Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    arıyorumm
    Alıntı kbR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar R25 bulamıyorum bulunduğu ilde olan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilir mi acaba ?
    ANTALYANIN ALANYA ilçesinde etkin ticarette şuanda stoklarında 1 adet mavi var ilgililere duyurulur
    kbR bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Arkadaşlar hararet göstergesi sizde 1den mi başlıyor sıfırdan mı?

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 (ilk alın terim)
    Arkadaşlar dün bir yazı yazdım ama kimse cvp vermedi. Motorunu bekleyipte bu hafta içi bayiden haber alan varmı acaba sevkiyat tarihini...

Motosikleti
    arıyorumm
    Alıntı Safety First adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hararet göstergesi sizde 1den mi başlıyor sıfırdan mı?
    kontağı ilk çevirdiğimde hiç çalışmamış bile olsa hararet 1 de oluyor. çalıştırıyorum 2.dişe gelmesini bekliyorum sonra yola çıkıyorum ben
    Safety First bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Yfz R25
    Arkaşadaşlar merhabalar Bursa Start Moto ile ilgili birçok şikayet vardı forumda dünde benim başıma bir sıkıntı geldi Bursa da olsam kendimi tanıyorum ciddi sıkıntı çıkartırdım. R25 yağ filtresi fiyatı sordum 55 TL dediler ve ellerinde 3 adet olduğunu söylediler tamam yeğenimi gönderip aldırıyorum dedim. Ve bir kaç bayiyi aradığımda yağ filtresinin 25 TL olduğunu söylediler. Tekrardan arayıp durumu söyledim. Yok fiyat sabit dediler yetkiliye verin dedim ve yanlışlık olduğunu 30 TL olduğunu söylediler. Peki deyip yeğenimin yolda olduğunu ve almaya geldiğini söyledim tamam dediler. 15-20 dakika sonra yeğenim gittiğinde ellerinde olmadığını söylemişler hemen Start motoru arayıp haklarında yazılı ve sözlü şikayette bulunacağımı söyledim. Telefondaki adam olayın savunulacak bir yanı olmadığını ( GAYET NAZİK BİR DİLLE ) ve servistekilerle görüşeceklerini söyledi ama duruma canım çok sıkıldı. Kendim Savcılık personeliyim ve 20-30 TL'nin benim için önemi yok motor zaten pahalı bir olay yanlız bunu yamaha gibi 5 senedir kullandığım bir firmanın yapması canımı çok sıktı. Ben bu motoru alırken bu parayı verirken yada adam R1 M e 80 bine yakın para verirken karşısında muhatap satın alıyor, servis güvencesi, hızlı parça temini, güleryüzlülük satın alıyor yada alması gerekiyor. Ben bugün yazılı olarak yamahaya şikayetimi bildireceğim aynı şekilde sıkıntı yaşayan varsa yazalım yoksa bu adamların düzeleceği yok. İşçilikte fiyat fark etse anlarım başıma geldi ancak YAMAHA gibi bir firmanın parçaları her yerde aynıdır... Kime ne geçirirsen mantığı ile bu işler yürümez bu şekilde köklü bir firmanın bunu yapması can sıkıcı.
    CmKLC, Safety First, mesmeyut ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

kbR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı handsome_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ANTALYANIN ALANYA ilçesinde etkin ticarette şuanda stoklarında 1 adet mavi var ilgililere duyurulur
    Telefon ettim elinde olmadığını söyledi. Birde bütün bayii ler 14.500 derken bu 15.000 diyor.
    Oysa canı çıkana kadar sevmeliydi insan,,, Elbiseleri çıkana kadar değil !!

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı Fuat16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkaşadaşlar merhabalar Bursa Start Moto ile ilgili birçok şikayet vardı forumda dünde benim başıma bir sıkıntı geldi Bursa da olsam kendimi tanıyorum ciddi sıkıntı çıkartırdım. R25 yağ filtresi fiyatı sordum 55 TL dediler ve ellerinde 3 adet olduğunu söylediler tamam yeğenimi gönderip aldırıyorum dedim. Ve bir kaç bayiyi aradığımda yağ filtresinin 25 TL olduğunu söylediler. Tekrardan arayıp durumu söyledim. Yok fiyat sabit dediler yetkiliye verin dedim ve yanlışlık olduğunu 30 TL olduğunu söylediler. Peki deyip yeğenimin yolda olduğunu ve almaya geldiğini söyledim tamam dediler. 15-20 dakika sonra yeğenim gittiğinde ellerinde olmadığını söylemişler hemen Start motoru arayıp haklarında yazılı ve sözlü şikayette bulunacağımı söyledim. Telefondaki adam olayın savunulacak bir yanı olmadığını ( GAYET NAZİK BİR DİLLE ) ve servistekilerle görüşeceklerini söyledi ama duruma canım çok sıkıldı. Kendim Savcılık personeliyim ve 20-30 TL'nin benim için önemi yok motor zaten pahalı bir olay yanlız bunu yamaha gibi 5 senedir kullandığım bir firmanın yapması canımı çok sıktı. Ben bu motoru alırken bu parayı verirken yada adam R1 M e 80 bine yakın para verirken karşısında muhatap satın alıyor, servis güvencesi, hızlı parça temini, güleryüzlülük satın alıyor yada alması gerekiyor. Ben bugün yazılı olarak yamahaya şikayetimi bildireceğim aynı şekilde sıkıntı yaşayan varsa yazalım yoksa bu adamların düzeleceği yok. İşçilikte fiyat fark etse anlarım başıma geldi ancak YAMAHA gibi bir firmanın parçaları her yerde aynıdır... Kime ne geçirirsen mantığı ile bu işler yürümez bu şekilde köklü bir firmanın bunu yapması can sıkıcı.
    Ben de aynı durumdan muzdaribim inegöle gittim bu yüzden ellerinde yağ filtresi kalmamış sırf start motora para yedirmemek için bakıma geç gidicem veya internetten sipariş edicem bursada başka filtre isteyen olursa hemen istanbuldan sipariş geçelim 8 TL kargo parası ayrı ayrı vermeyelim.
    Ahmet
    Honda CBR125 (5500 km)
    Yamaha YZF R25 (15000 km)

Motosikleti
    arıyorumm
    Telefon ettim elinde olmadığını söyledi. Birde bütün bayii ler 14.500 derken bu 15.000 diyor.
    plaka dahil fiyatını söylemiştir o sana
    kbR bunu beğendi.

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Nasıl motorunuzu bakıma götürürken 3-5 kuruşun hesabını yapıp gelip burada fiyatlardan şikayet ediyorsunuz amma velakin motorunuzu satarkende kazıklayacak adam arıyorsunuz.13.4,14.5 e al motoru sonra 15-16-17 bin tl ye ilan ver.tutturmuşunuz bir rodaj,yemişim sizin rodajınızı.Yok mont almış yok kask almış,yok rodaj yapmış yok sıfırına zam gelecekmiş hakkı 17 binmiş.Yok rodajda harcadığın benzin parasınıda katsaydın!Banane senin montundan kaskından.Kendine özel aldığın giysi ve malzemelerden banane.Güzel memleketimin uyanık insanları bırakın bu ayaklarıda saçmalamayın özünüze dönün biraz.Ceddinize bakında biraz burnunuz yansın.Ne kadarda kem küm etsenizde hepiniz fırsatçısınız.Kredi çekip motor aldıysan sana pahalıya malolmuşsa banane.Vazgeçtim sizin yüzünüzden R25 falan almayı.Böyle saçma ilan veren adamlarında motoru kendisi gibidir eminim.
    Sözüm Saçma sapan ilan verip bide üste çıkmaya çalışanlaradır...İnşallah satmak istedikleri motorları alacak enayi bulamazlarda ellerinde patlar.
    Hadi hayırlı traşlar.
    kbR ve Samet Özkan bunu beğendiler.

Motosikleti
    arıyorumm
    Alıntı TOTEMONS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl motorunuzu bakıma götürürken 3-5 kuruşun hesabını yapıp gelip burada fiyatlardan şikayet ediyorsunuz amma velakin motorunuzu satarkende kazıklayacak adam arıyorsunuz.13.4,14.5 e al motoru sonra 15-16-17 bin tl ye ilan ver.tutturmuşunuz bir rodaj,yemişim sizin rodajınızı.Yok mont almış yok kask almış,yok rodaj yapmış yok sıfırına zam gelecekmiş hakkı 17 binmiş.Yok rodajda harcadığın benzin parasınıda katsaydın!Banane senin montundan kaskından.Kendine özel aldığın giysi ve malzemelerden banane.Güzel memleketimin uyanık insanları bırakın bu ayaklarıda saçmalamayın özünüze dönün biraz.Ceddinize bakında biraz burnunuz yansın.Ne kadarda kem küm etsenizde hepiniz fırsatçısınız.Kredi çekip motor aldıysan sana pahalıya malolmuşsa banane.Vazgeçtim sizin yüzünüzden R25 falan almayı.Böyle saçma ilan veren adamlarında motoru kendisi gibidir eminim.
    Sözüm Saçma sapan ilan verip bide üste çıkmaya çalışanlaradır...İnşallah satmak istedikleri motorları alacak enayi bulamazlarda ellerinde patlar.
    Hadi hayırlı traşlar.
    arkadaş sitemini git sahibinden.com da pahalıya satanları ara onlara yap burda bize niye çemkiriyorsun. fırsatçılara prim vermek istemiyorsanda gider sıfırını alırsın kafan rahat olur. burda ağlamanın kimseye yararı yok. üç beş kişi 17 milyar yazdı diye r25 den vazgeçilmez, altındaki mt 125 in sıfırıda 12000 küsür ona bakarsan. ona veriyorsun 125 cc ye. 250 cc rakipsiz motoramı veremeyeceksin
    Safety First bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    plaka dahil fiyatını söylemiştir o sana
    Fiyat konusunda haklı olabilirsin ama ellerinde olmadığını söylediler.
    Oysa canı çıkana kadar sevmeliydi insan,,, Elbiseleri çıkana kadar değil !!

Motosikleti
    arıyorumm
    Fiyat konusunda haklı olabilirsin ama ellerinde olmadığını söylediler.
    daha dün vardı demekki satılmış kardeşim kusura bakma yanlış bilgilendirdiğim için

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    daha dün vardı demekki satılmış kardeşim kusura bakma yanlış bilgilendirdiğim için
    Ne kusuru hocam.. sizlik bisey yok.

AArtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ilerleyen zamanlarda az da olsa Türkiyeye R3 gelme ihtimali var mı acaba bilgisi olan var mı? Vergisi pahalı oluyor tamam da bence gülü seven dikenine katlanır hesabı bunun alıcısı olmayacağını sanmıyorum. Ben de r25 düşünüyorum fakat hazır aynı şekil daha iyisi varken hemen buna atlamak istemiyorum. Kawasaki alacak olsam ninja 250 değil ninja 300 tercih ederdim.
    Herkese dikkatli ve sağlıklı sürüşler.

Motosikleti
    Alıntı AArtan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ilerleyen zamanlarda az da olsa Türkiyeye R3 gelme ihtimali var mı acaba bilgisi olan var mı? Vergisi pahalı oluyor tamam da bence gülü seven dikenine katlanır hesabı bunun alıcısı olmayacağını sanmıyorum. Ben de r25 düşünüyorum fakat hazır aynı şekil daha iyisi varken hemen buna atlamak istemiyorum. Kawasaki alacak olsam ninja 250 değil ninja 300 tercih ederdim.
    Herkese dikkatli ve sağlıklı sürüşler.
    vergi dilimi buhammetinde ülkemize r25 olarak geldi normalde bazı avrupa ülkelerine r3 olarak piyasayı çıktı hocam o yüzden geleceğini sanmıyorum ama yamaha ne düşünür bilemem...

AArtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mesela şöyle birşey olabiliyor mu?(Bilmediğim için öğrenme amacıyla soruyorum) 3-5 kişi toplanıp bir bayiye gidip bizim için 5 tane R3 getir, al bu da kaporası... diyerek getirilebilir mi?

Motosikleti
    arıyorumm
    r3 den dahada iyisi var R6 madem gülü seven dikenine katlanır diyorsun vergi sıkıntı değilse R6 alabilirsin 250 cc zatenbu bizim gibi vergi sıkıntısı çeken ülkeler için üretiliyor.
    CmKLC ve kbR bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı AArtan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesela şöyle birşey olabiliyor mu?(Bilmediğim için öğrenme amacıyla soruyorum) 3-5 kişi toplanıp bir bayiye gidip bizim için 5 tane R3 getir, al bu da kaporası... diyerek getirilebilir mi?
    zannetmiyorum kardeşim ama bi sor istersen şuan hangi ildeysen İstanbulda yetkili distribütörü Samandırada internetten telefonunu bul bi şansını dene..

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı Fuat16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursa start motor'a FZ6 Fazer için arka balata sordum. 110TL fiyat verdiler. 20TL de işçilik aldılar. Orjinal balataymış. Heryerde fiyatı aynıymış.
    Farklı markanın en iyi balatasını 70TL ye satın aldım. Üstelik Zincir, ön-arka dişli, yağ, yağ filtresi, arka balata değişimi için işçilik ücreti 50TL verdim.
    Yani Start motor benim şahsi görüşüme göre de ilgisiz ve yüksek fiyat çeken bir firmadır.

Toprak17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF-R25 (MAVİ)
    Arkadaşlar kısmetse bende r25 le aranıza katılıcam bayiden teslim alıcamız zaman sıfır motorda olsa kontrol etmemiz gereken yerleri nereleridir montajında falan sorun olmasında yada çizilme falan nerelerine dikkat etmek lazım yardımcı olursanız sevinirim tekeriniz düz bassın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)