Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CamelBiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı ziya6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mugla-aydın-izmir civarında uygun fiyatta ve kazasız satılık r25 var mıdır ?
    hocam ben arada bakıyorum ilanlara bodrum'da yamaha bayisinde satılık siyah r25 var tanımam etmemde muğla diyince siz, aklıma geldi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mugla-aydın-izmir civarında uygun fiyatta ve kazasız satılık r25 var mıdır ?
    Satayım ben. Motor denizlide kaza bela yok. Uygun fiyat derken beklenti nedir?

stanly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı mrt20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Link alabilirmiyim hangsini aldınız?
    Gelince izleniminizi de paylaşırsanız sevinirim. Hatta fotoları ile birlikte
    Manetler geldi, akşam yada yarın gündüz takmayı düşünüyorum.

Hayırlı olsun dostum.
    Neden siyah tercih ettin motorunda siyah. Kırmızı daha hoş durmazmıydı acaba?

Herkese selamlar arkadaşlar benim sorum frenlerle ilgili marka,model bilen var mıdır ? Birde katlanabilir kısa mavi manet aldım universal dediler maalesef olmadı geride almadılar. Sizin sorunsuz taktığınız manet var mı, varsa hangi siteden aldınız modelini vs. ?

Motosikleti
    Yamaha r25
    görmüstüm bende sahibinden de bodrumda oturuyorum zaten bende yine sormak istedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:41 ----------

Satayım ben. Motor denizlide kaza bela yok. Uygun fiyat derken beklenti nedir?
    valla abicim rengi nedir? kaç kmdedir? 14000den fazla olmasa iyi olur

stanly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Hayırlı olsun dostum.
    Neden siyah tercih ettin motorunda siyah. Kırmızı daha hoş durmazmıydı acaba?
    Hocam siyah bende hastalık biraz İlk etapta kırmızı almıştım sonra satıcıya mesaj atıp siyah olsun dedim.

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Arkadaşlar hacim yükseltmek amacı ile siyah renk R25'imi satıyorum. Km 5300 de ve hiçbir şekilde yan yatması, düşmesi, kazası yok. Ekstra olarak üzerinde 600-700 km önce aldığım Pirelli Diablo Rosso 2 lastikler ve Pronix marka koruma takozları mevcut. Servis bakımlı. Henüz vaktim olmadığından fotoğraflarını çekip internete koyma fırsatım olmadı, en kısa sürede ilan açacağım. düşünenler özel mesaj atabilirler.

görmüstüm bende sahibinden de bodrumda oturuyorum zaten bende yine sormak istedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:41 ----------

valla abicim rengi nedir? kaç kmdedir? 14000den fazla olmasa iyi olur
    Km 7500de. Kaza bela yok. Sin fiyatım 14000. Renk siyah. Sahibinden ilan numarasını koyarım gündüz şimdi mobilim.
    @stanly allah kaza bela vermesin bakalım siyahta güzeldir

Yok mu bizim makinalardan hala bi ses ya ?

ben de mail attım belki biraz işleri hızlandırırlar diye ama yok ortada bir şey biraz daha gelmezse cbr a dönücem gibi. Kış gelince getiricekler herhalde motoru, ya da getirmeden bir zam daha yapalım diye bekliyorlardır...

226169773
    Almayı düşünen varsa. Pazarlık payı vardır...

Motosikleti
    İnşallah YZF R25
    Arkadaslar dedigimi yanlis anlamayinda forumu 2.el motosiklet pazarina cevirmesekmi ya :( Sahibindende her sey acik zaten satan satsin birakinda motorla ilgili konuşalım :( Birde sözüm forumdan disari zamdan sonra 2 haftadir 2.el arastirmaya basladim gördüğüm sey su sanki r25 sahipleri motoru taaa Japonyadan kendileri getirdiler. Arkadas bune ya adamlar yamaha dan fazla istiyolar motor yoksa yok Yok diye artik 2.el alacaklari 1000- 2000 fazla kitlemenin anlami yok hepimiz Müslüman kardeşiz sonucta
    sllnbs.okn bunu beğendi.

kendi adıma cevap vereyim.
    Motor daha 4 aylık. 2000 tl ye yakın uygun veriyorum sıfırından.
    10bin mi diyecektik ya daha 3-4aylık motorlara? (15-16 isteyenlerde var onlar ayrı tabi)
    Sen 2000 fazla veririm sıfır alırım diye düşünürsün başkası o paraya ekipman alırım diye düşünür.
    Tercih meselesi..

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı knsgrp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar dedigimi yanlis anlamayinda forumu 2.el motosiklet pazarina cevirmesekmi ya :( Sahibindende her sey acik zaten satan satsin birakinda motorla ilgili konuşalım :( Birde sözüm forumdan disari zamdan sonra 2 haftadir 2.el arastirmaya basladim gördüğüm sey su sanki r25 sahipleri motoru taaa Japonyadan kendileri getirdiler. Arkadas bune ya adamlar yamaha dan fazla istiyolar motor yoksa yok Yok diye artik 2.el alacaklari 1000- 2000 fazla kitlemenin anlami yok hepimiz Müslüman kardeşiz sonucta
    R25 Endonezya üretimi değil mi yaw???...Ne Japonya sı!!!....
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    İnşallah YZF R25
    Mrt 20 alinma hemen senin fiyatina bisey diyen yok dikkatini cekerim sözüm forumdan disari dedim
    Dyavol77 abi caktirma bos anima denk gelmis yamaha japon olunca

Alıntı knsgrp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrt 20 alinma hemen senin fiyatina bisey diyen yok dikkatini cekerim sözüm forumdan disari dedim
    Dyavol77 abi caktirma bos anima denk gelmis yamaha japon olunca
    Yok alınma değil bazı noktalara değinmek istedim kendimce.
    Haklılık payınız var bu konuda yok değil.
    16500leri gören r25ler var. Adam yazmış yok lastik adlım yok topuz aldım diye.
    O zaman ben sıfır alırım rodajını kendim yaptığım motora kendim alırım parçaları.
    Canım ülkemde 2.el piyasası çok ilginç. Hem araba hem motor konusunda.
    125likler 11-12ye satılıyor. 250ccler yavaş yavaş 20 bandına doğru hareketlendi.
    Hayırlısı olsun valla hakkımızda..

Motosikleti
    İnşallah YZF R25
    Aynen oyle:(

Panther38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25 MİDNİGHT BLACK
    Alıntı hakaninanç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bune yaa r25 resmen içiyor benzini bu kadar çok yaktıktan sonra 600-700 cc çift silindir yada 4 silindir düşünyorum
    600lük binsen 10-11 litre yaktırırsın okadar sıkarsan makineyi makine ne yapsın.
    GAZLA UÇARSIN FRENLE KONMA İŞİ PROBLEM NASIL OLCEK

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    en az yakan 600cc 4 silindir sahibiyim ben, 5 litre aşağısına uzun yolda dusersınız anca. Çok fazla basan r25 ile 4.5 litre yaktım ben gayet yeterli bi yakıt

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)