Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha r25
    70 tl fiyat verdiler branda icin
    TahirHasan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı Xavosa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir 10 dakika önce falan sağlam düştüm arkadaşlar 35-40 la sağa dönüyordum ön lastik kaydı, yatık falan da değildim ama zeminden mi nedir, bir marketin önündeydim. Sulamış olabilirler. Bayağı bir sürüklendim yerde, sağ tarafa düştüm. Araç yoktu neyseki. Kalktım falan hemen çalıştı tekrar eve geldim paniklemeden.
    sağ bacağımın üzerinde kaldı motor biraz bacağım ağrıyor, eldiven vardı ama bilek bölümü açılmış o sıra biraz yara olmuş sürtünmeden.

Motora gelince sağ tarafa baktım tabi korka korka Yamaha yazısının olduğu bölge haliyle çizilmiş bayağı ama çökme, çatlama falan yok sanırım sabah dikkatli bakacağım. Aynada bişey yok gibi, motorun üst kısmında bir ezilme var. Sağ sinyal lambam yanıyor ama kopmak üzere, biraz çeksem gelecek gibi. Durum bu. Aksamda sıkıntı yok gibi ama ön lastiğim biraz sarsılıyor sanki. Rolantim sorunsuz, geçişler normal gibi. Artık bakalım olacağı varmış.
    Geçmiş olsun öncelikle,

Bende lansman fiyatından alamadım elimde sadece 4 bin lirayla (eski sattığım motorun parası) girdim r25 işine bana şimdiye kadar olan maliyeti 19 bin lirayı geçti, banka kredisi, kaskosu, koruma topuzu lastiği, ruhsatı vs derken bu hale geldim ama çok şükür motora dair herşeyi tamamladım aklımda kalan acaba şu olsa olur muydu dediğim hiç bişey kalmadı.

1 sene boyunca sırf bu motor için çalışacağım ama mağaza görevlilerinin ellerinde ne depo ne grenaj hiç bişey olmadığını o yüzden kaza yaparsam motorun mecburen parça için yatacağını söylemesinden sonra pişman olmamak için tüm bu masrafları yaptım. Size de tavsiyem borç harç bulun bi yerden taksit yaptırın kredi kartına 700 tl lastik 150 tl koruma topuzu alın ilerdeki masraflardan korunun.

Motosikleti
    yamaha yzf r25
    Alıntı Greldorn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    70 tl fiyat verdiler branda icin
    Ben ankara yiba carsisindan 35tl ye aldim, malzeme kalitesi fena degil, xl beden aldim biraz buyuk oldu ama zarari yok iyi kapatiyor.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Bir 10 dakika önce falan sağlam düştüm arkadaşlar 35-40 la sağa dönüyordum ön lastik kaydı, yatık falan da değildim ama zeminden mi nedir, bir marketin önündeydim. Sulamış olabilirler. Bayağı bir sürüklendim yerde, sağ tarafa düştüm. Araç yoktu neyseki. Kalktım falan hemen çalıştı tekrar eve geldim paniklemeden.
    sağ bacağımın üzerinde kaldı motor biraz bacağım ağrıyor, eldiven vardı ama bilek bölümü açılmış o sıra biraz yara olmuş sürtünmeden.

Motora gelince sağ tarafa baktım tabi korka korka Yamaha yazısının olduğu bölge haliyle çizilmiş bayağı ama çökme, çatlama falan yok sanırım sabah dikkatli bakacağım. Aynada bişey yok gibi, motorun üst kısmında bir ezilme var. Sağ sinyal lambam yanıyor ama kopmak üzere, biraz çeksem gelecek gibi. Durum bu. Aksamda sıkıntı yok gibi ama ön lastiğim biraz sarsılıyor sanki. Rolantim sorunsuz, geçişler normal gibi. Artık bakalım olacağı varmış.
    Büyük geçmiş olsun, Allah beterlerinden saklasın. Malesef oluyor bunlar :(

Şemsiye artık açılmadığı için masraftan ısrarla kaçınıyordum ancak motor takozu ve lastik şart sanırım. IRC 'lerin ne zaman pislik yapacağı belli olmuyor demekki . Bugüne kadar çok şükür sıkıntılı bir durum yaşatmadı ama her virajda aklımda lastikler var , taksit falan bir şekilde halletmek lazım bunu.

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun öncelikle,

Bende lansman fiyatından alamadım elimde sadece 4 bin lirayla (eski sattığım motorun parası) girdim r25 işine bana şimdiye kadar olan maliyeti 19 bin lirayı geçti, banka kredisi, kaskosu, koruma topuzu lastiği, ruhsatı vs derken bu hale geldim ama çok şükür motora dair herşeyi tamamladım aklımda kalan acaba şu olsa olur muydu dediğim hiç bişey kalmadı.

1 sene boyunca sırf bu motor için çalışacağım ama mağaza görevlilerinin ellerinde ne depo ne grenaj hiç bişey olmadığını o yüzden kaza yaparsam motorun mecburen parça için yatacağını söylemesinden sonra pişman olmamak için tüm bu masrafları yaptım. Size de tavsiyem borç harç bulun bi yerden taksit yaptırın kredi kartına 700 tl lastik 150 tl koruma topuzu alın ilerdeki masraflardan korunun.
    Dostum 19000tl ile motorda ne gibi deisiklik yaptin ne onlemleri aldin ne taktirdin felan bahsedermisin biraz

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Koruma takozlari şart gibi, her serviste var mıdır acaba? Yalniz 150 TL 2 parca için Çok değil mi? Belki önemlidir olası daha fazla masraflardanda koruyabilir. Ama Herseyin bir degeri vardir, sekline semaline bakınca basit 2 parca dan oluşuyor, sanayide özel yaptırsan o kadar tutmaz. Seri üretimde çok daha ucuza mal edilebilir.

Race_Blue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha-YZF-R25
    Geçmiş olsun. Sana bir şey olmasın ; grenaj çizik olsun dert değil.
    Lastikleri rodaj sonrası bakımda değiştirmeyi düşünüyordum ; belki daha erken değiştirim, bakalım.

Güvenli ve güzel sürüşler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:50 ----------

Ben TEX marka branda almıştım.

http://www.feyizoglu.com/Motosiklet-...z_47383.html#0
    Tex Motosiklet Brandası Dikişsiz
    2mm kalınlığında
    Dikişsiz (Kaynaklı)
    Miflonlu Kumaş
    Su geçirmez
    Güneş ışınlarına dayanıklı
    Rüzgara, yağmura dayanıklı

Sonradan hava geçirgen bez kumaştan, Amerikan bezinden branda diktirme fikri doğdu.

Diktirmek isteyen arkadaşlar için , Yamaha R25 için Large ; 222 x 93 x 126 cm ebatları uygun düşüyor.
    Tekerlere gelen uç kısımlarında lastik var.

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koruma takozlari şart gibi, her serviste var mıdır acaba? Yalniz 150 TL 2 parca için Çok değil mi? Belki önemlidir olası daha fazla masraflardanda koruyabilir. Ama Herseyin bir degeri vardir, sekline semaline bakınca basit 2 parca dan oluşuyor, sanayide özel yaptırsan o kadar tutmaz. Seri üretimde çok daha ucuza mal edilebilir.
    Yamaha'daki usta kendi yaptığını gösterdi bana 100 liraya yapılabileceğini söyledi, gayet güzeldi. Aydın kardeşlerdeki 150 tl ama malzeme kalitesi daha iyi mi değil mi bilemiyorum. @ Race_Blue Teşekkür ederim hocam, hepimize. Akşam aynı yoldan geldim inat ya :D Aynı şekilde döndüm, daha önce de dönmüştüm ama dün ne oldu bilemiyorum.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    geçmiş olsun

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Arkadaşlar selam, cbr 125r ı sattıktan sonra kendimi zorlayıp daha uzun vadeli kredi ile r25 alacagım mayısın ilk haftası. Diablo rosso 2 yada muadili lastik takan varmı? Ne kadara aldınız (lastik parasınıda hesaplıyıp ona göre kredi çekicem). Egzoz sesi güzel biliyorum fakat tiger vs takan oldumu hiç? Bayiler 14500 fiyatı 14250 dusurme gibi bir indirim yapıyorlarmı?

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam, cbr 125r ı sattıktan sonra kendimi zorlayıp daha uzun vadeli kredi ile r25 alacagım mayısın ilk haftası. Diablo rosso 2 yada muadili lastik takan varmı? Ne kadara aldınız (lastik parasınıda hesaplıyıp ona göre kredi çekicem). Egzoz sesi güzel biliyorum fakat tiger vs takan oldumu hiç? Bayiler 14500 fiyatı 14250 dusurme gibi bir indirim yapıyorlarmı?
    cbr250r'a takdırdım yanılmıyorsam lastik ölçüleri aynı, takdırma dahil 800 lira verdim, bu arada R25 pistte çok güzel gidiyor, bayıldım, pistte yarışçaklar için R25 şart

karamankolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motolastik.com da 680 lira falan heralde diablo rosso2. fiyat olarakta ben iki bayiyle görüşmüştüm ikiside peşin de 14.250 ye verebileceklerini söylemişlerdi.
    ∀ ε>0 için Ǝδ>0 vardır ⇔ herkese uygun bir motosiklet vardır.

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı karamankolik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motolastik.com da 680 lira falan heralde diablo rosso2. fiyat olarakta ben iki bayiyle görüşmüştüm ikiside peşin de 14.250 ye verebileceklerini söylemişlerdi.
    685 tl gibi evet iki fiyatta güzel haber . 14250 den bi bayiden alıyım istanbulda birçok bayi var biri yapmazsa diğeri indirim yapar elbet..

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    ......................

Motosikleti
    Yamaha YZF R-25
    Alıntı er2borg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önümüzdeki cumartesi günü geliyor maviler.
    bu bilgiyi nereden aldın acaba öğrenebilirmiyim? ben hergün arıyorum ve hiçbir firma gerçekten bilmiyor ne renk geleceğini kaç adet geleceğini

Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı Kunduzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu bilgiyi nereden aldın acaba öğrenebilirmiyim? ben hergün arıyorum ve hiçbir firma gerçekten bilmiyor ne renk geleceğini kaç adet geleceğini
    Onceden kaporamı vermis sıramı bekliyordum zaten garanti olsun diye gecen pazartesi ödemenin tamamını yaptıgımda söylediler. Adet olarakta kendi bayilerine 1 yada 2 tane düsücekmis renk te mavi olcakmıs.

Motosikleti
    YZF R25
    ya sabır bekliyoruz bekliyoruz bekliyoruz

Motosikleti
    XJ6N
    bayilere sormadım ama r25 mi yok istanbuldaki bayilerde? c.tesi bakmaya gidicemde ona göre

Motosikleti
    R25 Race Blue
    İstanbul'da 1 aydır mavi R25 beklemekteydim. Bayimden telefon geldi Mayıs ortasına sarkabilir diye iyice canıma tak etti. Daha evvel ki sayfalarda dostlarımız mavinin nerelerde bulundugunu yazmıs İstanbul dışında. Bende ödediğim parayı bayiden geri alıp, İstanbul dışından İzmir'den Mavi R25 aldım. Eğer imkanı olan arakdaslar kendilerini İstanbul'la sınırlandırmasınlar lütfen. Daha evvel bu işlemi yapsaydım belkide 2 haftadır motoruma biniyor oalcaktım. Ben bu işlemleri dün hallettim. İstanbul dışında çoğu bayide siyah var mavi içinde benim gibi tek tek il farketmeksizin arayıp sormanızı öneririm.

Umarım tüm bekleyenler motoruna biran önce kavusur, herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Vallahi samimi olduğumuz yetkili abilerimizden aldığımız bilgilere göre, haziran sonunda gelecekmiş, parti takılmış, sezon bitecek diye bende beklemedim, 2. el fazer aldım. mutluyum :p

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)