Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Scream41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düz bir motosiklete göre yoruyor, ama abilerine göre daha konforludur.
    abicim şimdi mondial rx3 evo alacam korkuyorum kimisi övüyor motorunu kimisi övmüyor o yüzden markaya güvenemiyorum yzf r25 yakışıklı motor alınırda ama uzun yoluda çok severim 500 km kadar gitmek isterim ama tabi dinlenmeli şimdi ktm 390 alıyım diyorum ne gerek var tek silindir ??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Nc700x
    arkadaşlar merhaba lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum malum üstünde ırc lastik geliyor ve bana güven vermedi fiyat ve performans açısından virajlarda yatamayan biriyim yani sakin kullanıyorum. Sizce
    michelin pilot mu?
    pirelli rosso 2 mi?

arkadaşalr merhaba bir sorum olacak cevaplarsanız sevinirim.
    Motor şasi numarası ve motor numarasını bir servise gönderdim. bunun bir sakıncası var mı? Teşekkürler.

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Alıntı 3rd3m35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum malum üstünde ırc lastik geliyor ve bana güven vermedi fiyat ve performans açısından virajlarda yatamayan biriyim yani sakin kullanıyorum. Sizce
    michelin pilot mu?
    pirelli rosso 2 mi?
    Bridgestone s20

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı Dr. Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bridgestone s20
    İlk defa duydum genelde rosso 2 öneriyorlardı

Motosikleti
    şuan için yok
    10 bin tl krediyede 3 bin tl faiz veriyolar 16bin tl krediyede 3 bin tl faiz veriyorlar 😅 ama ikinci ele kredi veriyolarmı bilmiyorum

Motosikleti
    şuan için yok
    4 tane bayi aradım yakınımda olanlardan yzf r25 gri için 24 ay taksitle en uygun faizi %20si peşin olarak veren bir tane buldum ama ellerinde gri yokmuş 4 ay beklersin dedi hacı yok böyle bişey 😓

Koca izmirde bir tane gri model yok. Kusadasini aradim oradada yok. İzmotoda isim yazdi onumde 4 kisi varmis. Siranin bana gelmesi imkansiza yakin.
    Neden su gri modelini az getiriyolar anlamiyorum

Motosikleti
    xmax 250
    türkiyede hiç biyerde yok gri 1 aydır arıyorum yok

Motosikleti
    RKS Veloce 150
    Arkadaşlar merhabalar. Hayalim olan motoru 2 gün önce siyah renk ve 3500kmde alarak aranıza katılmış bulunmaktayım

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Doğuş oto araçları otoparaka çekiyor, gelen herkesi sıraya yazıp birbiri ile rekabete sokuyor. Bana üretimden kalkacak 6 yılını doldurmuş hiçbir opsiyonu olmayan jetta için 2.5 aya gün veridiler

Eğer elinde araç varsa bile en az 2-3 hafta sonraya teslimat veriyor yine elimde yok muhabbeti mal kıymete binsin.

Ben yamaha yı samimi bulmuyorum. motora sular seller gibi talep varmış gibi milleti oyalıyorlar. sattığın senede 1500 motor bu neyin tantanası?

Artık yeni taktik bu

Motosikleti
    R 25
    Gri modeller ayın 15'inde Türkiye'ye giriş yapmış dağıtımdaymış hayırlısı.

Hocam sayi olarak bilginiz var mi?

Motosikleti
    R 25
    Alıntı tgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sayi olarak bilginiz var mi?
    sayıyı bilmiyorum bugün tesadüfen bayideyken yanımda telefon geldi. Pazartesi grileri teslim edeceğiz dediler.

furkanguvenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı byOzturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. Motosiklet dışarıda kalacağı ve günde 2 - 3 defa kullanacağım için pek unutacağımı sanmıyorum ama araştırmaktan zarar gelmez

Alarmlı olacağı için üstünde unuturmuyum sanmıyorum açıkçası ama bu tür hatırlatıcılarda "haaa kilit varmış" deyip ona göre yaklaşmazlarsa iyidir

Teşekkür ettim
    Ayni kilitten bende var pardon vardi ilk yagmurdan sonra bi kafayi yer gibi oldu kafam bozuldu neyse dedim. Lafi uzatmayayim tek çekiç darbesinde dağılıyor e tabi pil mil kalmiyor ortada ötmüyor da haliyle. Abus öneririm..

Arkadaslar merhaba r25 im suanda 1300 kmde Haziranin ilk haftasi esimle birlikte bir Antalya gezisi yapmayi planlıyoruz ben 110 kiloyum esim 70 kilo sizce motorla alakali sikinti yasarmiyiz sonucta gidis donus gezmeydi derken 1700 km tahmini yol yapıcaz motor buna dayanirmi . Ayrica illaki yorucu olucak bunun bilincindeyim onemli olan bizim yorulmamizdan ziyade motor sikinti yaratir mi bunu ogrenmek istiyorum tecrubeli arkadaşlarımdan fikirlerini rica ediyorum. ..

Motosikleti
    R 25
    Alıntı Ysncgty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba r25 im suanda 1300 kmde Haziranin ilk haftasi esimle birlikte bir Antalya gezisi yapmayi planlıyoruz ben 110 kiloyum esim 70 kilo sizce motorla alakali sikinti yasarmiyiz sonucta gidis donus gezmeydi derken 1700 km tahmini yol yapıcaz motor buna dayanirmi . Ayrica illaki yorucu olucak bunun bilincindeyim onemli olan bizim yorulmamizdan ziyade motor sikinti yaratir mi bunu ogrenmek istiyorum tecrubeli arkadaşlarımdan fikirlerini rica ediyorum. ..
    Motor bir sıkıntı yaratmaz da özellikle artçınıza Allah şimdiden sabırlar versin :D
    peacemaker_ bunu beğendi.

kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    Alıntı 3rd3m35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    michelin pilot mu?
    pirelli rosso 2 mi?

10 yilda ilk defa girdim foruma :D herkese merhaba

pilot : yağmurlu havalarda daha iyi yol tutus , lastik omru artılari

rosso2 ( bende var ) : bahar ve yazlık diyorum lastik ustunde cok fazla kanal yok yağmurlu havalarda performans kotu , lastik omru pilota gore daha kisa , kuru havalarda mükemmel ,lastik hamuru daha yumuşak olduğunda biraz tas topluyosun yoldan onun dışında frenlerede halıyle daha iyi cevap veriyor ,

ben yağmurdan hoşlanmam düşünmeden aldim rossolari ama daimi kullanici isen tavsiyem pilottan yana

Ysncgty : arabalarda olduğu gibi uzun yol yapicaksan belirli periyotlarda motoru 10-15 dakika dinlendirmeni tavsiye ederim ayni sekilde zincir yaginda yaninda olsun , motoru cok zorlamamani tavsiye ederim cok yüksek devirli kullanma agarlik fazla olucagindan sıkıntı yaratabilir iki kişi zaten cok hizlanmicaktir motor sirt cantasi vs de olur muhtemelen sizde 200 kiloyu falan bulursunuz , iyi yolculuklar

birde arkadaşlar biraz okudum konulari cogunuzun abisi sayilirim nacizane fikrimi söylemek isterim 10 yil once ilk motosikletimi aldigimda 400 km yol yapmadan agar bi kaza geçirdim toparlamam cok vaktimi aldi , gecnlik hiz istiyosun, havam olsun istiyosun vs sonradan tekrar cesaret edip r25 aldim ilk motosikletim diyorum kendisine o yüzden , ilk motor olurmu diyen kardeşlerim var onlara cevaben yazim istedim belki içlerinden birine on ayak olurum diyerek ,

yasim 34 artik hiz tutkusunun yerini canimi tatli bana bisey olmasin korkusu aldi , haliyle cok basan bi adam değilim ki BMW 5,25 xdrive kullaniyorum zorlanmadan 260 yapan bi arabam var otobanda 180 max yapıyorum oda bildiğim yolda ve bos ise ,

herneyse konuya donuyorum cok soylenicek bisey yok aslinda ilk motor olur eger canin tatli ise , eğitimi almis , korunma ekipmanlarin tam ve hiz sevmiyor isen...

motoru alma nedenim sekli en duzgun olan alet olmasi idi 250 cc katagorisinde başka hic bir nedeni yok .

parcasi pahali , cok yakıyor , servis kotu gibi sikayeti olan arkadaslarada önerim honda cbr250 parcasi ucuz az yakıyor ve servis desteği yamahadan cok daha iyi .

hepinize kazasiz belasiz bol keyifli sürüşler dilerim iyi geceler
    imzam yok parmak bassam olurmu

Motosikleti
    R25
    Herkese selamlar R25 Kırmızı motorumu dün aldım ve ilk sürüşümü benzinliğe giderken yaptım inanılmaz bir keyif var motorda kim nederse desin bence harika. Şu an keşke eve gitsem de motoruma binsem diye çıldırıyorum. Bu arada İzmir de yaşayan arkadaşlarla tanışmak ve sohbet etmek isterim.
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Alıntı Red Diablo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar R25 Kırmızı motorumu dün aldım ve ilk sürüşümü benzinliğe giderken yaptım inanılmaz bir keyif var motorda kim nederse desin bence harika. Şu an keşke eve gitsem de motoruma binsem diye çıldırıyorum. Bu arada İzmir de yaşayan arkadaşlarla tanışmak ve sohbet etmek isterim.
    hayırlı olsn motorun saat 1-2 gibi izmirde olucam gelmek istersn msj at özelden.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)