Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    karamankolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ozzzzz80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mavi olan benim yawru. Ben mishelin aldım. Rossolar daha iyiymiş ama piste daha uygunmuş dediler.
    Kontağı aç ekranda ODO yazana kadar Sel düğmesine bas
    motorun üstünde gelen lastikte bi değişiklik yok demi. yine irc lerle geliyor. batubudak arkadaş yeni gelen mavilerin lastikleri değişmiş heralde falan yazmış.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hardmusty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125>, Yamaha R25> Honda CBR650R
    Alıntı Espaniole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, bugün ben de siyah renk R25'ime kavuştum. Konusu da burada:

http://www.motosiklet.net/forum/tebr...torum-r25.html

Bir sorum olacak, kitapçıkta rodajla ilgili bir bilgi yok mu, yoksa ben mi bulamadım?
    5. bölümün 3. konusunda motor alıştırma (rodaj) ile ilgili bilgiler mevcut.

Race_Blue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha-YZF-R25
    arkadaşlar motoruna aksesuar alan taktıran varmı? varsa foto ve fiyat paylaşabilirse çok yadımcı olur hepimize.
    mesela bana acil depo üstü çanta lazım.
    Motosiklet Kuyruk Çantası almayı düşünüyorum.
    http://tr.aliexpress.com/item/14-new...302244950.html

-
    "Power is nothing without control"

stanly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Egzozu değiştirmeyi düşünen var mı ?

ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    Race blue bu çantanın hacmi kaç lt? Ne sığar buna
    Egsoz gediştirmeyi düşünmüyorum şahsen. Ama motor koruma zımbırtıları, çanta ya da ön cam yükseltici bişeyler, orta sehpa düşünüyorum.

13.500 iken yetişemedim mutlaka r25 alıcaktım fakat 14.500 olunca + bide lastik masrafı(bana göre türkiye yollarında o lastikerle olmaz) + plaka ruhsat fekan 15.5 16 ya yaklaşan fiyat oluyor.

Bu yüzden biraz ninja SL ile duke 200'e kaydım heralde ninja alıcaz.. alt devirde hızlanması cok iyi test ettım ikisinden birini alıcam bakalım. ama r25 cok kalıplı baba AĞIR ABİ derler ya 250 cc sınıfında o misal

+ Vites göstergesi hareret felan olması diger 250cclere göre avantaj. tek fiyat kötü.

yalnız ninja oyuncak flan demişisinizde alakası yok. resimlerdenmı görüp öyle dediniz bilmiyorum. yakından daha iyi. sadece cok uzun boyluluar için tavsiye edilmez 1.80 üzeri gibi. gönlümde r25 vardı ama fiyattan dolayı tercih etmicem :( size güzel kazasız belasız sürüşler.

Mustafa_Uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Alıntı skolyusk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı bende kurcaladim çözdüm. Full depo ile 306 km yapıyor yoksa tek yakıt gostergesinde tek tık kalana kadar mı
    Yedekte sanırım 24 km. gitmiş idi. Toplam 12 lt. yakıt aldı. Depo kapasitesini yedek dahil 14lt. idi. Demekki 1 lt yedekten gitmiş.

rabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 -yamaha r25
    yeni alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler

Alıntı noushzad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    13.500 iken yetişemedim mutlaka r25 alıcaktım fakat 14.500 olunca + bide lastik masrafı(bana göre türkiye yollarında o lastikerle olmaz) + plaka ruhsat fekan 15.5 16 ya yaklaşan fiyat oluyor.

Bu yüzden biraz ninja SL ile duke 200'e kaydım heralde ninja alıcaz.. alt devirde hızlanması cok iyi test ettım ikisinden birini alıcam bakalım. ama r25 cok kalıplı baba AĞIR ABİ derler ya 250 cc sınıfında o misal

+ Vites göstergesi hareret felan olması diger 250cclere göre avantaj. tek fiyat kötü.

yalnız ninja oyuncak flan demişisinizde alakası yok. resimlerdenmı görüp öyle dediniz bilmiyorum. yakından daha iyi. sadece cok uzun boyluluar için tavsiye edilmez 1.80 üzeri gibi. gönlümde r25 vardı ama fiyattan dolayı tercih etmicem :( size güzel kazasız belasız sürüşler.
    hocam motora oyuncak gibi derken ben sadece resimde gördüm ve kendi düşüncemi söyledim kesinlikle yanlış anlaşılmasın motoru kötüleme gibi bi amacım yok zevkler tartışılmaz oda sağlam makinedir nede olsa kawasaki sonuçda

Fırat82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R6
    Arkadaşlar, Ankaralı R25 Sahipleri burdalarmı iletişime geçelim, buluşalım, bişeyler yapalım...

Alıntı Fırat82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, Ankaralı R25 Sahipleri burdalarmı iletişime geçelim, buluşalım, bişeyler yapalım...
    hocam bi kaç arkadaş vardı ama pek aktif değiller hayırlı olsun tekerine taş değmesin bende en yakın zamanda almayı planlıyorum nasip olursa ozaman bişeyler yaparız hep birlikte ankarada bi r25 grubu oluştu nerdeyse baya bi makine sahibi var

Efos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Yeni alan herkese hayırlı olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:25 ----------

Alıntı Xavosa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xavosa kardesim kullandığın mont güzel gözüküyor polarmı? yenimi aldın? bilgi verebilirmisin

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    motor koruma zımbırtıları, çanta ya da ön cam yükseltici bişeyler, orta sehpa düşünüyorum.
    Ucuz yollu bana da çanta,koruma takozu ve orta sehpa lazım. Araştıralım belki bulabiliriz, sahibinde ne baktım 2 koruma takozu 150 tl (ucu plastik 2 civata gibi bir şey) yuhh dedim. orta sehpada 200 tl. demirciye yaptırsan 50 tl tutar ancak. Çok açık gözlü insan var.
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

taz1291 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Arkadaşlar motor ile yaptığım küçük bir gezinti videosu koyuyorum. İlk motorum olmasından dolayı diğer motorlar ile bir karşılaştırma yapamayacağım ama hem gaz tepkisi olsun, hem vites geçişleri beni yeterince memnun etti. Motora yeni başladığım için şuan çok fazla sürat yapmıyorum (malum fren deneyimim düşük) rodaj tamamlandıktan sonra ve kendime olan güvenim gelince yeni videolar koymaya çalışırım. Yeni alan herkese hayırlısı olsun TEKERLERİNİZ DÜZ BASSIN.
    https://youtu.be/hOGPv66a-QA
    Sokollu, Blindfire, rabi ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı taz1291 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motor ile yaptığım küçük bir gezinti videosu koyuyorum.
    Güzel bir gezinti videosu olmuş, bir zamanlar o yollarda bende geziyordum. ilerleyen günlerde daha iyilerini göreceğimize eminim bu arada kullandığınız kamera ne marka acaba?
    taz1291 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda 650F
    Bende r25 alacağım ama hiç yakından bakmadım. Lastik boyutları CBR 250 ile aynı mı? yoksa dahamı küçük. Resimlerde oldukça küçük görünüyor ama yakından nasıldır bilmiyorum. Şahane bir motor. Z300 yada r25 arasında gitip geliyorum

Motosikleti
    yamaha r25
    Alıntı taz1291 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motor ile yaptığım küçük bir gezinti videosu koyuyorum. İlk motorum olmasından dolayı diğer motorlar ile bir karşılaştırma yapamayacağım ama hem gaz tepkisi olsun, hem vites geçişleri beni yeterince memnun etti. Motora yeni başladığım için şuan çok fazla sürat yapmıyorum (malum fren deneyimim düşük) rodaj tamamlandıktan sonra ve kendime olan güvenim gelince yeni videolar koymaya çalışırım. Yeni alan herkese hayırlısı olsun TEKERLERİNİZ DÜZ BASSIN.
    https://youtu.be/hOGPv66a-QA
    keşke hasta olmasaydımda çıkarabilseydim bende mavişimi.kazasız belasız sürüşler.nasıl imrendiğimi anlatamam izmirde yaşamak varmış
    taz1291 bunu beğendi.

taz1291 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezinti videosu olmuş, bir zamanlar o yollarda bende geziyordum. ilerleyen günlerde daha iyilerini göreceğimize eminim bu arada kullandığınız kamera ne marka acaba?
    kullandığım kamera Sony Hdr-AZ1 ' dir. Çekimi Full HD (1920*1080) yapmıştım ama malum youtube a kolay yüklemek için çözünürlüğü düşürdüm. (1280*720)
    apisto bunu beğendi.

Race_Blue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha-YZF-R25
    Race blue bu çantanın hacmi kaç lt? Ne sığar buna
    Egsoz gediştirmeyi düşünmüyorum şahsen. Ama motor koruma zımbırtıları, çanta ya da ön cam yükseltici bişeyler, orta sehpa düşünüyorum.
    UGLYBROS B 257 Modeli
    Plastik / Karbon Fiber 1,2 kg ağırlığında
    33x35x20 cm ebatlarında imiş.
    _

_

Orta sehpası henüz aksesuar olarak satılmıyormuş. Gelince bayii haber verecek.
    Koruma takozunu da Aydın Kardeşler yapmış. İncelemek lazım dedi bayii.
    _
    Arka sehpa alınabilir, ona da tek başına çıkartılmıyor.
    _
    Disk Kilidi bakıyorum bu aralar.
    "Power is nothing without control"

MertE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR '15
    Alıntı Fırat82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum özel mesajla bana ulaşırsan bir buluşma ayarlayabiliriz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)