Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben söylediğinize katılmıyorum.. Lastik bence herşeyden önemli.. Bayii'den çıkar çıkmaz soluğu lastikçide almak en doğrusu bence.. Bunun rodajı, yazı, kışı yoktur.. Tabi ki bu dediğim maddi imkanla olan birşey olduğu için imkanı olan herkesin ilk yapacağı iş lastik olsun arkadaşlar..

Motolastik'in instagram hesabını takip edenleriniz varsa sanırım kendiside bu formdadır.. Bayii'den çıkar çıkmaz 4 km sonra lastik değişimi yapmış olan bir arkadaş olucak.. Kendisini tebrik ederim.. Başarılı bir hareket.. Önce yere sağlam basmak gerek, rodajı beklemenin bir manası yok her halukarda motoru kullanan olacağı için..
    Yapan arkadaş taz1291

Motolastik Kürşat ve Ersan beylerde motoru çok beğendi bu arada, ki adamlara gelen-giden motorun haddi hesabı yok.
    Mitoqondri bunu beğendi.
    Ein Hobby ist erst dann ein Hobby, wenn man es übertreibt !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler hocam bilgi için.. Bence en doğru yapılması gerekeni yapmış motor sahibi..

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    bir kaç saat önce nazilli de önümden bi r25 geçti alan arkadaşa hayırlı uğurlu olsun
    Mitoqondri bunu beğendi.

maxwellpasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha yzfr25 2015
    arkadaşlar bende manavgat erdem motordan r25 alıp aranıza katıldım.
    ancak görev yerimden dolayı bir süre daha motorum orada misafir kalacak. :(
    motoru eşim ve ben çok beğendik. Allah isteyen herkese nasip etsin.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Fazla zam gelmez ise insAllah bizde bu sevinci yaşarız

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R

Bugün yamaha anadolu açılışında biraz inceledim.. Alan arkadaşlara hayırlı olsun.. Plastik aksamlar biraz fazla esniyor gibi geldi.. Bağlantılarda da biraz ucuza kaçma işi olmuş sanırım.. Birde canımı sıkan gidon tarafından yeri görebilme olayı ki sevemedim bi türlü.. Ancak sürüşünde bunların hepsini unutturur sanıyorum..

yns_cbn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R, Lifan PONY
    Ah ulan aaahhh. Senelerdir Hep yamaha'nin 250cc racing bir motor getirmesini bekledim. Ama o kadar çok bekledim ki en sonunda 2012 de cbr 250r almak zorunda kaldım. Şimdi harbiden yamaha 250cc bir racing getirdi ama bende cbr 250r gibi bir kamyon var. Ağlamayım mi güleyim mi bilemiyorum
    halilom bunu beğendi.

puyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    r25 de sıra bekleme olayı varmı?

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motoru canlı olarak gördüm. yan grenajlar ve ön bölüm gayet estetik ve heybetli fakat, üstten ve arkadan bakıldığında benzin deposu aşırı çirkin ve cılız, biçimsiz.

YZF 125 in deposunu bildiğimden bu kadar küçük ve motorun karizmasını yok eden bir depo hiç tahmin etmiyordum. problem motorun üstten baktığınızda yan grenajların bulunduğu kısım cbr250 den 1'er cm geniş, depo ise hondadan 1-2 cm dar, çok orantı bozukluğu var. Benzer durum cbr500R de de mevcut yalnız.

bir diğer gözüme batan kısım motor cbr250 ye göre daha bir 600 lük çizgileri taşıdığından eski kasa R6 ya benzediğinden arka 140 teker sırıtıyor.

Bide ilk motoru olarak alıcaklar eğer 36 beygirin tamamını havaya girip sık sık kullanırlasa büyük sakatlıklar çıkacak. Daha piyasya çıkmadan nette popüler olduğundan baya bi insanın ilk motoru olacak çünkü

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru canlı olarak gördüm. yan grenajlar ve ön bölüm gayet estetik ve heybetli fakat, üstten ve arkadan bakıldığında benzin deposu aşırı çirkin ve cılız, biçimsiz.

YZF 125 in deposunu bildiğimden bu kadar küçük ve motorun karizmasını yok eden bir depo hiç tahmin etmiyordum. problem motorun üstten baktığınızda yan grenajların bulunduğu kısım cbr250 den 1'er cm geniş, depo ise hondadan 1-2 cm dar, çok orantı bozukluğu var. Benzer durum cbr500R de de mevcut yalnız.

bir diğer gözüme batan kısım motor cbr250 ye göre daha bir 600 lük çizgileri taşıdığından eski kasa R6 ya benzediğinden arka 140 teker sırıtıyor.

Bide ilk motoru olarak alıcaklar eğer 36 beygirin tamamını havaya girip sık sık kullanırlasa büyük sakatlıklar çıkacak. Daha piyasya çıkmadan nette popüler olduğundan baya bi insanın ilk motoru olacak çünkü
    Ben de bugun Kardesler Yamaha'da inceledim.

Sekil olarak kucuk handikaplari olsa da muadullerinden(kawa 250 sl, cbr 250, hyosung vb) kat kat daha estetik gorunuyor. Ilk motosiklet olmasinin riski konusunda da kesinlikle katiliyorum. Rahatlikla 180-185 goren bir motosiklet (isi bilenler pistte 190 da gorur).

Tek temennim motora bununla baslayacak olanlarin baslangic egitimini gecin CSS egitimi almasi. Yoksa hurra diyip ilk otobana cikis virajinda patlayan 17-24 yas arasi kardeslerimizin haberlerini okumaktan cok korkuyorum.
    GP500-1st bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Lastikleri neden hemen değiştiriyorsunuz? Belki o kadar da kötü değildirler, önce biraz denemekte fayda var.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastikleri neden hemen değiştiriyorsunuz? Belki o kadar da kötü değildirler, önce biraz denemekte fayda var.
    hocam o irc ler gerçekten iyi değil, yol tutuş ve ısınmama problemi var.

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı yns_cbn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah ulan aaahhh. Senelerdir Hep yamaha'nin 250cc racing bir motor getirmesini bekledim. Ama o kadar çok bekledim ki en sonunda 2012 de cbr 250r almak zorunda kaldım. Şimdi harbiden yamaha 250cc bir racing getirdi ama bende cbr 250r gibi bir kamyon var. Ağlamayım mi güleyim mi bilemiyorum
    Hocam sat CBR ı, al R25 i. Tutkuların peşinden koş madem. Ne diyelim??

yns_cbn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R, Lifan PONY
    Haklısın cbr yi satmak lazım. Hemen bugünden tezi yok motoru fotograflayip sahibinden.com'a koyalım bari. Zaten büyük ihtimalle r25 stoklarında muhtemelen yaza kadar sıkıntı olur. Şimdiden sipariş geçmek lazım. Bu arada lastik çok önemli ben cbr ye Briston batlax almıştım. Motordan ve canından olmaktansa lastiği degistirmek daha evlâdır

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Fiyat ne kadar yükselecek acaba bir bilgisi olan var mı? dedikleri gibi 500 lira farkla 14 olacaksa çok problem olmaz ama 15'i filan görürse sıkıntı.

hardmusty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125>, Yamaha R25> Honda CBR650R
    r25 dün teslim aldım cbr125 imi satmadan aldığım için bir karşılaştırma yaptım elciklerdeki sinyal düğmeleri ve diğer butonlari, honda ya göre bir gömlek aşağıda ama gerçekten torqu çok yüksek acayipte yakışıklı....

yavuzk2004, halilom ve nemesis-83 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Ben ikinci parti motosikletlerden alacagım bugun haber geldı fuardan sonraki pazartesi gibi teslim edecegıne dair ve fiyat 14.000'i kesinlikle gecmeyecek.

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Alıntı yns_cbn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın cbr yi satmak lazım. Hemen bugünden tezi yok motoru fotograflayip sahibinden.com'a koyalım bari. Zaten büyük ihtimalle r25 stoklarında muhtemelen yaza kadar sıkıntı olur. Şimdiden sipariş geçmek lazım. Bu arada lastik çok önemli ben cbr ye Briston batlax almıştım. Motordan ve canından olmaktansa lastiği degistirmek daha evlâdır
    250 likten 250 liğe geçmek bana pek mantıklı gelmiyor arada çok fazla bir performans farkı olmayacaktır. CBR250 kullanıcısı olsam 2.el büyük motor bakardım.

berkerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj ns 200/bmw r nine T

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)