Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mustbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    yillar sonra bakaruk o zamanlar genctik filan deriz mesajim bulunsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Kapora veren arkadaslar 2015 olarak mi alacaksiniz bilginiz var mi?

Asagidaki videoda R25 Ninja250 karlilastirmasi yapilmis. Video Japonca ama ozetle tercume ediyim....

"13.500 e yimisim Ninjasini. Yarin kapora virecem. Irc lastikle gelmiyeydi iyiydi..." diyor Japon hemserim

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Motor_Derili adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Asagidaki videoda R25 Ninja250 karlilastirmasi yapilmis. Video Japonca ama ozetle tercume ediyim....

"13.500 e yimisim Ninjasini. Yarin kapora virecem. Irc lastikle gelmiyeydi iyiydi..." diyor Japon hemserim

Daytona motora adimi siraya yazdirdim. Gelenler yamaha turkiyeye gore 2014 olacakmis. İlk partiden sonrasi 15 model olacakmis. Diye bilgiler aldik.
    Motor_Derili bunu beğendi.

Motosikleti

videonun linki cikmamis mesajimda.

Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daytona motora adimi siraya yazdirdim. Gelenler yamaha turkiyeye gore 2014 olacakmis. İlk partiden sonrasi 15 model olacakmis. Diye bilgiler aldik.
    Tesekkur ederim.
    M otorcuyum ben, O na yürekten bağlıyım, T ek tekerde şahlanırken, O nun gidişine hastayım, R acing değil belki ama, EN GEÇ AKŞAMA YANINDAYIM

overspeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sariyeron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha Baydara a kapora yatırdık. Bayiye gitmeye gerek yok. Telefon, internet ile halloluyor. Tabi hala ön sipariş alıyorlarsa. İlk gün daat 3'de arkadaş 4ncü kişiydi kaporayı yatıran. 2 kişi siyah, 2 kişi de mavi istemiş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:20 ----------

14000 devir, bu motorun esprisi bu. Benim cbr 500r 12000 devir çeviriyor, sırf bu yüzden kıskanıyorum arkadaşı
    İlk gün derken hangi gün oluyo hocam? Ben cumartesi günü öğlen 1 buçuk gibi mavi renk için kapora verdim. sanırım o iki maviden birisi benim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana Baydarda ilk partiden alıcağım söylendi ama tarih olarak mart sonu dedi ve 2015 model olacakmış(kapora alındı kağıdına da 2015 yzf-r25 yazdı). Her yerde çelişkili açıklamalar var, ya bayiler bihaber ya da bi çakallık var bu işte bayi bazında veya yamaha tr bazında.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    bakalım bu hafta sonu 2 adet gelecekmiş 1 i satılmış 1 inin sahibi yok daha nasip kısmet artık satılmadan yetişirsem bi yakından incelemek istiyorum. Yalnız ilk modeller 2014 daha sonraki parti 2015 model olacakmış. Yalnız deli gibi talep varmış 15 dk durduk 5 kişi aradı bir arkadaşta gönderebilir misiniz gibisinden pazarlık yapıyordu gelecek olan motor renkleri de belli değilmiş bu arada. Bakalım nasip kısmet artık

Motosikleti
    Yamaha Xmax
    Selam,
    Biraz önce bayi ile konuştum. 13500 TL ilk iki motorun fiyatıymış. Motorun daha sonraki fiyatı 14500 TL olacakmış. Her ay teslimat yapacaklarmış ve bunun için müşteri listesi oluşturmaya başlamışlar.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    R25'de ninjajadan farklı değil sele yüksekliği aynı

yns_cbn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R, Lifan PONY
    Selam ve saygılar arkadaşlar. 2012 cbr 250r sahibi olarak diyorum ki her ne kadar cbr 0-100 avantajını korusada ben motorumu şimdiden satılığa çıkardım. Varsın olsun biraz daha fazla yaksin ama ben razıyım hedef yzf r250. Ben yamaha kalitesini her zaman hondadan bir tık önde buluyorum kişisel olarak. Bence bu motor 250cc içinde gelecek zamanda piyasaya yön veren motor olacaktır

125 in fiyatına bakın 12800 olmuş bile buda uçacak sizin sayenizde.

Motosikleti
    Yamaha YZF R-25
    http://www.altinelbiseliadam.com/altinli-gece-2-sezon-7-bolum04-02-2015-fuat-abi-devrim-abi-ve-r25/
    Çarşamba günü tanıtım videosu çıkıyor bakalım barkın beğenmiş mi?

Motosikleti
    R25 icin sıraya yazıldık bakalım.ilk parti 2 renk gelecekmiş öncelikle siyah olmadı mavi beyaz.bu parti 2014 model sonrası gelen 2015 modelleri aşağı yukarı fiyatı 14500-15000 araliginda olmasi muhtemelmis.

Motosikleti
    Yamaha Xmax
    Peki lansman fiyatı diye dağa taşa 13.500 TL yazıp, almak isteyenlere "ama o fiyat iki tane motor için, onlar da satıldı, sonraki parti muhtemelen 14.500 TL olacak" demek nedir? Tamam 1000 TL çok büyük bir fark olmayabilir ama bu tutum insanları salak yerine koymak değil midir?
    overspeed, agrasiwe ve mesut38 bunu beğendiler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    R25 icin sıraya yazıldık bakalım.ilk parti 2 renk gelecekmiş öncelikle siyah olmadı mavi beyaz.bu parti 2014 model sonrası gelen 2015 modelleri aşağı yukarı fiyatı 14500-15000 araliginda olmasi muhtemelmis.
    Kulaklarınız hiç çınlıyomu diye sordunuz mu?

1.5 senedir Honda dan içeri ne zaman girsek ağızlarına bi zam dolamışalar. zam gelicek, yok 2 ay sonra şukadar olacak, yok 2014 ler şöyle olacak...

biz sizi direk salak yerine koyuyoruz demedikleri kalıyor bi.

İradesi olmayan insanlarız ya, hangi fiyatı dayasalar alıcaz nasıl olsa ya, amma lakin öyle olmayabilirde

R25 parça fiyatlarında da şenlik var anlaşılan

Motosikleti
    Parca fiyatlarinin ic acici olmayacagi kesin.
    GP500-1st bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    ben şahsen daha araştırmıyorum etmiyorum sormuyorum, nereye ismimi yazdırsam bir cayma durumu var, ilk önce 13500 den alırsınız diyenler şimdi alamicaksınız diyorlar, resmen dalga geçmek bu ! gidicem fuarda bağırcam çağırcam verirlerse alırım 13500 den yoksa traş.

Motosikleti
    4. motor Honda
    Motoru almak için parasını ödedim bakalım esasında cbr250r ilk çıktığında 8800 lük fiyatıyla vay be demiştim fiyatı sürekli arttı ve 13500 e geldi bende pulsar mı inazuma mı diye düşünürken R25 ortaya çıktı açıkcası devirli motor sevdiğim için ve yamaha ya güvendiğim için kredileri çekip motoru aldım bekleyiş başladı....

Bu arada devire göre yanıp sönen ikaz ışığınınnasıl ayarlandığınıda paylaşayım küçük ama güzel bir detay, şöyleki
    ikaz ışığı pulsarda da var ama deviri, yanma fasılası ve parlaklık ayarı tam japon işi olmuş

https://www.youtube.com/watch?v=6aRV4yAdwkA

Sj's bunu beğendi.

Motosikleti
    mt 09
    Hangi bayiden aldınız acaba. Birde ilk parti geliş tarihi ile alakalı bir bilginiz varmı? Saygılar.

Motosikleti
    4. motor Honda
    zam gelebilmesi riskini göze alarak tekirdağdan aldım sonuçta 2015 model siyah olsun dedim, zaten bu motorun fiyatı yurtdışında cbr dan daha pahalı.

lansmana katılanların yorumları çok olumlu, cuma günü yarın yani bayilere sevkiyat başlıyormuş büyük ihtimalle önümüzdeki haftasonu lansman için gelen ilk serinin üstüne bineriz.

Allah nasip ederse bende almayı düşünüyorum ama fiyat sabit kalırsa yok zam yaparlarsa bunu Türk motosiklet severlere ve müşterisine saygısızlık olarak kabul edecem bedavaya da verseler almam bi malın fiyatı bellidir Kardeşim sezon başı belirlersin öyle kalır sanki bulunmaz Hint kumaşı avrupada böyle kafa yapabiliyomu bu arkadaşlar müşterisiyle japon kaliteli derler yaptıkları hesabın kalitesizliğine bak yok şimdi aldın aldın bi daha babayı alırsın bi de para verecem sıraya girecem iki ay bekleyecem parayı ben vermiyomuyum arkadaş sanki bedava veriyo çok guveniyosan malına çekersin fiyatını kafadan demekki güvenemiyosun demekki beklemek lazım demekki bi görmek lazım
    agrasiwe bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)