Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Arkadaslar 2016 Model Race Blue 7300 KM de ki motorum acil satılıktır.İlgilenen olursa 530 944 1553 WhatsApp tan yazsin bilgileri ve fotograflari iletirim.Garantisi devam etmektedir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Pirelli rosso 2 birezilya üretimi lastik okadar güvenli viraj dönüyor ki hatta rodajda olmasına ragmen çok çok iyi düşünen arkadaşlar hiç çekinmeden alsın. Irc lastiğe en az 10 çeker. Arka firenin oldugunu farkettim ilk defa.

sonbahar geldi, motoru benim gibi tüm mevsimlerde kullananların en büyük derdi tabi ki; çamur sıçraması ( özellikle orjinal plakalığı iptal ettiyseniz)
    Bu sorun için, ilk önce iç kısma aliexprsten bir parça sipariş verdim. Pek bir faydası olmadı çünkü dış kısma parça bulamadım. universal ürünlerden uyan bulamadım, internette pulsar ns 200 ün çamurluğunu uyduran gördüm, acaba burada çamurluk sorununu çözen oldu mu.
    benim taktığım parça bu şekilde:

tabi esas çamurun geldiği yer dış kısım

Motosikleti
    yamaha mt-25
    on camurluk uzatmayı da kullanmanızı öneririm. ayaklara su sıçramasını, bloğun camur içinde kalmasını önlüyor. aldığım uzatma bu .
    arka kısım için bende çözüm arıyorum.

Arkadaşlar merhaba,

Forumu uzun zamandır takip ediyorum. Genelde yazmak yerine okumayı tercih ediyorum. Şubat başında R25 Race Blue aldım. Keyifle biniyorum. ulaşım aracı olarak kullanmaktan ziyade hafta sonları keyif amaçlı biniyorum.

Uzun zamandır kafama takılan bir soru var, bu makineye egzoz taktırmalımıyım. Aklımda her zaman mivv markası vardı. Amacım insanları rahatsız etmekten daha çok farkedilebilirliği artırmak ve sesinden keyif almak.

Mivv in 4 silindir makinelerde sesi harika ancak r25 de hiç duymadım. Tecrübeli arkadaşların r25 mivv suono full sistem için yorumları nelerdir ?

Alıntı Son Goku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Forumu uzun zamandır takip ediyorum. Genelde yazmak yerine okumayı tercih ediyorum. Şubat başında R25 Race Blue aldım. Keyifle biniyorum. ulaşım aracı olarak kullanmaktan ziyade hafta sonları keyif amaçlı biniyorum.

Uzun zamandır kafama takılan bir soru var, bu makineye egzoz taktırmalımıyım. Aklımda her zaman mivv markası vardı. Amacım insanları rahatsız etmekten daha çok farkedilebilirliği artırmak ve sesinden keyif almak.

Mivv in 4 silindir makinelerde sesi harika ancak r25 de hiç duymadım. Tecrübeli arkadaşların r25 mivv suono full sistem için yorumları nelerdir ?
    Merhaba,
    Benim r25'de replika akrapovic var. Katalizör iptali yapılmamış. Düşük devirlerde gayet güzel tok bir sesi var. 7.000 devir sonrası gayet insanı tatmin ediyor ve dikkat çekiyor. Eğer tek derdiniz etrafı rahatsız etmeden farkedilebilirliği artırmaksa bunu da bir düşünün bence. Çünkü mivv egzoz taktırmak istediğim de ustam "taktıktan sonra garaja girip çıkarken seni ele alır bina sakinleri" dediği için çok yanaşmadım. Tabi ki de karar sizin yine

Motosikleti
    2011 600F ABS
    7300 KM de Çiziksiz,Hatasız Race Blue R25 - Ekstralı
    İlan No: 482617807
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-7300-km-de-ciziksiz,hatasiz-race-blue-r25-ekstrali-482617807/detay

ACİL ACİL ACİL ACİL

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Son Goku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Patırtı ses seviyorsan egzoz takılabilir ama sadece patırtı olur. Motor sesini arttırmanın bi yolu yok maalesef, 2 silindir sonuçta

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:54 ----------

Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkaya 30-pSı
    öne 28 pSi basın. 40 basarsanız kaza yaparsınız.
    Kitapçığa bakın, ön 29, arka 33. Bu değerleri neye göre yazdın acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:56 ----------

Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal buz gibi de olsa hararet 1 diş gösterir.
    Bugüne kadar ilk marştan 2 dk sonra hiçbir zaman tek diş görmedim. Tek diş anormal bir durum.

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Arkadaşlar cümleten merhaba. Sırf merakımdan soruyorum;
    2. el bir r25 var malum sitede fiyata 12,500'e kadar düşmüş durumda 2016 3 bin küsür km de, kazalı, çekme belgeli. Satıcı şahıs değil bir firma ve plakayı vermiş SBM sorgulamada kaza kayıt çıkmıyor.
    Link: https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-vera-car-dan-yamaha-r25-479580676/detay

Araç diri duruyor sağında ve solunda grenajda çizikler var koruma takozu aşınmış, sağ ayna kırılmış, sağ peg kırılmış, sağ kafa grenajda ufak kırıklar var, çamurluk altında ufak kırık var bu farklı bir zamanda olmuş olabilir.

1- Bu araç bu durumda muayeneden geçer mi?
    2- Sol taraftaki kırık grenaj ve sağ ayna yenilemenin maliyeti ne kadar tutar?
    3- Araçta pert kaydı olmadığı halde Satıcı otomotiv bu araca neden çekme belgesi almıştır?

Alıntı YAHYaONUR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cümleten merhaba. Sırf merakımdan soruyorum;
    2. el bir r25 var malum sitede fiyata 12,500'e kadar düşmüş durumda 2016 3 bin küsür km de, kazalı, çekme belgeli. Satıcı şahıs değil bir firma ve plakayı vermiş SBM sorgulamada kaza kayıt çıkmıyor.
    Link: https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-vera-car-dan-yamaha-r25-479580676/detay

Araç diri duruyor sağında ve solunda grenajda çizikler var koruma takozu aşınmış, sağ ayna kırılmış, sağ peg kırılmış, sağ kafa grenajda ufak kırıklar var, çamurluk altında ufak kırık var bu farklı bir zamanda olmuş olabilir.

1- Bu araç bu durumda muayeneden geçer mi?
    2- Sol taraftaki kırık grenaj ve sağ ayna yenilemenin maliyeti ne kadar tutar?
    3- Araçta pert kaydı olmadığı halde Satıcı otomotiv bu araca neden çekme belgesi almıştır?
    Sana burada bir ilanlar atarım fabrikadan çıkmış zannedersin motorları. Birde yaptığı kazaları göstersem şaşar kalırsın.
    Uzak dur g*tünü doğrultamazsın bu motorların kazalısıyla.
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Arkadaslar piyasa mı ölü ? 1 haftadan fazla oldu satamiyorum motorumu.Oyle motorlara oyle sacma fiyatlar yazan var ki yazdigim fiyatta da bi anormallik yok.Anlamis degilim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-7300-km-de-ciziksiz,hatasiz-race-blue-r25-ekstrali-482617807/detay

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar piyasa mı ölü ? 1 haftadan fazla oldu satamiyorum motorumu.Oyle motorlara oyle sacma fiyatlar yazan var ki yazdigim fiyatta da bi anormallik yok.Anlamis degilim

Ona kader denir kardeşim. Benim motor 2015 model seninki kadar ekstrası bile yoktur 17.500'e isteyeni var vermiyorum. Aslında bekleyebilsen keşke seneye sezon açıldığında satsan. Şimdi mezarcılar hariç motor alan olmaz.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Mr.Yldrmdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ona kader denir kardeşim. Benim motor 2015 model seninki kadar ekstrası bile yoktur 17.500'e isteyeni var vermiyorum. Aslında bekleyebilsen keşke seneye sezon açıldığında satsan. Şimdi mezarcılar hariç motor alan olmaz.
    Hocam seninkine talip olani bana yonlendir bari
    Benim aciliyetim cc yukseltecegim,ve bulamayacagim temizlikte bir motor buldum onu almak icin.Kacirmamam lazim...

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    500 Lira fiyat kır bi saate alırlar 😅

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500 Lira fiyat kır bi saate alırlar ��
    Dostum vallahi favoriciler beni bitirdi zaten,3. Fiyat kirisim.Bu fiyatinin asagisina da kimse vermez motorunu bende vermem.İsin garibi bundan once ki motorum yzf 125 i 40.000 de komple boyatmama ragmen 2 gun icinde sattim...Cok tuhaf

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    geçen sene bende bu dönemler pulsar satmaya çalışıyordum hayattan soğuttular.piyasasının 500 800 tl altında gerçekten fabrika temizliğinde motor verdim ölücüler ve mezarcılar dışında uğraşan olmadı ve istediğim motor olan z300ü alamadım.bu dönemler elinde ne olursa ölsün mezar dönemi yeni yıldan sonrada fuar geliyor diye satılmıyor adamlar yeni çıkan motorları bekliyorlar.gerçektende senede motor sezonu mayıs ayından ağustos ayına kadar olan dönem.satamicaksan alamicaksın hocam zaten kendi motorunun değerinide çok indirme derim kader kısmet dönemi

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen sene bende bu dönemler pulsar satmaya çalışıyordum hayattan soğuttular.piyasasının 500 800 tl altında gerçekten fabrika temizliğinde motor verdim ölücüler ve mezarcılar dışında uğraşan olmadı ve istediğim motor olan z300ü alamadım.bu dönemler elinde ne olursa ölsün mezar dönemi yeni yıldan sonrada fuar geliyor diye satılmıyor adamlar yeni çıkan motorları bekliyorlar.gerçektende senede motor sezonu mayıs ayından ağustos ayına kadar olan dönem.satamicaksan alamicaksın hocam zaten kendi motorunun değerinide çok indirme derim kader kısmet dönemi
    Dostum dogru diyosunda,ben 7 yildir bu motoru almayi bekliyorum Baska zaman satsamda alcak param olmayabilir.Hic mi temiz motor arayan yok anlamadim ki bu kadar olucu olsa bile.Hayir surekli ilanlara bakiyorum ben mi fazla yazdim diye ne benim kadar dolu ne de temiz bi motor goremiyorum o fiyatlara

Selamlar,

Kaza geçirdim,motosikleti(2017 model) yamaha yıldız a çektirdim.Experi pazartesi gününe kaldı ama ustanın bakıpta söylediği.Ön amartisör boruları yamulmuş,mesnet gitmiş,jantta yamukluk olabilir,grenaj ayaklığı kopmuş.Bana maliyeti baya yüksek olacak gibi,ne yapmamı tavsiye edersiniz?

Motosikleti
    xsr 900
    dostlar selam,
    zincir gerginligini kendim ayarlamak istedim ancak elimdeki lokma takimi 16mm ye kadarmis,
    arka lastigi tutan buyuk somun kac mm bilen var mi? ona gore bijon anahtari alayim yarin.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı khaledome adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar selam,
    zincir gerginligini kendim ayarlamak istedim ancak elimdeki lokma takimi 16mm ye kadarmis,
    arka lastigi tutan buyuk somun kac mm bilen var mi? ona gore bijon anahtari alayim yarin.
    ..17-19mm..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)