Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    manqa82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Alıntı sb_turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam birleşmediyse 1500 kasko + 800 sigorta 2300 lira civarı mı vermem gerekiyor?
    Yaşa bağlı hepsi değişiyor daha dün 50 yasindaki bey amcaya 800lira sigorta yaptılar, zaten kaskoyla sigortanın hiçbir alakası yok, kasko keyfi sigorta zorunlu, kasko maddelerine ve icerigine göre degisir.
    Illa yapacaksan genisletilmis kasko almanı tavsiye ederim,
    Bu arada sigortayı düşük yapan herkese guvenmeyin kapsaması 2 tane belli başlı onları da kaza durumunda vs sigorta şirketi sizden isteyebiliyor dikkatli olmanız da fayda var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu ay içinde bir anda başlayan motorsiklet tutkum nedeniyle r25 almaya karar verdim bir kaç bayii ile görüştüm ellerinde 2015 model olmadığını fuardan sonra 2016 modellerin geleceğini söylediler fiyatlarda 500 750 TL arası bir zam olacakmış fuarda satın alırsam daha uygun bir fiyata satın alabilirmiyim. Birde 6 yıldır aktif araç kullanıyorum 3 yıldırda kendi üzerime aracın var hiç kazasız kullandım sigorta nekadar tutar bu arada yaşım 22 bu hafta a2 icin ehliyet kursuna yazildim

2016 bende almak istiyorum ama motor yok, haberi yok, fiyatı yok nasıl bi iş anlamadım. Bütün motorlar için bir şeyler açıklanıyor bu r25 için ortada bişey yok, kardeşleri aradım nisan da gelebilir diyorlar anasının gözü dedim oldu temmuzda getir motoru zaten bi ilgisizler ben böyle esnaf görmedim bunlar motorun yanında başka bi iş te mi yapıyorlar bu ne rahatlık be kardeşim.

Vel asılı kelam bi iki sorum var arkadaşlar;

Fuara davetiye ile mi gidiliyor ?
    Fuarda r25 olacak mı ?
    Fuardan satın alma işlemi nasıl oluyor ?

Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Alıntı fthklc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ay içinde bir anda başlayan motorsiklet tutkum nedeniyle r25 almaya karar verdim bir kaç bayii ile görüştüm ellerinde 2015 model olmadığını fuardan sonra 2016 modellerin geleceğini söylediler fiyatlarda 500 750 TL arası bir zam olacakmış fuarda satın alırsam daha uygun bir fiyata satın alabilirmiyim. Birde 6 yıldır aktif araç kullanıyorum 3 yıldırda kendi üzerime aracın var hiç kazasız kullandım sigorta nekadar tutar bu arada yaşım 22 bu hafta a2 icin ehliyet kursuna yazildim
    Zam geleceğini uzun zamandır konuşuyoruz, gelecekte. Bi kac bayiye gidip hoş sohbet ettik 16bine cikabilecegine net gözüyle bakılıyor denildi 2016lar ise Nisan Mayıs yahut haziran başında gelir yine bi yığılma beklediklerini belirttiler. Sigortanız 250ile 600arası oynar tahminim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

Alıntı kant_1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 bende almak istiyorum ama motor yok, haberi yok, fiyatı yok nasıl bi iş anlamadım. Bütün motorlar için bir şeyler açıklanıyor bu r25 için ortada bişey yok, kardeşleri aradım nisan da gelebilir diyorlar anasının gözü dedim oldu temmuzda getir motoru zaten bi ilgisizler ben böyle esnaf görmedim bunlar motorun yanında başka bi iş te mi yapıyorlar bu ne rahatlık be kardeşim.

Vel asılı kelam bi iki sorum var arkadaşlar;

Fuara davetiye ile mi gidiliyor ?
    Fuarda r25 olacak mı ?
    Fuardan satın alma işlemi nasıl oluyor ?
    Boyle olmalarına sebep, olusan talep, aynı tavrı zamaninda honda cbr icin yaptı, şimdilerde isebildigin kavga ede ede pazarlik yapip hem cok guzel hizmet hemde cok güzel indirim alabilirsiniz. Temiz ikinci el bulabilirseniz alın kasa degisimi söz konusu değil sonuçta,
    Fuarda R25 muhakkak olur.
    Fuara biletle girebiliyorsunuz.
    Standtan size satış danismanları yardimci olur

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Beyler sigortamın zamanı geldi, bende yenilettim.
    Plaka: 16
    Motor: R25
    En ucuz Axa 410tl çıktı. Geçen yıl sigortam 140tl idi. İnanılmaz artmış fiyatlar...

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler sigortamın zamanı geldi, bende yenilettim.
    Plaka: 16
    Motor: R25
    En ucuz Axa 410tl çıktı. Geçen yıl sigortam 140tl idi. İnanılmaz artmış fiyatlar...
    Ben genelde 34 plakaya hesap böyle kalın çıkıyor sanırdım, pek bir farkı kalmayacak artık sanırım.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

[QUOTE=manqa82;3838622]Zam geleceğini uzun zamandır konuşuyoruz, gelecekte. Bi kac bayiye gidip hoş sohbet ettik 16bine cikabilecegine net gözüyle bakılıyor denildi 2016lar ise Nisan Mayıs yahut haziran başında gelir yine bi yığılma beklediklerini belirttiler.

4-5 ay bekleme süresi çok uzun bu zaman zarfında 2015 modelleride satın alamayacakmiyiz ben pek anlamadım bu motorsiklet satış şeklini

Arkadaşlar 1 adet 2015 r25 race blue inegöl yamaha kaplan motorda var.süper bir adam Ahmet kaplan,2016da gelmiş diye duydum iletişime geçin derim.
    Ben servise bile gitmeyi düşünüyorum tam bir esnaf kendisi.Bana gecenin 11nde dükkan açtı beraber yemeğimizi yedik sonrada bizi uğurladı burdan selam olsun...
    Kaplan motor yamaha inegöl/Ahmet kaplan

arkadaşlar orjinal egzozun susturucusunu söküp katalizör iptali yapan varmı?

Motosikleti
    Yamaha r25
    10000 devirdim bende bakımı 195 tl tuttu

Aquarist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Alıntı Aquarist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler , benzin göstergesi yanıp sönmeye başlayınca kaç km. gidiyor normal kullanımda?
    Kullanım kitapçığında yukarıdaki bilgiye ulaşamadım, uzun yola gidecekler için çok önemli bir bilgi halbuki. Geçen ben ışık yandıktan sonra 38km devirdim ama daha ne kadar giderdi bilemiyorum. Birinci ibre yanıp söndükten sonra mmotor maksimum kaç km gidiyor deneyen olmadı mı hiç?

dundeon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 r Aprilla rs4 125 4t
    abilerim bişi sormak istiyorum sayfaların tamamını okuyamadım fakat bende yenı sezonda r25 veya nınja 250 dusunuyorum fakat r25te problemler cıkıyor sanırsam sayfadakı bı kac yazıya göre söylüyorum bunu acaba sizler ne önerirsiniz kronık sorunları varmı bu motorun aslında japonlardan böyle bişi beklenmez ama nedense fazla olumlu bişi duyamadım yorumlarınız için şimdiden saolun NOT: (ehlıyetım var yaş 19 10bın km motor tecrubem var 250cc)

Motosikleti
    Yamaha X-city 250 - Yzf R25 - X-max 400 Abs
    Alıntı scarface123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar orjinal egzozun susturucusunu söküp katalizör iptali yapan varmı?
    Katalizör iptali yapmadan son susturucuyu akrapovic slip on ile değiştirdim. aşırı ses istemediğimden yeterli geldi bana. full system tarzı egzoz takıldığında (katalizör olmayan) yazılımla da oynanması gerekiyor. ses baya yüksek çıkıyor ancak çekiş düşüyor. ama bu kişisel seçimdir eğer gidiş çok önemli değil ise yapılabilir.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    İlk motorun mu hocam ?

[QUOTE=fthklc;3838684]
    Alıntı manqa82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zam geleceğini uzun zamandır konuşuyoruz, gelecekte. Bi kac bayiye gidip hoş sohbet ettik 16bine cikabilecegine net gözüyle bakılıyor denildi 2016lar ise Nisan Mayıs yahut haziran başında gelir yine bi yığılma beklediklerini belirttiler.

4-5 ay bekleme süresi çok uzun bu zaman zarfında 2015 modelleride satın alamayacakmiyiz ben pek anlamadım bu motorsiklet satış şeklini
    2015 model siyah ve mavi antalya kaş ilçesinde bayide var düşünenlere yardımcı olabilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:07 ----------

Alıntı Aquarist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanım kitapçığında yukarıdaki bilgiye ulaşamadım, uzun yola gidecekler için çok önemli bir bilgi halbuki. Geçen ben ışık yandıktan sonra 38km devirdim ama daha ne kadar giderdi bilemiyorum. Birinci ibre yanıp söndükten sonra mmotor maksimum kaç km gidiyor deneyen olmadı mı hiç?
    Işık yandıktan sonra uzun yolda normal kullanımda rahat 80 - 100 km daha gidiyo
    Aquarist bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    [QUOTE=fthklc;3838684]
    Alıntı manqa82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zam geleceğini uzun zamandır konuşuyoruz, gelecekte. Bi kac bayiye gidip hoş sohbet ettik 16bine cikabilecegine net gözüyle bakılıyor denildi 2016lar ise Nisan Mayıs yahut haziran başında gelir yine bi yığılma beklediklerini belirttiler.

Elbette ki uzun ama merak etmeyin ellerinde vardır muhakkak, alabilirsiniz.
    Motorsikletler hem önemli hem onemsizdir genelde vasıta sıfatı değil zevk sıfatı aldığı icin garip garip hallenmeleri de mevcut

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:00 ----------

Alıntı dundeon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abilerim bişi sormak istiyorum sayfaların tamamını okuyamadım fakat bende yenı sezonda r25 veya nınja 250 dusunuyorum fakat r25te problemler cıkıyor sanırsam sayfadakı bı kac yazıya göre söylüyorum bunu acaba sizler ne önerirsiniz kronık sorunları varmı bu motorun aslında japonlardan böyle bişi beklenmez ama nedense fazla olumlu bişi duyamadım yorumlarınız için şimdiden saolun NOT: (ehlıyetım var yaş 19 10bın km motor tecrubem var 250cc)
    R25te kronik sorun yok, sadece bi kac kişide buji erimesi çıktı bide gostergelerin su alma işi, son partilere doğru bunları tamamen kestiler suan öyle bi durum söz konusu değil.
    Ama yamaha sonucta pek kalite taraftarı değil hız konusunda daha ataklar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:03 ----------

Alıntı onursonat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 1 adet 2015 r25 race blue inegöl yamaha kaplan motorda var.süper bir adam Ahmet kaplan,2016da gelmiş diye duydum iletişime geçin derim.
    Ben servise bile gitmeyi düşünüyorum tam bir esnaf kendisi.Bana gecenin 11nde dükkan açtı beraber yemeğimizi yedik sonrada bizi uğurladı burdan selam olsun...
    Kaplan motor yamaha inegöl/Ahmet kaplan
    Iyi servislere ve esnaflara ihtiyacimiz var teşekkürler paylaştığınız icin

Motosikleti
    MT07
    Arkadaslar bu motorun bakimlarini yaptiranlar bakimlarda neler degistigini ve maliyetlerini yazabilirmi ?
    Birde yedek parca fiyatlari hakkinda bilgisi olanlar yardimci olur mu ?

Motosikleti
    YZF R25
    R25 imi satip 2016 XJ6 Diversion F almayi dusunuyorum. Ancak ileride satarken zorluk cekermiyim diye dusunuyorum
    Aklimdaki tek cekince bu. Bir fikri olan var mi?

Motosikleti
    YBR 125
    ARKADAŞLAR HERKESE MERHABA YAKINDA R25 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM BOY KONUSUNDA SIKINTIM VAR 185 CM BOYUM VAR SİZCE NASIL OLUR YAKLAŞIK BU BOYLARDA OLUPTA R 25 SAHİBİ OLAN ARKADAŞLAR BİRKAÇ FOTOĞRAFINI BENİMLE PAYLAŞABİLİR Mİ ? TEŞEKKÜRLER

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı StiF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu motorun bakimlarini yaptiranlar bakimlarda neler degistigini ve maliyetlerini yazabilirmi ?
    Birde yedek parca fiyatlari hakkinda bilgisi olanlar yardimci olur mu ?
    Serviste 10.000 bakımında yağ yağ filtresi hava filtresi değişti , 207 tl verdim. Yedek parçaya gelince , manetler 46 tl ayna 74 tl sağ yan grenaj 340 tl
    Sürücü basamağı 122 tl far 582 tl kafa demiri 391 tl far siperlik 265 tl far çerçeve 473 tl bunlar KDV siz fiyatlar. Park halindeyken yine park halindeki araç geri geri gelirken çarptı ve bunlar değişti. Karşı tarafın sigortası karşıladı ... yedek parça pahali...
    StiF bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)