Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Koruma takozları pronix marka

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA YZF R 25
    Arkadaşlar katlanır plakalık kullanan varmı. Bir arkadaş almış takmış motoru 17.000 TL ye satıyor
    İnternette araştırdım çeşit çok ama bizimkine uyarmı bilemiyorum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...10273301/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:41 ----------

Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yerde toz vardı bide lastikler ısınmamıştı, ön fren sıkınca ön teker kaydı evet motorda birşey yok zaten koruma takozu saolsun
    Geçmiş olsun. Sizde bişey yoktur umarım:(

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:44 ----------

Alıntı nexus7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://tr.aliexpress.com/item/uglybros-rear-motorcycle-tail-bag-luggage-bag-backseat-send-waterproof-cover-Free-shipping/32295235133.html
    Arkadaşlar bu ürünün orjinali ktm de 500 TL nin üstünde. orjinalinde içine kask bile konabilecek kadar büyüyor.
    sizde bakabilirmisiniz.
    Motoruna çanta alan şimdiye kadar sadece 1 kişi sanırım yada çin malı düşünen yok

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı fabutu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallaha benimde hoşuma gitti sarıda gösteriyor kendini yamaha yzf r25 almak istiyordum başlangıç için uygun olmayaağını söylediler hem tecrübe hemde maddi çünkü lastik kask felan var yzf 125 istedim oda pahalı üniversite öğrencisiyiz alın teriyle almak istiyorum ama hoşuma gitti benim
    Pulsar gibi bir fiyat politikasına sahipse alınabilir. YZF125e o paraları vermek bence çok gereksiz belki uygun fiyatlı bulunursa ikinci el alabilirsiniz.
    Ahmet
    Honda CBR125 (5500 km)
    Yamaha YZF R25 (15000 km)

Tutarmı sizce pulsar yani tip felan güzel

PysLre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    R25'den ne ses var ne seda... Haziran 15 e kadar beklemeye devam. Tatil planlarımız sarkmaz inşallah
    Tugay Boruzan. Çanakkale'den Selamlar.

Mustafa_Uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Alıntı PysLre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25'den ne ses var ne seda... Haziran 15 e kadar beklemeye devam. Tatil planlarımız sarkmaz inşallah
    Canakkaleli Hemşehrim eğer kapora vermedi isen Bursadan motor temininde yardimci olurum. Mutlaka Çanakkale'den alacağım diyor isen yamaha genel merkezi ara. En doğru bilgiyi oradan alırsın. Bayiler ne yazikki bazen gerçekleri değil işlerine gelen şeyleri söylüyorlar bizlere.

Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    Alıntı Mustafa_Uz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canakkaleli Hemşehrim eğer kapora vermedi isen Bursadan motor temininde yardimci olurum. Mutlaka Çanakkale'den alacağım diyor isen yamaha genel merkezi ara. En doğru bilgiyi oradan alırsın. Bayiler ne yazikki bazen gerçekleri değil işlerine gelen şeyleri söylüyorlar bizlere.
    Teşekkürler Mesaj attım size.

Motosikleti
    XJ6N
    30 mayıs c.tesi intercity parkta yamaha tr etkinliğine gelen var mı benden başka

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:55 ----------

bu arada şileye gtmiştk öyle bi vdeo koydum editlemeden

https://www.youtube.com/watch?v=jyaehL9d91c

RidetoLive. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 Raceblue
    yokmu bi haber bizim motorlardan hala.Vallahi kafayı yicem artık bi ara araba bakmaya başladım yanlışlıkla sonra ninjaya döndüm.Sezon bitcek biz daha motor rodaj yapcaz

Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    Alıntı RidetoLive. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yokmu bi haber bizim motorlardan hala.Vallahi kafayı yicem artık bi ara araba bakmaya başladım yanlışlıkla sonra ninjaya döndüm.Sezon bitcek biz daha motor rodaj yapcaz
    Heheheh aynen. Sezon bitecek.Bende bekliyorum yakın olan yerlerde kalan varsa onlara ulaşmayı deniyorum.

Motosikleti
    Honda 650F
    Arkadaşlar Bu R25 lerde neden ABS yok CBR250R da var sanırım.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 (ilk alın terim)
    Abi distribütörü aradım perşembe günü netleşir diyorlar bu nasıl iş of offff

Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    Alıntı exterminate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Bu R25 lerde neden ABS yok CBR250R da var sanırım.
    Abs sadece Kawasaki 250sl lerde var onlarda da absli ve abssiz fiyatları farklı oluyor. cbr250-r25-kawa 250- bunlarda abs yok

maxwellpasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha yzfr25 2015
    Arkadaşlar bende irc zede oldum. Virajda motoru kaydırdım, Motor biraz kaydı bende 1-2 takla attım. Allah tan kaskım, montum ve eldivenin vardı. Ama dizliğim yoktu. Dizine 6 dikiş atıldı. Ekipmanların ne kadar önemli olduğunu görmüş oldum.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı maxwellpasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende irc zede oldum. Virajda motoru kaydırdım, Motor biraz kaydı bende 1-2 takla attım. Allah tan kaskım, montum ve eldivenin vardı. Ama dizliğim yoktu. Dizine 6 dikiş atıldı. Ekipmanların ne kadar önemli olduğunu görmüş oldum.
    Geçmiş olsun motordada maddi hasar var tabi.Motoru alıken lastik parasınıda bir kenara koyun yazık olmuş.

maxwellpasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha yzfr25 2015
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun motordada maddi hasar var tabi.Motoru alıken lastik parasınıda bir kenara koyun yazık olmuş.
    teşekkür ederim motorun sol karenaji çiziklerle dolu. Birde vites attırıcı yamuldu

Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    Geçmiş olsun. Lastikler hakikaten çok berbat bende geldiği gibi rossoları takıcam.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Irc lastikler yüzünden ikinci el r25 alacakları bol kazalı motorlar bekliyor.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R 25
    Büyük geçmiş olsun.Ön frene basmış olabilir misiniz acaba? benimde başıma gelmişti. çok şükür hızım düşüktü ufak tefek motor çiziğiyle atlattım.

Motosikleti
    XJ6N
    çok geçmiş olsun üzülmeyin daha kötüsüde olabilirdi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)