200km boyunca elimden geldiğince yavaş sürdüm rodajdan sonra allah ne verdiyse valla düz yolda 175 görebildim 186 bayır vardı tamamen kapanarak bu hızlara çıkmak mümkün, egsozun etkisi varmydı bilmem..İnsallah daha güzel videolar çekip koyucam.Kamerayı merak edenler için sj4000 wifi.

Toprak17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF-R25 (MAVİ)
    Toprak, 800 km de aldım 3üncü sahibi olarak motoru 200km boyunca elimden geldiğince yavaş sürdüm rodajdan sonra allah ne verdiyse valla düz yolda 175 görebildim 186 bayır vardı tamamen kapanarak bu hızlara çıkmak mümkün, egsozun etkisi varmydı bilmem..İnsallah daha güzel videolar çekip koyucam.Kamerayı merak edenler için sj4000 wifi.
    800 km 3 el neden değistirdi ki motor ilginç iyimiş peki o kadar sıkıştırmadan sonra motorla durduğunuzda blokta yada herhangi biyerde yağ terleme değişik ses oldumu sıkıntı varmı çünkü 1600 den sonra daha sağlıklı diyolar rodaj bitimi için

Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Arkadaşlar BURSA R25 Whatsapp Grubumuz kuruldu. Bursa'daki kullanıcı arkadaşlar mesaj olarak numaralarını yollar ise onları da dahil ederiz. Tekeriniz düz bassın. ;)

PysLre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    Beyler sigorta parası ne kadar verdiniz yazabilirmisiniz ?
    Tugay Boruzan. Çanakkale'den Selamlar.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Toprak, 800 km de aldyıllar ım 3üncü sahibi olarak motoru 200km boyunca elimden geldiğince yavaş sürdüm rodajdan sonra allah ne verdiyse valla düz yolda 175 görebildim 186 bayır vardı tamamen kapanarak bu hızlara çıkmak mümkün, egsozun etkisi varmydı bilmem..İnsallah daha güzel videolar çekip koyucam.Kamerayı merak edenler için sj4000 wifi.
    Bune...195km/h olduğunu iddia etti...Yıllar evvel CBF500'üm vardı(57bg) o anca ıkına-kıkına görüyordu 195'i...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    4. motor Honda
    ben 85 Ergo dan yaptırdım,

yaş 30 ilk motosiklet sigortası

Motosikleti
    R25
    İyi oku 195 değil 187, videosu gelir yakında ..

hardmusty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125>, Yamaha R25> Honda CBR650R
    R25 dyno testinde 196 kmh hızda devir kesiciye giriyor, bayır aşağı 195 kmh imkansız değil.

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Beyler,yanlış anlamayın ama,nedir bu pirelli diablo çılgınlığı? Başka lastik mi yok? Bu lastik çok iyi yol tutuyor,test edildi,onaylandı. Ama kullanım ömründen haberiniz var mı? Aynı paraya alacağınız bir michelin lastik,neredeyse iki katı ömre sahip.Üstelik yol tutuşu da pirelli'yi aratmaz. Diablo rosso çok yumuşak ve iyi yol tutuyor.Ama buna mukabil,yağışlı havada bir michelin kadar iyi yol tutmuyor. Ömrü 6000,hadi kullanıma göre belki 8000 km. Yani nedir bu pirelli çılgınlığı anlamış değilim. Yanılıyorsam lütfen düzeltin.

RidetoLive. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 Raceblue
    Dün motoru izmotodan aldım kusadasina kadar hic durmadan 7bin deviri gecmeden geldim yaklasim 85 90 km boyunca o 7yi gecmemek icjn resmen kendimle savastim aayni sekilde bugunde oyle. Motor cok dikkat cekiyo surekli soru geliyor 260km oldu 2 günde 2 kez 7nin ustine ciktim azcik bisey ve cok farkli bi dunya var o devirlerde.katlanir plaka yapicagim icin plakayi takmadim daha 2 kere polis yolumu kesti yirttım.rrodaj sonrasi icin sabirsizlikla bekliyorum herkese iyi surusler
    manofsteel bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)