Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Yeni renklerden siyah hakkında bilgisi olan varmı. 250RR gelmeyince R25 gri alayım dedim ama 2017 de renkler değişmiş, Siyah tekrar gelmiş ama düzgün foto yok matmı olacak yoksa eskisi gibi parlakmı..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sakin kullaniyorum gaza gelmeden az devirli 3.9 suanda

Bu arada zincir on dislisinin ordaki kutuyu tutan 2 alyan vida var altli ustlu onlari bi ac
    Kutuyu dikkalice cikart gaz yagiyla iyice bi temizle sonra guzelce tekrar yagla bakalim sorun olcwkmi
    Valla hocam arkadaşım yamaha serviste çalışio o bakmış bugün temizlemiş o kapağı açıp bakmış bakımda zinciri temizlerken gaz yağı sıkılmış onun kalıntılariymis temizleyip bi süre binmiş ve birahane bakmış yağ gelen bir yer yokmuş kendim bizzat baktım dedi. Ayrıca benim yakıt 5.1 benim niye yüksek ki yüksek devir kullanmıyorum daha Birkaç kez bastım normalde max 9 bin devir çeviriyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

Alıntı tyrx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni renklerden siyah hakkında bilgisi olan varmı. 250RR gelmeyince R25 gri alayım dedim ama 2017 de renkler değişmiş, Siyah tekrar gelmiş ama düzgün foto yok matmı olacak yoksa eskisi gibi parlakmı..
    Siyah tavsiye etmem hocam bence diğer renklere bak tozu çok belli ediyor arkadaşımda vardı. Ben gibi biraz titiz biriysen sürekli silmekten motorda ufak ufak çizikler meydana geliyor haberin olsun beyaz olanı tavsiye ederim bende mat gri var ya da 2016 bul Eskişehir yamana da mat gri 2-3 adet mevcut 2016 model

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı hkncoban26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla hocam arkadaşım yamaha serviste çalışio o bakmış bugün temizlemiş o kapağı açıp bakmış bakımda zinciri temizlerken gaz yağı sıkılmış onun kalıntılariymis temizleyip bi süre binmiş ve birahane bakmış yağ gelen bir yer yokmuş kendim bizzat baktım dedi. Ayrıca benim yakıt 5.1 benim niye yüksek ki yüksek devir kullanmıyorum daha Birkaç kez bastım normalde max 9 bin devir çeviriyorum.
    motor yenidir fazla yakar,artçılı sürersin yine fazla yakar o sorun değil düzelir zamanla

şuanda yağ geliyormu yine

Motosikleti
    Yamaha R25
    motor yenidir fazla yakar,artçılı sürersin yine fazla yakar o sorun değil düzelir zamanla

şuanda yağ geliyormu yine
    Motor daha yeni hocam 1300 km de artcili biniyorum arada. Şuan için yağ falan yok hocam gene de takipte olacam. Ama arkadaşım kesinlikle bir sorun olmadığını söyledi eski bir arkadaşım iki sefer kontrol etmiş yok öyle bişey 1000 km bakımında zincir temizleme esnasındaki gaz yağı attıklarımıs zincir atmış oraya

Motosikleti
    Xmax
    Motor daha yeni hocam 1300 km de artcili biniyorum arada. Şuan için yağ falan yok hocam gene de takipte olacam. Ama arkadaşım kesinlikle bir sorun olmadığını söyledi eski bir arkadaşım iki sefer kontrol etmiş yok öyle bişey 1000 km bakımında zincir temizleme esnasındaki gaz yağı attıklarımıs zincir atmış oraya
    aynen demekki motorda sorun yok yakında yakıt da düşecek daha yeni motor ee yaksın biraz.

Motosikleti
    Yamaha R25
    aynen demekki motorda sorun yok yakında yakıt da düşecek daha yeni motor ee yaksın biraz.
    Valla yaksada yapacak bişey yok aldık birkere aslan besleyen yemini düşünmezmis :-)

Motosikleti
    Xmax
    Valla yaksada yapacak bişey yok aldık birkere aslan besleyen yemini düşünmezmis :-)
    hakan bügün istanbul da kartal dan beylikdüzüne dönerden dedim ki tem yolundan gideyim açıktır gerçektende açıkmış.
    motoru aldığımdan beri ilk defa 180 gördüm. dahada giderdi biraz korktum panik oldum yavaşladım.

aman diyim dikkatli sür

Konu açmıştım, vites geçtikten sonra vites pedalı yerine gelmiyordu.Servise götürdüm vites mil yayı kopmuş dediler.Sadece yay yokmuş komple vites mili değiştirdiler.Birde kullanıcı hatası olarak geçti garanti karşılamadı.Bir insan iç kısımdaki yayı nasıl koparabilir cok merak ediyorum motoruda zorlamadan kullanırım bütün bakımlar zamanında yapıldı. Sonuç olarak 350 tl civarı kitlediler. Motordan sogudum desem yeridir.Hem yedek parça çok pahalı hemde garantiye sokamıyoruz.

Motosikleti
    Xmax
    Alıntı onur694 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu açmıştım, vites geçtikten sonra vites pedalı yerine gelmiyordu.Servise götürdüm vites mil yayı kopmuş dediler.Sadece yay yokmuş komple vites mili değiştirdiler.Birde kullanıcı hatası olarak geçti garanti karşılamadı.Bir insan iç kısımdaki yayı nasıl koparabilir cok merak ediyorum motoruda zorlamadan kullanırım bütün bakımlar zamanında yapıldı. Sonuç olarak 350 tl civarı kitlediler. Motordan sogudum desem yeridir.Hem yedek parça çok pahalı hemde garantiye sokamıyoruz.
    Malesef tum markalarda bu sekilde..
    Garanti olayi pek takilmiyorum yetkili serviste bakim yaptirmiyorum

Biliyorum ki motorda ne olursa olsun garanti disi diyecekler

MustafaR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Yamaha bayileri lastik takiyor mu? Balans olayı kafama takiliyor

Alıntı MustafaR25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha bayileri lastik takiyor mu? Balans olayı kafama takiliyor
    takıyorlar hocam 150 tl + kdv olması lazımdı.

MustafaR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Bende bi takım aldım. ama lastik 2015 model :(

miyazaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt25
    Şimdi bir yamaha bayisi ile gorustum, pilot street - rosso 2 den daha yumusak mış ? michelin ısınmadan yumusaklıgı hıssedılır pırelli ler ise ısındıktan sonra yumusarmıs. Lastıkler yaklasık 860-900 tl ve +150 tl balans

Arkadaslar yagmur performansını onemsemeyen biri için, soğuk ankara gunlerinde hangi lastğıği onerırsınız ?

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Rosso okadar da yumuşak değil, arkadaşla yola çıktık tahmini 60km gittik 160-170 arası viraj yaptık ama durduğumuzda benim irc ler sanki daha sıcak ve yumuşak gibiydi...

aslan557 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 / YZF R25
    merhaba pilot streep kullanıcısıyım ve gayet guzel rahat uzun ömurlu bır lastık suan tekrar lastık alıcam ve pılot street alıcam rossoluda kullandım bana guvven vermedı. pilot street lastıklerı nerden temın edebılırız acaba yardımcı olabılecek kımse varmı ?

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    http://www.motolas.com.tr/lastikler/...-pilot-street/

burdan temin edebilirsiniz.Bende 0.km den beri p street kullanıyorum,utandırmadı.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Ben rosso 2 lastikleri 670tl'ye aldım.Daha 80 km kullandım ama arka fren kitleme sorunum çözüldü.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Arkadaslar bu camurluk hakkinda dusunceleriniz nelerdir ?

Sahibinden ilan no : 398088692

Ben hem gorsel hem islev olarak cok iyi olacagini dusunuyorum.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu camurluk hakkinda dusunceleriniz nelerdir ?

Sahibinden ilan no : 398088692

Ben hem gorsel hem islev olarak cok iyi olacagini dusunuyorum.
    bahsettiğiniz daha çok amortisöre çamur falan gelmesin diye, arka kısımdan yine çamur gelecek kaçarınız yok yani, pulsar çamurluğu takarsanız arka kısma tabi metal bir parça da yapmanız lazım yoksa takamazsınız veya satılan arka çamurluk var mt25 ve r25 için.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahsettiğiniz daha çok amortisöre çamur falan gelmesin diye, arka kısımdan yine çamur gelecek kaçarınız yok yani, pulsar çamurluğu takarsanız arka kısma tabi metal bir parça da yapmanız lazım yoksa takamazsınız veya satılan arka çamurluk var mt25 ve r25 için.
    R125 Motorumda da aynı ilan no da verdiğim gibi orjinal çamurluk vardı.En azından işe yarıyordu tamamen plakalık iptali olmasına rağmen bende.Hem görüntü hem işlevsel olarak ben alacağım sanırım o ürünü.Pulsarın çamurluk R25 e pek yakışmaz diye düşünüyorum,mt25 e belki.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)