Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı 53_ekrem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rodajı genel olarak şehirler arası uzun yolda yaptım diye yorumlar çok duyuyoruz bu aslında doğru değildir. Rodaj yaparken 7 bin deviri geçme diyorsa kitapçık 7 bin devirde saatlerce sabit aynı viteste kullan demiyor. En iyisi durmak kalkmak vites değiştirmek 7 bine kadar tüm devirlerde kullanmak doğrusu. Rodaj sürecini şehir içinde tamamlamak bana göre en doğrusu.
    bu bilgi için teşekkür ederim yaşadıgım şehirin merkezi bi ucundan bi ucu 10 km artık sokak sokak 100 kere yapsam rodaj tamamdır :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşım rosso3 r25 ebat olanı var diyosun ya nerde var acaba bi aydınlatır mısın ?

mtunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf-R25
    Alıntı mad_vaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım rosso3 r25 ebat olanı var diyosun ya nerde var acaba bi aydınlatır mısın ?
    arkadaş karıştırıyor heralde pirellinin sitesinde bile uygun boyut yok
    http://www.pirelli.com/tyre/ww/en/ne...he-new-level/#

manqa82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Pirellinin kendi sayfasinda görmüştüm ben bayii ile konustum hatta getirmiyorum rosso3ler geleceği icin demisti vazgeçmiştim bende yalancı çıkmak istemem sizin icin tekrar sorucam

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Arkadaşlar hazır bende lastik konusu açılmışken sorayım.Daha öncelerde de, şimdilerde de hep konuşuldu lastik büyütme olayı fakat herkes 160'lık lastik taktı veya takmak istedi.Peki 140/70 yerine 150/70 veya 150/60 ebatlarında lastik taksak olur mu? çünkü birçok seçenek var lastik olarak (özellikle rosso 3).

Aquarist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Arkadaşlar,

Benim R25 sıfır asfalt haricindeki yollarda çok rahatsız gidiyor. Bozuk asfaltlarda, stabil yollarda vs.. Eşeğe binsen bundan rahattır Zannedersem amortisör ayarlarıyla ilgili bir durum. Bu amortisör ayarları nasıl yapılıyor?
    Bir de ayna konusunda çözüm bulan arkadaşımız yok mu, hep bu konu soruluyor ama tatmin edici bir cevap yok...

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Alıntı manqa82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rosso III tavsiyemdir Rosso 2ler hem uretilmiyor hemde bi alt seri olarak kaliyo yani eskiden kalması muhtemel lastiklerdir
    araştırdınmı dostum hiç rosso II ler üretiliyor üretilmiyor die bişi yok. Rosso III ler Rosso II ye oranla daha uzun ömürlüymüş bunun nedeni ise Rosso II kadar yumusak bi lastik deyil bilgin olsn ve buda lastik kötü demek deyil pilot power serisi gibi düşünün rosso II ye oranla pilot power daha uzun ömürlü bi lastik çünkü bu arada 1 ay sonra Rosso II alıcam ön 110 arka 150. Rosso III alacaklar zaten arka lastik 150 ebatında olucak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:43 ----------

her zamanki gibi yine temizlik yapıldı cilası cekildi yatışta :D
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Ahmetcan fotoğrafların renkleriyle oynuyorsunuz kardeş? Daha bi tatlı mavi duruyo senin motor.ciladan mi fotoğraftanmı bilmek isterim

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Alıntı peacemaker_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmetcan fotoğrafların renkleriyle oynuyorsunuz kardeş? Daha bi tatlı mavi duruyo senin motor.ciladan mi fotoğraftanmı bilmek isterim
    yok orjinal fotolar haftada bi temizliyorum 3 haftada bi cilalıyorum ondandır.
    peacemaker_ bunu beğendi.

s.a sıfır motosiklette balata sesi normal midir? motosiklet çalışmıyorken park etmek için hareket ettirirken hafif sürtme sesi geliyor.

Uzun zamandir aranizda olmama ragmen motorumu dun teslim aldim kirmizi beyaz r25 2016. Cilayi nasil yapiyosunuz aydinlatabilirmisiniz beni

Motosikleti
    R25
    Alıntı Agathor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandir aranizda olmama ragmen motorumu dun teslim aldim kirmizi beyaz r25 2016. Cilayi nasil yapiyosunuz aydinlatabilirmisiniz beni
    Hayırlı olsun da sıfır motora cila sürekli yıkama gibi şeyler yapmana gerek yok, motoru eskitmekten başka bi işe yaramaz. benim düşüncem bu.

Tesekkurler peki seramik cila veya pasta cila yaptirmami onerirmisiniz?

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Yan Cantaları Takininca Enduro Görunumlü Racing Sahibi Hatun Olup Çiktık...Oldu Bu Oldu...

Sakın Olmamış Kötyü Durmuş Demeyin,Malum ...Spor Malzemelerim,yedek kıyafetlerim,Ev yapımı doğal yiyyecek ve içeceklerim ,değişik krem ve makyaj malzemelrim için bunlar.İnşaallah Sığdırırm.. ))

peacemaker_, ZRN, SuleymanE ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    R25
    Bozmayın şu motorun karizmasını yazıktır ya.

Yan çantaları nasıl taktın lastiğe değiyo mu?gayet kullanışlı olmuş güle güle kullan
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Arkadaşlar merhaba motorumu yeni aldım 3800 km de en son 1000 km bakımları yapılmış olabilir tam bilgim yok 5000 bekleyim mi yoksa hemen yaptırmalı mıyım?

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yan Cantaları Takininca Enduro Görunumlü Racing Sahibi Hatun Olup Çiktık...Oldu Bu Oldu...

http://i.hizliresim.com/57qNRM.jpg

Sakın Olmamış Kötyü Durmuş Demeyin,Malum ...Spor Malzemelerim,yedek kıyafetlerim,Ev yapımı doğal yiyyecek ve içeceklerim ,değişik krem ve makyaj malzemelrim için bunlar.İnşaallah Sığdırırm.. ))

http://i.hizliresim.com/PkG1gd.jpg
    Fena durmamış aslında. Demir olayı dikkatimi çekti, kim yaptıysa helal olsun. Grenajda delik falan da görmedim, sanırım motorun orijinalliğini bozmadan monte edilmiş.

Başarılı bir çalışma olmuş
    n_tuncak bunu beğendi.

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Bence böyle bi motora böyle şeyler komik duruyor ama sizin hoşunuza gidiyorsa bize bir şey demek düşmez tabi.
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

53_ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Çantalar ilginç bir çalışma olmuş Arka çanta motorun tarzına aykırı tabiki ama ihtiyaca karşılık verir cinsten olmuş. Benim merak ettiğim yan çantalar nereden nasıl bağlı bir foto atarsanız sevinirim. Bende almayı planliyorum bazen lazım oluyor
    peacemaker_ bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)