Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Alıntı YamahaR25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask: Agv k5 hurricane gun metal

Mont: Dainese Veloster 4 mevsim Tex Siyah Neon

Dizlik: Dainese knee mat gri kaval korumalı

Pantolon: Dizlik aldığım için gerek görmedim

Eldiven: Henüz almadım tavsiyelerinizi bekliyorum

Motosikletim: R25 2017 renkli rece blue. Umarım bu hafta gelir.

Sizce motorla uyumlu olur mu bu renkler? Motor mavi diye illa kask veya mont aynı renk mi olmalı? Bir de ekipmanlar yeterli mi koruma olarak?
    Eldiven olarak KNOX Handroid olabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Emron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eldiven olarak KNOX Handroid olabilir
    Hocam daha uygun bütçeli birşey arıyorum. Renk uyumu nasıl olur peki ekipmanların motorla?

Motosikleti
    yamaha R25
    Beyaz far takmak garanti dışı yapıyor mu arkadaşlar ?

Motosikleti
    CBR 250 R
    Arkadaşlar merhaba r-25 imi iş nedeniyle satmak zorundayım 2016 model 12.000 km de raceblue rengi hasar kaydı kazası yok ayarlı manet (mavi) katlanır plakalık gömme sinyal mevcut orjinal çamurluk yanında vericem motor arkadaşımın kapalı garajında yatıyor bizim evin oralarda koyucak yer olmadığı için resimleri bugün yarın çekip atarım isteyen arkadaşlara motor temiz sadece pazar günleri binebiliyorum iş nedeniyle ilgilenen arkadaşlar mesaj atabilir İstanbul/Maltepe de motor Kiptaş Adatepe sitesinin garajında şuan niyeti ciddi arkadaşlar ulaşabilir 534 584 66 45

14.500 tl fiyatım pazarlık lütfen teklif etmeyin temiz motor. Garantiden yağ pompası ve braketi değiştim.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Kubilay,forumda beni tanıyanlar r25 mi de bilirler. Motorumu satma surecim şöyle oldu,takasa vermiştim vazgeçtim. Sahibinden com a ilan verdikten 25 dkk sonra motorum satıldı. 15.750 km deydi,nokta hata yoktu. 2016 modeldi,14.750 ye gitti.

Motosikleti
    CBR 250 R
    Motor sürekli elimin altında olmadığı için istiyorum ki niyeti ciddiler gelsin baksın istiyorum sahibinde ne koyunca bir dünya uğraş neyse sonunda koyucaz herhalde teşekkürler

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Rica ederim. Forumdan denedim ama çok iyi gitmedi açıkcası. Daha 3-4 gün önce satış surecini yasamis biri olarak paylasmak istedim.

Alıntı shoeisever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakımınızı 5000de mi yaptırdınız 6000de mi? Kitapçık 5000 diyor, servis 6000 dedi. Kafam karıştı.
    Arada kaynadı yardım

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı shoeisever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arada kaynadı yardım
    Kac km de bilmiyorum ama farketmez bende 4.200 de yaptirdim bakimimi

Motosikleti
    Yamaha R25
    Merhaba arkadaşlar,

Az önce yeni r25 ile honda dan yamaha ya transfer olmuş bulunmaktayım. 2. el aldım, 2016 model.

Bir sorum olacak anahtar olarak 2 anahtar verdi, kırmızı anahtarı olup olmadığını hatırlamıyor. Kırmızı anahtar olmama durumu var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:20 ----------

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rica ederim. Forumdan denedim ama çok iyi gitmedi açıkcası. Daha 3-4 gün önce satış surecini yasamis biri olarak paylasmak istedim.
    Hocam bu arada senin r25 e talip listesinde bende vardım 5. sıradan girdim ama nasip değilmiş;)
    Salurbey bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı ri_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Az önce yeni r25 ile honda dan yamaha ya transfer olmuş bulunmaktayım. 2. el aldım, 2016 model.

Bir sorum olacak anahtar olarak 2 anahtar verdi, kırmızı anahtarı olup olmadığını hatırlamıyor. Kırmızı anahtar olmama durumu var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:20 ----------

Hocam bu arada senin r25 e talip listesinde bende vardım 5. sıradan girdim ama nasip değilmiş;)
    Kırmızı anahtar yok 2 tane siyah veriyolar

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırmızı anahtar yok 2 tane siyah veriyolar
    eyvallah, teşekkürler

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Eyw ritim ;) benim dostum arkadaşımdı motorum. Gözüm gibi baktım. İnşallah yeni sahipleride temiz insanlar,iyi bakarlar.

Liste gün sonunda 13 kişiye ulaşmıştı. Bu ne demek , öncelikle r25 alan arkadaşlar motorlarına iyi bakarsa nakte çevirme probleminiz yok tabi adil bir fiyat yazarsanız

Ritim güle güle kullan. Çok güzel bir motor r25. Beni üzen tek nokta geri cagirmalardı , bana hiç sorun yaşatmamış olmasına rağmen canım sıkılmıştı. Düşün ki 1 tek gün hararet bile yapmadı motorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:48 ----------

2 anahtar var 2 side siyah kırmızı r6 da var.

Motosikleti
    Yamaha R25
    eyvallah Salurbey, benim aldığımda o sorun yokmuş ama yinede baktırayım içim rahat etsin.

senin motor gerçekten ilanlar arasındaki en iyi ve en uygun olanıydı. iyi bakmışsın.
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    simson
    Dün biraz gezdim uzun zaman aradan sonra.Fakat 7 bin devirden sonra ön taraftan bir zırıltı geliyordu.3. viteste belirgin oluyor en çok.
    Benzer bir sorun yaşayan var mı?

Motosikleti
    Yamaha R25
    O zırıltı sesi bende de oluyor, neden anlamadım ama

fightnride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar..

Uzun süredir takip ettiğim ve piyasaya çıktığından beri tabiri caizse aşık olduğum Yamaha R25'i sonunda alabildim. Deneyimlerinizi ve önerilerinizi dinlemekten büyük zevk duyacağım. Dilim döndüğünce de başımdan geçenleri, karşılaştığım sıkıntıları veya farkettiğim bazı şeyleri sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Öncelikli olarak sizlere danışmak istediğim husus "ekipman" hakkında. Şuana kadar parça parça uzun vadede toplayabildiğim ekipmanlarım şu şekilde:

-Alpinestars T-GP Pro Ceket
    -AGV K5 Firerace Kask
    -Tech90 Kevlar-Kot Pantolon
    -Puma V3 1000 Race Bot

Katılacağım ileri sürüş ve kontrol eğitimleri uzun bot şart koşuyor, fakat tech90 kot pantolonuyla uzun botu kullanamıyorum. Elimdekilere de uygun mümkünse tekstil (4 mevsim kullanılabilirliği açısından), race botla kullanabileceğim bir pantolon arıyorum fakat bulamadım. Sokakta da kullanılabilir bir ayakkabı ve kışlık eldiven de almayı planlıyorum. Ama önceliğim eğitim yüzünden pantolon. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum.

Ayrıca İzmir'deki r25 veya motosiklet kullanıcılarıyla yüzyüze de tanışmak, sohbet etmek çok isterim. Şimdiden teşekkürler. Tekeriniz düz bassın!

Motosikleti
    simson
    Alıntı fightnride adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar..

Uzun süredir takip ettiğim ve piyasaya çıktığından beri tabiri caizse aşık olduğum Yamaha R25'i sonunda alabildim. Deneyimlerinizi ve önerilerinizi dinlemekten büyük zevk duyacağım. Dilim döndüğünce de başımdan geçenleri, karşılaştığım sıkıntıları veya farkettiğim bazı şeyleri sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Öncelikli olarak sizlere danışmak istediğim husus "ekipman" hakkında. Şuana kadar parça parça uzun vadede toplayabildiğim ekipmanlarım şu şekilde:

-Alpinestars T-GP Pro Ceket
    -AGV K5 Firerace Kask
    -Tech90 Kevlar-Kot Pantolon
    -Puma V3 1000 Race Bot

Katılacağım ileri sürüş ve kontrol eğitimleri uzun bot şart koşuyor, fakat tech90 kot pantolonuyla uzun botu kullanamıyorum. Elimdekilere de uygun mümkünse tekstil (4 mevsim kullanılabilirliği açısından), race botla kullanabileceğim bir pantolon arıyorum fakat bulamadım. Sokakta da kullanılabilir bir ayakkabı ve kışlık eldiven de almayı planlıyorum. Ama önceliğim eğitim yüzünden pantolon. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum.

Ayrıca İzmir'deki r25 veya motosiklet kullanıcılarıyla yüzyüze de tanışmak, sohbet etmek çok isterim. Şimdiden teşekkürler. Tekeriniz düz bassın!
    Nasıl olmuyor paçayı üstüne mi atmak istiyorsun?Ben paçaları botun içine sokuyorum diz korumanın bittiği yerde bot başlıyor.
    Paçası botun üstünden geçecek pantolonun sana uyacağını düşünmüyorum.

fightnride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Kalın kumaş ve bol paça olduğu için botun içine sokamıyorum, sığmıyor.

Motosikleti
    simson
    Benim pantolonum riderdenim pek farkı yok günlük giydiğim kottan.Paçaları normal.Bora modeli olması lazım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)