Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Dr. Fatih ve !Lk£® bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Maşallahhh

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Eyww. R25 imi hayırlısıyla bitirip r6 ya devam edicem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:02 ----------

byOzturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok :)
    Alıntı likewhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun bu rengine etraftan tepkiler nasıl? Valla karar veremiyorum mat gri mi alsam milky white mı
    Çok beğeniyorlar ve bir AVM önüne koyup seyrettiğimde ben 3 bardak çay içene kadar en az 20 kişi inceleyip 8 - 9 kişi fotoğrafını çekmiştir Ben derim ki içine sinen hangisiyse onu al. Race Blue istemedim ben çünkü sanki belediye dağıtmış gibi herkesde var :D :D Mily-White ve Gri ise çok nadir piyasada ki Gri'de çok tüketilmeye başlandı. Kırmızı beyaz aksine daha yapılı görünüyor bana göre tabi

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:00 ----------

Alıntı Dr. Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rodajı bu kadar kafaya takmayın, en azından bu kadar küçük şeylere takılmayın. Herkes motoru satarken kitapçığa harfi harfine uydum der ama çoğu yalan dolan. Kitapçıkta ne yazıyor : 1000 km'ye kadar 7000 d/dk, 1000-1600 km 8400 d/dk üzerinde uzun süre kullanma 1600 sonrası Allah ne verdiyse... Bugüne kadar 10 kişiden kaçı buna uyup rodaj tamamlamış, kim 1600 km sabretmiş ? Ben de rodajımı motorumu çok çok zorlamadan bu devirlerin üzerinde sürerek abartmadan tamamladım.. Zaten problemlerin görüleceği yüksek kilometrelere gelmeden motorlar satılıyor bizim memlekette. 15-20 bin km çok görülüyor, bu da ayrı bir konu.
    Bu benim 4. motorum ve 2. sıfır km aldığım motor diyebilirim. Honda CBR 125R varken de (2. el) piston silindir yaptırmıştım onun da rodajını sayarsak 3. makinenin rodaj zamanındayım ve gerçekten "sabrediyorum ve harfiyen yerine getiriyorum" Ben sabırlı insanım, yaparım
    likewhat bunu beğendi.
    Motosiklet kara sevda gibidir, kör bırakır!

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Bende motoru alirken tum renkler vardi. Gri mavi siyah beyaz. Mavi renge cok talep vardi. Biz 4 tane motor aldik 2 tane mt 25 , 2 tane r25. Genelde beyaz r25 tercih edilmiyor. Bayide soyledi. Zevk meselesi. Ben direk gorunce tutuldum mt 25 lerde siyahi cok begendim.
    likewhat bunu beğendi.

ayktergn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r25
    Fotograf atma konusunda yardim edebilecek olan yokmu ?

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Şeytandiyor ki al.... resimdeki gibi kafana göre boya.

ayktergn bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    [QUOTE=ayktergn;3924506]Fotograf atma konusunda yardim edebilecek olan yokmu ?[/QUOT

Hızlı resim yukleden çok kolayca yapabilirsiniz.
    ayktergn bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    bugün mt25 test ettim.beyler motorlarınıza ve kendinize sahip çıkın HAYVAN gibi gidiyor.herkese kazasız belasız.

Motosikleti
    Yzf r25

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Alıntı byOzturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Arkadaşlar,

R25'im 500 KM'ye geldi, rodajı yarıladık Allahın izniyle kazasız belasız. Sormak istediğim ve gerçekten merak ettiğim bir soru var. Motosikleti bu rodaj süresince 5 - 10 Km arasında artçı ile kullanıyorum (Artçı kız arkadaşım ve 50 kilo civarında) istemsiz motosikletin sanki birazda olsa zorlandığını hissediyor gibiyim. Aksine 7000 d/d ye gelmeden vitesi değiştirsemde içimde bir şüphe kalıyor.

Ne dersiniz? Artçı ile arada bir kullanmaya devam edeyim mi yoksa rodaj süresi bitene kadar kız arkadaşımı yürüteyim mi

Tekeriniz düz bassın gardaşlarım
    Bence tamamen psikolojik size öyle geliyor

byOzturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok :)
    Alıntı X-Slim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence tamamen psikolojik size öyle geliyor
    Vallahi doğrudur ne diyeyim
    Motosiklet kara sevda gibidir, kör bırakır!

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Alıntı byOzturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi doğrudur ne diyeyim
    Daha 17 yaşındayim hocam masmavi 100 lük almışım nasıl sevinçliyim anlatamam ilk aldığımda banada öyle dediler kimseyi alma arkana diye sizin gibi olmuştum ama sonra baktım tamamen psikolojik ha gidipte 150 kiloluk birini tabi ki taşımayın ama 50 kilodanda zarar gelmez

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Alıntı ayktergn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/mLGQA8.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

http://i.hizliresim.com/X4Bar5.jpg
    Hocam o egzoz ixil mi ? sesini merak ettim doğrusu

Motosikleti
    Yzf r25
    Alıntı Dr. Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam o egzoz ixil mi ? sesini merak ettim doğrusu
    https://youtu.be/iGhyA0bcWKg
    Dr. Fatih bunu beğendi.

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılmış bulunmaktayım. Motorumu 2 hafta önce bayiden satın almış bulunmaktayım. İlk söylemek istediğim bu motor hangi renk olursa olsun kesinlikle fotoğrafta göründüğünden çok daha çekici.
    Bayiye gelecek olan kırmızı beyaz model için yaklaşık 1 buçuk hafta kadar bekledim.Diğer renkler ve özellikle füme renginin 5-6 aya kadar aksayabileceğini söyleyince kırmızı-beyazda karar kıldım. Aldıktan sonra da iyi ki bu rengi seçmişim dedim. Oldukça keyifli kullanılan ancak kesinlikle dikkat isteyen ve tecrübe edinmiş arkadaşlara tavsiye edebileceğim şakaya gelmeyen bir motor.
    Diyeceğim o ki alacak arkadaşların tecrübesi yoksa bir vitesli motorda acemiliğini atsın. Ardından gönül rahatlığıyla uzuuun yollar yapabileceği sağlam bir yol ve şehir motoru olarak tercih edebilir.

Füme rengi için bir ekleme daha yapayım. Trabzon ve Samsun bayilerini aradığımda ikisinden de aynı cevabı aldım hatta neredeyse neden füme rengini getiremiyorsunuz diye kavga edecektim Ancak bayi değil distribütörün strateji hatasından kaynaklı olduğunu ve stoklarında bulunmadığını, 3-4 ay içinde füme için yeni giriş yapılmayacağını söylediler. Füme bekleyen arkadaşlar biraz uzun bir süre bekleyecek gibi..
    Tekeriniz düz bassın arkadaşlar kazasız belasız sürüşler dilerim.
    likewhat bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer700
    Arkadaşlar merhaba,
    Bende önümüzdeki ay kısmetse Ankara baydardan R25 alacağım. Forumları taradığımda genel olarak buji erime sorunundan bahsediliyor.
    Bu sebeple biraz çekiniyorum aslında.
    Markalar, tasarım ve üretimle ilgili hatalarını her partide versiyon güncelleyerek düzeltiyor. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var mı son durum nedir? Teşekkürler.

Hayırlı olsun, distribütörün Allah müstehakını versin, ulan bir anket yap bişey yap millet ne istiyor diye ona göre getirt..

Alıntı TRooper.06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    Bende önümüzdeki ay kısmetse Ankara baydardan R25 alacağım. Forumları taradığımda genel olarak buji erime sorunundan bahsediliyor.
    Bu sebeple biraz çekiniyorum aslında.
    Markalar, tasarım ve üretimle ilgili hatalarını her partide versiyon güncelleyerek düzeltiyor. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var mı son durum nedir? Teşekkürler.

Merhaba, Baydar'la konuştunuz mu? Ellerinde motor var mı şuan? Yoksa stoktan mı getirtiyorlar?

Motosikleti
    tracer700
    Birkac gun once gittim. Ellerinde suan sadece milky white kalmis. Ana depodada r25 kalmadigini ancak bir bir bucuk ay sonra gelecegini söyledi. Üretimden gelecek anladigim kadariyla. Birkac hafta sonra genel merkeze soracagim. Stok durumuyla ilgili birsey ögrenirsem merak eden arkadaslarida bilgilendirecegim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)