Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı manqa82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinde kuzen okuyo hocam sagolsun konuştuk halletcez parcaları fln buldurduk ama satma işi olduğu için beklemedeyiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:57 ----------

Vites kemikli geciyor diyen arkadaslar vardı debriyajsiz vitese atmayı deneyin valla lokum gibi geciyo vitesler
    Usta değilim ,ahkam kesmis gibi olmasında , forumda okumuştum debriyajsiz vites değişiminin oldukça zararlı olduğunu.elimize almayalım motoru ��

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    [QUOTE=manqa82;3848696]Çinde kuzen okuyo hocam sagolsun konuştuk halletcez parcaları fln buldurduk ama satma işi olduğu için beklemedeyiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:57 ----------

Vites kemikli geciyor diyen arkadaslar vardı debriyajsiz vitese atmayı deneyin valla lokum gibi geciyo vitesler[/QUOO debriyajı fabrikası boşuna koymuşlar o zaman senin motora koyup hata etmişler maliyet açısından.

manqa82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Evet yararlı olmadığı kesin,
    Benim kızdığım olay tamda bu, güzel diye aldığınız motorun farkında değilsiniz daha,supersport yarışları izlemiyor musunuz yada hicmi bir bilginiz yok hicbir motosport yariscisi kalkis ve durma dışında debriyaj kullanmaz birde motorlarimizda debriyaj sensörü bulunmakta bununda etkisi var,
    denemesi bedava kullanabileceginiz yol varsa deneyin.

53_ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Alıntı manqa82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet yararlı olmadığı kesin,
    Benim kızdığım olay tamda bu, güzel diye aldığınız motorun farkında değilsiniz daha,supersport yarışları izlemiyor musunuz yada hicmi bir bilginiz yok hicbir motosport yariscisi kalkis ve durma dışında debriyaj kullanmaz birde motorlarimizda debriyaj sensörü bulunmakta bununda etkisi var,
    denemesi bedava kullanabileceginiz yol varsa deneyin.
    Arkadaş kendini supersport yarışcısı sandı gazı aldı gidio.

İşin doğrusu vitesi yukarı atarken doğru devirde doğru zamanda yapılabilir tabiki ama bence gerek yok niye riske atıcaksınkı doğru yapamazsan zarar verirsen ne olucak bence bir düşünmek lazım tam tersine gelirsek vites düşürürken debriyaj kullanmamayı, aman diyim sakın yapmayın motoru orda bırakıp eve tek gitmek zorunda kalabilirsiniz
    YZFR25R6 bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha r25
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kask-kiyafet-ekipman-aksesuarlar-yamaha-motosiklet-depo-ustu-tank-pad-tex-txy-03-256901116/detay Beyler bu tank pad R25 uyumlumu acil yardım

aslan557 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 / YZF R25
    Yuzde 99 uyumsuz

Daha once hic 0 motor almadigimdan soruyorum.sordugum bayilerden biri arayip 3 5 gune gelecegini soyledi. Istanbuldaki bayilere sordugumda ne zaman gelecegini bilmediklerini soyluyolar.Istanbul disi yetkili bayii den alicam adam 9000 nakiti simdi gonder dedi.bu durumda havale gecmem lazim herhangi bir sikinti olurmu ? Guvenilirmi kusura bakmayin komik bir soru olabilir ama 0 arac almadigimdan soruyorum.

Motosikleti
    YBR 125 / YZF R25
    9000 tl nakıtı neye guvenıp havale edeceksınız ? bence ıstanbuldakı magazalarda sıraya gırmelısınız gelen motorlar olunca sızı arayıp işlemlerı yapmalısınız . fakat abılerım daha ıyı bılır sıraya gırıp alanlar çok aramızda onlar çok ıclı dışlı oldular bu olayla onlardan bır yorum gelse aha dogru olur fakat bence para felan göndermeyın

Motosikleti
    yamaha r25
    kardeşim uyumlu önerirmisin mavi R25 için

Motosikleti
    YBR 125 / YZF R25
    http://urun.n11.com/modifiye-urunler/r25-tank-pad-P93342802?cid=604001&gclid=CO-DzKT3pMsCFS8z0wodndgKaw&gclsrc=aw.ds

http://urun.n11.com/bakim-ve-koruma/yamaha-r25-uyumlu-tank-pad-P82568041?icid=990007_prudsys_productdetail_crosss ell

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-yamaha-r25-tank-pad-mavi-versiyon-icin-seffaf-273963700/detay

al kardeşim bunlar bende bugun bakıyodum ssenınde ısıne yarar ben sonuncuyu begendım en cok daha ıyısınıde bulamadım deponun orda grı şerit geçtıgınden dolayı unıversal olanlar bızımkılerle uyumlu degıl r25 ıcın ozel bakman gerekıyor ve daha cok az sayıda bence kotu seyler var

Motosikleti
    yamaha r25
    Saol kardeşim aynen 3. İyimiş

suleyman hocam verdiğin değerli bilgiler için teşekkür ederim.kask haricinde bilerek bişey yazmadım.çünkü en önem verdiğim ekipman ki 500-1000 tl yazmamın sebebi aynen senin dediğin gibi 600-700 tl civarı bi kask alıp geri kalanıyla diğer ekipmanları almak ama ilerleyen dönem için de kaskı değiştirmeyi düşünebilirim.yarın da fırsatım olursa arayıp konuşmayı düşünüyorum.verdiğin bilgiler için tekrar teşekkürler
    Tekeriniz düz bassın.Kazasız belasız günler

Özgürr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS RTR 150 + Yamaha R25
    Yamaha r25 motosikletime beyaz philips ampul aldım ve park ampulu aldım gene farlar ugrassam hallederım ama park ampülü nasıl değiştiricem fikir verimisiniz veya nasıl değiştiriliyor değiştiren varsa söyleyebilecekmi

manqa82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Alıntı 53_ekrem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş kendini supersport yarışcısı sandı gazı aldı gidio.

İşin doğrusu vitesi yukarı atarken doğru devirde doğru zamanda yapılabilir tabiki ama bence gerek yok niye riske atıcaksınkı doğru yapamazsan zarar verirsen ne olucak bence bir düşünmek lazım tam tersine gelirsek vites düşürürken debriyaj kullanmamayı, aman diyim sakın yapmayın motoru orda bırakıp eve tek gitmek zorunda kalabilirsiniz
    Bunları bilmek icin ss Yarışçısi olmak gerekiyorsa hepimiz motorlarımızı bırakıp scooter kullanalım?
    Motorunuzu 1. Viteste yerinde oynatmadan kuyruk kısmında debriyaj müşründen gelen sese kulak verin, birde unutmadan bu R25 hangi motor ele alınarak üretilmis bi araştırın, motor konumlama pozisyonu vs, bu kadar gücü nasıl üretebildigini dahasını nasıl da yapabilecegini araştırın, teknolojili bi makina bu o yüzden kullandiginz 250cc HH ler ile karıştırmayın,
    Benim ne olduguma karar vermek istiyosan da önce mümkünse senin ne olduğunu belli et?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:03 ----------

Alıntı onur694 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha once hic 0 motor almadigimdan soruyorum.sordugum bayilerden biri arayip 3 5 gune gelecegini soyledi. Istanbuldaki bayilere sordugumda ne zaman gelecegini bilmediklerini soyluyolar.Istanbul disi yetkili bayii den alicam adam 9000 nakiti simdi gonder dedi.bu durumda havale gecmem lazim herhangi bir sikinti olurmu ? Guvenilirmi kusura bakmayin komik bir soru olabilir ama 0 arac almadigimdan soruyorum.
    Araç alırken bile bu kadar para vermek saçma 120bine aldigim arabaya, aracı gormedigim surece 500 lira kapora verdim, sonucta kul işi istediğiniz gibi cikmayabilir.
    Ben sıraya girip almadim velakin 9bin saçma bir rakam gelince arayın beni paranızı nakit olarak elinize vericem de bitsin olay. İlla da para derlerse de ben görmedigim araca o kadar para veremem de kalsın olay.
    Muğla Fethiye tarafından almayı düşünürsen burdaki bayiyle senin için konuşurum kardeşim.

Motosikleti
    MT-07 Milky White
    [QUOTE=manqa82;3849543]Bunları bilmek icin ss Yarışçısi olmak gerekiyorsa hepimiz motorlarımızı bırakıp scooter kullanalım?
    Motorunuzu 1. Viteste yerinde oynatmadan kuyruk kısmında debriyaj müşründen gelen sese kulak verin, birde unutmadan bu R25 hangi motor ele alınarak üretilmis bi araştırın, motor konumlama pozisyonu vs, bu kadar gücü nasıl üretebildigini dahasını nasıl da yapabilecegini araştırın, teknolojili bi makina bu o yüzden kullandiginz 250cc HH ler ile karıştırmayın,
    Benim ne olduguma karar vermek istiyosan da önce mümkünse senin ne olduğunu belli et?[COLOR="Silver"]

supersport yarışları debriyajsız vites değiştirmek uygun devir hımmm. did you mean quickshifter??

Motosikleti
    YAMAHA R25
    ARKADAŞLAR ARKA LASTİĞİN EBATINI BÜYÜTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM YAPAN ARKADAŞLAR VARMI SİZCE YAPMALIMIYIM ???

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Alıntı hsyr25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR ARKA LASTİĞİN EBATINI BÜYÜTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM YAPAN ARKADAŞLAR VARMI SİZCE YAPMALIMIYIM ???
    Bir daha mı gelecen dünyaya.Yap 160 lık gitsin :D

Motosikleti
    R25
    Alıntı hsyr25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru yoruyor ha diyorsan umrumda değil takarsan motora yakışıyor.

Motosikleti
    Yamaha YZF R 25
    Alıntı Özgürr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha r25 motosikletime beyaz philips ampul aldım ve park ampulu aldım gene farlar ugrassam hallederım ama park ampülü nasıl değiştiricem fikir verimisiniz veya nasıl değiştiriliyor değiştiren varsa söyleyebilecekmi
    https://www.youtube.com/watch?v=QE6x3tRBOvY

Hocam buna bi bak istersen adam söküyor takıyor filan.

Motosikleti
    Yamaha ybr2009/ybr2012/ şu an YZF-R25(2015)
    Yav o bu değil de adam did you mean çaktı la

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)