Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Toprak17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF-R25 (MAVİ)
    Arkadaşlar abiler ben yeni plaka ruhsat çıkarıcam yaşım 22 sigorta 250 civarlarında diyolar öyle mi çıkıyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynen öyle kardeşim.. Yaştan dolayı yüksek çıkıyor.. Daha önceden bir araca sahip olmak, yaş, kaza geçmişi vs. bunlar sigorta fiyatında etkili oluyor..

Sykkuno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Sıra satanıda gördük arkadaş. Bakalım daha neler görücez

Motosikleti
    YAMAHA YZF-R25 (MAVİ)
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle kardeşim.. Yaştan dolayı yüksek çıkıyor.. Daha önceden bir araca sahip olmak, yaş, kaza geçmişi vs. bunlar sigorta fiyatında etkili oluyor..
    Sağolasın yaptırdık artık katlancaz hayırlısıyla kazasız belasız cezasız gezmeler herkeze hayırlı günler

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    benimde yaş 22 2. motosikletim kazam yok 2. sigortam 125 tl çıktı ilki 265 ti

Motosikleti
    YAMAHA YZF-R25 (MAVİ)
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde yaş 22 2. motosikletim kazam yok 2. sigortam 125 tl çıktı ilki 265 ti
    Nasıl yani ilki 265 ikinci 125 derken ilk sigortadan kastın neye başka bi aracamı

Motosikleti
    XJ6N
    evet ilk motorum 2013 cbr 125r dı ona 265 tl, 9 ay sonra r25 aldım 2015 ona 125 tl çıktı

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ilk motorum 2013 cbr 125r dı ona 265 tl, 9 ay sonra r25 aldım 2015 ona 125 tl çıktı
    Benim de yaş 2 ilk motor 2011cbr 14 ay sonra r25 aldım kazasızlık indirimiyle birlikte 202 lira tuttu AXA sigortadan. Siz hangisinden yaptırdınız? Bir de istanbul plakaya daha düşük çıkması şaşırtıcı doğrusu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

Eksik çıkmış yaş 22

Motosikleti
    4. motor Honda
    motor elime geçti tüm masraflar,

Topuz: 200
    Ruhsat: 180
    Sigorta: 85 (yaştan dolayı olabilir)
    Plaka: 20
    Muamele EK1: 30 (bu biraz fazla gibi ama adamın muhabbeti on numaraydı
    Benzin: 50
    Pompacıya ilk benzin ikramı: 20
    Motoru alana kadar koşturmaca mazotu: 60

Toplam: 445TL + Topuz: 645 TL

Plaka çıktı ve 2. gün 140km e geldi bile

Motosikleti
    YAMAHA YZF-R25 (MAVİ)
    Alıntı Safety First adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de yaş 2 ilk motor 2011cbr 14 ay sonra r25 aldım kazasızlık indirimiyle birlikte 202 lira tuttu AXA sigortadan. Siz hangisinden yaptırdınız? Bir de istanbul plakaya daha düşük çıkması şaşırtıcı doğrusu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

Eksik çıkmış yaş 22
    Ben anadolu sigortadan yaptırdım 250 tl tuttu benimde 2. Motorum neden böyle oldu bilmiyorum olan oldu bence bu motor için değer hakketen doğru bi seçim yapmışım motoruma aşığım herkese hayırlı güler tekerimiz düz bassın

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Sigorta çalınmayı kapsıyor mu?

Motosikleti
    XJ6N
    Sigorta çalınmayı kapsamaz, ben demir sigortadan yaptırdım daha ucuzu zor oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:13 ----------

Alıntı c4gin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor elime geçti tüm masraflar,

Topuz: 200
    Ruhsat: 180
    Sigorta: 85 (yaştan dolayı olabilir)
    Plaka: 20
    Muamele EK1: 30 (bu biraz fazla gibi ama adamın muhabbeti on numaraydı
    Benzin: 50
    Pompacıya ilk benzin ikramı: 20
    Motoru alana kadar koşturmaca mazotu: 60

Toplam: 445TL + Topuz: 645 TL

Plaka çıktı ve 2. gün 140km e geldi bile
    Hocam hayırlı olsun ama koruma takozu 150 tl dir servislerde satılan size giydirmişler 50 tl i sanırım takma parası diye

Motosikleti
    R25
    selam beyler 2 gün önce gpm3 egsoz taktırdım, acaip patlamalar oluyor gazı bıraktıktan sonra ateş felan püskürüyo normalmidir bu, 250 cc çift silindirli motorda?yamaha kardeşlerde takıldı..

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı aykmalk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam beyler 2 gün önce gpm3 egsoz taktırdım, acaip patlamalar oluyor gazı bıraktıktan sonra ateş felan püskürüyo normalmidir bu, 250 cc çift silindirli motorda?yamaha kardeşlerde takıldı..
    hocam videosu var mı ses için? patlamalar orj egzozdada oluyor ona yapıcak bişey yok çift silindir patırdaması olur

video sanırım bu, tigerda buda pek hoşuma gitmedi canlı dinlesem belki fikrim değişir ne kadara geldi toplam acaba?

https://www.youtube.com/watch?v=vrmS0kjYpzw

Motosikleti
    R25
    Patlamalar normal, hoşuma gidiyo ama o patlamalardada mavimsi bi ateş çıkıyo.2 milyar taktırmasıyla

çok alakasız olacak belki ama ; yeni motora egzos taktırınca motorunuz garantiden çıkmıyor mu ?

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı zapalka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok alakasız olacak belki ama ; yeni motora egzos taktırınca motorunuz garantiden çıkmıyor mu ?
    Sanırım yamahadan aldıgın yada yamahanın aksesuar diye onayladıgı 3-4 egzozlar garantiden çıkarmıyor. Gpm3 egzoz sesini merak ettim 2.000 liralık nasıl bir ses veriyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:50 ----------

Alıntı zapalka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım yamahadan aldıgın yada yamahanın aksesuar diye onayladıgı 3-4 egzozlar garantiden çıkarmıyor. Gpm3 egzoz sesini merak ettim 2.000 liralık nasıl bir ses veriyor

sebzelicorba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r / Yamaha R-25
    bugün aradılar bayiiden. gittim baktım. Formu doldurdum. 2 ay bekleyip tüm motivasyonumu kaybetmiştim aslında, araba almayı düşünüyodum da. Kısmet yine motosikleteymiş.

ehliyet ruhsat işini kendim halledeceğim. 50 100 lira daha uyguna gelir diyorlar. peki sigorta fiyatlarını söyleyebilir misiniz. ona göre tekilfleri değerlendireyim.

arkadaşlar bursa start motordan motor alan var mı bu hafta yada en son partinin ne zaman geldiği hakkında bilgisi olan yazılalı iki olacak hala ses seda yok yardımcı olursanız çok sevinirim

vladimir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr500r
    Belki yanılıyorum ama genel olarak hissiyatım; yaşı , tecrübesi, maddi durumu, çok da iyi olmayan arkadaşlar bu motora (veya herhangi bir 250cc) büyük ilgi gösteriyorlar. Eğitim süreci devam eden, mesleğini tam olarak eline almamış genç arkadaşların kredi çekerek,senet sepetle motor alması doğru değil. Önceliklerinizin bu aşamada farklı olmasını öneririm arkadaşlar, eğitiminizi ,donanımınızı arttırın sonra en iyilerine binersiniz. Bu devirde ekipman masrafı, bakımı,sigortası hariç 15.000 TL ihmal edilebilecek bir tutar değil. Orta üzeri üniversitelerde yüksek lisans yaparsınız, yurtdışında yabancı dil öğrenmeye gidersiniz..vs. Kararlarınızı gözden geçirmenizi umuyorum. Hiç bir art niyetim yoktur. Almış olan, kullanan sağlıkla, mutlulukla kullansın.
    ozgranl, harung, iptaluyelik04 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)