Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Bütçen müsaitse 300v, yok daha uygun olsun dersen 5100 ama motuldan şaşma kardeşim.
    Atormentado bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha R25
    herkese merhaba, motorun zincirini ve arka cantını temizlerken arka frene doğru da gaz yağı sıktım, artık arka fren çok az tutuyor, neredeyse hiç tutmuyor, sizce ne olmuş olabilir.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Alıntı fcaliskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba, motorun zincirini ve arka cantını temizlerken arka frene doğru da gaz yağı sıktım, artık arka fren çok az tutuyor, neredeyse hiç tutmuyor, sizce ne olmuş olabilir.
    yağdan kaynaklanıyor olmasın
    Atormentado bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Arkadaşlar R25 katlanır plakalık nereden alabilirim, orjinal siynalleride bağlayabilmem gerekiyor, motosiklet aksesuarlarında var ama tam uyumlu değilmiş sac kaynatmak gerekiyormus sinyal içinde bişeler yapmak gerekiyormus. cuk diye oturacak bişeler istiyorum veya 3 in 1 led stop var sinyaller içinde olan bunu kullanan varmı aranızda , ebayda buldum ama tr de satanı bulamadım

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağdan kaynaklanıyor olmasın
    tabii ki yağdan kaynaklanıyor, ben soruyu yanlış sordum, pardon. balata değiştirmeden çözebilirmiyiz? mesela balata spreyi ile.

yamaha yzf r25 stop r25 letli sinyalli stop r 25 stop
    İlan No: 255604664
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...55604664/detay aradığınız şey bu sanırım

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı fcaliskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabii ki yağdan kaynaklanıyor, ben soruyu yanlış sordum, pardon. balata değiştirmeden çözebilirmiyiz? mesela balata spreyi ile.
    Balata spreyi sorunu çözecektir. Birkaç kez sıkın bekleyin. Birkaç kez sıkın bekleyin. Sürüş yapın sıkın. Bu şekilde balata içindeki yağı kusacaktır dışarı.
    fcaliskan bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha r25
    dün yolda giderken bir anda kısa farım söndü patladı herhalde diye düsündüm arkadasım cok girinti cıkıntı olan yollardan gittigimiz icindir dedi

Atormentado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 Sfc Snappy x -- Yamaha Yzf r25
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçen müsaitse 300v, yok daha uygun olsun dersen 5100 ama motuldan şaşma kardeşim.
    Bütçe önemli degil biri 50 ise biride 70 zaten pek bi farkı yokta motul 300v için şehiriçi kullanımına uygun olmadıgı sürekli yüksek devir için üretilen pist yağı olduğu yorumlarını okumustum sizce dogrumudur

Yorumun için teşekkürler

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı Atormentado adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçe önemli degil biri 50 ise biride 70 zaten pek bi farkı yokta motul 300v için şehiriçi kullanımına uygun olmadıgı sürekli yüksek devir için üretilen pist yağı olduğu yorumlarını okumustum sizce dogrumudur

Yorumun için teşekkürler
    Bence o yorum yanlış.Yüksek devir için diyorlar peki düşük devirde yağ görevini yapmıyor mu? öylece kartelde pistonların hızlanmasını mı bekliyor? Yarış yağı nedir? ne işe yarar? Yarış yağı yüksek devirde kesilmeden hareket edebilen ve yüksek sıkıştırma oranına sahip motor bloğundaki basınca karşı direnç gösterebilen motor yağıdır.Şehir içi ile ne alakası var onu da anlamadım r25 zaten kolay kolay hararet yapmıyor.Yarıştaki adamlar 70 derece ile turlamıyor pistte.Yarışçıların her yarışta yağ değiştirmesi yağın çabuk bittiği anlamına gelmez çünkü o izlediğiniz motogp vs.de dünyanın parası dönüyor ama emin olun ülkemizdeki yarışçılar her yarıştan sonra yağını değiştirmiyor değiştiremiyor.Bu forumda sırf denemek için yamaha ybr125'i 20 bin km yarım litre yağ ile kullan var.

Motosikleti
    Yamaha ybr2009/ybr2012/ şu an YZF-R25(2015)
    Ya kardesler felaket kararsizim mavi olanina herhangi bi sticker dijital baski resim filan yakistiramiyorum ama siyahida pek tutulmadi mavi kadar. Sizin karariniz ne yonde kir tutmama ve tatlilik olarak hangsi rengi tavsiye edersiniz ?

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Alıntı thefox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya kardesler felaket kararsizim mavi olanina herhangi bi sticker dijital baski resim filan yakistiramiyorum ama siyahida pek tutulmadi mavi kadar. Sizin karariniz ne yonde kir tutmama ve tatlilik olarak hangsi rengi tavsiye edersiniz ?
    bugün R25 alacak olsam yine gider siyah alırım... mavi oyuncak gibi

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    H7 mi bizim ön farlar?
    Kitabında net bi bilgi yok.

Motosikleti
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün R25 alacak olsam yine gider siyah alırım... mavi oyuncak gibi
    bende oyle düşünüyorumda genellikle hep dandık renklerı sevıyor mılletımız cbr 125-250de de aynını yapıyorlardı sıyah yerıne gıdıp trıcolour alıyor acaba bendemı bı sıkıntı var dıye süphelenmeye basladım kendımden
    arkadasımda da var mavı bı r 25 ama mavı cok kaba gosterıyor motoru sıyah on numara forever...

Atormentado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 Sfc Snappy x -- Yamaha Yzf r25
    Kesinlikle siyah derim almadan önce ikisini yanyana görme şansım oldu siyahı daha hoş duruyor herkesin zevki farklı tabiki tek dezavantajı tozu çok gösteriyor siyah 2-3 günde bir silmek lazım

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Alıntı mrt20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    H7 mi bizim ön farlar?
    Kitabında net bi bilgi yok.
    H7 H7 al artık alll

Motosikleti
    lansmann fıyatı ne olur r25ın tahmını olan varmı acaba mesela suankı fıyatının uzerındemı olur ?

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    R25 için lansman diye bişey yok yeni tanıtılan bir model değil ki zaten piyasada olan bir model. Firmalar yeni ürettikleri modeli belirli bir sayıda uygun fiyatdan satarlar tanıtım amacıyla . Fuarda R25 de olmaz zaten bayiilere bakmalısın.

Motosikleti
    Alıntı PcK0PaT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 için lansman diye bişey yok yeni tanıtılan bir model değil ki zaten piyasada olan bir model. Firmalar yeni ürettikleri modeli belirli bir sayıda uygun fiyatdan satarlar tanıtım amacıyla . Fuarda R25 de olmaz zaten bayiilere bakmalısın.
    su an için çek,ilen fiyat 15.oootl :(

Motosikleti
    YAMAHA R25
    ÖNCELİKLE S.A ARKADAŞLAR BENDE R 25 VARDA ŞİMDİ 2 LASTİK ARASINDA KARARSIZIM ROSSO 2 Mİ PİLOT STREET Mİ
    AYRICA Bİ EGZOZDA ÖNERİRSENİZ O DA İYİ OLUR.
    VEDE SON OLARAK SAĞLAM Bİ KASK SİZCE HANGİSİ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)