Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    WR250 16500'ken bunun daha yüksek olmasını beklemek gerekir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sebzelicorba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r / Yamaha R-25
    Deposu plastikmiş.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    üzerindeki lastiklerin markası ve modeli nedir?
    yol tutuş ve fren mesafesi nasıldır?

sebzelicorba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r / Yamaha R-25
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzerindeki lastiklerin markası ve modeli nedir?
    yol tutuş ve fren mesafesi nasıldır?
    Michelin pilot street

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı sebzelicorba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Michelin pilot street
    dandik irc lerden koymamışlar demek, güzel

Motosikleti
    MT-07
    16.000 olması zor çünkü ninja 300 17,500 TL ,14.000 den aşağı olmasıda imkansız çünkü cbr 13.500 , zaten bayiside fiyatın 14-15 arası olacağını söyledi, hadi ninja zamlandı 18.250 felan oldu diyelim yamaha eğer 16.000 fiyat koymaz çünkü piyasa yeni grcek bir model ve fiyatının biraz lansman olması lağzım. Sonuç olarak ben 14.950 gibi bir rakam bekliyorum.

Alıntı harung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlasilan Yamaha r125 te yaptigi hatalardan ders almis. Oturuş pozisyonu ve sele yüksekliği güzel resimden göründüğü kadar depo kisalmis gidon ile sele yaklaşmış.. Yamaha tasarım ve yakit ekonomisinde her zaman 1 numaradir.. 13-14 beklemeyin .. 16binden asagi cikmaz bu motor bence.. gorunuse gore hakediyor da..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

Unutmadan R25 in arka çamurluğu gördüğüm kadarı ile yok arka tekerden motora ve arka süspansiyona baya pislik atar, Keşke minik bi çamurluk koysalarmış r6 r1 de felan var ama bunda yok

yamaha r25 de abs olacak mı acaba acemiyim biraz da göremedim baktığım yerlerde

xaselcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tasarım harika olmuş başlangıç için alınır mı sizce ve fiyatı max. 15binmi olur diyorsunuz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

Absli mi olacak ? Bende göremedim.

JacqueS34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gelirse Yamaha YZF R25 :)
    Fiyat konusu tam bir muamma.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dandik irc lerden koymamışlar demek, güzel
    Yamaha motorlarin hic birinde IRC olmaz. Ya michelindir ya bridgestone. Onu Honda yapar. 30 bine 500luk motor satar tekere yerli mali naylon lastik takar.

Ragnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Merhaba arkadaşlar, ben henüz 3 ay önce motosiklet kullanmaya başladım ve şimdiden ikinci motosiklet olarak ne alacağımı düşünüyorum
    1 yıl daha kendi motoruma binmeyi planlıyorum.
    Motorum 2012 model Honda CBR 125 R 17.600'de aldım. Şu anda yaklaşık 20.000'de.

KTM RC 390 çok beğendiğim bir motosiklet lakin fiyat konusunda epey pahalıca.
    Bu motosikletin rakibi olarak Ninja 300 var ki AEA'nın tanıtım videosundan sonra vazgeçtim.
    CBR 500R ki hiç konuşmuyorum bile, çok gereksiz bir motosiklet.

Yamaha'nın TR sitesinde gözükmeyen ama yurtdışında var olan YZF-R3 modelini istiyorum ben aslında.
    TR'ye gelme imkanı yok mudur sizce ?
    R25 için 14-15bin denirken R3 için ne fiyat verilir ?
    %37'lik vergiyi hesaba katarsak. Sanırım Yamaha'da bunu hesaba katmış olmalı ki hiç karıştırmamış R3'ü.
    Kısacası fiyatı bir kenara bırakırsak RC390'nın bir rakibi henüz yok.

373,2 cc
    147 kg. kuru ağırlığı
    44 ps'lik gücü ile

ek olarak bana tam olarak bu ayarda RC390'a rakip olabilecek bir motosiklet önerebilecek arkadaşların/abilerin cevaplarını bekliyorum.
    Saygılar.
    Günün güneşe sahipse masanda sızar zaten her kaltak..

Merhaba, 500r için gereksiz demişsin ama hiç kullanma, inceleme fırsatın oldu mu? Neye göre gereksiz buldun, neresini beğenmedin çok merak ettim.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Mirkuza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16.000 olması zor çünkü ninja 300 17,500 TL ,14.000 den aşağı olmasıda imkansız çünkü cbr 13.500 , zaten bayiside fiyatın 14-15 arası olacağını söyledi, hadi ninja zamlandı 18.250 felan oldu diyelim yamaha eğer 16.000 fiyat koymaz çünkü piyasa yeni grcek bir model ve fiyatının biraz lansman olması lağzım. Sonuç olarak ben 14.950 gibi bir rakam bekliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

Unutmadan R25 in arka çamurluğu gördüğüm kadarı ile yok arka tekerden motora ve arka süspansiyona baya pislik atar, Keşke minik bi çamurluk koysalarmış r6 r1 de felan var ama bunda yok
    R6 33bin, R1 43bin Atatürk..bırak da onlarda Hugger olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:22 ----------

Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha motorlarin hic birinde IRC olmaz. Ya michelindir ya bridgestone. Onu Honda yapar. 30 bine 500luk motor satar tekere yerli mali naylon lastik takar.
    500 lük seride Dunlop var kardeş-ayıb ettin şimdi....(cb500 30 bin mi oldu-nezaman 10bin lira zam yedi yahu?)...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:25 ----------

Alıntı Ragnar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, ben henüz 3 ay önce motosiklet kullanmaya başladım ve şimdiden ikinci motosiklet olarak ne alacağımı düşünüyorum
    1 yıl daha kendi motoruma binmeyi planlıyorum.
    Motorum 2012 model Honda CBR 125 R 17.600'de aldım. Şu anda yaklaşık 20.000'de.

KTM RC 390 çok beğendiğim bir motosiklet lakin fiyat konusunda epey pahalıca.
    Bu motosikletin rakibi olarak Ninja 300 var ki AEA'nın tanıtım videosundan sonra vazgeçtim.
    CBR 500R ki hiç konuşmuyorum bile, çok gereksiz bir motosiklet.

Yamaha'nın TR sitesinde gözükmeyen ama yurtdışında var olan YZF-R3 modelini istiyorum ben aslında.
    TR'ye gelme imkanı yok mudur sizce ?
    R25 için 14-15bin denirken R3 için ne fiyat verilir ?
    %37'lik vergiyi hesaba katarsak. Sanırım Yamaha'da bunu hesaba katmış olmalı ki hiç karıştırmamış R3'ü.
    Kısacası fiyatı bir kenara bırakırsak RC390'nın bir rakibi henüz yok.

373,2 cc
    147 kg. kuru ağırlığı
    44 ps'lik gücü ile

ek olarak bana tam olarak bu ayarda RC390'a rakip olabilecek bir motosiklet önerebilecek arkadaşların/abilerin cevaplarını bekliyorum.
    Saygılar.
    Ninja 250Sl sana İYİ gideRR...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı sariyeron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, 500r için gereksiz demişsin ama hiç kullanma, inceleme fırsatın oldu mu? Neye göre gereksiz buldun, neresini beğenmedin çok merak ettim.
    KTM 375cc'lik motor ile 44ps güç üretirken Honda 471cc ile 47,6 ps güç üretebilmiş ve 194 kg. ağırlığı ve üstüne üstlük ₺ 22.500 gibi bir rakam ile satışta. He bir de unutmadan şu sinyallerini de bir değiştirmesi lazım artık ya. Yamaha gibi, KTM gibi atılımlar bekliyoruz Honda gibi dev bir motosiklet firmasından.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Ragnar kardeş.

1 yıllık cbr125 tecrubesiyle RC390 alırsan ve gazlarsan muhtemelen patlarsın, hatta ölürsun.

Ninja300 çok daha hata affeden, 0-150 km hızlanmasında 1 saniye fark etmeyen bir motor.

R25 ve N300 iyidir.

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Ragnar kardeş.

1 yıllık cbr125 tecrubesiyle RC390 alırsan ve gazlarsan muhtemelen patlarsın, hatta ölürsun.

Ninja300 çok daha hata affeden, 0-150 km hızlanmasında 1 saniye fark etmeyen bir motor.

R25 ve N300 iyidir.
    Seneye kadar belki değişik modeller çıkar ama şu an için en çok hoşuma giden R25. Teşekkürler GP500-1st.

berkerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj ns 200/bmw r nine T
    wr250 japonya'da, yzf 125 italya'da üretiliyor. r25 ise endonezya'da. bu tür kıstaslar satış fiyatını etkiler. ama şu an fiyat tahmini yapmak beyhude olur, fuarı bekleyip görmek en iyisi. geçenlerde mt 07'nin ilk sayfalarını okuyordum. elemanın biri ''yok ekonomiden çok iyi anlıyorum, şunları takip ediyorum 23000den aşağı olmaz mt07'' diye yazmış. insan ister istemez gülüyor böyle şeylere.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı berkerk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wr250 japonya'da, yzf 125 italya'da üretiliyor. r25 ise endonezya'da. bu tür kıstaslar satış fiyatını etkiler.
    İşçilik bedeli ucuzsa makina da ucuz olur gibi bir basmakalıp çıkarım yapamaz miyiz ? Pulsar Kawasaki fabrikasında üretiliyor, İnazuma Çin'de üretiliyormus geyiği çıkmaz ins

berkerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj ns 200/bmw r nine T
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşçilik bedeli ucuzsa makina da ucuz olur gibi bir basmakalıp çıkarım yapamaz miyiz ? Pulsar Kawasaki fabrikasında üretiliyor, İnazuma Çin'de üretiliyormus geyiği çıkmaz ins
    öyle bir sonuç çıkıyor zaten. firmalar ucuz işçiliğin olduğu ülkelerden yararlanmak için öyle ülkelerden faydalanır. böyle ülkelerde üretim yapılmasının diğer nedeni de motosikletin satışının fazla olmasını hedeflemektir. misal ybr'yi italya'da üretselerdi, bu kadar satılamazdı çünkü fiyatı fazla olurdu. o nedenle işçiliğin ucuz olduğu ülkede üretiyorlar. ama sadece bunlara da endeksleyemeyiz, bir sürü etken var; firmaların fiyat politakası, kullanılan parçalar, bu parçaların birleştirilmesindeki maaliyet vb. ki bu maaliyetleri kısma açısından r25'te farklı bir yol izlenmiş.

sonuç olarak, firmanın hali hazırdaki modellerine bakıp fiyat tahmini yapmak yanıltıcı olur. mt 07'nin 23binden aşağı olmayacağı gibi gülünç bir durum meydana getirir

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Siyah rengin mavi beyazdan ucuz olma ihtimali var mı?
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)