Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    xaselcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorun üzerine binmeden bok atmalarda başlamış

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    4. motor Honda

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı c4gin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    caddelerde görmek lazım.

teodor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV 950 CAFE RACER - Yamaha YZF R25
    Yahu rengine, büyüsüne kapılıp paraları akıtmayın. Ön siparişti, bilmem neydi milleti gazlayıp duruyorlar. Hamburgta r3' ü görme fırsatım oldu, elledik dokunduk. Yukarıda Allah var ilk motoru olacakları şekliyle etkiler aşık eder, eder de.. 13.500 ilk fiyatıymış sonra 14 olacakmış 15 olacakmış diye almış başını gidiyor. 250 lik başlangıç motoru için düşünenlere şaşıyorum. lastikler değişecek, ekipman alınacak liste uzayıp gideyecek... Eğer elinizde hazır para varsa ve hepsini buraya akıtacaksanız tavsiyem acele etmeyin. ninja 250sl bana daha mantıklı geliyor bu aşamada. Bi gelsin satışa sunulsun, ona göre davranın. Aceleye hiç gerek yok.
    manofsteel ve freewill bunu beğendiler.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı teodor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu rengine, büyüsüne kapılıp paraları akıtmayın. Ön siparişti, bilmem neydi milleti gazlayıp duruyorlar. Hamburgta r3' ü görme fırsatım oldu, elledik dokunduk. Yukarıda Allah var ilk motoru olacakları şekliyle etkiler aşık eder, eder de.. 13.500 ilk fiyatıymış sonra 14 olacakmış 15 olacakmış diye almış başını gidiyor. 250 lik başlangıç motoru için düşünenlere şaşıyorum. lastikler değişecek, ekipman alınacak liste uzayıp gideyecek... Eğer elinizde hazır para varsa ve hepsini buraya akıtacaksanız tavsiyem acele etmeyin. ninja 250sl bana daha mantıklı geliyor bu aşamada. Bi gelsin satışa sunulsun, ona göre davranın. Aceleye hiç gerek yok.

pek bi fark yok gibi
    nemesis-83 bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    190 ı geçtiği sokakta kesin gibi, pistte bir kaç videosunu izledim, 186 da felan yol bitince kesiyorlar hep şöyle uzun uzun uzama videosu maalesef bulamadım. kısmet bakalım :D

Arkadaşlar selam
    ben de r25 almak isteyenlerdenim ama fiyat garantisi vermeden kaparo alarak satış yapılması gerçekten çok anlamsız. ama talep fazla olduğu için bayilere bişey demek mümkün değil. fuarda satış olup olmayacağı konusunda bilgisi olan var mı?

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Ön satışı bile yok, motosikleti istiyosun ama satan yok ki, her bayiye 1 tane falan gönderilecek hepsi satılmış, siyahı hele ilk partide bile yok. Paran olsada şuan şu fiyatta (13500) alamıyorsun. umarım 2. partide fazla zam olmaz

Adamların motor satmaya niyeti yok şu fiyata bak daha başlangıç 13.500 tl ileride garanti yükselir.

fuarda satış yokmuş arkadaşlar :(

Herkese merhaba arkadaşlar, R25'i geçtiğimiz cuma günü lansman fiyatıyla ilk partiden 13.500 TL'ye satın aldım, motor 1 - 2 gün içinde satın aldığım bayiye gelecek ve teslim edecekler nasipse inşallah. Forumu daha önceden de takip ediyordum ama şimdi bu başlık altında motor hakkındaki izlenimlerimi sizlerle paylaşıp mümkün olduğunca sorularınızı cevaplayıp merakınızı elimden geldiğince gidermek amacıyla foruma üye oldum. Malum motor yeni, hiçbir yerde yok ve bu durum beni de heyecanlandırıyor. Ben de daha canlı gözle görmediğim için merakla bekliyorum, nasıl birşey çıkacak acaba
    Herkese kazasız belasız sürüşler...

Motosikleti
    4. motor Honda
    Onceki motor tecrubeleriniz nelerdir mesela bende ikinci partiden alacagim ancak hic tecrubem yok bana gore cin isi motorlar haric hepsi guzel geldiydi

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Siyah olanı almak istiyorum, ama ilk partide yokmuş maalesef, 2. partide zam gelmez ve Allah kısmet ederse almak istiyorum. ilk partiden alacak arkadaşlardan görüş bekliyoruz.

@c4gin;
    R25'i almadan önce CBF 150 kullanıyordum. CBF'den inince R25 beni fazlasıyla tatmin edecektir diye düşünüyorum. R25 ikinci motorum olacak yani ama ilk motorumdakinden daha heyecanlıyım.
    Bir de daha tecrübem yok demişsin ama açıkçası daha önce hiç tecrüben yoksa eğer ben şahsen 250 cc'yi başlangıç motoru olarak çok da uygun görmüyorum. Kaldı ki bahsettiğimiz motor 35 beygirlik güç üretebilen çift silindirli bir racing motor. Yani 250 CC sınıfının en fenası...

Tech_N9ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 848 Evo SE Ninja 300 SE
    Bugün antalya side de bir arkadaşımız r25 ini almış bulunmakta bende uzaktan gördüm race blue di rengi

Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siyah olanı almak istiyorum, ama ilk partide yokmuş maalesef, 2. partide zam gelmez ve Allah kısmet ederse almak istiyorum. ilk partiden alacak arkadaşlardan görüş bekliyoruz.
    Zam geleceği kesin gibi. Benim aldığım bayiideki yetkili kişi bana lansmandan sonra fiyatın 14.750 TL civarında olmasını bekliyoruz demişti.

Motosikleti
    4. motor Honda
    Alıntı Yossi45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @c4gin;
    R25'i almadan önce CBF 150 kullanıyordum. CBF'den inince R25 beni fazlasıyla tatmin edecektir diye düşünüyorum. R25 ikinci motorum olacak yani ama ilk motorumdakinden daha heyecanlıyım.
    Bir de daha tecrübem yok demişsin ama açıkçası daha önce hiç tecrüben yoksa eğer ben şahsen 250 cc'yi başlangıç motoru olarak çok da uygun görmüyorum. Kaldı ki bahsettiğimiz motor 35 beygirlik güç üretebilen çift silindirli bir racing motor. Yani 250 CC sınıfının en fenası...
    ilk motor olarak bende duraksadım ancak 92 kilo+ ekipmanlarla 100 kilo olup boyda 186 olunca daha küçük CC deki daha ufak bir motordan çok kısa bir zaman sonra sıkılacağımı düşündüm. Geçtiğimiz yaz küçük bir scooterla 600km kadar yol yapmıştım. Ehliyet alırkende vitesli motora çok kolay alıştım. O yüzden bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum birde tabi düşünce grenajlar kırılmasın diye motoru alır almaz grenajları sökmeyi ve koruma demiri yaptırmayı planlıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

@c4gin;
    ilk motor olarak bende duraksadım ancak 92 kilo+ ekipmanlarla 100 kilo olup boyda 186 olunca daha küçük CC deki daha ufak bir motordan çok kısa bir zaman sonra sıkılacağımı düşündüm. Geçtiğimiz yaz küçük bir scooterla 600km kadar yol yapmıştım. Ehliyet alırkende vitesli motora çok kolay alıştım. O yüzden bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum birde tabi düşünce grenajlar kırılmasın diye motoru alır almaz grenajları sökmeyi ve koruma demiri yaptırmayı planlıyorum

@c4gin
    Vallaha maşallahın varmış hocam. öyle bir fizikle motorun kalıbına, ağırlığına falan hakim olman çok da zor olmaz aslında haklısın ama gaz ayarına ve o güce alışana kadar mümkün olduğunca motoru kontrolün altında tutup dikkatli ve sakin kullanmanı tavsiye ederim.
    Bir de ciddi ciddi R25'in grenajlarını söküp koruma demiri taktırmayı düşünüyor musun gerçekten?? Bunun yerine sadece koruma takozu taktırmayı niye düşünmüyorsun?

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    R25 Muğla Bodrum Yamaha bayisine gelmiş. Fiyat 13.500 yazıyor bayinin içinde fotoğrafları da var. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...01541270/detay

Motosikleti
    4. motor Honda
    @c4gin
    Vallaha maşallahın varmış hocam. öyle bir fizikle motorun kalıbına, ağırlığına falan hakim olman çok da zor olmaz aslında haklısın ama gaz ayarına ve o güce alışana kadar mümkün olduğunca motoru kontrolün altında tutup dikkatli ve sakin kullanmanı tavsiye ederim.
    Bir de ciddi ciddi R25'in grenajlarını söküp koruma demiri taktırmayı düşünüyor musun gerçekten?? Bunun yerine sadece koruma takozu taktırmayı niye düşünmüyorsun?
    Koruma takozuda olur ama nette dolasirken yan yatmis R25 lerde koruma takozu takili olmasina ragmen farlarin koseleride cizilmis olarak gordum tekrar denk gelirsem paylasirim. Koruma takozu takilabiliyor ama sanirim kisa kaliyor...

birde arkaya hugger/camurluk almak lazim onunla ilgili de bir paylasim yapicam.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)