Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Eyw Burak,bende sürüşte hiç sorun yaşamadım fakat yinede tedbiri elden bırakmayayım diye çeşitli uzman görüşleri aldım. Yazdığım şekilde. Sonra sizlerede danışmak istedim. Lastik şakaya gelmez,herşey demek nerdeyse,çok önemli.

Kararı verdim,20k büyük bakımda lastikleri değiştiricem. Arada sıkıntı hissedersem beklemem.

Yan pad için özellikle önerim yok,kullanım tecrübemde yok açıkçası. Stmpgrip dicem ama oda 300 tl
    burak burk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Arkadaşlar orjinal lastiğimi satıyorum bilginize.henüz 500 kmde tamir vs görmedi antalya

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Burak,ben irc lerimi let go dan satmıştım. Aklında olsun
    burak burk bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    böyle bir şey olamaz telefon açtım lastiklerin üretim tarihi sordum 2016 dedi kapattı lastiklere zam yaptı
    250 tl civarı

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Beyler selam,forumda az çok bilenler tanıyanlar var beni. Motorumu satıyorum ilgilenen olursa özelden yaziversin. Forumdaki satılık kısmına koymicam,zaten gerçekten ilgisi olanlar burdan görürler.

Detay vermiyorum fiyat vs. Ozel mesaj kısmından sorular varsa cvplarim,ilgilenen arkadaşlar yaziversin ltfn.

Satma sebebim cc büyütmek,yoksa r25'imi çok seviyorum forumu takip edenler bilir.

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler selam,forumda az çok bilenler tanıyanlar var beni. Motorumu satıyorum ilgilenen olursa özelden yaziversin. Forumdaki satılık kısmına koymicam,zaten gerçekten ilgisi olanlar burdan görürler.

Detay vermiyorum fiyat vs. Ozel mesaj kısmından sorular varsa cvplarim,ilgilenen arkadaşlar yaziversin ltfn.

Satma sebebim cc büyütmek,yoksa r25'imi çok seviyorum forumu takip edenler bilir.
    Hayırlı satışlar, hocam yorumlarınızda görmüştüm R25 bana yetiyor bir sürelik düşünmüyorum büyük cc demiştiniz.

Sattıktan sonra ne almayı planlıyorsunuz hocam?

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Alıntı Emron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı satışlar, hocam yorumlarınızda görmüştüm R25 bana yetiyor bir sürelik düşünmüyorum büyük cc demiştiniz.

Sattıktan sonra ne almayı planlıyorsunuz hocam?

eyw saol,r25 çok başka bir motor, 15.600 km oldu üzerinde.İnanılmaz keyifli ve tatmin edici bir makina fakat ben r25'i alırken başlangıç için agresif ve kuvvetli bir makina istemistim ve tamam artık diyene kadar kullanmaya devam etme planım vardı.Tamam artık dedim.

Motoru almadan yazmak istemiyorum,yanlış anlaşılmasın.Alamam lafta kalır,birşeyler olur,iş döner o yüzden ruhsatı teslim aldığım gün yazacağım.Resim fln eklerim.

Süpriz olsun.

Akrapovic slip on taktirmayi dusunuyorum performansa pek etki edecegini sanmiyorum ama ses acisindan daha iyi olabilir diye dusunuyorum.kullanan arkadaslar yorum yapabilirmi ? Ses yuksekligi ,toklugu, susturucusu var midir vs ?

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765

Ulaş Öztaş bunu beğendi.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maşallahı var abi senin motorun Umarım aklına yatacak güzel bir şekilde satar ve aynı şekilde güzel bir motor alırsın.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallahı var abi senin motorun Umarım aklına yatacak güzel bir şekilde satar ve aynı şekilde güzel bir motor alırsın.
    Saol Bulut. Kısmet işi hepsi. Çok iyi baktım,alacak olanda umarım güzel kullanır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    R25 te karar kıldık almak için
    Siz kullananlara soralım uzun boylular için gider mi? Altımızda küçük kalır mı bi sıkıntıya girer miyiz?

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Beyler,msj atan arkadaşlar oldu bizzat telefonla aradım konuştum.

Güncelleme yapiyim,motorumu takasa verdim. Satışı bitti. Yani su anda çok sevdiğim r25 imi teslim ettim. Hangi motoru aldığımı ruhsatını alınca yazacağım foruma.

Kral motordu r25 çok sevdim çok güzel günler gecirdim,heraldr unutamam hep aklımda bir yerde olacak.
    burak burk bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Beyler,msj atan arkadaşlar oldu bizzat telefonla aradım konuştum.

Güncelleme yapiyim,motorumu takasa verdim. Satışı bitti. Yani su anda çok sevdiğim r25 imi teslim ettim. Hangi motoru aldığımı ruhsatını alınca yazacağım foruma.

Kral motordu r25 çok sevdim çok güzel günler gecirdim,heraldr unutamam hep aklımda bir yerde olacak.
    Hadi hayırlı olsun.valla bende bi 15 k atıp satmayı düşünüyorum.ama plan her zaman tutmuyor.bundan önceki motorum pulsardı.deli gibi zamlar olunca baktım olmucak r25e erken geçiş yaptım.iyiki acelede etmişim 19 bine fiyat dayandı.takas yaptığın motoru sormak yerine tahmin edicem 1 r6 2 cbr 650.bence bu 2 snden birini aldın kazasız belasız resimleri bekliyoruz

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Eyw Burak. Sağol. Tahminler güzel ama tutmadı. Benim çok sevdiğim bir motordu r6 kadar sevdiğim ama erteledigim bir motordu. Kısmet bu zamanlaraymis. Haftasonuna kdr resimleri eklemiş olurum

Ulaş Öztaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Eyw Burak. Sağol. Tahminler güzel ama tutmadı. Benim çok sevdiğim bir motordu r6 kadar sevdiğim ama erteledigim bir motordu. Kısmet bu zamanlaraymis. Haftasonuna kdr resimleri eklemiş olurum
    R25 alana, yeni motorun da sana hayırlı olsun Salurbey. bu yaz iyice piştikten sonra ben de satıp R6 ya da Mt7düşünüyorum ama her geçen gün R25e de bağlanıyorum
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Ulaş eyw. R25 çok güzel bir motor. Cok iyi baktım,çok keyif aldım. Hararet bile yaşamadım,16 bin km kullanmış ve sıfır km almış binici olarak yorumum. Geri çağırmalarin hepsine girdim.

Özet r25, 9 numara motor,puanını geri çağırmalardan dolayı kırıyorum

manaburn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF-R25
    Selamlar, geçen gün n11 den akrapovic slip on egzoz aldım, ürün herşeyiyle elime eksiksiz ulaştı fakat en dış paketi kafamı kurcaladı, normalde şu resimde olduğu gibi AKRAPOVIC yazılı bir kutuda gelmesi gerekiyordu.

Fakat bana gelen ürün bu şekilde bi kutuda geldi, acaba farkı serilerde farklı kutular kullanılmış olabilir mi?

Acaba orinal değil midir diye kafamı kurcaladı fakat ürün faturada dahi akrapovic olarak belirtilmiş.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı manaburn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar, geçen gün n11 den akrapovic slip on egzoz aldım, ürün herşeyiyle elime eksiksiz ulaştı fakat en dış paketi kafamı kurcaladı, normalde şu resimde olduğu gibi AKRAPOVIC yazılı bir kutuda gelmesi gerekiyordu.
    https://thumb.ibb.co/gat4wQ/IMG_2467.jpg
    Fakat bana gelen ürün bu şekilde bi kutuda geldi, acaba farkı serilerde farklı kutular kullanılmış olabilir mi?
    https://thumb.ibb.co/kJTMbQ/83e2556c...dc8d152e8a.jpg
    Acaba orinal değil midir diye kafamı kurcaladı fakat ürün faturada dahi akrapovic olarak belirtilmiş.
    https://thumb.ibb.co/jWE535/c0c55124...c011008133.jpg
    Hocam icin rahat olsun urun orjinale benziyor.

@Salurbey hayiri olsun simdiden yeni motorun 👍
    Salurbey bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Bence yeni cbr1000rr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)