Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Gorkem.IX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bugün 400TL'ye işçilik dahil RK marka performans dişlisi ve zinciri taktım motora cok fena ivmelenmeye basladı motor.
    Nerede taktırdın servistemi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Beyler bugün 400TL'ye işçilik dahil RK marka performans dişlisi ve zinciri taktım motora cok fena ivmelenmeye basladı motor.
    sus ya deme böyle şeyler zaten para yok

neyse nerden aldın link ver ben borç bulup alırım :D

alipasa85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2016 Kırmızı-Beyaz
    Egzozunu değiştiren arkadaşlar memnun mu acaba? Yeni R25'im için hangi egzozu önerirsiniz, 2Brothers, akropovic, scorpion, Mivv, Ixil, Tiger gibi markalar veya sizin önerebileceğiniz var mı? Kimler sesten memnun acaba?

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RC 390 sürdüm kardeşim ktm test sürüşünde hatta o ara kredimi çekip paramı cebime koymuştum vitesli bi motor alıcaktım

rc390 a bindim kardeşim ben böyle bi titreşim görmedim abartmıyorum böbrek taşım varsa düşmüştür.
    neyse titreşim bi kenara sen 390 cc bi motorsun gidişi nerdeyse cbr 250 gibi 30 dakika sürem vardı 20 dakikada geri götürdüm
    motordan inince hemen ordan uzaklaştım.

sonra r25 aldım mutlu mesut yaşıyorum
    Sen RC200 test etmiş olmayasın.... Utanmasan ivmede cbr500 bile geçtiğini söylersin...ne r25 yahu...
    The Power of The Dreams.

alipasa85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2016 Kırmızı-Beyaz
    Yavuz Sultan Selim Köprüsüne ulaşan yeni çevreyolunda bu da benden 0-115 km/h test videosu olsun

Motosikleti
    Xmax
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen RC200 test etmiş olmayasın.... Utanmasan ivmede cbr500 bile geçtiğini söylersin...ne r25 yahu...
    yok kanki yanında 390 yazıyodu

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı Amonra47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerede taktırdın servistemi?
    yok ya özel bi yerde Yamaha'da orjinalleri yoktu bunlar nasip oldu araştırmam sonucu orjinali kötüymüş ya cok güzel bi ivmelenme geldi motora zevk almaya basladım tekrardan su sıra R25'ten

@IRau hacım 20.750KM olduydu motor zincirlerim ölmüştü mecbur değiştirttim keyiften boş yere para harcamaya degmez boşver

yok kanki yanında 390 yazıyodu
    Rc 390 veya Duke 390'la, herhangi bir R25'in içinden geçilir. Duke 200, Cbr 250, Rc 390, R25 süren birisi olarak bunu söylüyorum.
    R25 güzel ve şu an kategorisinde rakipsiz bir motor. Ama kalkıpta böyle iddialarda bulunmak yanlış. Her şeyden önce RC 390 cc ve beygir olarak önde, aklın alıyor mu cbr 250 gibi gideceğini? Hayır R25 gibi gidiyor desen neyse, malını kıyaslıyor garip diyeceğimde CBR diyorsun bir de
    Titreşim konusuna hiç değinmiyorum. Evet titriyor ama sanırım sizin böbreklerde de sorun var, sanırım fazla hassaslar

Motosikleti
    Xmax
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rc 390 veya Duke 390'la, herhangi bir R25'in içinden geçilir. Duke 200, Cbr 250, Rc 390, R25 süren birisi olarak bunu söylüyorum.
    R25 güzel ve şu an kategorisinde rakipsiz bir motor. Ama kalkıpta böyle iddialarda bulunmak yanlış. Her şeyden önce RC 390 cc ve beygir olarak önde, aklın alıyor mu cbr 250 gibi gideceğini? Hayır R25 gibi gidiyor desen neyse, malını kıyaslıyor garip diyeceğimde CBR diyorsun bir de
    Titreşim konusuna hiç değinmiyorum. Evet titriyor ama sanırım sizin böbreklerde de sorun var, sanırım fazla hassaslar
    kullanmış gibi konuşuyosunda pek kullanma şansın olmadı herhalde
    bu sayfada az üst sıralara bak adam 196 yapmış hangi 390 la yapıcaksın bunu?
    hadi yaptın diyelim Titreşim o kadar önemsiz bi ayrıntı değil haa ben sadece evden bakkala gidicem diyosan tabiki alınabilir.

sözün özü sürmeyen bilemez rc390

Motosikleti
    RKS Veloce 150
    Alıntı likewhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    Abus 8077 Alarmlı Disk Kilidi R25'e uygun mu? Kullanan var mı
    Ben kullanıyorum. Sorun yok. Arka diske olmuyor. Sadece ön disk. Diske uymuyor diyenler takamamıştır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:14 ----------

Alıntı Amonra47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır değil.Disk kalın olduğu için takar takmaz alarm devreye giriyor, ayrıca kesinlikle parasını haketmeyen bir ürün.Ben motoru almadan önce gittim o kilidi aldım sırf kaliteli diyerek, disk kalın olduğu için alarmı sökmek zorunda kaldım. 2 hafta kullandım ondan sonra kilidin içinden 2 tane demir bilye düştü ve kitlenmemeye başladı, nerden düştüğünüde bulamadım.Param boşa gitti.
    Zaten bu kilidin çalışma mantığı o. Diğerleri gibi değil. Diski araya geçirince içindeki top 3-4mm içeri kayıyor ve alarm devreye giriyor. Diske takılmadığında içindeki yay ile en sonra kayıyor ve içinde disk olmadığını aldığından alarmı devre dışı bırakıyor. Haliyle kılıfına koyunca ötmüyot. Denemek için dışarıda kilitleyip araya parmağınızı koyduğunuzda aktif olduğunu görürsünüz. sallayınca öter ve parmağınızı çekince disk yokmuş sanır ve susar.
    likewhat bunu beğendi.

yok ya özel bi yerde Yamaha'da orjinalleri yoktu bunlar nasip oldu araştırmam sonucu orjinali kötüymüş ya cok güzel bi ivmelenme geldi motora zevk almaya basladım tekrardan su sıra R25'ten

@IRau hacım 20.750KM olduydu motor zincirlerim ölmüştü mecbur değiştirttim keyiften boş yere para harcamaya degmez boşver
    Kardeş sen söyle, başka almayı düşünen varsa sevaba girmiş olursun

kullanmış gibi konuşuyosunda pek kullanma şansın olmadı herhalde
    bu sayfada az üst sıralara bak adam 196 yapmış hangi 390 la yapıcaksın bunu?
    hadi yaptın diyelim Titreşim o kadar önemsiz bi ayrıntı değil haa ben sadece evden bakkala gidicem diyosan tabiki alınabilir.

sözün özü sürmeyen bilemez rc390
    Dostum eğer KTM RC 390 dan bahsediyorsak iddia ediyorum o motoru senden çok daha fazla kullandım.
    R25 ile 196 km/h yapmak icin kac dk beklemis, eğim ne kadarmis? Allah askina komik olma. Seni akli basinda biri sanirdim meğer marka fanatiğiymişsin. Racing motor sevmem, ne KTM nede Yamaha kullanıyorum. Ama yiğidi öldür hakkını ver.
    Sokollu bunu beğendi.

Arkadaşlar R25'in yağı kaç km de bir değişmeli? Her 5000 de servise götürdüğümüzde mi değişiyor

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Beyler selam , bende konuya müdahil olayım.11 bin km de r25 im çok seviyorum motorumu , benim bu süre boyunca edindiğim r25 sürüş tecrubelerinden biri hızlanma son sürat seviyesini sizlerle paylaşayım.160 170 lere kadar cok seri şekilde geliyor sonrasında ivmelenme yavaşlıyor ben 186 max top speed gördüm bursa otobanda. Sürati yapmak için mesafe uzuyor ve motoru olabildiğince red line a düşürmeden sürmeye dikkat ediyorum. Benim sürüş tecrübemden çıkardığım sonuç bu. 180 lerin üstünde artık zorlanıyor.

Arkadaşlar R25 için kasko fiyatı ortalama ne kadar? Bide hangi kasko şirketini seçmeliyiz?

Motosikleti
    RS200
    Eyv. bilader, tok satıcılığa oynasınlar bakalım. Kasım sonu honda 250rr burnunu piyasaya çıkarır. O zaman gel-al 15.000 TL derler

Ulaş Öztaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    herkese iyi sürüşler..
    Motorumu aldığım ilk gün Rosso II taktırmıştım ve latiklerin performansından memnunun ancak son 2 gündür frenlemede arka tekerimin herzamankinden daha fazla kitlendiğini farkettim. havanın daha sıcak olmasından mı benim ayağımın ayarı mı kaçtı neden böyle oluyor? :D
    Bir de bazen rolantideyken motor devri sallanmaya başlıyor gaz verince düzeliyor bu normal bir durum mu?

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    RC 390 sürdüm kardeşim ktm test sürüşünde hatta o ara kredimi çekip paramı cebime koymuştum vitesli bi motor alıcaktım

rc390 a bindim kardeşim ben böyle bi titreşim görmedim abartmıyorum böbrek taşım varsa düşmüştür.
    neyse titreşim bi kenara sen 390 cc bi motorsun gidişi nerdeyse cbr 250 gibi 30 dakika sürem vardı 20 dakikada geri götürdüm
    motordan inince hemen ordan uzaklaştım.

sonra r25 aldım mutlu mesut yaşıyorum
    Spormoto`nun follos olmus test motorlari gercekleri yansitmayabilir, cogu makinenin zincir dislisi berbat halde, catir catir ses veriyor onu gectim debriyaj ayari Allah`a emanet, ayirdi mi, birakti mi anlasilmiyor kavramada suruyorsun nerdeyse ama 390 Duke`un Ölüsü bile r25,cbr ile kiyaslanamaz. Kendimizi kandirmayalim.

500r, duke 390 gibi motorlari r25,ninja 300 ile kiyaslama geyigini bi birakalim artik.
    jimi_hendrix bunu beğendi.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Acilmiyor link. 2 tane 30liralik Ahtapotla bagladim ciktim yola dusuyodum az daha, koptu ahtapot 150km gitmeden. Dagci cantasi aldim o sırtımda tamsmladim ankara-istanbul-izmir-mugla yolunu. Dedigin cantanin isimi gorme ihtimali yok ben karar verdim bana tenere lazim hatta cok sacma olacak ama bizim motora uzun cam var mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:47 ----------

Bizim r25in daha aktif konuşuldugu bi forum site bisey bilen varsa ozel mesaj atarsa sevinirim. Bura haftada bi guncellenen gazeteler gibi
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Geçmiş olsun.Ben kendi ahtopot ve bağlama tecrübemi anlatırken tamda başıma gelen buydu. Geçmiş olsun. Detaylı yazdığım ve foto larda kullandığım malzemeler ile sıfır sorun. Fotolarda mevcut givi ahtapot held bağlama.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

Beyler motorumu satıyorum. 10.700 km de ,üzerinde michelin pilot streetler,f1 stop ,koruma takozu , arka kaldırma sehpası için takoz, orjinal yamaha tank pad bulunuyor. Tüm bakımları yapıldı. Surtme dahi yok. İlgilenen arkadaşlar özelden msj atsın. 600cc alacağım için satıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)