Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    manqa82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Alıntı FreeLance adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 imi satip 2016 XJ6 Diversion F almayi dusunuyorum. Ancak ileride satarken zorluk cekermiyim diye dusunuyorum
    Aklimdaki tek cekince bu. Bir fikri olan var mi?
    2. El piyasasina bakarak 3 assagi 5 yukarı zararinizi gorebilirsiniz,
    Cbr650f var mesela sıfır 22bin, ikinci eli 25e kadar var xj6 yerine durumun varsa fazer8 tavsiye ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha r25
    Alıntı valeyellow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR HERKESE MERHABA YAKINDA R25 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM BOY KONUSUNDA SIKINTIM VAR 185 CM BOYUM VAR SİZCE NASIL OLUR YAKLAŞIK BU BOYLARDA OLUPTA R 25 SAHİBİ OLAN ARKADAŞLAR BİRKAÇ FOTOĞRAFINI BENİMLE PAYLAŞABİLİR Mİ ? TEŞEKKÜRLER
    Benim boyumda 185 kisa geliyor ama kullanilir usta bence sen rc250 bak rosso 2 lastik kaydirmali debriyaj falan var hem seleside daha yuksek

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı peacemaker_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serviste 10.000 bakımında yağ yağ filtresi hava filtresi değişti , 207 tl verdim. Yedek parçaya gelince , manetler 46 tl ayna 74 tl sağ yan grenaj 340 tl
    Sürücü basamağı 122 tl far 582 tl kafa demiri 391 tl far siperlik 265 tl far çerçeve 473 tl bunlar KDV siz fiyatlar. Park halindeyken yine park halindeki araç geri geri gelirken çarptı ve bunlar değişti. Karşı tarafın sigortası karşıladı ... yedek parça pahali...
    Hava filtresi 10binde değişmiyor. Siz özelliklemi istediniz değiştirilmesini?

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Evet kendim istedim.

Alıntı ziya6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim boyumda 185 kisa geliyor ama kullanilir usta bence sen rc250 bak rosso 2 lastik kaydirmali debriyaj falan var hem seleside daha yuksek
    Ben 1.83 falanım motor küçük falan gelmiyo gayet güzel görünüyo herkezde yakıştırıyo ama kilonda önemli biraz iriysen o zaman motor küçük kalabilir.istersen tel no ver foto atarım

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Arkadaşlar herkes e iyi akşamlar,
    nasip olursa haftasonu kaporamı yatırıp mart sonuna kadar motosikletimi beklemeye başlayacağım kısmetse.

Sormak istediğim benim gibi Cbr125r dan geçen arkadaşlar var ise yaşayabileceğim + ve - yönleri özelden veya buradan iletebilirlerse sevinirim maksat muhabbet dönsün, biraz da heyecanımı paylaşıyım istedim

Herkes' e iyi akşamlar, saygılar.

n4me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x DTC
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkes e iyi akşamlar,
    nasip olursa haftasonu kaporamı yatırıp mart sonuna kadar motosikletimi beklemeye başlayacağım kısmetse.

Sormak istediğim benim gibi Cbr125r dan geçen arkadaşlar var ise yaşayabileceğim + ve - yönleri özelden veya buradan iletebilirlerse sevinirim maksat muhabbet dönsün, biraz da heyecanımı paylaşıyım istedim

Herkes' e iyi akşamlar, saygılar.
    Yıl olmuş 2016 r25 de sıra mı bekleniyor. Stokta motor yok mu yahu

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı n4me adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıl olmuş 2016 r25 de sıra mı bekleniyor. Stokta motor yok mu yahu
    2015 var ellerinde, 2016 kasa istiyorum ondan dolayı bekliyorum.(değişen birşey olmadığını biliyorum.Model yılı takıntısı sadece.)
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 var ellerinde, 2016 kasa istiyorum ondan dolayı bekliyorum.(değişen birşey olmadığını biliyorum.Model yılı takıntısı sadece.)
    Kasa 2015 ile bire bir aynı diye biliyorum.ayrıca bikaç sayfa önce 2016 ların gel.gelmesi haziran i bulur gibi bişi okumuştum diye hatırlıyorum

Motosikleti
    Yamaha r25
    Alıntı Ardatt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 1.83 falanım motor küçük falan gelmiyo gayet güzel görünüyo herkezde yakıştırıyo ama kilonda önemli biraz iriysen o zaman motor küçük kalabilir.istersen tel no ver foto atarım
    aksine bende inceyim rahat etmiyo degilim ancak bacak boyum uzun benim selesi soyle 83-84 cm olsa daha iyi olurdu

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:49 ----------

Alıntı peacemaker_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serviste 10.000 bakımında yağ yağ filtresi hava filtresi değişti , 207 tl verdim. Yedek parçaya gelince , manetler 46 tl ayna 74 tl sağ yan grenaj 340 tl
    Sürücü basamağı 122 tl far 582 tl kafa demiri 391 tl far siperlik 265 tl far çerçeve 473 tl bunlar KDV siz fiyatlar. Park halindeyken yine park halindeki araç geri geri gelirken çarptı ve bunlar değişti. Karşı tarafın sigortası karşıladı ... yedek parça pahali...
    Ayni olay benim basimada geldi sol grenaj degilde onun kose tarafi cizik degilde sıyrıldı manetin topuzu kırıldı
    Durur haldeyken bile bizi fark etmiyolar

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı ziya6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aksine bende inceyim rahat etmiyo degilim ancak bacak boyum uzun benim selesi soyle 83-84 cm olsa daha iyi olurdu

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:49 ----------

Ayni olay benim basimada geldi sol grenaj degilde onun kose tarafi cizik degilde sıyrıldı manetin topuzu kırıldı
    Durur haldeyken bile bizi fark etmiyolar
    Ya bu eleman ayrı bi maldı.kafeden çıkıyor adam , arabasına binmeye gidiyor.yolun üstündeki motoru görmüyor.hani araç içinde bile değil demek istediğim. Kafa demiri nasıl eğilimiş onu anlamadım.dokundu eleman ve kafa demiri yamuldu...

umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    Haydi yine iyisiniz r25 Kırmızı fena bişey

15.750 Tl 2016 Model hayırlı uğurlu olsun hepinize

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Alıntı umuterdogdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haydi yine iyisiniz r25 Kırmızı fena bişey

http://i.hizliresim.com/YkMoja.jpg

15.750 Tl 2016 Model hayırlı uğurlu olsun hepinize
    kırmızı deyil beyaz kırmızı
    umuterdogdu bunu beğendi.

dayton ve kardeşler motoru arayarak ismimi yazdırdım 2016 modeller için Mart sonu gelir dediler ama sizce fuardan hemen sonra zamlanirmi yada fuarda kaporta verip geri kalanını teslimatlarda versek olurmu 2 bin açığım var Mart sonundan önce alamiyorum

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    hafta sonu motorun bi hava filtresine bakim die yan kapak ı söktüm sonra diger kapakları söktüm geri zor topladım :D
    [IMG][/IMG]

daha sonra motoru temizledim parlattım
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    yeni zamm hayırlı olsun , kırmızının satışı olacak mı? bilen var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:59 ----------

kendi kendimi cevaplayayım, kardeşler ile görüştüm büyük olasılık ile kırmızının da geleceğini söylediler. teslimatlar mart sonu nisan başı gibi olacakmış.
    Love Me Back...

Orda konuştum kırmızının türkiyeye gelmiyeceği bilgisini aldım fuardan

BurakMotorda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller R25...
    boyum 193 civarı motor nasıl durur?aynı boyda kullanıcı arkadaşımız var mı?

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    hayırlısı o zaman... siyah candır. bilgi için teşekkürler.
    Love Me Back...

arkadaşlar fuara giden varsa füme yada mat gri gibi renklerin gelip gelmeyeceğini sorarsa sevinirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)